Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Uzun aradan sonra tekrardan meditasyona dönmek

Storarty

New member
Merhabalar önceki konularımı bilen arkadaşlara bir sorum var (bilmeyenler ise gidip okuyabilirler forumdaki çok okunmuş yazılardandır.) Meditasyonlara geri dönmek istiyorum fakat her şey çok karışık geliyor bana bir program lazım acaba düzenli bir programı nereden bulabilirim elinde pdf tarzı programı bulunan ve bana önerebilecek varsa yorumlarda linkleri atın beraber tartışalım şimdiden teşekkürler.

FreddieMercury said:
Merhabalar önceki konularımı bilen arkadaşlara bir sorum var (bilmeyenler ise gidip okuyabilirler forumdaki çok okunmuş yazılardandır.) Meditasyonlara geri dönmek istiyorum fakat her şey çok karışık geliyor bana bir program lazım acaba düzenli bir programı nereden bulabilirim elinde pdf tarzı programı bulunan ve bana önerebilecek varsa yorumlarda linkleri atın beraber tartışalım şimdiden teşekkürler.

Afedersiniz ama on dakikayı geçmeyecek bir araştırmayla karşınıza çıkacak Yüksek Rahip Hoodedcobra'nın yeni başlayanlar için 40 günlük programı ve Yüksek Rahibe Maxine'in yine sıfır tecrübesi olanlar için hazırladığı 6 aylık programın PDF'leri varken yaptığınız biraz... Hadi 6 aylık program İngilizce, 40 günlük program? Bunları yaptıysanız niye hala kendi programınızı nasıl oluşturacağınızı bilmiyorsunuz?

Ne diyeyim, belki gözünüzden kaçmıştır.

https://disk.yandex.ru/i/qLfVg9GB3MMNGB
https://spirituelsatanizm.org/40-gunluk-program-sonrasi-meditasyon-rutini/

Burada bütün meditasyonlar ileri, başlangıç ve orta seviye olarak ayrılmış durumda:

https://www.joyofsatan.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Satanic_Meditation.html

Sabah akşam korunma aurası yapın. Günlük Yoga yapın. Çakralarınız üzerine kolayca bulabileceğiniz meditasyonları yapın. Geri kalanı size kalmış.

FreddieMercury said:

40 günlük programı takip edebilirsin istersen 6 aylık programı takip edebilirsin ya da kendi programını oluşturursun

Mesela:

Aura Temizleme
Koruma Aurası
Boşluk Meditasyonu
Temel Meditasyon
Çakra Döndürme

Tabi siz tercihe bağlı olarak astral duyuları açma, duru işit/görü noktalarını açma, el ve ayak çakraları açma ve Tam Çakra Meditasyonu vs ekliyebilirsiniz

FreddieMercury said:

Burada spirituelsatanizm sayfasının gönderileri ve meditasyonlar var linklerden indirebilirsin. Türkçe hepsi.
https://satanslibrary.org/Multilingual/Turkiye.html

İstersen sana bir sürü link atabilirim. Buraya.

Pammy said:
FreddieMercury said:

Afedersiniz ama on dakikayı geçmeyecek bir araştırmayla karşınıza çıkacak Yüksek Rahip Hoodedcobra'nın yeni başlayanlar için 40 günlük programı ve Yüksek Rahibe Maxine'in yine sıfır tecrübesi olanlar için hazırladığı 6 aylık programın PDF'leri varken yaptığınız biraz... Hadi 6 aylık program İngilizce, 40 günlük program? Bunları yaptıysanız niye hala kendi programınızı nasıl oluşturacağınızı bilmiyorsunuz?

