Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Para büyüsünü zamanlama?

ddiafol

New member
Esenlikler ,
İlk defa büyüye başladım, para büyüsü için Fehu 18x rününü kullanıyorum . Olumlama ise ' Benim için pozitif ve sağlıklı bir şekilde büyük miktarlarda kolay ve bedava para bana geliyor ve bu para elimde tutmak veya harcamak üzere bana ait ' bunu diyorum . Bu büyüye nasıl bir zamanlamaya göre yaparsam iyi olur ve zamanlamayı tutturamazsam herhangi bir saatte yaparsam olumsuz bir etkisi olur mu ? Ayrıca bu olumlama sizce doğru mudur acaba ? ek olarak önerebileceğiniz bir şey varsa ekonomik özgürlük için tavsiyelerinizi dinlemek isterim .

ddiafol said:
Esenlikler ,
İlk defa büyüye başladım, para büyüsü için Fehu 18x rününü kullanıyorum . Olumlama ise ' Benim için pozitif ve sağlıklı bir şekilde büyük miktarlarda kolay ve bedava para bana geliyor ve bu para elimde tutmak veya harcamak üzere bana ait ' bunu diyorum . Bu büyüye nasıl bir zamanlamaya göre yaparsam iyi olur ve zamanlamayı tutturamazsam herhangi bir saatte yaparsam olumsuz bir etkisi olur mu ? Ayrıca bu olumlama sizce doğru mudur acaba ? ek olarak önerebileceğiniz bir şey varsa ekonomik özgürlük için tavsiyelerinizi dinlemek isterim .

Esenlikler ,
Güneş, merkür ,venüs gibi olumlu gezegen saatlerinde yapabilirsiniz bu saatlerde yapmazsanız bir şey olmaz bunlar sadece büyünün etkisini biraz daha arttırır
Olumlama doğru ,yanlış bir şey göremedim .

Zaten büyü yapıyorsunuz ama bir de doğum haritanıza bakmanızı öneririm belki kötü yönler olabilir ona göre negatif karma çalışması da yapabilirsiniz .

stayhigh666 said:
ddiafol said:
Esenlikler ,

Esenlikler ,
Güneş, merkür ,venüs gibi olumlu gezegen saatlerinde yapabilirsiniz bu saatlerde yapmazsanız bir şey olmaz bunlar sadece büyünün etkisini biraz daha arttırır

Zaten büyü yapıyorsunuz ama bir de doğum haritanıza bakmanızı öneririm belki kötü yönler olabilir ona göre negatif karma çalışması da yapabilirsiniz .
Çok teşekkür ederim cevabın için .

ddiafol said:
stayhigh666 said:
ddiafol said:
Esenlikler ,

Esenlikler ,

Çok teşekkür ederim cevabın için .

Rica ederimm

1.Para büyüsü hangi gün başlanmalı ?
2.Joy of satanın verdiği bazı meditasyonlardaki olumlamaları kendime göre değiştirsem sorun olur mu ?
3.Ben traderlık yapıyorum para büyüsü nasıl işler?
Esenliklerle

1- Ay'ın boşlukta "olmadığı" günlerde herhangi bir büyü veya çalışmaya başlayabilirsiniz.

2- Olumlamalar örnek niteliğinde olduğu için tabii ki de kendinize uygun bir şekilde değiştirip ayarlayabilirsiniz. Ama büyü konusunda yeniyseniz "sağlıklı ve pozitif" kelimelerini ilave etmeyi ihmal etmeyiniz.

3- Diğer büyülerde olmak üzere para büyüsü asla eylemsiz (oturulduğu yerden para beklenmesi, oturulduğu yerden işin gelmesini beklemek) gerçekleşmez. Siz bu konuda eylemlerde bulunuyorsanız eğer muhtemelen çalışmanız en iyi şekilde size dönecektir.

Aşk büyülerinde iş nasıl işler? bazıları büyünün sadece şansı artırdığı söylüyor bazıları da büyü yapıldığında sana aşk olur diyor. Şahsi olarak benim sevdiğim kadın beni sevmez hatta direk nefret düzeyindeydi en son ki karşılaşmamız da beni unutmuştur. bunu rağmen büyü işe yararmı? bunu bir kaç ay evvel sordum da cevap olarak olabilir de olmayabilir de sonuçta senin enerjiyle alakalı cevabını almıştım. birazda tartışma çıktı bu konuyla ilgili. bir yazı yazarmısınız? büyünün işleyiş mekanizmasıyla ilgili. Çünkü bazıları aşk ve lanetle ilgili kişinin de eyleme geçmesini söyler,bazıları da eyleme geçmeden sadece büyü
yaparak olabileceğini söylüyor.
Esenliklerle

Spine said:
Büyülerinizi zamanlamak için 2023 yılı takviminden yararlanabilirsiniz.

Anladığım kadarıyla ayın boşlukta değilken istenilen çalışmalara başlanabilir.
Peki istediğimiz saate büyülere veya çalışmalara başlanabilir mi? Güneş saati vb şeylerden bahsediyorlardı bir kaç yazıda.
Yukarıda bir soru sormuştum ona cevaplıya bilir misiniz? bir kaç ay önce ufak bir tartışma çıkmıştı acaba o yüzden mi havada kaldı?
Bir ricada bu başlıda başlara sabitliye bilir misiniz? aynı İslam'la ilgili olan gibi. bu başlı açmamın sebebi bazı ufak tefek sorular kalıyor insanın aklında ve bu sorular ciddiye alınmadı da ss zarar verebiliyor.
Esenliklerle

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back