Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Sigiller

tavukpilav

New member
Esenlikler,Sigiller hakkinda ne dusunuyoruz nasil kullanabiliriz daha yeni adandim benim icin uygun mudur? yardimci olursaniz cok sevinirim

Esenlikler,Sigiller hakkinda ne dusunuyoruz nasil kullanabiliriz daha yeni adandim benim icin uygun mudur? yardimci olursaniz cok sevinirim
Sigillerden kast ettiğiniz talisman görevi gören, sosyal medya platformlarında dolaşan sembollerse yapmanızı tavsiye etmem. Bunun yerine Büyünün 3 adımını izleyebilir ve auranızı kullanabilirsiniz. https://joyofsatan.org/ThreeSteps.html

Onun dışında tanrıların sigillerine yani mühürlerine istediğiniz kadar odaklanabilirsiniz. Çünkü yeni başlayanların Tanrılarla etkileşimlerini ve bağlarını güçlendirmesi önemlidir.

Sigillerden kast ettiğiniz talisman görevi gören, sosyal medya platformlarında dolaşan sembollerse yapmanızı tavsiye etmem. Bunun yerine Büyünün 3 adımını izleyebilir ve auranızı kullanabilirsiniz. https://joyofsatan.org/ThreeSteps.html

Onun dışında tanrıların sigillerine yani mühürlerine istediğiniz kadar odaklanabilirsiniz. Çünkü yeni başlayanların Tanrılarla etkileşimlerini ve bağlarını güçlendirmesi önemlidir.
peki tanrılarin muhurlerini cizip yanımızda tasiyabilir miyiz her hangi bi islev gorur mu

peki tanrılarin muhurlerini cizip yanımızda tasiyabilir miyiz her hangi bi islev gorur mu
Tanrıların Mühürlerine, fayda açısından yaklaşmak doğru olmayacaktır. Mühürlerin, Rünik sembollerin güçleri vardır. Bu doğru. Ancak Tanrıların Mühürleri kutsaldır. Onlara saygı ve içtenlik ile yaklaşmamız gereklidir. Fayda versin diye, cebimizde taşımamız sizce doğru olur muydu?

Tanrıların Mühürleri üzerine meditasyon yapabilirsiniz, Onlarla iletişim kurmak için kullanabilirsiniz, Tanrılara ait özel bir köşeye sahipseniz oraya yerleştirebilirsiniz vb... Ancak katlayıp cepte, çantada taşımak saygısızca geliyor bana. Ayrıca birileri bulursa, alırken düşürürseniz gibi olasılıklarda var.

Eğer mahremiyet yönünden sorun yaşamayacaksanız yanınızda taşıyabilirsiniz. Onun ben sadece mühür çizimlerini hatırlamak için kullanıyordum. Yani bir işlevi olur mu bilemem.

evett bahsettigim buydu hepinize cok tessekurler
Mahremiyet yönünden öte, mühürler oldukça kutsaldır ki bu türden bir davranış sadece saygısızlık olacaktır. Bu nedenle yapmamanız konusunda tekrar uyarmak istiyorum, zira oldukça önemli bir konudan bahsediyoruz.

Mahremiyet yönünden öte, mühürler oldukça kutsaldır ki bu türden bir davranış sadece saygısızlık olacaktır. Bu nedenle yapmamanız konusunda tekrar uyarmak istiyorum, zira oldukça önemli bir konudan bahsediyoruz.
evet onemin farkina vardim cok tessekurlerr

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back