Ne diyeyim, belki gözünüzden kaçmıştır.

https://disk.yandex.ru/i/qLfVg9GB3MMNGB
https://spirituelsatanizm.org/40-gunluk-program-sonrasi-meditasyon-rutini/

Burada bütün meditasyonlar ileri, başlangıç ve orta seviye olarak ayrılmış durumda:

https://www.joyofsatan.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Satanic_Meditation.html

Sabah akşam korunma aurası yapın. Günlük Yoga yapın. Çakralarınız üzerine kolayca bulabileceğiniz meditasyonları yapın. Geri kalanı size kalmış.
Baroness Blossom said:
FreddieMercury wrote: ↑
Lüjiter Mchegnjini said:
FreddieMercury said:

Burada spirituelsatanizm sayfasının gönderileri ve meditasyonlar var linklerden indirebilirsin. Türkçe hepsi.
https://satanslibrary.org/Multilingual/Turkiye.html

İstersen sana bir sürü link atabilirim. Buraya.

Merhabalar cevaplarınız için teşekkürler 40 günlük programı bitirmiştim ve ondan sonra sürekli böyle bir programı takip ediyordum ;
Aura Temizleme
Koruma Aurası
Boşluk Meditasyonu
Çakra Döndürme

Tarzında ama bunlar yeterli mi sürekli sürekli bunları yaparak bir yere varabilir miyiz? İlerlemeye kat edebilir miyiz gelişim olur mu her şey çok karışık anlayamıyorum.

FreddieMercury said:
Merhabalar cevaplarınız için teşekkürler 40 günlük programı bitirmiştim ve ondan sonra sürekli böyle bir programı takip ediyordum ;
Aura Temizleme
Koruma Aurası
Boşluk Meditasyonu
Çakra Döndürme

Tarzında ama bunlar yeterli mi sürekli sürekli bunları yaparak bir yere varabilir miyiz? İlerlemeye kat edebilir miyiz gelişim olur mu her şey çok karışık anlayamıyorum.

Esenlikler,

TÇM yapın ve duruişiti noktalarınız üzerine de çalışın. Tanrılarla iletişim kurmak istiyorsanız Boğaz Çakrası ve duruişiti noktaları size oldukça yarar sağlayacaktır, Taç Çakrası ile Altıncı Çakra da benzer şekilde. Altıncı Çakra ve epifiz bezi için olan yeni meditasyonu da yapmanızı öneririm. Sitemizde aratırsanız bulabilirsiniz bunu da.

İyi geceler.

FreddieMercury said:
Aura Temizleme
Koruma Aurası
Boşluk Meditasyonu
Çakra Döndürme

Aura temizlemenizi ve güçlendirmenizi çeşitlenrebilirsiniz. Sowilo rününü 16 kere titreterek başlayıp 111’e kadar çıkabilirsiniz. Sonrasında birkaç nefes enerji soluma çalışması yapabilirsiniz. Rünler sayfasını okuyarak kendinize yapacak bir çalışma oluşturabilirsiniz.

Sabah akşam her meditasyondan önce yoga yapmak çok iyi olur.

Uygun tarihlerde necronomicon meditasyonlarını yapabilirsiniz. Necronomicon “ölü isimler kitabı” demek ve oldukça eski nir kitap. Bu zamana kadar ölülerle bağdaştırıldı, insanlar korkutuldu ama aslında unutulmuş isimler ve pratikleri anlatıyor. Bir sonraki uygun başlama tarihi 7-8 Kasım. Bunu not alın. Zaman yaklaştıkça ayrıntıları araştırırsınız.

O zamana gelene kadar tam çakra meditasyonuna bakın.

Her gün Final RTR.

HP az önce bir program yayınladı. Bright Truth çevirecektir. Onu yapın.

Zamanınız kalmayacak zaten bunları yaparsanız.

Pammy said:
FreddieMercury said:
Aura Temizleme
Koruma Aurası
Boşluk Meditasyonu
Çakra Döndürme

Aura temizlemenizi ve güçlendirmenizi çeşitlenrebilirsiniz. Sowilo rününü 16 kere titreterek başlayıp 111’e kadar çıkabilirsiniz. Sonrasında birkaç nefes enerji soluma çalışması yapabilirsiniz. Rünler sayfasını okuyarak kendinize yapacak bir çalışma oluşturabilirsiniz.

Sabah akşam her meditasyondan önce yoga yapmak çok iyi olur.

