Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Yanlızlık

Xerxes547

Member
Ben aşırı yanlız bir insanım, konuşacak dertleşicek kimsem yok. İnsan ilişiklerindede kötü oldumdan napıcamı bilmiyorum. Bana tavsiyeleriniz var?
Bu düşünce formu tıpkı insanlara benzetilebilir mi?
Esenliklerle

Xerxes547 said:
Ben aşırı yanlız bir insanım, konuşacak dertleşicek kimsem yok. İnsan ilişiklerindede kötü oldumdan napıcamı bilmiyorum. Bana tavsiyeleriniz var?
Esenliklerle

Esenlikler,

Kardeşim, bu yıl her üç ayda bir gelip şu düşünce formlarını yılmadan sordun ya helal olsun diyorum. Sana sorduğun soruların cevabını zibilyon kez verdiler biliyorsun değil mi? Bilmiyorsan öğrenmiş oldun. Yaptığın şey gerçekten büyük bir saygısızlık, şahsen ben senin kimseyi dinlemediğini ve onlarını yok gördüğünü düşünüyorum. Onların bilgisine ve sana verdiği cevaplara saygı duymadığını düşünüyorum. Sana o kadar konuşan ve tavsiye veren insanları yok gördüğünü düşünüyorum. Dışarıdan aynen böyle gözüküyorsun...

Yine de sana küçük bir beyin fırtınası yaşatalım, olur mu?

Teknik olarak, evet insana benzetilebilirler. Elementaller birçok alanda kullanılabilir.

Peki bu elementalleri nasıl yapabilirsin? Yapamazsın. Çünkü elemental dediğimiz şey, bir düşünce formu. Düşünce formları enerjiye ihtiyaç duyar, iradeye ihtiyaç duyar. Sende hangisi var? Enerji desen, ben bilgisayardan bile ruhunun söndüğünü hissediyorum. İrade desen, daha sosyalleşmek için dışarı çıkmıyorsun ve sürekli insanlardan kaçmak için yollar arıyorsun. Sence bir elementali kontrol edebilir misin?

Psişik olarak güçlü değilsen eğer elementalin 'e'sini bile yapamazsın. O senin enerjine muhtaç olacağından dolayı seni sömürecek. Sen bir elementalin varlığını devam ettirecek kadar meditasyon yapıyor musun..? Düşünce formu yaratmak gelişmiş bir zihin ve ruhani güç gerektirir. Ayrıca ileri seviye bir çalışmadır, herkes yapamaz. Bu da çok yerinde bir olay bence, böyle "güçler" hafife alınmamalı.

Sana tavsiyem, dışarı çıkman ve etkinliklere katılman. Senin büyüyle onunla bununla işin yok, çıkacaksın dışarı konuşacaksın birileriyle. İnsanlarla aram kötü diyorsun, neden kötü hiç düşündün mü? Onlara saygı duyuyor musun, kendini geliştiriyor musun, insanların arkadaş olabileceği durumda mısın? Şahsen ben herkesle arkadaş olmam çünkü herkesin gelip dokunabileceği biri değilim, herkesle arkadaş olmayarak kendime saygımı gösteriyorum. Sadece benim değil, herkesin standartları vardır ve buna uyan kişilerin yanımızda olmasını istemek en doğal hakkımızdır. "İnsanların düşüncelerini umursamıyorum, istediğim gibi olurum" demek çok saçma, saygı duyan saygı görür.

Sende kendini geliştirmeye bak, hobiler edin ve etkinliklere katıl. İnsanlarla ortak bir noktan olsun ki konuşabilin. Onuda mı yapamadın, sosyal medyadan konuş insanlarla. Başka çaren yok, şizofren gibi düşünce formlarıyla konuşmazsın. Lütfen "ben çok yalnızım, muhtacım" vb. şeyler söyleyerek kendini ezik durumuna düşürme, kimse öyle bir insanla arkadaş olmak istemez.

HPHC666 bir vaazında yahudilerin insanları köleleştirdiğini ve bireyselleştirdiğini, bizi gelecekte neredeyse her alanda robotlara veya AI'lara muhtaç bırakmak istediklerini söyledi. Bir insan olmak istiyorsan, insanlarla iletişime geçmelisin. Yahudilerin kurbanı olmuş gibi, "insanlarla konuşamıyorum bana elemental verin" diyorsun. Hepsi aynı şey.

Son olarak, beni yanlış anlama, arkadaşlarıma nasıl tavsiye veriyorsam sana da öyle veriyorum. Biraz sivri dilli olabilirim ancak iyiliğini düşündüğümden dolayı, genel duruma bakıp sinirleniyorum.

İyi günler.

