Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Psikiyatri, ilaçlar, ilaç bırakmak

Saulo

Member
Esenlikler.

2 yıl önce şizofreni tanısı koyuldu. İlaç vs. başlandı. 2 yıl boyunca atak geçirmedim. Fakat ilaçların yan etkisinden dolayı bırakmak istedim. Beyni durdurmak gibi yan etkileri vardı.

Doktorum bırakmamam gerektiğini söyledi. Bıraktığımda fiziksel bile sorunlara maruz kalıyorum. Ayrıca ilaç içmenin ruhaniyete bir zararı olur mu?

JoS yani biz bu konu hakkında nasıl bir görüş sergiliyor? Yüksek rahip ve rahibelerin doktora sadık kalmamızı söylediğini hatırlıyorum fakat net bir yanıt almak isterim.

İyi günler.

Esenlikler,

İnternet üzerinden birinin size ilacınızı bırakıp bırakmamanız gerektiğini söyleyebileceğini sanmıyorum. Burada psikiyatrist varsa bile sizinle özel bir seans gerçekleştirmedi ve analizinizi zaten bu açıdan doğru yapamayacaktır.

En risksiz ve güvenli yol, Wunjo rünüyle bir çalışmaya girmeniz. Zamanla düzeldikçe doktorunuz kesecektir. Wunjo rünü ise iyileşmenize yardımcı olacaktır.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

İnternet üzerinden birinin size ilacınızı bırakıp bırakmamanız gerektiğini söyleyebileceğini sanmıyorum. Burada psikiyatrist varsa bile sizinle özel bir seans gerçekleştirmedi ve analizinizi zaten bu açıdan doğru yapamayacaktır.

En risksiz ve güvenli yol, Wunjo rünüyle bir çalışmaya girmeniz. Zamanla düzeldikçe doktorunuz kesecektir. Wunjo rünü ise iyileşmenize yardımcı olacaktır.

İyi geceler.

Esenlikler, ben de epilepsi hastasıyım. Maxine Dietrich, ilaç kullananların meditasyonları ve mantraların vesaire titretilmemesini söylememiş miydi? Uzun bir aradır meditasyon yapamıyorum ve çok özledim. Yapacak çok şeyim birikti. Hastalığımın geçmesi çok yüksek bir ihtimal. Eğer meditasyonları yapabiliyorsak yapmaya devam etmeli miyim yoksa Şeytan Babadan yardım mı istemem daha doğru olur?

Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi geceler.

Zaten dokturuma gittiğimde o bırakma diyor. Seans oldu yani.

Ayrıca ilaçların ruhaniyete iyi ya da kötü etkisi olur mu?

shuddh said:
Esenlikler, ben de epilepsi hastasıyım. Maxine Dietrich, ilaç kullananların meditasyonları ve mantraların vesaire titretilmemesini söylememiş miydi? Uzun bir aradır meditasyon yapamıyorum ve çok özledim. Yapacak çok şeyim birikti. Hastalığımın geçmesi çok yüksek bir ihtimal. Eğer meditasyonları yapabiliyorsak yapmaya devam etmeli miyim yoksa Şeytan Babadan yardım mı istemem daha doğru olur?

Esenlikler,

Bunu daha önce görmemiştim, kontrol ettiğimde öyle yazıldığını gördüm.

Önceki önerimi geri çekiyor ve ikinize de Tanrılardan yardım istemenizi öneriyorum.

İyi akşamlar.

Saulo said:

Bright Truth said:
shuddh said:

Esenlikler,

Önceki önerimi geri çekiyor ve ikinize de Tanrılardan yardım istemenizi öneriyorum.

İyi akşamlar.

Saulo said:

Ama tanrılarla konuşamıyorum ki. :(

shuddh said:
Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi geceler.

Yapma ya yapma... Nasıl gelişeceğiz?

Bana da on yıl önce psikoz tanısı konulmuştu.

Ancak ruhaniyette ilaç kullanmıyor iken daha iyiydim. Ne zaman ilaçlara başladım, görü gücüm zayıfladı. Çünkü ilaçlar Dopamin blokesi yapıyordu. Muhtemelen sizin kullandığınız ilaçlar da Dopamin blokesi yapıyordur. Şizofreni ilaçlarının çoğu dopamin blokesi yapmaktadır. Dopamin ile ilgili araştırma yapmanızı öneririm. Dopamin blokesi insanı daha sabit, ruhsuz ve stabil kalan bir yapıya sokmaktadır. Ruhaniyeti -kendi gözlemlediğim kadarıyla- kesinlikle bozmaktadır. Doktorlar size birkaç soru sorarak ilaç yazabiliyorlar kuşkusuz, benimkisi de bir şizofreni serüvenidir. Psikoz tanısı önemlidir ancak ilaç kullanmıyor iken çok daha iyiydim.

