Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Fikrinizi Almak İstiyorum - Ne Yapmalı?

Felaxir_

New member
2 Yıllık evliyim ve eşimle gayet mutluyuz. Semavi dinlerin hiçbir prensibi kurduğumuz ailenin sınırlarından giremiyor ve mutlu bir evlilik sürüyoruz. Ancak yer yer mutluluğumuzu aksatan, canımızı sıkan bir şeyler var...Eşimin ailesi, evli olmamıza rağmen hala duygusal manipülasyonlarla moral bozmaya, her şeye fikir verip her şeye karışmaya çalışarak mutluluğumuzu sekteye uğratıyor. Ben kendilerine asla yakın durmayıp sert cevaplar versem de, benim konuşmalarımı eşime şikayet ediyorlar bizle böyle konuştu vs. diye. Bu korkak, bu iğrenç yaratıkları boğup gebertmek istiyorum lakin büyünün daha sağlıklı bir yol olduğunu biliyorum. Bana fikirlerinizi belirtir misiniz kardeşlerim; bağlama büyüsü mü, uzaklaştırma büyüsü mü, intikam ve ölüm büyüsü (açıkçası gönlüm bundan yana, hatta mümkünse emsali olmayan acılar çekerek o hale gelmelerinden yana) gibi büyüler mi, yoksa farklı bir seçenek mi vs. hangisi daha mantıklı sizce?

2 Yıllık evliyim ve eşimle gayet mutluyuz. Semavi dinlerin hiçbir prensibi kurduğumuz ailenin sınırlarından giremiyor ve mutlu bir evlilik sürüyoruz. Ancak yer yer mutluluğumuzu aksatan, canımızı sıkan bir şeyler var...Eşimin ailesi, evli olmamıza rağmen hala duygusal manipülasyonlarla moral bozmaya, her şeye fikir verip her şeye karışmaya çalışarak mutluluğumuzu sekteye uğratıyor. Ben kendilerine asla yakın durmayıp sert cevaplar versem de, benim konuşmalarımı eşime şikayet ediyorlar bizle böyle konuştu vs. diye. Bu korkak, bu iğrenç yaratıkları boğup gebertmek istiyorum lakin büyünün daha sağlıklı bir yol olduğunu biliyorum. Bana fikirlerinizi belirtir misiniz kardeşlerim; bağlama büyüsü mü, uzaklaştırma büyüsü mü, intikam ve ölüm büyüsü (açıkçası gönlüm bundan yana, hatta mümkünse emsali olmayan acılar çekerek o hale gelmelerinden yana) gibi büyüler mi, yoksa farklı bir seçenek mi vs. hangisi daha mantıklı sizce?
Eşinle daha önce ailesi hakkında konuştun mu ? Yani eğer İbrahimi dinlerin herhangi bir normuna uymuyorsanız o zaman eşin gayet anlayışlı ve tarz saçmalıklara uymayacak birisi olmalı.

Onun dışında hem uzaklaştırma hemde bağlama büyüsü işe yarar.

Esenlikler,

Evet, büyü yapmak böyle kritik durumlarda fiziksel müdahaleden çok daha güvenli ve sağlıklıdır. Büyü ile yeterli enerji yükselttiğiniz sürece istenilen her şey elde edilebilir. Burada önemli olan etik değerleri koruyarak amacınızı gerçekleştirmektir.

Size önerim eşinizin ailesine bağlama büyüsü yapmanız, sonrasında ise onları kendi auranızdan kopartmanız. Yapılabilecek şeyler arasında eşiniz ve ailesinin arasını açacak ve ilişkilerini kalıcı olarak sonlandırabilecek cinsten büyüler de bulunmaktadır, lakin burada konu etik dediğimiz şeye bağlanıyor. Dediğim gibi, sadece bağlama yapıp kendi auranızı kopartmanız en uygun şey olacaktır.

Etkili bir bağlama büyüsü için ISA ve GEBO rünlerini birlikte kullanabilirsiniz, Kendi auranızdan kopartmak için de THURİSAZ rünü oldukça etkili olacaktır.

İyi günler.

Eşinle daha önce ailesi hakkında konuştun mu ? Yani eğer İbrahimi dinlerin herhangi bir normuna uymuyorsanız o zaman eşin gayet anlayışlı ve tarz saçmalıklara uymayacak birisi olmalı.

