Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Saç Kıran

Nanno

New member
Esenlikler, geçen yıllar da hiç böyle bir sorun yaşamadım. Saçlarım güçlüydü, şuanki halinden daha uzundu ve gayet iyiydi. Fakat son 2 ayda sadece saçımı hafifçe düzelttiğimde bile dökülmeye başlıyor. Kan değerlerimde herhangi bir sorun da çıkmadı, sağlıklıyım. Fakat bu olay gerçekten çok moral bozucu. Belki genetiktir, babamdan bana geçmesi çok olası. Fakat öyleyse bile bu durumu erken fark etmem iyi oldu. Bir şeyler yapmak istiyorum bu konu hakkında. Lord Valefor'dan yardımlarını rica etsem olur mu?

Nanno Hanım, bence ruhani şeylerdense doktorun verdiklerini yapmak iyileşmenizi çok daha iyi etkileyebilir. Konuyla ilgili bir doktora başvurdunuz mu?

Nanno Hanım, bence ruhani şeylerdense doktorun verdiklerini yapmak iyileşmenizi çok daha iyi etkileyebilir. Konuyla ilgili bir doktora başvurdunuz mu?
Esenlikler,

Elbette tabiki başvurdum, bir dermatolog arkadaşım muayeneden sonra bununla ilgili birkaç yol önerdi. Şimdilik hem tıbbi hem de ruhani yardım ile saçlarımdaki dökülme yok denecek kadar azaldı. Yani sorun çözüldü. Sorduğunuz için teşekkür ederim.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back