Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Lord Zephyros'un ritüelinin benim üzerimdeki etkileri

Thersthara666

New member
Esenlikler,

Yüksek Rahip, 3 yeni ritüel ile bizi onurlandırdı. Tanrıların güç ritüelleri bilincimizde ve ruhumuzda uyandırdığı enerjiler ile gerçekten kişi için dönüştürücü etkilere sahiplerdir. Ben ise bu gün sizlerde Lord Zephyros'un ritüelinin bende yaşattığı ilginç deneyimden bahsetmek istiyorum.

Ritüelin sonunda Lord Zephyros'un mührüne odaklanırken derin bir içsel ferahlık ve hafiflik hissi yaşadım. Bu hissi Astral projeksiyon ile benzetebiliriz, aynı şekilde derin bir hafiflik ve boşluk hissi yarattı bende. Sıcak bir yaz akşamında şifa gibi esen, serin ve kuru bir rüzgar gibi ciğerlerimi ve zihnimi açtığını hissettim. Bu yoğun ferahlık hissi ritüelden sonra da birkaç dakika boyunca devam etti. Benim için öyle güzel bir deneyimdi ki yaşadığım bu hisleri, resim ve şiir ile kağıda ve kaleme döktüm. Sizler ile paylaşmaktan onur duyarım.

Bütün SS kardeşlerimi Lord Zephyros'un ritüelini yapmaya davet ediyorum.

Ekran Resmi 2024-09-16 10.59.25.png

Ey Zephyros, kudretin yüce, her zaman parlak ve soluk,
Sana tapar her dağ, her deniz, her oluk,
Her nefesinle eser baharın en güzel rüzgârı,
Sonsuz şükrümüzle dolu, kutludur meltemin şâhı

Gönüller pervane misali aşkına düşkün,
Her nefesin mecnun aşık'ı için mâhşer,
Yellerinle serinletir, gamı söyler matemin,
Dert ehli bulur sendedir hezer.

Avazınla cihan aşina olur hale,
Kim rüzgârına can verir, kimse bilmez âle,
Leyl ü nehârda vuslat arar her bir kalbe
Ey rüzgârların Sultanı, aşık'ın serdarı hâle.

Laleler feryad eder meltemine her seherde,
Bülbülün feraâdı seni bekler ezhare.
Ey Zephyros, her varlık sendedir pervane,
Seninle eyledik buluşmayı ezel baharı safare.

(bu saaten sonra kimse tanrılara divan edebiyatı da yapılmadı diyemez)

KAYRE ZEPHYROS!

KAYRE ASTARTE!
KAYRE AZAZEL!
KAYRE BAALZEBUL!

KAYRE ŞEYTAN!

Resim ve şiir gerçekten muazzam; ellerinize sağlık. Dünya tarihinin ilk Satanik Divan Edebiyatı denemesi bu olsa gerek :)

Burada diğer insanların, bir nevi kardeşlerimin de kendi deneyimlerini okumak beni çok mutlu ediyor, ayrıca şiiri çok beğendim divan edebiyatı detayı çok iyiydi hahaha.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back