Onun dışında hem uzaklaştırma hemde bağlama büyüsü işe yarar.
Esenlikler. Eşim, ailesi hakkında benimle aynı kanaatte fakat benden farklı olarak o biraz korkuyor ve çekiniyor her an her deliliği yapabilirler (ve mesafe olarak yakınlar) diye. Nihayetinde; ben işte olduğum zamanlar onun evde olduğu vakitler oluyor vesaire. Kadın artık manipülasyon ve hakaretlere "aldırmaz" bir tavır takınıyor, oysa benim istediğim tek şey ömürlerinde görmedikleri acıları çektirerek bu iğrenç şımarıklıklarını yok etmek. Aslında intikamı çok arzuluyorum, ucunda ölümleri dahi olsa.

Esenlikler,

Evet, büyü yapmak böyle kritik durumlarda fiziksel müdahaleden çok daha güvenli ve sağlıklıdır. Büyü ile yeterli enerji yükselttiğiniz sürece istenilen her şey elde edilebilir. Burada önemli olan etik değerleri koruyarak amacınızı gerçekleştirmektir.

Size önerim eşinizin ailesine bağlama büyüsü yapmanız, sonrasında ise onları kendi auranızdan kopartmanız. Yapılabilecek şeyler arasında eşiniz ve ailesinin arasını açacak ve ilişkilerini kalıcı olarak sonlandırabilecek cinsten büyüler de bulunmaktadır, lakin burada konu etik dediğimiz şeye bağlanıyor. Dediğim gibi, sadece bağlama yapıp kendi auranızı kopartmanız en uygun şey olacaktır.

Etkili bir bağlama büyüsü için ISA ve GEBO rünlerini birlikte kullanabilirsiniz, Kendi auranızdan kopartmak için de THURİSAZ rünü oldukça etkili olacaktır.

İyi günler.
Açıkçası kalıcı olarak sonlandıracak müdahalelere ihtiyacım var. Kendilerinde etiğe dair hiçbir damlacık yok zira. Yardımcı olabilir misiniz bilgi olarak?

Duruma karşı öfkenizi anlıyorum, ancak ölüm büyüsü son çare olarak kullanılmalıdır. Elinizden geldiğince Sonne Bey'in de dediği gibi kara büyü yapmaktan kaçınmalısınız.

Açıkçası kalıcı olarak sonlandıracak müdahalelere ihtiyacım var. Kendilerinde etiğe dair hiçbir damlacık yok zira. Yardımcı olabilir misiniz bilgi olarak?
Esenlikler,

İstenmeyen İnsanları Auradan Kopartmak isimli yazıyı okuyabilirsiniz. Ayrıca fikir vermek için sitedeki Aşk Büyüsü isimli yazıdan bir alıntı yapmak istiyorum.
Bir çifti ayırmak veya potansiyel bir ilgiye mani olmak için, izole etmek istediğiniz kişinin etrafına tiksinti verici bir aura koyarsınız. Örneğin, “[kişinin adı]’nın aurası [ilgilenen veya aşık olan/olunan kişinin adı]’nın tüm ilgisini, sevgisini ve sempatisini her şekilde geri püskürtüyor. [Kişinin adı], [ilgilenen ya da aşık olan/olunan kişinin adı] için iğrenç ve itici.” Enerjiyi, ilgi duyan kişiden izole etmek istediğiniz kişinin aurasına aşılarsınız.

Temel fikri anladınız. Birinin aurası diğeri üzerinde etkili olacak ve bir ilgisizlik, hatta düşmanlık yaratacaktır. Bu çok fazla enerji gerektirebilir ancak bir çifti ayırırken, bunu her ikisinin de aurasına yapabilirsiniz, böylece birbirlerini iğrenç bulurlar ve ayrılırlar.

Burada ''bir çift'' olarak geçiyor ancak bu çalışma her türlü iki insanı ayırmak için kullanılabilir. Bu çalışmadan yola çıkarak, bu afirmasyonlardan örnek alınarak bir ayırma büyüsü yazılabilir. Örnek olarak;

1 AUM

33 Thurisaz

9x (uygun gördüğünüz ayırmak ile alakalı bir afirmasyon)

1 AUM

şeklinde bir şema oluşturabilirsiniz.

