Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Tarot bakabilen birisi var mı?

Darios

New member
Merhaba sevgili dostlarım,

Ben ve iki arkadaşım yeni SS olduk. Yeni SS olduğumuz için koruyucu şeytanlarımızı henüz keşfetmemiş durumdayız ve bu konuda yardıma ihtiyacımız var. Aranızda tarot bakabilen birisi varsa ve bize yardımcı olabilirse gerçekten çok minnettar kalırız. Tarot kartları aracılığıyla koruyucu demon larımızı öğrenmemize yardımcı olmanızı rica ediyoruz. Bu bizim için çok önemli bir konu. Yardımlarınız bizim için çok değerli olacak ve bize bu yeni yolculuğumuzda büyük bir destek olacak.

Şimdiden teşekkürler ve sevgiler!

[Moderatör Notu: Gönderinizde ücret karşılığında hizmet vermekten ve almaktan bahsetmeyin.]

Esenlikler,
Bana sorarsanız, Kendi ruhsal arayışınızı kendiniz bulmanız gerekiyor. Spiritüel satanizmde ki yolculuğunuz sizindir. Aracı vb tarzı şeyler yoktur.

Ben ve iki arkadaşım yeni SS olduk. Yeni SS olduğumuz için koruyucu şeytanlarımızı henüz keşfetmemiş durumdayız ve bu konuda yardıma ihtiyacımız var. Aranızda tarot bakabilen birisi varsa ve bize yardımcı olabilirse gerçekten çok minnettar kalırız. Tarot kartları aracılığıyla koruyucu demon larımızı öğrenmemize yardımcı olmanızı rica ediyoruz. Bu bizim için çok önemli bir konu. Yardımlarınız bizim için çok değerli olacak ve bize bu yeni yolculuğumuzda büyük bir destek olacak.

[Moderatör Notu: Gönderinizde ücret karşılığında hizmet vermekten ve almaktan bahsetmeyin.]
Bir başkasının koruyucunuzu öğrenmesine izin vermeyin. Bir başkasının koruyucusunu öğrenmeye çalışmayın (teyit edebilirsiniz ama direkt siz öğrenmeyin). Bu size yardım etmek gibi duruyor ama aslında bu satanizmdeki emeklemeden ilk ayağa kalkmak ve yürümeye başlamak sayılabilir. Ne kadar çok müsedahle olursa o kadar kişi dışarıya bağımlı hale gelir ve kendi başına yapması gereken işleri halledemez. Bu geçmeniz gereken bir sınav ve bırakın uzaması gerekiyorsa uzasın. Koruyucunuza gerekli olduğu zaman seslendiğinizde zaten sizi duyacaktır ve ismini öğrensenizde düzgün iletişim kuramadıktan sonra çok bir şey ifade etmeyecek.

Tarot kartı alın, kendiniz bakın birde oyun kartlarıyla fal bakılıyor, iskambil kağıdıyla maça karo kupa sinek, 52 kağıdıyla kağıtları karıştırıyorsun ondan sonra sıraliyorsun dilek tutuyorsun vs ben eskiden kahvede dilek tutup kendi kendime birşeyler yapıyordum bazende denk geliyordu.51 oynuyordum kahvedekilerle çayına oynuyorduk biz.Tarot kartı görmedim, SS ler tarottan anlıyor güneş karesi yapıyor, astroloji satürn, venüs uranüs hiç aklım ermiyor, ben sadece 52 kağıdıyla fal bakıyorum...

Tarot kartı alın, kendiniz bakın birde oyun kartlarıyla fal bakılıyor, iskambil kağıdıyla maça karo kupa sinek, 52 kağıdıyla kağıtları karıştırıyorsun ondan sonra sıraliyorsun dilek tutuyorsun vs ben eskiden kahvede dilek tutup kendi kendime birşeyler yapıyordum bazende denk geliyordu.51 oynuyordum kahvedekilerle çayına oynuyorduk biz.Tarot kartı görmedim, SS ler tarottan anlıyor güneş karesi yapıyor, astroloji satürn, venüs uranüs hiç aklım ermiyor, ben sadece 52 kağıdıyla fal bakıyorum...
Konuyla alakasız sizinle ilgili bir yorumum olacak. Sanırım yeni SS'siniz, olmadıysanız da eğer size doğru geliyorsa adanmanızı tavsiye ederim. Onun dışında her gün bol bol meditasyon yapın. Vaktim yok bahaneleri genelde sadece bahaneden ibarettir. Buraya yazmaya vakti olan insanın meditasyon ve rtr yapmaya da vakti vardır. Siteyi önemli yazıları baştan sona okuyun. Zamanla aklınızın almadığı konu kalmayacak. Tarot bakmak sezgi işidir. Astroloji bilgi ve doğru yorumlama. Kareler klasik büyülerdir ve aslında çok kolaydır siz de yapabilirsiniz. Sadece ilerleyin ve bir şeyleri deneyin, yazıp hiç bir şey yapmamakla olmaz. Deneyim sözden üstündür.