Size söylemem gereken şudur ki; psikiyatrik ilaçlar bir yere kadar faydalı olabilir ancak sürekli kullanımda zarara yol açmaktadır; fakat doktorlar bu zararları göz ardı ederek size ilaçlarınıza devam etmeniz gerektiğini söyleyeceklerdir. Sizin yaşadığınız delüzyonları ve sanrıları bizimle paylaşmanızı öneririm.

Bana bugüne kadar yazılan ilaçlar (Risperdal, Solian, Dogmatil, Norodol, Clonex) gibi ilaçlardı. Hepsi Dopamin blokesi yapmaktadır. Dopamin beyne sinyaller ileten kimyasal bir maddedir. Çokluğu ve azlığı ayrı sorunlara neden olmaktadır fakat onu bloke etmek? Bu bizim doktorların şizofreni tedavisinde en çok uyguladığı yöntemdir; bizim doktorlarımız demeyeyim dünyanın dört bir yanında da dopamin blokesi tedavisi uygulanmaktadır.

Sadece kuruntularınızdan uzak, Şeytan'a yakın bir yaşam yaşamanızı öneririm. Meditasyon yapın. Meditasyon en güzel arınma ve tedavi yöntemidir. İlaç, mümkün oldukça kullanmayın. Yeniden söyleyeyim, ilaçlar dopamin blokesi yapmaktadır. Dopamini araştırın ve ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Saulo said:
Bright Truth said:
shuddh said:

Esenlikler,

İyi akşamlar.

Saulo said:

Ama tanrılarla konuşamıyorum ki. :(
Esenlikler,

Sizin onlarla konuşmanız gerek, onların sizle değil.

İyi geceler.

Pyxeline said:
Bana da on yıl önce psikoz tanısı konulmuştu.

Ancak ruhaniyette ilaç kullanmıyor iken daha iyiydim. Ne zaman ilaçlara başladım, görü gücüm zayıfladı. Çünkü ilaçlar Dopamin blokesi yapıyordu. Muhtemelen sizin kullandığınız ilaçlar da Dopamin blokesi yapıyordur. Şizofreni ilaçlarının çoğu dopamin blokesi yapmaktadır. Dopamin ile ilgili araştırma yapmanızı öneririm. Dopamin blokesi insanı daha sabit, ruhsuz ve stabil kalan bir yapıya sokmaktadır. Ruhaniyeti -kendi gözlemlediğim kadarıyla- kesinlikle bozmaktadır. Doktorlar size birkaç soru sorarak ilaç yazabiliyorlar kuşkusuz, benimkisi de bir şizofreni serüvenidir. Psikoz tanısı önemlidir ancak ilaç kullanmıyor iken çok daha iyiydim.

Size söylemem gereken şudur ki; psikiyatrik ilaçlar bir yere kadar faydalı olabilir ancak sürekli kullanımda zarara yol açmaktadır; fakat doktorlar bu zararları göz ardı ederek size ilaçlarınıza devam etmeniz gerektiğini söyleyeceklerdir. Sizin yaşadığınız delüzyonları ve sanrıları bizimle paylaşmanızı öneririm.

Bana bugüne kadar yazılan ilaçlar (Risperdal, Solian, Dogmatil, Norodol, Clonex) gibi ilaçlardı. Hepsi Dopamin blokesi yapmaktadır. Dopamin beyne sinyaller ileten kimyasal bir maddedir. Çokluğu ve azlığı ayrı sorunlara neden olmaktadır fakat onu bloke etmek? Bu bizim doktorların şizofreni tedavisinde en çok uyguladığı yöntemdir; bizim doktorlarımız demeyeyim dünyanın dört bir yanında da dopamin blokesi tedavisi uygulanmaktadır.

Sadece kuruntularınızdan uzak, Şeytan'a yakın bir yaşam yaşamanızı öneririm. Meditasyon yapın. Meditasyon en güzel arınma ve tedavi yöntemidir. İlaç, mümkün oldukça kullanmayın. Yeniden söyleyeyim, ilaçlar dopamin blokesi yapmaktadır. Dopamini araştırın ve ne demek istediğimi anlayacaksınız.

[email protected]

Lütfen bana mail adresini at. Acilen konuşmam lazım.