----------------------------------------------------

Bunun dışında konuyu kesinlikle gardiyanınıza ve tanrılarımıza açmanız gerektiğini düşünüyorum. Adalet ile alakalı tanrılar mevcut. Başlıca Leydi Maat, Lord Alastor, Lord Andras, Lord Azazel ve Lord Baalzebul gibi tanrılarımız adalet ile bizzat ilgilenmektedirler. Saydığım tanrıların hepsinin güç ritüelleri bulunmaktadır. Örnek olarak Leydi Maat'ın ritüelini devamlı şekilde tekrarlayarak bu yönde size yardım etmesi ve adalet getirmesi için istekte bulunabilirsiniz.

-----------------------------------------------------

Basit bir bağlama büyüsü için örnek olarak:

1 AUM

40 ISA

40 GEBO

9x “[Hedefin ismi] bağlandı, benim aleyhime konuşamıyor. [Hedefin ismi] bağlandı, benim aleyhime bir davranışta bulunamıyor. [Hedefin ismi] bağlandı, bana herhangi bir şekilde zarar veremez.'' Gibi gibi herhangi bir afirmasyon... Kendinize uygun hale getirip kişiselleştirebilirsiniz.

1 AUM

Not: Sonne Bey'in de uyarısı üzerine direkt olarak kara büyü yapmaktan kaçının. Bunun yerine çok daha uygun farklı çeşit yöntemler bulunmaktadır. Satanik Standart Yıkım Ritüeli gibi çok daha güvenli opsiyonlar da vardır. Unutmayın, tanrılar bizden çok daha üstünlerdir ve her yönü, her şekliyle görebilir ve ona göre tepki verirler, bu tarz kritik mevzularda kesinlikle onlarla çalışmalı ve onlar ile hareket etmelisiniz. En azından bunların hepsinden önce basit bir standart ayin ile durumu onlara açıp sizi doğru yönlendirmelerini isteyebilirsiniz.

iyi günler.

Esenlikler. Eşim, ailesi hakkında benimle aynı kanaatte fakat benden farklı olarak o biraz korkuyor ve çekiniyor her an her deliliği yapabilirler (ve mesafe olarak yakınlar) diye. Nihayetinde; ben işte olduğum zamanlar onun evde olduğu vakitler oluyor vesaire. Kadın artık manipülasyon ve hakaretlere "aldırmaz" bir tavır takınıyor, oysa benim istediğim tek şey ömürlerinde görmedikleri acıları çektirerek bu iğrenç şımarıklıklarını yok etmek. Aslında intikamı çok arzuluyorum, ucunda ölümleri dahi olsa.
Eşinize onlarla görüşmemesi gerektiğini belirtin ve hayatınızdan ondan çıkartın. Onlar ile alacak-verecek hesabınız veya borç mevzusu fln yoksa iletişimi tümüyle kesin. Ben olsaydım öyle yapardım. Tabi saldırgan bir biçimde değil daha çok işte "başka yere atandım, taşınıyoruz, yoğunuz," fln bahaneleriyle kopartıp giderim.

Esenlikler,

Öncelikle, olaylara bakışımız ve verdiğimiz tepkilerin hayli benzer olduğunu söylemeliyim, ben de benimle düşman olmayı tercih eden kişilere karşı böyleyimdir genelde.

Bu gibi durumlarda sorunu çözmek için şiddetli ve yıkıcı çözümlere başvurmak daha fazla soruna ve zarar girmenize sebep olabiliyor. Sakin olup Sonne Bey'in de dediği gibi onları ailenizden uzaklaştırmaya çalışın bence.

Ailenizin huzur ve sağlığı kalıcı ve sonsuz olsun.

Esenlikler,

İstenmeyen İnsanları Auradan Kopartmak isimli yazıyı okuyabilirsiniz. Ayrıca fikir vermek için sitedeki Aşk Büyüsü isimli yazıdan bir alıntı yapmak istiyorum.

Burada ''bir çift'' olarak geçiyor ancak bu çalışma her türlü iki insanı ayırmak için kullanılabilir. Bu çalışmadan yola çıkarak, bu afirmasyonlardan örnek alınarak bir ayırma büyüsü yazılabilir. Örnek olarak;

1 AUM

33 Thurisaz

1 AUM

Bunun dışında konuyu kesinlikle gardiyanınıza ve tanrılarımıza açmanız gerektiğini düşünüyorum. Adalet ile alakalı tanrılar mevcut. Başlıca Leydi Maat, Lord Alastor, Lord Andras, Lord Azazel ve Lord Baalzebul gibi tanrılarımız adalet ile bizzat ilgilenmektedirler. Saydığım tanrıların hepsinin güç ritüelleri bulunmaktadır. Örnek olarak Leydi Maat'ın ritüelini devamlı şekilde tekrarlayarak bu yönde size yardım etmesi ve adalet getirmesi için istekte bulunabilirsiniz.

