Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Yardıma ihtiyacım var

Erlik Han

Member
Esenlikler,
Bir girişim yapmak istiyorum ama internet üzerinde borsa vs. Bunu birisi ile yapıcam ama bu insanı fazla tanımıyorum işte bu adamın güvenilir olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Büyü olur, Şeytanın sigili ile dua olur vs. Işte hangi yöntem kullana bilirim?

Şimdiden Teşekkürler

Esenlikler,
Bir girişim yapmak istiyorum ama internet üzerinde borsa vs. Bunu birisi ile yapıcam ama bu insanı fazla tanımıyorum işte bu adamın güvenilir olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Büyü olur, Şeytanın sigili ile dua olur vs. Işte hangi yöntem kullana bilirim?

Şimdiden Teşekkürler
Zamanla anlarsın ?

Esenlikler,

Şimdiden Teşekkürler
Internetteki adama güvenilir mi?dolandırılırsın sonra gardaş, etme eyleme meslek edin, simit sat ayakkabı boya iş mi yok daha çok para kazanırsın, borsa işi sakat iş, herkes kolay paranın peşinde para kazanmak o kadar kolaymı ya ?

Esenlikler,

Şimdiden Teşekkürler
Leydi Astarte ve Lord Barbatos, güçlü insanların dostluğunu kazanmanızı sağlar. Onlara dua edebilirsiniz.

Internetteki adama güvenilir mi?dolandırılırsın sonra gardaş, etme eyleme meslek edin, simit sat ayakkabı boya iş mi yok daha çok para kazanırsın, borsa işi sakat iş, herkes kolay paranın peşinde para kazanmak o kadar kolaymı ya ?
Bence borsada risk etmek iyidir ben risk etmekten yanayım ama adamın ne kadar güvenilir olduğunu bilmiyorum

Teşekkurler normal dua mı edeceğiz yoksa mühürlerini hayal ederek mi?
Sitemizde Leydi Astarte'nin Güç Ritüeli mevcut. İlk önce ritüeli yapıp sonrasında mührü imgeleyerek dua etmeniz daha iyi bir sonuç almanızı sağlayacaktır.

Esenlikler,

Şimdiden Teşekkürler
Bu yolda çok para kaybedeceksin, Borsada en önemli husus sebatır.
Esenliklerle

Borsa konusunda çok yakın olduğunuz kişiler dışında kimseye güvenmemenizi tavsiye ederim. Tanışdığınız kişi büyük ihtimalle bir borsa manipülatörü, bu teknik çok kullanılır tecrübe etmişliğim var ayrıca bence hemen borsaya girmeyin Forex ile başlamanız daha uygun olacaktır.

Bu yolda çok para kaybedeceksin, Borsada en önemli husus sebatır.
Esenliklerle
mecbur sabırlı olacağız kaybetsekde sorun değil bari cesaret edip bir risk etmişimdir. Kaybetsemde kazanacağım tek şey tecrübedir. Dikkatiniz için teşekkürler

Borsa konusunda çok yakın olduğunuz kişiler dışında kimseye güvenmemenizi tavsiye ederim. Tanışdığınız kişi büyük ihtimalle bir borsa manipülatörü, bu teknik çok kullanılır tecrübe etmişliğim var ayrıca bence hemen borsaya girmeyin Forex ile başlamanız daha uygun olacaktır.
Daha hemen başlamayacağım biraz daha analiz edeceğim

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back