Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

romanian satanists

Salut!!!

Nu stiu daca mai sunt pe aici altii...?

English: I don't know if there are more of us here...?

Hail Enki!
 
--- In [url=mailto:[email protected]][email protected][/url], "raziel8911" <raziel8911@... wrote:
--- In [url=mailto:[email protected]][email protected][/url], "cristi_mman" <cristi_mman@ wrote:

are there any romanian satanists in here? if yes please reply :)


Salut!
Eu sunt din romania.ma bucur ca am reusit sa gasesc ceva romani pe aici.:)
Salut!
Eu sunt tot din romania faget,Jud.Timis.
AM nevoie d ajutor(sa dea reply) cum imi deschid The Third Eye? pt k eu am incercat am facut 4 zile la rand dar nimik
 
Pai,sa nu crezi ca o sa iti deschizi direct al treilea ochi asa,dupa 4 zile...Nu.Numai il incarci cu energie ca sa inceapa sa se deschida.Nu o sa vezi tu instant asa niste figuri si culori ciudate.Lasa-i timp.
Eu mi l-am deschis dar m-am oprit din meditatii pt o vreme si incepe sa se inchida.So,practice! Numai cu constant meditating o sa poti sa-l deschizi complet.

Sorry,daca scriu/vorbesc ceva repede am tendinta sa intru pe Engleza.
Sper ca ce am scris a fost cumva de folos.

Hail the Gods!

--- In [url=mailto:[email protected]][email protected][/url], "nuclearboy05" <nuclearboy05@... wrote:



--- In [url=mailto:[email protected]][email protected][/url], "raziel8911" <raziel8911@ wrote:



--- In [url=mailto:[email protected]][email protected][/url], "cristi_mman" <cristi_mman@ wrote:

are there any romanian satanists in here? if yes please reply :)


Salut!
Eu sunt din romania.ma bucur ca am reusit sa gasesc ceva romani pe aici.:)

Salut!
Eu sunt tot din romania faget,Jud.Timis.
AM nevoie d ajutor(sa dea reply) cum imi deschid The Third Eye? pt k eu am incercat am facut 4 zile la rand dar nimik
 
Salut:).Eu sunt Cosmin,pe tine cum te keama shi din ce orash eshti?App...am nevoie de ajutor oleaca.Shtii cumva secte care practik Satanismul Spiritual in Piatra-Neamtz.Ms sh ma bucur sa cunosc un Satanist compatriot de al meu =).

Slava Lui Lucifer si Zeilor Iadului!!

--- In [url=mailto:[email protected]][email protected][/url], kertesz alpar <kerteszalpar@... wrote:

Im from romania to :) Salut all :D
 
<td val[/IMG]Sal:) si eu sunt din romania :D eu sincer nu am gasit pe nimeni satanist la mine in oras,eu stau in nordul tarii,maramures.imi face placere sa pot vb cu cineva in sfarsit limba romana pe forumul asta:)
HAIL SATAN!!

--- On Thu, 11/26/09, Arch <arch_enemy_94@... wrote:
From: Arch <arch_enemy_94@...
Subject: [Teens4Satan] Re: romanian satanists
To: [email protected]
Date: Thursday, November 26, 2009, 1:42 PM

  Salut:).Eu sunt Cosmin,pe tine cum te keama shi din ce orash eshti?App... am nevoie de ajutor oleaca.Shtii cumva secte care practik Satanismul Spiritual in Piatra-Neamtz. Ms sh ma bucur sa cunosc un Satanist compatriot de al meu =).

Slava Lui Lucifer si Zeilor Iadului!!

--- [/IMG]Teens4Satan@ yahoogroups. com, kertesz alpar <kerteszalpar@ ... wrote:

Im from romania to :) Salut all :D
[/TD]
 
hey .. ia te uita :D romani :X:X in sfarsit! sunt din centru si nu mai cunosc pe nimeni in zona care sa fie dedicat lui Satan .. daca stiti pe cineva, faceti-mi legatura :D sunt interesat sa particip la la intruniri de genul (daca se fac la noi in tara) nu pot spune cat de bucuros sunt ca am dat de voi :D< ramaneti sub paza domnului nostru, Lucifer.

Glory to Satan, Lord of the Hall :X




--- In [url=mailto:[email protected]][email protected][/url], Rip Rip <raziel8911@... wrote:

Sal:) si eu sunt din romania :D eu sincer nu am gasit pe nimeni satanist la mine in oras,eu stau in nordul tarii,maramures.imi face placere sa pot vb cu cineva in sfarsit limba romana pe forumul asta:)
HAIL SATAN!!

--- On Thu, 11/26/09, Arch <arch_enemy_94@... wrote:

From: Arch <arch_enemy_94@...
Subject: [Teens4Satan] Re: romanian satanists
To: [url=mailto:[email protected]][email protected][/url]
Date: Thursday, November 26, 2009, 1:42 PM
















 









Salut:).Eu sunt Cosmin,pe tine cum te keama shi din ce orash eshti?App... am nevoie de ajutor oleaca.Shtii cumva secte care practik Satanismul Spiritual in Piatra-Neamtz. Ms sh ma bucur sa cunosc un Satanist compatriot de al meu =).



Slava Lui Lucifer si Zeilor Iadului!!



--- In Teens4Satan@ yahoogroups. com, kertesz alpar <kerteszalpar@ ... wrote:



Im from romania to :) Salut all :D
 

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back
Top