Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Tanrılar bizi affeder mi,geri dönmemi kabul ederler mi?

HailSATANHailDemons

New member
Pek çok hata yaptım ve kendime ve tanrılara verdiğim sözleri tutmadım veya tutamadım ve bunun sonucunda tüm ruhaniyetimin mahvolduğuna inanıp yaklaşık iki yıldır satanizmden tam anlamıyla uzaklaştım ne forumları takip ettim ne de başka birşey hatta ss bir arkadaşıma verdiğim bir sözü de tutamadım bir yandan mahvolduğumu düşünüp daha çok uzaklaşıyorum hem tanrılara hem de ss arkadaşıma yaptığım sorumsuzluk için hiçbir zaman affedilmeyeceğime dair bir his var içimde düşmanla işbirliği yapmak kadar kötü birşey yapmadım ama daha da kötüsü sözlerimi tutmayıp büyük bir onursuzluk gösterdim içten içe ss olduğum ruhani açıdan güçlü olduğum meditasyon yaptığım zamanları çok özlüyorum ama geri dönebilir miyim tanrılar veya Şeytan baba beni affeder mi hiç bilmiyorum hatta aradan geçen iki yıl içinde bir koruyucu demon'um kaldı mı onu bile bilmiyorum kendisi ile hiç tanışmadım zaten ismini bile bilmiyorum aklımda sadece kendi ruhumu yok edebilecek kadar güçlenip tüm bunları bitirmek var çünkü tanrıların rehberliği ve desteği olmadan reenkarne olmaktan korkuyorum kim bilir ne acılar yaşayabileceğim öngörülemez bir samsara döngüsü olacaktır

elbette bu soruları tanrılara sormam gerekirdi ancak bir ayin düzenleyemeyeceğim koşullar içerisindeyim ancak bir bilgisi olan varsa aydınlatırsa çok sevinirim tanrılara karşı sözünü tutmamış hatta ss arkadaşına karşı bile sözünü tutmamış bir kişi affedilebilir mi 2 yıl boyunca hiç rtr veya meditasyon yapmamış olmak ve bu olaylar bende sanki tamamen kopmuşum hissi yaratıyor aslında içten içe spiritüel satanizmin amaçları ve Şeytan babanın bizden yaşamamızı istediği felsefeyi yaşamak istiyorum ama satanizme geri dönmekten korkuyorum çünkü nasıl karşılanırım bilmiyorum tanrılar belki de çok kızmıştır ve beni hiç affetmeyecektir siz benim durumumda olsanız ne yapardınız?herşeye bir sine çekip baştan başlamak mümkün mü baba bana yeni bir şans verir mi?

Ben de senin gibi yıllarca bıraktım ve geri döndüm. Hatta maalesef düşman pratiklerini de uyguladım. Bence tanrılar kötü durumda olduğumuzu görüp üzülür ama neden affetmesin? Şahsen ben artık tamamen SS'im ve elimden geldiğince meditasyonlarımı yapıyorum. Yaptığım yanlışların ceremesini ben çekerim, olan sadece bu olur.

İlk olarak adanmıştım fakat adanmam hem çok iyi değildi hem de adandıktan sonra neredeyse hiçbir şey yapmadım. Deli dana gibi dolandım. Dolayısıyla 50 gün önce yeniden adandım, güzel bir adanma oldu. Gelişmiş arkadaşlara adanmanın gerekli olup olmadığını sorabilirsin.

Güç meditasyonlarını ve RTRlerinizi düzenli bir şekilde yapın ve kalıcı olarak hayatınıza dahil edin . Tanrılar durumunuzu anlayışla karşılayacaktır . İyi günler .

Pek çok hata yaptım ve kendime ve tanrılara verdiğim sözleri tutmadım veya tutamadım ve bunun sonucunda tüm ruhaniyetimin mahvolduğuna inanıp yaklaşık iki yıldır satanizmden tam anlamıyla uzaklaştım ne forumları takip ettim ne de başka birşey hatta ss bir arkadaşıma verdiğim bir sözü de tutamadım bir yandan mahvolduğumu düşünüp daha çok uzaklaşıyorum hem tanrılara hem de ss arkadaşıma yaptığım sorumsuzluk için hiçbir zaman affedilmeyeceğime dair bir his var içimde düşmanla işbirliği yapmak kadar kötü birşey yapmadım ama daha da kötüsü sözlerimi tutmayıp büyük bir onursuzluk gösterdim içten içe ss olduğum ruhani açıdan güçlü olduğum meditasyon yaptığım zamanları çok özlüyorum ama geri dönebilir miyim tanrılar veya Şeytan baba beni affeder mi hiç bilmiyorum hatta aradan geçen iki yıl içinde bir koruyucu demon'um kaldı mı onu bile bilmiyorum kendisi ile hiç tanışmadım zaten ismini bile bilmiyorum aklımda sadece kendi ruhumu yok edebilecek kadar güçlenip tüm bunları bitirmek var çünkü tanrıların rehberliği ve desteği olmadan reenkarne olmaktan korkuyorum kim bilir ne acılar yaşayabileceğim öngörülemez bir samsara döngüsü olacaktır

elbette bu soruları tanrılara sormam gerekirdi ancak bir ayin düzenleyemeyeceğim koşullar içerisindeyim ancak bir bilgisi olan varsa aydınlatırsa çok sevinirim tanrılara karşı sözünü tutmamış hatta ss arkadaşına karşı bile sözünü tutmamış bir kişi affedilebilir mi 2 yıl boyunca hiç rtr veya meditasyon yapmamış olmak ve bu olaylar bende sanki tamamen kopmuşum hissi yaratıyor aslında içten içe spiritüel satanizmin amaçları ve Şeytan babanın bizden yaşamamızı istediği felsefeyi yaşamak istiyorum ama satanizme geri dönmekten korkuyorum çünkü nasıl karşılanırım bilmiyorum tanrılar belki de çok kızmıştır ve beni hiç affetmeyecektir siz benim durumumda olsanız ne yapardınız?herşeye bir sine çekip baştan başlamak mümkün mü baba bana yeni bir şans verir mi?
Esenlikler,