1 AUM

40 ISA

40 GEBO

9x “[Hedefin ismi] bağlandı, benim aleyhime konuşamıyor. [Hedefin ismi] bağlandı, benim aleyhime bir davranışta bulunamıyor. [Hedefin ismi] bağlandı, bana herhangi bir şekilde zarar veremez.'' Gibi gibi herhangi bir afirmasyon... Kendinize uygun hale getirip kişiselleştirebilirsiniz.

1 AUM

Not: Sonne Bey'in de uyarısı üzerine direkt olarak kara büyü yapmaktan kaçının. Bunun yerine çok daha uygun farklı çeşit yöntemler bulunmaktadır. Satanik Standart Yıkım Ritüeli gibi çok daha güvenli opsiyonlar da vardır. Unutmayın, tanrılar bizden çok daha üstünlerdir ve her yönü, her şekliyle görebilir ve ona göre tepki verirler, bu tarz kritik mevzularda kesinlikle onlarla çalışmalı ve onlar ile hareket etmelisiniz. En azından bunların hepsinden önce basit bir standart ayin ile durumu onlara açıp sizi doğru yönlendirmelerini isteyebilirsiniz.

iyi günler.
Esenlikler tekrardan. Bu büyüyü tekrar tekrar yapmam gerekir mi yoksa bir sefer yapıp bırakmam mı gerekir?

Esenlikler,

1 AUM

33 Thurisaz

1 AUM

1 AUM

40 ISA

40 GEBO

1 AUM

iyi günler.
Ayrıca büyüyü yaparken, ne gibi şeyler imgelemem, nelere odaklanmam gerekiyor acaba belirtebilir misiniz?

Ayrıca büyüyü yaparken, ne gibi şeyler imgelemem, nelere odaklanmam gerekiyor acaba belirtebilir misiniz?

Esenlikler,

Büyüler kalıcılık için 40 gün boyunca aralıksız bir biçimde tekrarlanmalıdır. Başlamak için Satanik takvimden uygun tarih seçebilirsiniz.

Size gönderdiğim sayfalarda imgeleme ile alakalı detaylar bulunuyor ancak ben de belirtebilirim. Ayırmak için yoğun ve canlı kırmızı renk kullanılabilir, kişilerin arasında aşılmaz bir duvar oluşturabilirsiniz, enerjinin iki kişi arasındaki bağları bıçak gibi kestiğini ve ardından güçlü bir duvar oluşturarak kişileri ittiğini imgeleyebilirsiniz.

Tercihen rünleri titretirken de önünüzde bir küreye odaklanın. O küreye titretin ve tüm enerjiyi orda toparlayın, ardından bu küreye afirmasyon söyleyerek sonrasında gerekli şekilde imgelemeye başlayabilirsiniz. Yapacağınız çalışmalar olumsuz olacağı ve negatif duygularla çalışacağınız için o küreyi kendinize dokundurmayın. Bedeninizden biraz uzakta olsa yeter.

Bağlama büyüsü için talimatları yazmadan önce günlüğümde bağlama büyüsü tarifi buldum. Hiç bir kelime değiştirmeden direkt buraya yapıştırıyorum. Gerekli bilgiler burada yazıyor. Bu büyüyü kullanmak veya benim yazdığımı kullanmak arasındaki tercih size kalmış, bu vereceğim tarifte imgelemeden de bahsetmiş. ikisinde de aynı imgelemeyi yapın yeter.
[ENERJİ YÜKSELTME]

1 × AUM

THURISAZ × 33

"[büyü yapılacak kişi] bana karşı negatif ve baskıcı bir şekilde davranmaktan tamamen, bütünüyle ve kalıcı bir şekilde bağlandı[lar]."×9

Sonuçları düşünürken aynı zamanda hedeflerini de siyah bir aura ve belki sarı hatlarla düşünebilirsin (sarı korkaklık vermek için de kullanılır, ama aynı zamanda istikrarsızlık da sağlayabilir. Kullanmanın uygun olduğunu hissediyorsan kullan, hissetmiyorsan kullanma.). Bunu 9 kere söyle. Bu siyah auranın hedeflerine zararlı olup olmadığına niyetin karar verecektir, çok kasmana gerek yok. Düşündüğün aura o kişiyi sarsın ve aynı akışkan beton gibi kaplayarak hareketsiz bıraksın. İstersen zincirler de hayal edebilirsin.