Xerxes547 said:
Esenliklerle

Bir düşünce formuna bel bağlamak yerine SS bir demonolog olarak tanrıların ile de dertlesebilirsin. Sonuçta inancına böyle bir çalışma da var.

Xerxes547 said:
Esenliklerle

Kardeşim senin ilacın meditasyon. Sana her gün en az 5-6 saat meditasyon + Rtr + kundalini ve hatha yoga yazıyorum . Bunları yap bi şeye ihtiyacın kalmaz . Yapabiliyosan 13-14 saat yap her meditasyon saatlerce çalıştığında ruhunu yakıcak çakra çalışması olmasına gerek. zevkine boşluk meditasyonu kara ayna filan da çalış yorulunca .

Kök çakrana ve güneş çakrana aşırı yüklenmeni tavsiye ederim . Bu iki çakradan gelen enerji üstündeki yıkıklığı biraz atmana yardımcı olur . Aşırı yüklenmeni tavsiye ediyorum çünkü sanki pek çalışmıyomuş gibi bi izlenim bıraktın bende. Stellanın yazdıklarına da genel olarak katılıyorum .

Bak özellikle kök çakrasına aşırı yüklen muazzam bir zevki var bazen orgazmdan daha iyi ve çok daha uzun süreli oluyo . Dehşet bi sıcaklık hissi ve terleme de oluyo ama tabii o cinsellikte de oluyo ehehe . Envai çeşit meditasyon var aga napcan arkadaşı ortalama IQ su 90 olan bi ülkedesin :) ne konuşcan, çok ihtiyacın yok boşver . Ortalama insanların muhabbeti zaten oyunlardaki oblivion NPClerden pek farklı değil .

Önce ruhani olarak kendini geliştir sonra kendi kalifiyende insanlar bulursun . İnsanlarla konuşup arkadaş edinme yeteneğin yoksa Negatif karmayı yok etme çalışması da yap , sonra bununla ilgili bir büyü de yapabilirsin ve koruyucu demonundan yardım isteyebilirsin .

yehofcker said:
Kardeşim senin ilacın meditasyon. Sana her gün en az 5-6 saat meditasyon + Rtr + kundalini ve hatha yoga yazıyorum . Bunları yap bi şeye ihtiyacın kalmaz . Yapabiliyosan 13-14 saat yap her meditasyon saatlerce çalıştığında ruhunu yakıcak çakra çalışması olmasına gerek. zevkine boşluk meditasyonu kara ayna filan da çalış yorulunca .

Burada sarkastik bir üslupla konuştuğunuzu biliyorum ancak bu söylediklerinizin gerçekten bu üye ya da başka üyeler tarafından gerçek manasında dikkate alınabileceğini unutmayın.

En azından "(!)" koyarsanız, durumun vahametini göstermek amaçlı yazdığınızı belirtmiş olursunuz.

Bright Truth said:
yehofcker said:

Burada sarkastik bir üslupla konuştuğunuzu biliyorum ancak bu söylediklerinizin gerçekten bu üye ya da başka üyeler tarafından gerçek manasında dikkate alınabileceğini unutmayın.

En azından "(!)" koyarsanız, durumun vahametini göstermek amaçlı yazdığınızı belirtmiş olursunuz.
Dalga geçmek için yazmadım ya o şekilde anlaşıldıysa kusuru bakmayın . Ben de bu arkadaşın geçtiği yoldan bir süre geçtim . Medistasyonlarıma ciddi bir şekilde asıldığımda bu tarz dertlerden genel olarak kurtuldum . Tabii 13-14 saat nadiren yapabiliyorum ve akşam son meditasyonu da yaptığımda biraz yanma ve elektriklenme hissi de oluyo . Bir de şimdi farkettim şu cümlede en son gerek yok yazmam gerekiyodu . gerek yazıp nokta koymuşum doğrusu bu şekilde ; ' Yapabiliyosan 13-14 saat yap her meditasyon saatlerce çalıştığında ruhunu yakıcak çakra çalışması olmasına gerek yok. '

Sonrasında yazdığım diğer cümlede ise çakralarda biraz yanma benzeri his yaşadığı zamanlarda ruhu daha az yoran meditasyonları yapabileceğini belirtmek istedim. 'zevkine boşluk meditasyonu kara ayna filan da çalış yorulunca .' İlginiz
için teşekkürler .

yehofcker said:
Dalga geçmek için yazmadım ya o şekilde anlaşıldıysa kusuru bakmayın . Ben de bu arkadaşın geçtiği yoldan bir süre geçtim . Medistasyonlarıma ciddi bir şekilde asıldığımda bu tarz dertlerden genel olarak kurtuldum . Tabii 13-14 saat nadiren yapabiliyorum ve akşam son meditasyonu da yaptığımda biraz yanma ve elektriklenme hissi de oluyo . Bir de şimdi farkettim şu cümlede en son gerek yok yazmam gerekiyodu . gerek yazıp nokta koymuşum doğrusu bu şekilde ; ' Yapabiliyosan 13-14 saat yap her meditasyon saatlerce çalıştığında ruhunu yakıcak çakra çalışması olmasına gerek yok. '

Sonrasında yazdığım diğer cümlede ise çakralarda biraz yanma benzeri his yaşadığı zamanlarda ruhu daha az yoran meditasyonları yapabileceğini belirtmek istedim. 'zevkine boşluk meditasyonu kara ayna filan da çalış yorulunca .' İlginiz
için teşekkürler .