Adandım geçen aralık 23 de yulede, 40 günlük programı bitirdim meditasyon yapıyorum sadece şu an güneş cakrasindayim çakralari açıyorum sırayla.Hayatimdan memnun değilim geç adandım ben biraz yaşımız var, zor bir hayatım var, beni sinir eden şeyler oluyor.Sadece meditasyon yapıyorum bazı şeyleri kafam almıyor, biri diyor noktalama virgül öğren, öteki diyor rtr yap beriki diyor, ingilizce öğren birisi diyor astroloji öğren, sen diyorsun karot öğren, ben süpermen miyim ŞEYTAN aşkına meditasyonu zor yapıyorum, zaten çalışıyorum, yoruluyorum ben insan değilmiyim makinemiyim.Benim yaşımdakiler emekli oldu emekli olsamda ne olacak mecbur çalışacam para tatlı 7 yaşından beri çalışıyorum.Çalışmasam kahrimdan ölürüm sosyal hayatımız yok her gün tozun toprağın içindeyim bir gece yatıyoruz işte başka hiç bir şeyimiz yok...kasap et derdinde koyun can derdinde ciğerim yanıyor....

Adandım geçen aralık 23 de yulede, 40 günlük programı bitirdim meditasyon yapıyorum sadece şu an güneş cakrasindayim çakralari açıyorum sırayla.Hayatimdan memnun değilim geç adandım ben biraz yaşımız var, zor bir hayatım var, beni sinir eden şeyler oluyor.Sadece meditasyon yapıyorum bazı şeyleri kafam almıyor, biri diyor noktalama virgül öğren, öteki diyor rtr yap beriki diyor, ingilizce öğren birisi diyor astroloji öğren, sen diyorsun karot öğren, ben süpermen miyim ŞEYTAN aşkına meditasyonu zor yapıyorum, zaten çalışıyorum, yoruluyorum ben insan değilmiyim makinemiyim.Benim yaşımdakiler emekli oldu emekli olsamda ne olacak mecbur çalışacam para tatlı 7 yaşından beri çalışıyorum.Çalışmasam kahrimdan ölürüm sosyal hayatımız yok her gün tozun toprağın içindeyim bir gece yatıyoruz işte başka hiç bir şeyimiz yok...kasap et derdinde koyun can derdinde ciğerim yanıyor....
Noktalama ve virgül, konuşma tarzı hiç önemli değil. Kendinizi açıklayabilmeniz önemli.
Rahat olduğunuz ve müsait olduğunuz zaman istediğiniz ritüelleri ve meditasyonları yapabilirsiniz. Kendinizi asla zorlamayın.
Yaşınızda önemli değil, Meditasyonlarda ilerleme kaydetmenin belirli bir sınırı yok. Diğeri 20 yıl yapar başka biri 2 yıl yapar ve ilerler.

Adım adım ilerleyin. Zaten tanrılıkta belirli bir konu üstünde/ yeteneğinizin olduğu bir konu üstünde giderseniz daha iyi olur. Fakat tabii ki diğer astroloji ve şeyleri de boş ve kendinizi iyi hissettiğiniz bir vakitte yapabilirsiniz.
Buradaki ortam kişinin yaşantısını bilmeden kişinin üstüne çok giden bir ortam. Ve kendisini çok üstlerde gören kişilerde var. Benim onlarla konuşmuşluğum olmadı ve çoğu banlandı.

Noktalama ve virgül, konuşma tarzı hiç önemli değil. Kendinizi açıklayabilmeniz önemli.
Rahat olduğunuz ve müsait olduğunuz zaman istediğiniz ritüelleri ve meditasyonları yapabilirsiniz. Kendinizi asla zorlamayın.
Yaşınızda önemli değil, Meditasyonlarda ilerleme kaydetmenin belirli bir sınırı yok. Diğeri 20 yıl yapar başka biri 2 yıl yapar ve ilerler.

Adım adım ilerleyin. Zaten tanrılıkta belirli bir konu üstünde/ yeteneğinizin olduğu bir konu üstünde giderseniz daha iyi olur. Fakat tabii ki diğer astroloji ve şeyleri de boş ve kendinizi iyi hissettiğiniz bir vakitte yapabilirsiniz.
Buradaki ortam kişinin yaşantısını bilmeden kişinin üstüne çok giden bir ortam. Ve kendisini çok üstlerde gören kişilerde var. Benim onlarla konuşmuşluğum olmadı ve çoğu banlandı.
İyi oldu hiç sormayın ruhaniyet çocuk oyuncağımı, bazıları kendini TANRI zannediyor.Yok sen bilmiyorsun türkçe öğren ingilizce öğren kafayı yedirtcekler insana Hepsini ŞEYTANA şikayet edecem, ben merak ediyorum ŞEYTAN yüksek lisans diplomasımı istiyor gerçekten bunu soracam ŞEYTAN babaya yav ben ilkokul mezunuyum taş taşıyorum ben taş yemin ederim ŞEYTAN in üzerine taş moloz taşıyorum, ben....