Esenlikler,

Eğer hangi tanrılardan yardım alacağınızı bilmiyorsanız sağlık, iyileşme ve şifa için

Lord Buer ve Lord Valefor ilaç kullanan herhangi bir ss yada ss adayı için uygun olacaktır bende ilaç kullanıyorum ve burdakileri okuyunca ufak bir terleme geldi, az önce Şeytan babaya dua edip yardım diledim, ama ki dua edişimde hiçbir şekilde babamızın enerjisini hissedemiyorum ama ki o herşeyi duyar pes etmeyip dua etmeye devam edeceğim ve müsait olduğum bir zaman da Lord Buer'i davet edeceğim.

Lord Buer: Tüm hastalıkları iyileştirir.

Lord Valefor: Her çeşit hastalığı zihnin ve ruhun güçleriyle tedavi edebilir aynı zamanda okült tıpta uzmandır.

Pes etmeyin kardeşlerim önümüze sunulan şey sonsuzluk ve bunun için çaba göstermeliyiz ister ilk yaşamınız olsun ister geçmiş yaşamlarınızda spiritüel satanist olun ister ki pek iyi şeyler yaşamamış olun ama şunu bilin ki savaşıp üstesinden gelebiliriz herşeyin, biz gelip geçici kişiler olarak değil savaşçı kişiler ve niceleri olarak anılacağız!

İlaç kullanan kardeşlerim lütfen pes etmeyin moralinizi yüksek tutun bunu sizi motive etmek için söylüyorum. Onlar illa ki duyarlar. ;)

Ve ek olaraktan zihni rahatlatmak için kitap okuyabilirsiniz belki psikolojinize iyi gelir ve bulmacalar çözebilirsiniz içimden bir ses bu tür şeylerin azda olsa etkisi olduğunu söylüyor.

İyi günler dilerim.

Çok üzgünüm, ne yapacağımı bilmiyorum ama evet , tanrı olunan bir dinde psikolojik sorunu çözmek basittir.

İlaçları 1 hafta boyunca arada alıp arada almadım bir şey olmadı ama 3 gün boyunca almayınca 2. günde uykusuzluk yaptı, hatta fiziksel sorunlar yarattı. Fakat tamamen ve aniden bırakmıştım. Şu anda içmeye geri döndüm.

Şu an az da olsa açıklığım var ama tanrılarla görüşecek kadar yok.

Cobra'nın en kötü ihtimale göre değerlendirdiğini düşünüyorum. En azından at,ka,bm ve çakra döndürme zarar vermez.

İlaçları aldığımızda neden ruhaniyetimiz düşüyor yoksa bu dinde bir arıza mı var dersek bence bu yanlış olur. Çünkü ruhsal durumu iyi olan çok SS var bunu da eklemek istedim. Yanlış anlaşılmasın. Galiba meditasyonlar doğru yapıldığında enerji patlaması yapıyor.

:D

Saulo said:
Bu amına kodumun ilaçları zihni durduruyor. Hiçbir şeyi verimli yapamıyorum. Yaşamasam daha iyi.

Esenlikler,

Tanrılardan yardım isteyin. Ayrıca daha fazla öneri ve bilgi için yabancı forumlarda da bir başlık açmanızı öneririm. İngilizceniz yoksa bile Translate bile iş görecektir.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Saulo said:
Bu amına kodumun ilaçları zihni durduruyor. Hiçbir şeyi verimli yapamıyorum. Yaşamasam daha iyi.

Esenlikler,

Tanrılardan yardım isteyin. Ayrıca daha fazla öneri ve bilgi için yabancı forumlarda da bir başlık açmanızı öneririm. İngilizceniz yoksa bile Translate bile iş görecektir.

İyi akşamlar.

Esenlikler Bright.

Ne zaman çakralarla ilgili meditasyon yapsam libidom artmaya başlıyor örneğin 14 gün oldu çakra temizliği yapıyorum sakral çakrama geçtiğimde libidom tavan oluyor ve hergün artıyor. Sebebi nedir ve bunu gidermeli miyim?

Hype0 said:
Esenlikler Bright.

Ne zaman çakralarla ilgili meditasyon yapsam libidom artmaya başlıyor örneğin 14 gün oldu çakra temizliği yapıyorum sakral çakrama geçtiğimde libidom tavan oluyor ve hergün artıyor. Sebebi nedir ve bunu gidermeli miyim?

Esenlikler,

Cinselliği yöneten Sakral Çakranızda eğer bir engel/kir varmışsa bunu yok ederek cinsel enerji kanallarınızı açmış olabilirsiniz. Emin olmak için bir süre Sakral Çakranıza Uruz titretebilirsiniz. Uruz rününün, erkek libido düzeyini normale götüreceğini düşünüyorum. Fazlaysa veya azsa bir şekilde denkleştirecektir.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back