Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

bitkinim

tavukpilav

New member
Esenlikler,son zamanlarda kalbim cok daraliyo cikis yolu bulamiyorum muslumab yda herhangi bi dine sahip degilim satanizmi istiyorum ama neye nerden baslicagimi bilmiyorum en basitinden runleri kullanmayi bile anlayamiyorum cizerek mi nasil titrestirerek tarot bakmak istiyorum ama nasil yapixam bilmiyorum suan o kadar basitim ki cirak bile degilim enerjiyi aktive etmek meditasyonlarda falan cok zor geliyo ama ben bi siginicak kapi gerceklik istiyorum napicam bilmiyorum

Esenlikler,son zamanlarda kalbim cok daraliyo cikis yolu bulamiyorum muslumab yda herhangi bi dine sahip degilim satanizmi istiyorum ama neye nerden baslicagimi bilmiyorum en basitinden runleri kullanmayi bile anlayamiyorum cizerek mi nasil titrestirerek tarot bakmak istiyorum ama nasil yapixam bilmiyorum suan o kadar basitim ki cirak bile degilim enerjiyi aktive etmek meditasyonlarda falan cok zor geliyo ama ben bi siginicak kapi gerceklik istiyorum napicam bilmiyorum
Gelişmek ve yükselmek, doğru ve gerçek olanın hayatlarımıza uygulanması ile mümkündür. Satanizm, Tanrıların ve bu çağın yükseliş Yol'udur.

Her yetenek adım adım inşa edilir. Öncelikle 40 Günlük Meditasyon Program'ı ile bir başlangıç yapın. Enerji, ruh hakkında zamanla artan bilgi ve tecrübeniz ile Tarot, Astroloji, Kineziler, Büyü gibi bir çok alanda kendinizi geliştirebilirsiniz.

Hayatın anlamı, kendini geliştirmek ve iyileştirmektir. Her sorunu çözmek, her konuda gelişmek ve huzur ve mutluluğu yaratmak mümkün. Ancak bunun için doğru bir şekilde çaba göstermek gereklidir.

Yavaş ancak emin adımlar ile ilerleyin. Meditasyonlarınızı düzenli bir şekilde yapın. Türk sitesini güzelce okuyun, forumlarda eskiden paylaşılan soruların cevaplarını okuyun, bir bilgiye ulaşamıyor ya da merak ettiğiniz bir şey varsa forumlarda da sorabilirsiniz.

Her sorunun bir cevabı var ama bu cevabı anlamanın yolu gelişimden geçer. Bu yüzden önceliğiniz kendinizi geliştirmek olsun. İyi günler.🕊

Bir yerden başla, yıkılsanda ayağa kalk en güçlü yönünü keşfet, gerçeklik arıyorsan özüne bak....Esenlikler

Kendinizi herhangi bir zorlamaya tabi tutmadan; sakin kalın ve rahat olduğunuz şekilde ilerleyin. Kendinize öğrenmek için gerekli alanı sunmak altındır; zira güneş ışığı olmadan bir tohumun filizlenmesini bekleyemezsiniz.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back