Zaten diyenlerinde büyük bir kısmı tanrılarla iletişim kuramıyor. O yüzden böyle mantıksız konuşabiliyorlar. Şeytan baba zaten buradaki çoğu şeyi biliyor. Tabii rahatsız olduğunuzu söylerseniz gereken ekstra "saygıyı" öğreteceklerdir. Şeytan baba, "onların" dediği şeylerin hiçbirini istemiyor. "Onlar" istiyor. Şeytan babanın istediği şey; İlerleme.

İlerlemeye konu olarak çok fazla şey girebilir. Bende buradaki bazı konuşmalara göz attım, Yani sanarsın ki çok bilge, kendini beğenmiş kişilerdi. Öyle kişilerin burada gerçekten yeri yoktu.
Ve Çoğu banlandı. Hata yapanların birkaçı geri döndü ve affedildi.

Şeytan baba, Verdiğiniz emeklerin karşılığını muhakkak verecektir. Veya vermiştir, Veriyordur.

İyi oldu hiç sormayın ruhaniyet çocuk oyuncağımı, bazıları kendini TANRI zannediyor.Yok sen bilmiyorsun türkçe öğren ingilizce öğren kafayı yedirtcekler insana Hepsini ŞEYTANA şikayet edecem, ben merak ediyorum ŞEYTAN yüksek lisans diplomasımı istiyor gerçekten bunu soracam ŞEYTAN babaya yav ben ilkokul mezunuyum taş taşıyorum ben taş yemin ederim ŞEYTAN in üzerine taş moloz taşıyorum, ben....
Şahsınızla saygısızca konuşan kimseyi kale almayın. Buraya ilk geldiğinizden beri muazzam bir gelişim ve emek gösterdiniz, ve ben de dahil birçok Satanist kardeşimiz de bunun farkında. Ancak, öğrenmekten de asla vazgeçmemelisiniz. Bilmiyorsanız, öğrenmeye çalışın. Size engel olabilecek hiçbir şey yok.

Esenlikler,

Hayatınızı tam bilmesem de geçmişte ağır beden işlerinde çalışmış ve ezilmiş birisi olarak size karşı belki az da olsa empati kurabiliyorum. Yaşadığınız bu zorluklar size daha da hırs vermeli güçlenmek ve Satanizm'e bağlılık açısından. Hayatınızda sizi kötü etkileyen şeylere karşı SS'liğin gücünü kullanmalısınız. Doğum haritamı görseniz tam bir felakettir, ama sırasıyla kötü yerlerini düzeltiyorum. Ailemle aram kötüydü, bağlama yaptım. Param yoktu, para büyüsü yaptım. Özgüvenim yoktu bunun için çalışmalar yaptım. Bazı hastalıklarla sahiptim, sağlık çalışması yaptım gibi gibi uzar gider. Size ilham olması açısından yazdım bunları. Ve bazen insan kendinin geç farkına varabiliyor. Benim yaşıtlarım belki emekli değiller fakat hayatlarını kurmuş durumdalar ve kendilerini bulmuş durumdalar. Ben ise yeni yeni yeteneklerimi keşfediyorum, tarot bakmayı öğrendim ve ilginç bir şekilde harbiden de tarotun anlattıkları çıkıyor, bu beni aşırı mutlu ediyor. Belki sizin de böyle bir mutluluk kaynağını bulacağınız zaman vardır. Ayrıca emeklilik dediğiniz için anladığım kadarıyla yaşınız ileri ve Satanist olabilmişsiniz, bu ülkedeki klasik emekli dar kafasında olmadığınızı gösterir bence. Bu harika bir şey. Doğum haritası okumayı öğrenip hayatınızı analiz edin. Geçmişte ve şu an istemediğiniz bir hayat yaşamış, ve yaşıyor olabilirsiniz fakat gelecek böyle olmak zorunda değil. Bizler Satanist olarak hayatımıza hükmetme gücüne sahibiz.

Son olarak da, bir aralar koruyucumdan bana yardım etmesi için yalvarırdım. Hatta beni duymadığını düşündüğüm için burada konu bile açmıştım. Oysa şimdi anlıyorum ki, yardım olmadan, insan kendi potansiyeli ile bile çok şey yapabiliyor. Nasıl ki ruhani pratiklerde inanç ve irade etmek çok önemliyse o zaman ilk önce kendimize inanmalıyız.

