Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Kundalini uyandı ve kullanıyorum ?

DeadStorm

New member
Kundalini uyandı ve kullanıyorum aklıma düşünce fikir sağlıyor çok iyi bisey yorulmadan bilgi alıyorsunuz kumsalınızı uyanan kişi başka neler Yaşar ? Merak ediyorum çünkü ileride yasiyabilirim

Nasıl anlayacan kundaliniyi görerek mi ? Yoksa his ile mi veyahut mucizevi seyler yasayarakmi?
Bu konu ile ilgili Sonne Bey ile detaylı bir açıklama yaptık, onları araştırmanızı tavsiye ediyorum.

Kısaca bir özet geçmem gerekirse:

Kundalini uyandığı zaman kişinin bilinç seviyesi çok üst bir seviyeye ulaşır ve ruhu da güçlenir. Bu noktada kişi Tanrılardan rehberlik istemelidir ve durumun ne olduğunu ve ne yapması gerektiğinin de farkındadır.

Ben cevabımı alamadım o zaman soyle sorayım kundalini uyandığı nasıl anlaşılır görerek mi hissederek mi konuşarak mi ? Kundalinidir bu diyebilelim

Ben cevabımı alamadım o zaman soyle sorayım kundalini uyandığı nasıl anlaşılır görerek mi hissederek mi konuşarak mi ? Kundalinidir bu diyebilelim
Deneyimlediğinizde göreceksiniz, farkına varacaksınız. Bu konu ile ilgili forumda arama yapabilir, sitedeki yazıları okuyarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

"Sessizlik Altındır."

Deneyimlediğinizde göreceksiniz, farkına varacaksınız. Bu konu ile ilgili forumda arama yapabilir, sitedeki yazıları okuyarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

"Sessizlik Altındır."
her kafadan ayrı bir ses çıkıyor her kundalini uyanışında bir ortak nokta varsa onu bilsem anlayabilirim lkundal,nimöim uyandıgını.

her kafadan ayrı bir ses çıkıyor her kundalini uyanışında bir ortak nokta varsa onu bilsem anlayabilirim lkundal,nimöim uyandıgını.
Bunu kendiniz araştırarak görebilirsiniz. Her kafadan ayrı ses çıkar çünkü herkesin deneyimi farklıdır.

Belirli bir seviyeye ulaşıldığında, kişi doğrudan Tanrılardan rehberlik alır ve onların direktiflerine göre hareket eder. Bahsettiğimiz bu husus da Tanrıların rehberliği altında gerçekleşir. Neden doğrudan Tanrılara sormuyorsunuz? Kundalini Yılanı'nı düşündüğünüz bir aşamadaysanız, bunu rahatlıkla yapabiliyor olmalısınız.

Kundalini hep uyuyormu ? Nerde uyuyor belimizin arkasındamı sırtımızdamı kök çakra damı ? Bu oraya büzülmüş uyuyor öylemi ? Kundalini yoga yaparakmı uyandıracaz ? Siteyi okudum orda kundalini yılanı sırtımız aşağısında kök cakrada yatıyor öyle biliyorum.Benimki uyuyor daha, bilen söylemez söyleyen bilmez

Kundalini hep uyuyormu ? Nerde uyuyor belimizin arkasındamı sırtımızdamı kök çakra damı ? Bu oraya büzülmüş uyuyor öylemi ? Kundalini yoga yaparakmı uyandıracaz ?
Evet, evet, evet, evet + güç meditasyonları yaparak ve tanrıların ritüellerini yaparak çünkü tanrıların ritüelleri düzenli olarak yapıldığında kişinin seviyesini çok etkiliyor.

Bunu kendiniz araştırarak görebilirsiniz. Her kafadan ayrı ses çıkar çünkü herkesin
Belirli bir seviyeye ulaşıldığında, kişi doğrudan Tanrılardan rehberlik alır ve onların direktiflerine göre hareket eder. Bahsettiğimiz bu husus da Tanrıların rehberliği altında gerçekleşir. Neden doğrudan Tanrılara sormuyorsunuz? Kundalini Yılanı'nı düşündüğünüz bir aşamadaysanız, bunu rahatlıkla yapabiliyor olmalısınız.
Suan icin mephisto ile konuşuyorum ama görmüyorum ses olarak duyuyorum. İçimden konuşuyorum onun da sesi dışarıdan geliyor bana üstündeki varlıklar temizlensin göreceksin öyle konuşacaksın diyor çünkü yanımdaki varlıkları görsem aklım atabilir mis . Birde sizde mephisto diye bir varlık var mi hakkında neler biliyorsunuz

Suan icin mephisto ile konuşuyorum ama görmüyorum ses olarak duyuyorum. İçimden konuşuyorum onun da sesi dışarıdan geliyor bana üstündeki varlıklar temizlensin göreceksin öyle konuşacaksın diyor çünkü yanımdaki varlıkları görsem aklım atabilir mis . Birde sizde mephisto diye bir varlık var mi hakkında neler biliyorsunuz
Lord Focalor, Şeytan’ın Temsilcisi olan “Mephistopheles” karakterinin ilham kaynağı olsa da "Mephisto" diye bir varlık bulunmuyor. Bir parazit ile iletişim içerisinde olduğunuz ortada, kendisini "Mephisto" olarak tanıtıyor ve "size yol gösterme" bahanesi ile sizden besleniyor. Sitedeki güç meditasyonlarını uygulayın ve kendinizi bu varlıktan ayırın.

