Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Bana demonların fiziksel olduğunu kanıtlayabilir misiz?

Esenlikler,

Her şey bu kadar açıkken hâlâ fiziksel kanıtlara takılı kalmış olmanız çok üzücü.

İlk olarak saygılı olun, forumdaki insanların iyi niyetini kullanmaya çalışmayın. Herkes size yardım etmeye çalışırken gereksiz yere yaygara çıkarıyorsunuz. Halbuki kimse size bir şey kanıtlamak zorunda değil.

Yabancı forumunda veya Türk forumunda 5-10 dakika vakit harcayıp araştırma yapsaydınız, sorularınızın hepsine cevap bulurdunuz. Hem araştırmıyorsunuz, hem de bilmediğiniz için saçmalıyorsunuz.

Forumun huzurunu bozan bu tavrınıza en kısa sürede son vermeniz gerekiyor. Aura temizliğine odaklanın ve kendinize gelin.

İyi günler.

Ek olarak,

Tanrı/çalara ve dinimize ettiğiniz hakaret içerikli gönderinizi yeni gördüm. Haddinizi ciddi anlamda aşıyorsunuz. Size tavsiyem daha fazla uzatmayıp edebinizi takınmanız.

Türk forumunda böyle bir tavır sergilediğiniz için şanslısınız.

Fizikselliğe kanıt saçmalığında ise JG Blitzkreig gereken cevabı vermiş, üstüne söylenecek bir şey yok.

Esenlikler,

Her şey bu kadar açıkken hâlâ fiziksel kanıtlara takılı kalmış olmanız çok üzücü.

İlk olarak saygılı olun, forumdaki insanların iyi niyetini kullanmaya çalışmayın. Herkes size yardım etmeye çalışırken gereksiz yere yaygara çıkarıyorsunuz. Halbuki kimse size bir şey kanıtlamak zorunda değil.

Yabancı forumunda veya Türk forumunda 5-10 dakika vakit harcayıp araştırma yapsaydınız, sorularınızın hepsine cevap bulurdunuz. Hem araştırmıyorsunuz, hem de bilmediğiniz için saçmalıyorsunuz.

Forumun huzurunu bozan bu tavrınıza en kısa sürede son vermeniz gerekiyor. Aura temizliğine odaklanın ve kendinize gelin.

İyi günler.
Her şey bu kadar açık olsaydı inancınız dünyada bilinirdi, ibrahimi dinler var olmazdı, dünya bu kadar berbat bir yer olmazdı. Kendiniz inanıyorsunuz diye inandığınız şeyin bariz bir gerçek olduğu yanılsamasına düşmüşsünüz. Tabi ki inanmanın özü budur fakat her şeyin çok açık olduğunu iddia etmeniz yanlış. Öbür söylediklerinize diyecek bir şeyim yok arkadaşı tanımıyorum.

Esenlikler,

İyi günler.
Aranılan şeyin Tanrı olması durumunda, fiziksel kanıt beklenmesi normal. Çünkü fiziksel olmayan şeyler, hissiyatlar, düşünceler, kişinin kendi kafasında kurduğu şeyler olabilir ve kişi, placebo yaşadığını zannediyor olabilir, "ulan ben kafamda kuruyor da olabilirim" diyebilir, bu sayede Tanrıyı fiziksel olarak görmeden, tamamen inanmanın mümkün olmadığı kaanatine varılmış olabilir. Herkes her şeyi farklı şekillerde algılıyor. Kimisi tatmin olur, kimisi olmaz. Şahsen ben de aşırı extreme bir olay yaşamadığım sürece Tanrının suretini görmeden varlığına inanabileceğimi sanmıyorum. Neyse, düşüncemi söylemek istedim. Öbür söylediklerinize bir yorum yapmayacağım zira bilgim yok.

Her şey bu kadar açık olsaydı inancınız dünyada bilinirdi, ibrahimi dinler var olmazdı, dünya bu kadar berbat bir yer olmazdı. Kendiniz inanıyorsunuz diye inandığınız şeyin bariz bir gerçek olduğu yanılsamasına düşmüşsünüz. Tabi ki inanmanın özü budur fakat her şeyin çok açık olduğunu iddia etmeniz yanlış. Öbür söylediklerinize diyecek bir şeyim yok arkadaşı tanımıyorum.
İnanç kelimesi sakıncalı bir kelime. Kelime anlamına bakıldığında 'bir şeyi gerçek olarak kabul etme' gibi anlamlara geliyor. Biz Şeytan Baba'ya ve Tanrı/çalar'a inanmıyoruz, gerçek olduklarını biliyoruz ve ona göre davranıyoruz. Gerçek olduğunu bildiğiniz bir şeye inanma ihtiyacı duymazsınız. Siz Güneş'r ya da Ay'a inanıyor musunuz?

Bunların dışında, kurduğunuz cümleye bakarak dinimiz hakkında hiçbir şey bilmediğinizi görüyorum. Dinimizin tüm dünyada neden 'henüz' bilinmiyor olmasının, İbrahimî dinlerin neden var olduğunun ve dünyanın neden şu an berbat durumda olmasının sebebi forumda ve diğer sitelerde defalarca kez yazılmış/tartışılmış şeyler. Şeytan Baba'nın ve Tanrı/çaların varlığı salt bir gerçektir. Onlarla iletişim kurup sohbet edenlerden tutun, ciddi ilişkiler dahi kuran yüzlerce kişi var. Bu durum basit bir plasebo etkisinden ibaret değil; öyle olsaydı binlerce insan aynı şeyden bahsedip durmazdı. Halbuki dinimizde plasebo etkisinden arınmamız için çalışmalar dahi var.

