Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Etrafımda ki y*hudiler

Cathy

New member
Esenlikler,
Bir arkadaşımın yahudi olduğunu öğrendim,öğretmenim de bir yahudi. Bana oldukça yakınlar istesem de istemesem de etrafımdalar, arkadaşımla (eski) aynı sınıftayız aynı ortamdayız.çakralarımı kapatıyorum,düzenli olarak temizleniyorum, rtr'lerde onlara saldırıyorum ama yine de endişeliyim,bu olanlardan daha az etkilenmek için neler yapmalıyım?öneriniz var mı?
Şimdiden teşekkürler

Cathy said:
Esenlikler,
Bir arkadaşımın yahudi olduğunu öğrendim,öğretmenim de bir yahudi. Bana oldukça yakınlar istesem de istemesem de etrafımdalar, arkadaşımla (eski) aynı sınıftayız aynı ortamdayız.çakralarımı kapatıyorum,düzenli olarak temizleniyorum, rtr'lerde onlara saldırıyorum ama yine de endişeliyim,bu olanlardan daha az etkilenmek için neler yapmalıyım?öneriniz var mı?
Şimdiden teşekkürler

Etrafınızdaki sıradan bir yahudinin size zarar verme gücü olduğunu sanmıyorum. Sadece seçilmiş azınlık ruhbanları kabalayla ilgileniyor. Etrafınızda öyle biri varsa bile işini gücünü bırakıp size kara büyü yapması için bir sebep vermediniz heralde?

Tek tehlike kurban rolleri ve insan yüzleriyle empati uyandırma ihtimalleri.

Çok teşekkürler,verdiğiniz öneriler işime çok yarayacak♡

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back