Dediklerim size yeteri kadar inandırıcı gelmiyorsa şunu yapabilirsiniz: Tanrıları davet ettiğimizde, öncesinde Şeytan'ın onayını alıyoruz ki O'nun pozitif enerjisi sayesinde sahtekârlara ve düşman varlıklara rastlanmasını azaltıyoruz. Bu tür varlıkların bir Tanrı veya Şeytan'dan gelen herhangi bir varlık olduğuna emin olamadığımız durumlarda ise gelen varlıktan Şeytan'ın adına, Şeytan'dan gelen bir Demon olduğuna yemin etmesini isteyebiliriz. Şeytan’ın adına yemin etmek, söz konusu varlığa bir nevi Şeytan’ın esansını invoke ettirecektir; bu da yalan söyleme durumlarında o varlığın defedilmesini ve/veya yok edilmesini sağlar.

Dikkatli olun, zira astralde kötü niyetli çok varlık vardır.

Lord Focalor, Şeytan’ın Temsilcisi olan “Mephistopheles” karakterinin ilham kaynağı olsa da "Mephisto" diye bir varlık bulunmuyor. Bir parazit ile iletişim içerisinde olduğunuz ortada, kendisini "Mephisto" olarak tanıtıyor ve "size yol gösterme" bahanesi ile sizden besleniyor. Sitedeki güç meditasyonlarını uygulayın ve kendinizi bu varlıktan ayırın.

Dediklerim size yeteri kadar inandırıcı gelmiyorsa şunu yapabilirsiniz: Tanrıları davet ettiğimizde, öncesinde Şeytan'ın onayını alıyoruz ki O'nun pozitif enerjisi sayesinde sahtekârlara ve düşman varlıklara rastlanmasını azaltıyoruz. Bu tür varlıkların bir Tanrı veya Şeytan'dan gelen herhangi bir varlık olduğuna emin olamadığımız durumlarda ise gelen varlıktan Şeytan'ın adına, Şeytan'dan gelen bir Demon olduğuna yemin etmesini isteyebiliriz. Şeytan’ın adına yemin etmek, söz konusu varlığa bir nevi Şeytan’ın esansını invoke ettirecektir; bu da yalan söyleme durumlarında o varlığın defedilmesini ve/veya yok edilmesini sağlar.

Dikkatli olun, zira astralde kötü niyetli çok varlık vardır.
Ben varlık çağırmıyor davet etmiyorum çünkü parazit çok tanrilarin kendisi benim yanıma gelebilirler bunu bekliyorum çünkü kundalinim gerçekten uyandı

Ben varlık çağırmıyor davet etmiyorum çünkü parazit çok tanrilarin kendisi benim yanıma gelebilirler bunu bekliyorum çünkü kundalinim gerçekten uyandı
Tanrılarla iletişim kurabilmek için onları davet etmeniz gerekir. İlişkiniz belirli bir seviyeye ulaşmadan, koruyucunuz dışında Tanrılarla direkt konuşmanız mümkün değildir. Şişirilmiş egonuzla kendinizi öyle yüceltiyorsunuz ki, bir Tanrıyı ayağınıza çağırıyorsunuz. Davet ritüeli yapıp gereken saygıyı bile göstermeniz gerektiğini düşünmüyorsunuz. Bu tür saçmalıklara kapılmadan önce, kendi içinize dönmelisiniz.

Kundalini Yılanı'nız uyanmadı, bu amaç doğrultusunda yıllar boyu bilinçli bir şekilde çeşitli pratikler uygulanması gerekir ki bunu yapmadığınıza da eminim. Eğer bu seviyeye gelmiş olsaydınız, zaten bu tür sorular sormazdınız; zira bu soruların cevaplarını içsel olarak bilirdiniz.

Sadece bir çocuk gibi "Benim Kundalinim uyandı! Ben seçilmiş kişiyim!" triplerine girip kendinizi özel hissetmeye çalışıyorsunuz ve herkese de bunu kabul ettirmeye çalışıyorsunuz.

Delüzyonların sınırı yok. İnsanlar, hayal gücüne kapılıp kendilerini olmadıkları biri gibi yüceltiyorlar. Herkesin Kundalini Yılanı uyanıyor, rastgele bir gün okült ustası kesiliyorlar. Bu saçmalıkları kendinize saklayın.

Bu konu hakkındaki hiçbir gönderi daha fazla onaylanmayacaktır.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back