Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Tanrılar Elimizden Gücümüzü Alırlar Mı?

AlterOne

Member
Hayatımda yapmamam gereken bazı şeyler yaptım. Bunlar büyük hatalardı. Sonrasında ise ruhaniyette becerilerim zayıfladı. Normalde sezgilerim aşırı kuvvetlidir ve bir insanın yüzünden birçok şeyini çıkarabiliyordum, fizyonomi yani. Fal bakıp yine karşımdakinin birçok şeyini çıkarabilmek gibi veya.

Ama dediğim gibi bu becerilerim köreldi birden. Ve bugün bunu düşünürken sanki ruhani güçlerim elimden alınmış gibi hissettim. Çünkü yine eskiden yaptığım başka çalışmalar da çok daha iyi çalışıyorlardı. Tanrılar bizi yanlış yapmamamız için güçlerimizi elimizden alırlar mı? Eğer böyle bir durum varsa kişisel hayatım için mantıklı olabilir. Eğer o güçlerimin körelme dönemi olmasaydı, ruhani gücümle kötü şeylere imza atacaktım. Ve bunların geri dönüşü olmayacaktı.

Bir çalışmayı yapıp sonra aniden durdurursanız, körelme olabilir. Fakat bu tekrar başlanıldığında yok olacaktır.

Onun dışında, "Tanrıların ve Tanrıçaların güçlerimizi" elimizden alması söz konusu bile değildir.

Güç zaten ruhtandır.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back