ISA × 33 Aynı afirmasyon, aynı imgeleme.

1 × AUM

İğrenç insanlar, size öyle yakın olmaları da şanssız bir mesele. En uygun şeyin bağlama büyüsü olduğuna inanıyorum, ekstra olarak kendi yaptığınız bir çalışma da olabilir. Çalışmanın konsepti bu insanlarla sizin aranıza fiziksel ve ruhsal olarak mesafe koymak olmalı.

Ek olarak kendi deneyimlerimden de bahsetmek istiyorum. Bence ölüm büyüsü son çare olmalı, üstelik eşinizin ailesiyle durumunu bilmesem de yakın akrabaların ölümü ister istemez insanda (geçici de olsa) psikolojik-ruhsal zarara yol açabiliyor. Ben ömrüm hayatımda sadece bir kişiden ölmesini isteyecek kadar nefret ettim ve kötülüğünü istedim, o da hem bana ve sevdiklerime zarar veren; kimsesi olmayan ve konuştuğum herkesin "keşke ölse" tarzı konuştuğu pis birisiydi. Fakat bu kişiyi kara büyü yapmadan önce aylarca düşündüm, yaptıktan (ve büyü işe yaradıktan) sonra da diyebilirim ki keşke biraz daha düşünseymişim. Evet yeterli bir ruhsal gelişmişliğim var fakat kişisel bir eleştiri olarak söyleyebilirim ki tek başımayken olgunca kararlar veremiyorum, elim ayağıma dolaştığından doğru veya yanlış tüm kara büyü çalışmalarını deneyip karşı tarafı delirtmiş ve intihara sürüklemiş olabilirim ama kendime de zarar verdim. Bir kaç ay boyunca geceli gündüzlü (uykudayken bile) panik atak geçiriyordum, sanki anlık olarak bilincim karşı tarafla birleşiyor ve onların üst üste yaşadıkları acı deneyimleri kendim de yaşıyor gibiydim. JoS'taki iyileşme çalışmaları olmasa yaptığım çalışma beni bile delirtip öldürebilirdi gibi hissediyorum.

Bunları uyarı olarak görün fakat sizi durdurmasın, bir Sataniste bulaşmış her iğrenç insan bir şekilde bunun bedelini ödemeli. Zaten ödeyecekler, fakat düzgün bir çalışmayla bu süreci erkene çekmeyi tercih edersiniz diye düşünüyorum. Ayrıca yukarıdaki söylediğim çalışmalara ek olarak eşinizin ailesiyle aynı ortamda bulunduğunuz şanssız zaman dilimlerinde kendilerine Kem Göz uygulayın, daha anlaşılır bir dille nazar değdirme çalışması yapın.

Kara büyü yapayım derken işler daha da sarpa sarabilir en fazla bağlama vs yapılmalı bence. O kadar kötü şeyler yapıyolarsa da etik mevzusu boş konu bu arada. Güçlü, her yönden etkileyen bir bağlama büyüsü gibi bişey yapmalısınız.

Olumlamayı size, eşinize ve evliliğinize hiçbir negatif davranışta bulunmadığına dair yapabilirsiniz bence.

Esenlikler,

1 AUM

33 Thurisaz

1 AUM

1 AUM

40 ISA

40 GEBO

1 AUM

iyi günler.
Tam anlamadığımdan soruyorum. İsyenmeyen insanları koparma çalışması ne işe yarayabilir bu durumda?

Tam anlamadığımdan soruyorum. İsyenmeyen insanları koparma çalışması ne işe yarayabilir bu durumda?
Esenlikler,

O insanları auradan kopartmak sizin üzerinizdeki ruhani etkilerini kaldıracaklardır, Sizi düşünmelerini bile engelleyebilir. Ayrıca bir kişi ile olan düşmanlığımızı ve yakınlığımızı ruhlarımız arasındaki etkileşim ve sinastri yani doğum haritalarımızın uyumu belirler.