Kendinizi fazla zorlamayın. Tam olarak durumunuzu bilmiyorum ancak çakralarınızın yanması için 13-14 saat yapma ihtiyacı hissediyorsanız, belki de hissiyatınız, yükselttiğiniz enerjiden daha zayıftır, ki bu da size belirli anlamlarda ölçme işlemini yapamayışınızdan ötürü zarar verebilir ya da enerji yükseltme oranınız azdır. Tam olarak hangisi olduğundan emin değilseniz, biraz daha temkinli gitmekte fayda var.

Diğer insanlarınsa durumu daha farklı olabilir. Bir insanın toprak enerjisi zayıf fakat suyu fazlasıyla güçlü olabilir, ki bu durumda sizin örneğinizi izleyerek kontrolsüz miktarda enerjilerle kendisine zarar verebilir.

Kayre Şeytan! [Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan'a Atfolsun!]

Bright Truth said:

Kendinizi fazla zorlamayın. Tam olarak durumunuzu bilmiyorum ancak çakralarınızın yanması için 13-14 saat yapma ihtiyacı hissediyorsanız, belki de hissiyatınız, yükselttiğiniz enerjiden daha zayıftır, ki bu da size belirli anlamlarda ölçme işlemini yapamayışınızdan ötürü zarar verebilir ya da enerji yükseltme oranınız azdır. Tam olarak hangisi olduğundan emin değilseniz, biraz daha temkinli gitmekte fayda var.

Diğer insanlarınsa durumu daha farklı olabilir. Bir insanın toprak enerjisi zayıf fakat suyu fazlasıyla güçlü olabilir, ki bu durumda sizin örneğinizi izleyerek kontrolsüz miktarda enerjilerle kendisine zarar verebilir.

Bazen hem odağımı çok iyi yaptığımda ve meditasyon süresini çok uzun tuttuğumda saldırı filan da alırsam dehşet baş ağrısı ve bayılacak gibi olduğum ve kendimi yatağa attığım oluyo(özellikle 6. çakram bazen patlıycak gibi olabiliyo ve direkt yatıyorum ordan sonra başka hiçbir şey yapacak halim kalmıyo) ve bu genel olarak anlık oluyo yani uzun uzun meditasyon yapıyorum ama durumun o raddeye geldiğini her zaman net olarak hissedemeyebiliyorum ve bir anda ağrı başlıyo. Bunu sporda aşırı yorulma olayına benzettiğimden çok önemsememiştim . Genel olarak bi kaç saat dinlenince düzeliyo bazen birkaç saat depresyon da olabiliyo . Bu durumun kalıcı bir sıkıntısı olur mu yoksa sadece spordaki overtraining olayı gibi bir süre dinlenip(yani daha az meditasyon ve ruhani çalışma yaparak, tam bırakmak değil) yoluma devam edebileceğim bir durum mudur ? Alıcak olduğum zararlar tam olarak ne şekilde zararlardır ?

yehofcker said:
Bright Truth said:

Bazen hem odağımı çok iyi yaptığımda ve meditasyon süresini çok uzun tuttuğumda saldırı filan da alırsam dehşet baş ağrısı ve bayılacak gibi olduğum ve kendimi yatağa attığım oluyo(özellikle 6. çakram bazen patlıycak gibi olabiliyo ve direkt yatıyorum ordan sonra başka hiçbir şey yapacak halim kalmıyo) ve bu genel olarak anlık oluyo yani uzun uzun meditasyon yapıyorum ama durumun o raddeye geldiğini her zaman net olarak hissedemeyebiliyorum ve bir anda ağrı başlıyo. Bunu sporda aşırı yorulma olayına benzettiğimden çok önemsememiştim . Genel olarak bi kaç saat dinlenince düzeliyo bazen birkaç saat depresyon da olabiliyo . Bu durumun kalıcı bir sıkıntısı olur mu yoksa sadece spordaki overtraining olayı gibi bir süre dinlenip(yani daha az meditasyon ve ruhani çalışma yaparak, tam bırakmak değil) yoluma devam edebileceğim bir durum mudur ? Alıcak olduğum zararlar tam olarak ne şekilde zararlardır ?