Sürekli söylediğim bir laf var, hata yapıyor olmamız çok normal; hiç hata yapmıyor olsaydık Tanrı/ça olurduk diye. Şeytan Baba'ya boşuna baba demiyoruz. O'nunla olan ilişkimiz baba-oğul/kız ilişkisi gibidir. Bir baba oğlunu/kızını asla affetmez gibi bir durum söz konusu mu? Ki burada bahsettiğimiz babanın Şeytan Baba olduğundan söz ediyoruz.

Tanrı/çalar bizden milyonlarca kat üstün, düşünce biçimleri algı düzeyimizin ötesinde olan varlıklar. Hata yapıyor olmamızı normal karşılayacaklardır. Hatta muhtemelen verdiğiniz sözü tutamayacağınızı daha öncesinde biliyorlardı. Dolayısıyla kendinize bu kadar yüklenmeyin.

Olabildiğince hızlı bir şekilde toparlanıp sızlanmayı bırakmanız lazım. Ağlamanın ve isyan etmenin kimseye bir yararı yok. Tekrardan meditasyonlara ve ritüellere başlayıp ait olduğunuz yere dönmeniz gerekiyor. Meditasyonlara tekrar başladığınız zaman o kadar güzel ve arınmış hissedeceksiniz ki, bunca zaman neden yapmadım diye kendinize kızacaksınız. Bir günde her şeyin düzeldiğini göreceksiniz.

Şimdiden aramıza tekrar hoş geldiniz diyorum, Şeytan Baba'nın ışığı üzerinizde olsun.

Pek çok hata yaptım
hepimizin olmasa da çoğu SS'in böyle dönemleri oluyor. henüz tanrı olmadık. bu yüzden hata yapabilmemizden normal ve doğal bir şey yok. hatamızı anlayıp telafi edip tekrarlamadığımız sürece her hata bizim için bir kazançtır.

tanrılara verdiğim sözleri tutmadım
tekrar deneyin. kendinize bir şans verin. verdiğiniz sözleri tutana kadar yeniden ve yeniden.

mahvolduğumu düşünüp daha çok uzaklaşıyorum
bu tamamen düşmanın bir oyunu. Satanizm'e ve Şeytan'a gönülden adanan birisinin çıkması, kalbinden silip atması çok çok zor bir şeydir. düşman size vicdan azabı çektirerek hem hüznünüzden faydalanıyor hem de sizi bizden uzaklaştırmaya çalışıyor. aklınızdan Şeytan'ı ve Tanrılarımızı geçirdiğiniz her an onların sizi duydunu asla unutmayın.

büyük bir onursuzluk gösterdim
hepimiz kötü dönemlerden geçebiliriz. hiçbir şey telafi edilemez değildir.

geri dönebilir miyim tanrılar veya Şeytan baba beni affeder m
tanrıların adına konuşmak benim veya kimsenin haddine değildir. ama bizim onların çocukları ve bir parçası olduğumuzu unutmamalısınız. affedilene kadar ayin yapmanızı tavsiye ederim. tanrılar sizin gerçekten uğraştığınızı gördüğünde olumlu bir geri dönüşte bulunacaklarını tahmin ediyorum. ama dediğim gibi tanrılar ile şahsınız arasına kimse giremez/girmemeli. Satanizm'de arabuluculuk yoktur. bu yüzden ayin yapıp af dilemeli, onlarla bireysel iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

içten içe spiritüel satanizmin amaçları ve Şeytan babanın bizden yaşamamızı istediği felsefeyi yaşamak istiyorum
bu his bile tanrıların size kapısının hala açık olduğunun bir işareti olduğu kanaatindeyim.

siz benim durumumda olsanız ne yapardınız?
kendimi böyle bir duruma sokmamak için her şeyi yaparım tabii ama dünyanın da bin bir türlü hali var. o yüzden büyük konuşmamak gerek. olmayı hiç istemem ama sizin yerinizde olsaydım tanrılar beni affedene kadar aralıksız rtr yapardım herhalde.

50 gün önce yeniden adandım, güzel bir adanma oldu.
Tebrikler. tekrar aramıza hoş geldin. 💜

Gelişmiş arkadaşlara adanmanın gerekli olup olmadığını sorabilirsin.
sadece tanrılara verdiği sözü tutmamaktan ibaretse hatası yeniden adanma şart olmayabilir. ama Şeytanı ve Satanizmi reddettiyse, düşman pratiklerini uyguladıysa yeniden adanma ayini yapmasında fayda var diye düşünüyorum.

Hatta muhtemelen verdiğiniz sözü tutamayacağınızı daha öncesinde biliyorlardı.
Hahaha bence de. belki de bize bakıp "şuna bak ya sanki tutacak gibi büyük büyük sözler veriyo" bile demiş olabilirler.

Bu arada Satanizmden ayrılmak elbette çok kötü bir şey ama bazı insanlar için yol böyle işlemek durumunda olabilir. Hem yeniden adandıktan sonra büyük bir uğraşlarla fark da kapanabilir. Şahsen ben enerjileri hissediyorum, olumlu sonuçlar alıyorum. Hatta plasebo olmadığına dair kanıtlarım var. Odak noktam ise bipoları tamamen yok etmek.

Kısaca geri dönüp elinden geleni yapabilirsin. Bizim bildiğimizin onlarca katını tanrılar biliyor olmalı.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back