Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

sevgililik büyüsü

Atayıldız111

New member
Merhaba benim birkaç aydır platonik olarak aşık olduğum bi kız var. Onunla yakın arkadaşız fakat ondan hoşlanıyorum onun da benden hoşlandığına inanıyorum. Benim için uygun biri o, zevklerimiz her şeyimi uyuyor ve sonsuza kadar onunla vakit geçirebilirim. kırk günlük programı da tamamladım onunla sevgili olabilmek için büyü yapabilir miyim ve hangi Demon dan yardım istemeliyim?

Atayıldız111 said:
Merhaba benim birkaç aydır platonik olarak aşık olduğum bi kız var. Onunla yakın arkadaşız fakat ondan hoşlanıyorum onun da benden hoşlandığına inanıyorum. Benim için uygun biri o, zevklerimiz her şeyimi uyuyor ve sonsuza kadar onunla vakit geçirebilirim. kırk günlük programı da tamamladım onunla sevgili olabilmek için büyü yapabilir miyim ve hangi Demon dan yardım istemeliyim?

Dostum sorduğun soru daha önce "defalarca" kez farklı şahıslar tarafından soruldu. Kimsenin cevap vermemesinin sebebi bu zaten. Satanizm'e yeni adanmışsın, açtığın ilk konu kızı kendine bağlamak... Malum, site Satanizm hakkında insanları bilgilendirmek için değil; manitayı kendine bağlama konusunda Satanistlere yardımcı olmak üzerine kuruldu...

Neyse. Yardımcı olmak isterdim fakat bu zamana kadar herhangi bir büyü çalışması yapmadım. Foruma girdiğin zaman sol tarafta yazan "Announcements" yazısının üstünde new topic yazar, onun yanında bir mesaj kutusu var, oraya "aşk büyüsü" vb. anahtar kelimeleri yazarak daha önce bu konu hakkında açılan başlıklar ve yazılmış yorumları görebilir ve bilgi sahibi olup yengeyi kendine bağlayabilirsin.

İyi akşamlar.

Pegasus666 said:

Esenlikler

İmzanızdaki geminin parçaları sökülüp U-Boatların modifikasyonunda kullanılsaydı doğacak sonuçları düşünemiyorum.

İyi akşamlar.

Esenlikler,

Tüm Sovyet ve Kraliyet Donanması korkudan karaya çıkardı :d.

İyi Geceler.

Atayıldız111 said:

Esenlikler.
40 günlük programı yeni tamamladıysanız ve daha diğer ruhani çalışmalara yeni başlayacaksanız/başladıysanız (güç meditasyonları vb.) tavsiyem hemen büyü yapmamanız. Önceliği kendi gelişiminize vermelisiniz.
İyi günler dilerim.

Aranızda iyi bir kimya varsa olaylar büyüye gerek kalmadan aşka bağlanabilir. Şu an ruhaniyette genç olduğunuz için yaptığınız büyülerin etkisi muhtemelen az olacaktır. Bunun yerine en azından çeyrek yılınızı gelişiminize odaklayın. Meditasyonlarda ilerleyin. Henüz kavrayamadığınız bir gücü etkili bir şekilde kullanamazsınız. Bunun yerine Leydi Lerajie'den bu konuda yardım isteyebilirsiniz.

Birini size aşık etmek için basitçe imgeleme, rün titretme ve olumlama içeren bir büyü yapabilirsiniz. Ancak gelişmiş Satanistler için çok daha farklı yollar vardır ve bunlar daha etkili olabilir. Eğer gerçekten yapmaya kararlıysanız dönüş yapın ve size ufak bir çalışma hazırlayalım ancak dediğim gibi bir süre daha gelişiminize odaklanmanız daha iyi olur.

Spine said:
Aranızda iyi bir kimya varsa olaylar büyüye gerek kalmadan aşka bağlanabilir. Şu an ruhaniyette genç olduğunuz için yaptığınız büyülerin etkisi muhtemelen az olacaktır. Bunun yerine en azından çeyrek yılınızı gelişiminize odaklayın. Meditasyonlarda ilerleyin. Henüz kavrayamadığınız bir gücü etkili bir şekilde kullanamazsınız. Bunun yerine Leydi Lerajie'den bu konuda yardım isteyebilirsiniz.

Birini size aşık etmek için basitçe imgeleme, rün titretme ve olumlama içeren bir büyü yapabilirsiniz. Ancak gelişmiş Satanistler için çok daha farklı yollar vardır ve bunlar daha etkili olabilir. Eğer gerçekten yapmaya kararlıysanız dönüş yapın ve size ufak bir çalışma hazırlayalım ancak dediğim gibi bir süre daha gelişiminize odaklanmanız daha iyi olur.

Normal de yaptığımız aşk büyüleri işe yaramaz mı?
farklı yöntemler nelerdir biraz açar mısınız?
Esenliklerle

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back