Uygun tarihlerde necronomicon meditasyonlarını yapabilirsiniz. Necronomicon “ölü isimler kitabı” demek ve oldukça eski nir kitap. Bu zamana kadar ölülerle bağdaştırıldı, insanlar korkutuldu ama aslında unutulmuş isimler ve pratikleri anlatıyor. Bir sonraki uygun başlama tarihi 7-8 Kasım. Bunu not alın. Zaman yaklaştıkça ayrıntıları araştırırsınız.

O zamana gelene kadar tam çakra meditasyonuna bakın.

Her gün Final RTR.

HP az önce bir program yayınladı. Bright Truth çevirecektir. Onu yapın.

Zamanınız kalmayacak zaten bunları yaparsanız.
Bright Truth said:
FreddieMercury said:
Aura Temizleme
Koruma Aurası
Boşluk Meditasyonu
Çakra Döndürme

Esenlikler,

TÇM yapın ve duruişiti noktalarınız üzerine de çalışın. Tanrılarla iletişim kurmak istiyorsanız Boğaz Çakrası ve duruişiti noktaları size oldukça yarar sağlayacaktır, Taç Çakrası ile Altıncı Çakra da benzer şekilde. Altıncı Çakra ve epifiz bezi için olan yeni meditasyonu da yapmanızı öneririm. Sitemizde aratırsanız bulabilirsiniz bunu da.

İyi geceler.

Merhabalar yanıtlarınız için teşekkür ederim. Rünler hakkında hiçbir bilgim yok rica etsem yardımcı olacak kaynakların linklerini atar mısınız rünler ile çalışmalarımı güçlendirmek istiyorum ayrıca Necronomicon ilgimi çekti nereden meditasyonlarını ve detaylı bilgiye ulaşırım bir siteden bakmıştım galiba ama farklı ritüeller yazıyordu doğru kaynakları paylaşır mısınız dediğiniz tarihe kadar bekleyeceğim ayrıca o tarih nerede yazıyor?

FreddieMercury said:

Rünler için Jos sayfası: https://satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Odin.html

Türkçe sitede kendiniz bulabilirsiniz diye düşünüyorum. Amacınıza uygun bir veya iki rün seçin. Rünleri kullanmak için sayfada verilen MP3 Audio'ları dinleyerek uygun sayıda, ki bu sayı Rün'ün alfabetik numarasının katları veya Güneş rünü Sowilo için 36 ve 111 gibi Güneş sayıları olabilir, titretin. Sonra kelimelerinizi dikkatle seçerek uygun bir sayıda tekrarla -8 kalıcı sonuçlar için iyidir mesela- enerjiyi programlayın. Örnek: Sağlıklı ve kalıcı olarak x konusunda iyiye gidiyorum. Son olarak istediğiniz sonucu gözlerinizin önüne getirerek enerjiyi buna yönlendirin. Çalışmaya uygun bir tarihte, Satanik takvimden bakabilirsiniz, başlayın. Seçtiğiniz gün sayısı boyunca -40 gün tavsiye edilir- devam edin.

Satanik takvimi indirmek için: https://jos-astro.com/#/astro-calendars Türkçe sitede de var.

Necronomicon meditasyonlarına uygun tarihleri bir kardeşimiz sene başında paylaşmıştı ama siz o tarihleri kaçırdınız. Bu tarihler bir yerde yazmıyor, takvimden kendimiz buluyoruz. Mesela Necronomicon'un ilk meditasyonu -hepsi sırayla yapılması gerek- 3. göz meditasyonu. Bu meditason Ay yükseldiği ve kendi yönettiği burçlar olan Boğa veya Yengeç'teyken ve dolunay gerçekleşirken yapılmalı. Bir sonraki uygun dolunay size söylediğim tarih.