Bir kişi ile aranızdaki bağları kopartmak negatif bağları da kopartacaktır. O kişi ile sizi nötr hale getirebilir ve ikiniz de birbirinizle hiç karşılaşmamış gibi yolunuza devam edebilirsiniz. JoS içinde sıkılıkla önerilen bir şeydir bağ kopartmak. Çünkü farkında olmasanız bile 20 yıl önceden tanıdığınız bir insan bile hala sizden enerji çekiyor olabilir.

İyi akşamlar.

Alternatif olarak bağlama büyüsü de işe yarıyabilir:

Isa 18/33/77 kez Titreşim.

Gebo 18/33/77 kez titreşim.

Olumlama:
Pozitif ve sağlık bir biçimde, Isa ve Gebo rünlerinin Enerjileri "X"i her yönden tamamen ve kalıcı olarak Bağladı. Artık hiçbir şekilde "eşinizin adı"i manipüle edemiyor, Artık hiçbir şekilde "eşiniz adı"i karışamıyor ve Artık Hiçbir şekilde "eşinizin adı"a zarar veremiyor.

İmgeleme:

Eşinizin çok parlak bir ışıkla imgeleyin. O parlak ışık ile ailesinin sevmediği herşeyi yapabilsin ailesi tam ona karışacağı sırada büyük bir buz duvarının ortaya çıktığını buz duvarının onların sesini bile bastırdığını ve eşinizin onlara aldırış etmeden hayatına devam ettiğini imgeleyin. Bir süre onların kalpleri ve beyinlerinde başlayarak yayılan bir buz imgeleyin ve en sonunda donsunlar hatta buza gömülsünler ve buz o kadar dönsün ki dışarıdan görülmez, hissedilmez hale gelsin.

Aum.

(Buz burada önemli çünkü ısa buzdur. Ben bağlamama büyülerimi bu şekilde yapıyorum. Tavsiye ederim.)

Yukarıdaki olumlamanın formatı aynı kalmak şartıyla ufak değişiklikler oluşturabilirsiniz amacınıza göre.

Çalışmayı yaparken bu çalışmanın güçlendirmesi ve mükemmel bir şekilde sonuçlanması için yardımlarını rica edebilirsiniz.

Bu çalışmayı 40 veya 80 gün yapabilirsiniz. Bu kısım tercihinize bağlı ama bir püf noktası ise şu: imgeleme işlemi bittiğinde çalışmayı aklınızdan tamamen çıkartın.

Koruyucunuzdan eşinizi ve sizi korumasını rica edebilirsiniz. Ve birde Şeytan Babamıza standart bir ayın ile durumu belirtip yardımlarını rica edebilirsiniz.

Eşiniz eğer SS ise ansuz ile aile sorunları etkisiz hale getirebilir. Ruhu özgürleştirme ile ilgili JoS'da bulunan yazılara göz atmanızı öneririm.

@Felaxir_ yukarıda bir üyemiz cevap vermiş olmasına rağmen bende size yardım etmek istediğimden buraya bildiğim herşeyi sıralamaya çalıştım. Umarım yardımcı olabilmişimdir. ^^

Evlilik öyledir, sadece bir insanla evlenmiyorsun, onun ailesiylede hatta akrabalarıyla daha ilerisi onun memleketiyle bile evleniyorsun, ben uzun yıllardır evliyim, 2 yıl daha bişey değil, daha ne günler göreceksiniz, hey yavrum hey , bende eşimin ailesini hiç sevmem, zaten eşinin ailesi senin moralini bozar, ne yapacaksın kendi yaptığımı anlatayım muhattab olma onlara tepeden bak, sakın yardım etme, sakın para verme onlara karşı kötü olursan seni severler, ateist olduğunu söyle, artık onlarda alışsınlar yavaş yavaş , müslüman olmadığını ilan et bir anda değil kademeli şekilde,veya bir anda ateistim de yani nereye kadar içine atacaksın içine atma, artık eşinin ailesine ateizmin kapısını göster, kademeli olarak ilerle

[Moderatör Notu: Bir insanın ateist olduğunu söylemesi, her ne kadar rol yapma gerekliliğini ortadan kaldırsa da, bu bilgi sadece aileyle sınırlı kalmayabilir ve diğer insanlara da yayılabilir. Bu da kişiyi daha zor duruma sokabilir. Bu konuda tavsiye verirken bunları da göz önünde bulundurmanız çok daha sağlıklı olacaktır çünkü herkesin sosyal çevresi ve durumu, risk faktörleri bir olmayabilir.]

Last edited by a moderator:

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back