Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Blitzkreig'den Öz Disiplin ve Üretkenlik Çalışması

Aeternus

Member
Bu metin, Academic Scholar'ın forumlardaki yazısından çevrilmiştir.

1. Enerjinizi yükseltin.

2. AUM YAMAYA SVAHA’yı 27 kez titretin.

3. 9 kez afirme edin:

“Benim için güvenli, sağlıklı ve pozitif bir şekilde, tüm meditasyonlarım ve ruhsal çalışmalarım için tam anlamıyla motive olmamı ve bunları gün boyu, kalıcı bir şekilde tamamlamamı sağlayan, ustalıkla öz disiplinli ve üretken biriyim. Ayrıca ruhsal çalışmalarımdan her zaman kalıcı olarak keyif alıyorum ve tüm meditasyonlarımı, ruhsal çalışmalarımı ve yogalarımı benim için güvenli, sağlıklı ve pozitif bir şekilde tamamlamamı kalıcı ve aktif bir şekilde sürdürüyorum.”

AUM YAMAYA SVAHA telaffuzu nasıl yapılır:

AAHHHHHH-UUUUUUUUU-MMMMMMM

YYYYYY-AAAAAAHHHHHHH-MMMMMMMMM-AAAAAAAA-HHHHHHH-YYYYYYYYY-AHHHHHHHH

SSSSSSSS-VVVVVVVVVVVV-AAAAAAAAAAAA-HHHH-AAAAHHHHHHHHH

Aeternus said:

1. Enerjinizi yükseltin.

3. 9 kez afirme edin:

“Benim için güvenli, sağlıklı ve pozitif bir şekilde, tüm meditasyonlarım ve ruhsal çalışmalarım için tam anlamıyla motive olmamı ve bunları gün boyu, kalıcı bir şekilde tamamlamamı sağlayan, ustalıkla öz disiplinli ve üretken biriyim. Ayrıca ruhsal çalışmalarımdan her zaman kalıcı olarak keyif alıyorum ve tüm meditasyonlarımı, ruhsal çalışmalarımı ve yogalarımı benim için güvenli, sağlıklı ve pozitif bir şekilde tamamlamamı kalıcı ve aktif bir şekilde sürdürüyorum.”

Esenlikler,

Afirmasyon biraz fazla uzun değil mi?

Öyle fakat çok detaylandırılmış bir afirmasyon. Belki çalışmanızın uzun sürmesini sağlayabilir ama size geri dönüşü de çok iyi olacaktır.

1. Enerjinizi yükseltin.

3. 9 kez afirme edin:

Merhaba. Bir de is yerinde basari & kariyerde basari ve genel olarak basladigimiz, elimize attigimiz her iste basari icin de birseyler yazabilirmisiniz acaba?

Merhaba. Bir de is yerinde basari & kariyerde basari ve genel olarak basladigimiz, elimize attigimiz her iste basari icin de birseyler yazabilirmisiniz acaba?
Bahsettiğiniz tarzda bir büyü yoktur, eğer ki yaptığınız ve yapacağınız her işte başarılı olmak için büyü yaparsanız muhtemelen büyünün bir etkisi olmayacaktır. Büyüyü spesifik olarak bir hedefe yöneltmeniz size en iyi sonucu verecektir.

one shot mı yoksa kaç gün yapmalıyız

Bunun için Güneş enerjilerine ihtiyacınız bulunmakta. Güneş, genel olarak kapsayıcı ve ruhun diğer bölümlerini de besleyici bir yapıdadır ve Sowilo rününün açıklamasından da okuyabileceğiniz gibi Nihai Zafer ile ilişkilidir. Fehu, Wunjo ve Sowilo rünleri bu amaç için kullanılabilir. Güneş Karesi de uygun tarihlerde benzer bir şekilde yapılabilir.

Çalışmayı yaptıktan sonra "Pozitif ve kalıcı olarak yaşam içindeki başarım artıyor." şeklinde 9 kez olumlayın ve bu enerjilerin bütün hayatınıza sirayet ettiğini hissedin. Çalışmayı tamamladıktan sonra bir süre buna odaklanın.

Yine de bu çalışma, dağınık sonuçlar vereceği için etkisinin daha az olacağını göz önünde bulundurun ve dilerseniz daha spesifik bir amaç için kullanın.

Buna ek olarak, şansınızı [-emeklerinizin geri dönüşünü-] artırmak için Jüpiter kareleri yapabilirsiniz.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back