Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Satürn karesi

Elite

Well-known member
Esenlikler,

Alabileceğiniz tüm önlemleri alın. Satürn enerjilerini yönlendirebileceğinizden emin olun.

Tam olarak ne amaçla yapacaktınız? Ona göre alternatifler önerebilirim.

İyi akşamlar.

Thersthara said:
Tavsiyeniz üzerine Satürün'ü süblimleştirmek için güneş karesi kullanmaya karar verdim.

10x ''Güneşin enerjileri pozitif, sağlıklı ve kalıcı olarak doğum haritamdaki bütün Satürn yerleşimlerimi en pozitif biçimde süblimleştiriyor.''

8 ruhani amaçlar için daha uygun biliyorum fakat 10 direkt güneş sayısı diye daha etkili olur diye düşündüm. Peki diğer bir sorum ise afirmasyon olarak 36 kullanabilir miyim? Çok mu abartı olur? 3+6=9 ruhani amaçlar için de kullanılabilir ve 36, 10 dan çok daha güçlü bir güneş sayısı diye biliyorum. Afirmasyonlar için nasıl etki edebilir bir fikriniz var mı?

Bu afirmasyon uygun mu sizce? başka bir afirmasyon öneriniz var mı?

Esenlikler,

Olumlamanız güzel ancak iki kez pozitif kullanmışsınız, bir tanesini çıkarmanız daha iyi olacaktır.

Evet, 10 veya 36 işinize yarayacaktır.

İyi akşamlar.

Esenlikler
Acaba olumlamayı satürn yerine güneş yapsak olur mu
Çünkü güneşimin de karşıt açıları çok fazla

Brsaruya said:
Esenlikler

Esenlikler,

Olur.

İyi günler.

Bright Truth said:
Brsaruya said:
Esenlikler

Esenlikler,

Olur.

İyi günler.

Esenlikler :) Çok teşekkürleer çok iyi birisisiniz 🤭💙

Bayadır satürn yapıp yapıp bitiriyorum, kısa ve yapılışı kolay olduğu için. Negatif bişey hissetmedim daha.
Enerji yönlendirme nasıl oluyor, ne imgeliyoruz, ben bilmiyorum?

Esenlikler,
Bize sunulan yıllık takvimde Satürn karesine başlamak için bir tarih bulunmuyor.Lakin Jos Astroda Satürnün yönetici burcu Kovada olduğunu gösteriyor.Sormak istediğim Satürn günü ve Satürn saatinde kabalistik kareye başlamam mümkün mü?

Molieré said:
Esenlikler,
Bize sunulan yıllık takvimde Satürn karesine başlamak için bir tarih bulunmuyor.Lakin Jos Astroda Satürnün yönetici burcu Kovada olduğunu gösteriyor.Sormak istediğim Satürn günü ve Satürn saatinde kabalistik kareye başlamam mümkün mü?

Esenlikler,

Satürn, diğer gezegenlerden daha yıkıcı enerjiler içerdiği için, bunu yapıp hayatları kötüye giden bir sürü insan var. Bu karenin uygunluğu için çizelgede hiç kötü Satürn enerjileri olmamalı, ruh bu enerjileri kaldırabilecek ve yönlendirebilecek düzeyde olmalı, zihin de çok güçlü olmalı.

Hayatı kötüye giden insanların varlığı yüzünden, Satürn Karesi çok fazla önerilmez ve önce ruh ile zihinin güçlü oluşu öğütlenir.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back