Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Sınav İçin Yardım

neyapmali

New member
Arkadaşlar babamıza adanmamın üstünden 1 yıl geçti bu süre zarfında tanrıların yardımına çokça şahit oldum. Lakin şöyle ki bir kaç ay sonra sınavım var ve 1000-2000 kişinin gireceği sınavı yalnızca ve yalnızca 50 kişi kazanacak. Ben sınav için çok çalıştım yeri geldi en acı günümde bile çalıştım hastanelik olduğumda bile bir kaç gün ara verip tekrar çalıştım. Babamıza ve tanrılara da sayısız kez dua ettim ritüeller yaptım büyü çalışmalarına başladım. Tanrılar verdiğim emekleri görüp bana yardımlarını sunacaklardır buna eminim ama hala kendimi yetersiz hissediyorum ve bazen çok üzülüyorum. Benim ne yapmam gerek?

Sakin olun. Bu şekilde kendinize yüklenirseniz, çok çalışmanıza rağmen sınavda kendi potansiyelinizin altında sonuç verebilirsiniz. Tanrılar'a ve kendinize güvenin. Çok iyi yapacaksınız ve çalışmanızın karşılığını alacaksınız. Elinizden geleni yapmışsınız, sadece bekleyin.

Teşekkürler. Bir de son zamanlarda özellikle yaz geldi geleli bunalıp sınava çalışmayı sık sık aksatmaya başladım bunu nasıl çözebilirim? tekrardan benim için en verimli olacak şekilde çalışmalarıma dönüp son günleri olabildiğince faydalı geçirmek istiyorum ama bir türlü doğru düzgün start veremiyorum

Sowilo ve Nauthiz ile disiplin için çalışabilirsiniz. Sowilo eylem, Nauthiz disiplindir. Kendinize göre bir afirmasyon oluşturun, "Pozitif, sağlıklı ve kalıcı bir şekilde"yi unutmayın, öz tutun. Bunun için takvimden uygun zamanlara bakmanız gerekebilir, o zamana değin toprak invoke edip disiplin için yönlendirmek de işinizi görebilir.

Tanrılar size daha küçük konularda yardımcı olmuş, siz de buna pek çok kez şahit olduğunuzu yazmışsınız. Ben de sizinle benzer bir durumdayım, yıllardır dişimi tırnağıma takarak -sınav olmasa da- benim için önemli bir proje üzerinde çalışıyorum. Kalan sürede diğer SS kardeşlerimizin tavsiye ettiği şeyleri yaparak disiplinli ve sizin için en verimli şekilde çalışıp ruhani çalışmalarınıza devam etmeniz lazım. Sıcaklar migrenimi tetiklediği için ben çok verim alamasam da günlük azar azar çalışmaya devam ediyorum, sizde böyle bir sorun yoksa -ki umarım yoktur- günlük 1-1.5 saat çalışmayla başlayıp haftalık süreyi arttırabilirsiniz.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back