Bu yazıyı içimden size karşı güzel gelişme gösteriyor olduğunuz için mütevazı bir şekilde yazmak geçti. Ukalalık gibi bir amacım yok, yanlış anlaşılmak istemem.

Hala aktif olarak zor işlerde çalışıyorsanız, hepsini bir anda öğrenmeniz zor olacaktır. Yüksek Rahibe Maxine (Cobra da olabilir tam hatırlamıyorum) bir keresinde çok ama çok yaşlı birinin hayatının son dönemlerinde spiritüelizme ve meditasyonlara başladığını ve o meditasyonlara başladığı dönemin hayatının en mutlu dönemi olduğunu söylemişti.

Tekrar ediyorum, bu kadar ağır yükler altında çalışıyorsanız bazı öğretileri öğrenmeniz zor olacaktır. Sonuçta alışık değilsiniz. Bu diyeceklerim için bana karşı çıkanlar olabilir ama İngilizce ve Astroloji öğrenmenize gerek yok çünkü ingilizceyi yüksek çabalarla bir miktar öğrenseniz bile bir işinize yarayamayacaktır. Astrolojiyi konusunda da muhtemelen kendi doğum günü ve doğum saatiniz belli değil. Eğer tam olarak belliyse yine temel astroloji öğrenmeniz ve hayatınızı iyileştirmeniz daha iyi ancak belli değilse kendi doğum haritanızı okuyamadıktan sonra Astroloji için büyük çaba ve zaman harcamanız gereksiz olacaktır.

Bu ikisinin dışında Şeytan bizden ilerleme ister ve ilerleme de meditasyonlara devam ederek zamanla şekillenir.

Hala aktif olarak zor işlerde çalışıyorsanız, hepsini bir anda öğrenmeniz zor olacaktır. Yüksek Rahibe Maxine (Cobra da olabilir tam hatırlamıyorum) bir keresinde çok ama çok yaşlı birinin hayatının son dönemlerinde spiritüelizme ve meditasyonlara başladığını ve o meditasyonlara başladığı dönemin hayatının en mutlu dönemi olduğunu söylemişti.

Tekrar ediyorum, bu kadar ağır yükler altında çalışıyorsanız bazı öğretileri öğrenmeniz zor olacaktır. Sonuçta alışık değilsiniz. Bu diyeceklerim için bana karşı çıkanlar olabilir ama İngilizce ve Astroloji öğrenmenize gerek yok çünkü ingilizceyi yüksek çabalarla bir miktar öğrenseniz bile bir işinize yarayamayacaktır. Astrolojiyi konusunda da muhtemelen kendi doğum günü ve doğum saatiniz belli değil. Eğer tam olarak belliyse yine temel astroloji öğrenmeniz ve hayatınızı iyileştirmeniz daha iyi ancak belli değilse kendi doğum haritanızı okuyamadıktan sonra Astroloji için büyük çaba ve zaman harcamanız gereksiz olacaktır.

Bu ikisinin dışında Şeytan bizden ilerleme ister ve ilerleme de meditasyonlara devam ederek zamanla şekillenir.

Ben köyde doğdum, kimliğim bile yoktu şehir de kimlik aldım.Nufusa kayıtlı değildim okula da geç gittim, köye aşı yapmaya doktor geldi.Butun çocukları aşı yaptı çocukken hiç sağlık ocağına felan gitmedim dağ başında bir köyde doğdum ne doktor vardı ne bişey, elektirik bile yoktu desem inanmazsınız. TANRILARA And olsunki elektirik bile yoktu...kimliğimi babam geç aldığı için babam öyle yazdırmış 1 1 1 diye eskiden köyde çoğunun nüfus kağıdı yoktu turgut özal elektirik götürdü köylere....

Hi, I have now discovered who my demon guide is but I can assure you that the tarot cards will not be able to tell you who it is. They will appear to you when there is a need, give it time, it will come for you too, don't rush

Türkçe: Merhaba, ben Demon rehberimin kim olduğunu keşfetmiş olsam da sizi temin ederim ki tarot kartları size O'nun kim olduğunu söyleyemeyecek. İhtiyaç olduğunda size görüneceklerdir, zaman verin, sizin için de gelecektir, acele etmeyin.

[Moderatör Notu: Türkiye forumlarında gönderi paylaşırken DeepL ile orijinal metninizi çevirip sonrasında hem İngilizce, hem de Türkçe bir şekilde mesajınızı yazınız.]

Lord Şeytan, hayatı için çabalayan insanları sever. Bizler cennetin semalarında yüceltilecek olanlarız, başınızı dik tutun.

"Yargı Günü, benimle buluştuğunuzda mutlu olacaksınız.
Benim sevgimle ölen kim varsa, ona cennetin ortasında
biçim vereceğim, irademle ve kıvancımla..."

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back