Meditasyon ve yoganın insan psikolojisine ve ruhsal sağlığına iyi geldiğini biliyoruz. Ancak sadece bunları yapmak yeterli olmayacaktır. Belki de vücudunuzun ve ruhaniyetinizin kaldirabileceginden yüksek enerjileri yönlendirmeye çalışıyor olabilirsin. Psişik acikliginizi geliştirmek için bir süre daha basit meditasyon ve okült çalışmalar yapmanız daha iyi olacaktır.

yehofcker said:

Tam olarak zararlarını sıralayamayacak olsam da, Yüksek Rahibe Maxine Dietrich'in bu konu hakkında bir vaazı olduğunu hatırlıyorum. Daha önce hem kendisi, hem de Yüksek Rahip Hoodedcobra666 tarafından da belirtildiği üzere, ruhaniyet ve maddi hayatı bir dengede götürmeliyiz.

Eğer günde 13-14 saat meditasyon yapıyorsanız, bu uyku hariç neredeyse tüm güne denk gelecektir. Yaşadığınız semptomlar bir yana, bu dengeyi de bozuyorsunuz. O yüzden bunu nadiren yapmanızı, yapıyorsanız da güç meditasyonları yerine boşluk meditasyonu ve Tanrıların mühürlerine odaklanma gibi zihinsel aktivitelerle doldurmanızı öneriyorum.

Ve tabii, yogayı da yaptığınızı düşünüyorum ancak hatırlatma amaçlı olarak söylüyorum, onu da ihmal etmeyin.

Bright Truth said:

Tam olarak zararlarını sıralayamayacak olsam da, Yüksek Rahibe Maxine Dietrich'in bu konu hakkında bir vaazı olduğunu hatırlıyorum. Daha önce hem kendisi, hem de Yüksek Rahip Hoodedcobra666 tarafından da belirtildiği üzere, ruhaniyet ve maddi hayatı bir dengede götürmeliyiz.

Eğer günde 13-14 saat meditasyon yapıyorsanız, bu uyku hariç neredeyse tüm güne denk gelecektir. Yaşadığınız semptomlar bir yana, bu dengeyi de bozuyorsunuz. O yüzden bunu nadiren yapmanızı, yapıyorsanız da güç meditasyonları yerine boşluk meditasyonu ve Tanrıların mühürlerine odaklanma gibi zihinsel aktivitelerle doldurmanızı öneriyorum.

Ve tabii, yogayı da yaptığınızı düşünüyorum ancak hatırlatma amaçlı olarak söylüyorum, onu da ihmal etmeyin.

Konunun üstüne gitmek, biraz geri çekilip durumumu daha iyi anlamamı sağladı. Tavsiyelerinizi dikkate alarak daha uygun bir program hazırlayacağım. Evet yoga çalışmalarımı da elimden geldiği kadar yapıyorum ve belirttiğim meditasyon süresi içerisinde yogalar da dahildir . Değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkürler .

Free Tibet said:

Meditasyon ve yoganın insan psikolojisine ve ruhsal sağlığına iyi geldiğini biliyoruz. Ancak sadece bunları yapmak yeterli olmayacaktır. Belki de vücudunuzun ve ruhaniyetinizin kaldirabileceginden yüksek enerjileri yönlendirmeye çalışıyor olabilirsin. Psişik acikliginizi geliştirmek için bir süre daha basit meditasyon ve okült çalışmalar yapmanız daha iyi olacaktır.

Sorunun arka arkaya güç meditasyonları ve ağır çalışmalar olduğunu farkettim. Aralara bol bol boşluk meditasyonu benzeri çalışmalar koymayı ve süreyi bir nebze azaltarak fiziksel hayattaki normal faaliyetlere vakit ayırmayı düşünüyorum . Enerjileri hissetmede, psişik açıklıkta genel olarak bir sorun yaşamıyorum yalnızca aşırı çalıştığımda sorun olabiliyor ve çakra yanmaları da genel olarak pek de sorun olmuyordu aslında onları gene biraz hissedebiliyordum ama asıl sıkıntı 6. çakra ve hemen altında olan bölgede(ruhun merkezi olan talamus bölgesi aşırı güç meditasyonundan dolayı sıkıntı yaşıyor olabilir) anlık yaşanıyordu (Bunu bu olayların üstüne son bir iki gün boyunca düşündükten sonra farkettim ) . Anlık yaşanması ve dayanılamaması sorundu , adeta bayılıyordum. Şuan bunun da farkına vardığım için tekrardan bu durum da yaşanmayacaktır. İlginiz için teşekkür ederim .

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back