Hangi meditasyonun nasıl yapılacağı, mühürleri ve diğer ayrıntıları: https://ancient-forums.com/viewtopic.php?f=29&t=65903&p=307100&hilit=necronomicon#p307100

FreddieMercury said:
her şey çok karışık geliyor bana

…fakat size de her şey çok karmaşık gelmiyor mu? Fark ettiyseniz hiçbir yerde düzenli sırasıyla adım adım yapılacaklarımız yazan veya gösterilen bir kaynak yok ss sitesinde bile tüm konular karışık akıllarına ne gelirse yazıyorlar ve ortada bir düzen yok en azından başlangıç,ilerleyiş,middle,ve son yani magnum opusa ulaşıncaya kadar olan yolda bize yol gösterecek bir kaynağın olması gerekiyor her şey çok karmaşık geliyor bunun bir düzeni olmalı bence

Buna ayrıca cevap vermek istedim çünkü feci derecede yanlış bir düşünme şekli.

Matematik neden karmaşık? Çince öğrenmek neden zor? Çünkü öyle. Öyle yani. Zor bir dil. Zor bir disiplin. Çinli bir matematik profesörünün dersine girip çok karmaşık olduğundan yakınmakla benzer yaptığınız.

Her bir disiplin için düzenli bilgi birikiminin oluşması sadece seneler değil, binlerce sene ve içlerinde sayısız saygıdeğer dahi ve usta-öğrenci olan jenerasyonlar sürüyor.

Bizim bütün üniversitelerimizin ve akademik kurumlarımız Sokrat’ın öğrencisi Platon’un kurduğu Academia geleneğinden geliyor.

Doğu Asya ve Çin’de de binlerce senelik gelenekten beslenen, öğretmenine babanla aynı derecede dehşet bir saygı duyduğun kendi gelenekleri var.

Size bugüne kadar hazır sunulduğu için bilmiyor olabilirsiniz ama bilginin rafine edilmesi, düzenlenmesi, bir disiplin haline gelmesi binlerce sene ve onlarca üstat alıyor. Analitik psikolojinin kurucu babalarından Carl Jung astrolojiyle ilgileniyordu. Astroloji, astronomi ve psikoloji olarak iki bilimi doğurdu. Lise Kimya ilk ünitede Kimya’nın Simya’dan doğduğunu öğretiyorlar. Bilginin düzenlenmesi o kadar sürüyor işte.

Centil ırkının oluşması binlerce sene sürmüş spiritüel disiplinleri yok oluşun ucuna gelene kadar saldırıya uğradı. Kütüphanelerimiz yakıldı. Üstatlarımız, bilge adamlarımız, şifacı kadınlarımız bazen tüm aileleriyle birlikte korkunç işkencelerle öldürüldü. Hristiyanların kilisesi cadıları yakarken Müslümanlar Hint öğretilerini yok etti. Yok olmayan bilgiler çalındı ve değiştirildi.

Neredeyse tamamen yok olmuş spiritüelliği kum tepelerinde diş fırçalarıyla tarihi eserleri temizleyen arkeologlar gibi tekrar ortaya çıkarmaya çalışmak burada Yüksek Rahibe ve Rahiplerimizin yaptığı. Hepimiz kendimiz için araştırıyor, doğruyu yanlışı ayırmaya çalışıyor ve bulduklarımızı test ediyor ve paylaşıyoruz.

Alena666 said:
Başıma gelen bir kaza sonucu bütün dosyalarımı ve ruhani birikimimi kaybettim. Hala toplamaya çalışıyorum ama bağlama büyüsünü bir türlü bulamıyorum, kütüphanede yok. Elinizde varsa atabilir misiniz , bir yazı veya link olarak? İyi gunler dilerim.

Esenlikler,

https://satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Binding_Spell.html

Bu linkten bağlama büyüsüne ulaşabilirsiniz.

İyi günler.

FreddieMercury said:

Esenlikler,40 günlük programı bitirdiyseniz ve meditasyonları kavradayısanız bu iyi demektir.
Benim tavsiyem kendi kullandığım teknikle, farklı meditasyonları eklemek ve bunları ilk olarak deneyerek yapmak. Eğer yaptığım meditasyon beni zorlamıyor aksine rahatlatıyorsa bunu programıma ekliyorum. İleri ve orta seviye meditasyonlar programımda mecvut . Tabiki bunları hemen eklemedim aralıklı zamanlarla ekledim. sizde kendinize uygun gördüğünüz çeşitli meditasyonları ekleyebilirsiniz.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back