Dinimize karşı böyle hissediyor olmanızın sebebi, düşmanın binlerce yıldır yaptığı iğrenç çalışmalar ve büyülerdir. Gerçekleri görmek isteyenler, gerçekleri görüp hayatlarını buna göre şekillendiriyor ve bunun karşılığını ziyadesiyle alıyor.

Dünyadaki belirli bir güruh hariç tüm insanlık dinimize davetlidir. Saygı çerçevesi içerisinde sorularını soranlara hiçbir lafımız yok. 'Gerçek sorgulanmaktan korkmaz' lafı boşuna edilen bir laf değil. Bu sorgulama biçimi terbiyesizliğe ve edepsizliğe dönüştüğünde ise gereken cevabı veriyoruz. Burada yanlış bir durum yok.

Poshita öyle konuşma kardeşim kimse Satanist olmak zorunda değil ama ben Satanist olmak zorundayım olmazsam şunu biliyorum mahf olacam bunu göze alamam TANRI olmak muhendis olmaya benzemez biranda herşey güllük gülistanlık olsun olmuyor sırayla bu işler hayatını yaşa kardeş niye bu kadar kafaya takıyorsun ilaç kullanıyorsan heralde ilaçlardan böyle konuşuyorsun o ilaçları da hiç tasvip etmiyorum en iyi ilaç birşeyler le uğraşmak kendine bir iş bul kendini zorla mesala bazı işler için uğraş o ilaçlar sana bunu yaptırıyor ulan bu yahudiler ilaç firmaları bu ipnelerin elinde insanlara neler yapiyorlar psikiyatri ilaçları sigment frud diye bir yahudi bu psikoloji hastalıklarını icat etti pdikoloji diye bir hastalık yokki kardeşim senin derdin boş kalıyorsun işin yok git çobanlık yap 50 milyar maaş yatacak yer yemek işsiziz diye agliyorsunuz

İnanç kelimesi sakıncalı bir kelime. Kelime anlamına bakıldığında 'bir şeyi gerçek olarak kabul etme' gibi anlamlara geliyor. Biz Şeytan Baba'ya ve Tanrı/çalar'a inanmıyoruz, gerçek olduklarını biliyoruz ve ona göre davranıyoruz. Gerçek olduğunu bildiğiniz bir şeye inanma ihtiyacı duymazsınız. Siz Güneş'r ya da Ay'a inanıyor musunuz?

Bunların dışında, kurduğunuz cümleye bakarak dinimiz hakkında hiçbir şey bilmediğinizi görüyorum. Dinimizin tüm dünyada neden 'henüz' bilinmiyor olmasının, İbrahimî dinlerin neden var olduğunun ve dünyanın neden şu an berbat durumda olmasının sebebi forumda ve diğer sitelerde defalarca kez yazılmış/tartışılmış şeyler. Şeytan Baba'nın ve Tanrı/çaların varlığı salt bir gerçektir. Onlarla iletişim kurup sohbet edenlerden tutun, ciddi ilişkiler dahi kuran yüzlerce kişi var. Bu durum basit bir plasebo etkisinden ibaret değil; öyle olsaydı binlerce insan aynı şeyden bahsedip durmazdı. Halbuki dinimizde plasebo etkisinden arınmamız için çalışmalar dahi var.

Dinimize karşı böyle hissediyor olmanızın sebebi, düşmanın binlerce yıldır yaptığı iğrenç çalışmalar ve büyülerdir. Gerçekleri görmek isteyenler, gerçekleri görüp hayatlarını buna göre şekillendiriyor ve bunun karşılığını ziyadesiyle alıyor.

Dünyadaki belirli bir güruh hariç tüm insanlık dinimize davetlidir. Saygı çerçevesi içerisinde sorularını soranlara hiçbir lafımız yok. 'Gerçek sorgulanmaktan korkmaz' lafı boşuna edilen bir laf değil. Bu sorgulama biçimi terbiyesizliğe ve edepsizliğe dönüştüğünde ise gereken cevabı veriyoruz. Burada yanlış bir durum yok.
Söylediklerimden hiç bir şey anlamamışsınız. Güneş ya da aya inanıyor musun sorusuna cevap vermeye tenezzül etmeyeceğim.
Tanrılar ile iletişim kurma durumuna plasebo etkisinden ibaret diye bir iddiam olmadı. Kişi yaşadığı şeylerin plasebo olduğu kuşkusuna düşer ise fiziksel kanıta ihtiyaç duyar, bunu söyledim.
Hislerimin sebebi islamik büyüler değil. Gerçekten islamdan etkilenmemenin tek yolunun Spiritüel Satanist olup, meditasyon yapıp RTR yapmak olduğunu mu düşünüyorsunuz.

Pekala, şimdi sana zayıf-teist ve güçlü-teist'in farkını anlatacağım. Madem bu dine sadece inanmıyorsun, "gerçek" olduğunun %100 farkındasın.

Zayıf teist, tanrının varlığı hakkındaki konulara fazla kafa yormaz. Bir tanrının var olması kendisinin işine gelip hayatını kurtaracağı için, %100 bir şekilde gerçekliğinden emin olamayacağı halde inanmaya devam eder, fakat bu dinin bir gereksinimi varsa (ibadet, dua) bunları da yerine getirmek zorunda hissetmez.

Güçlü teist, tanrının varlığından, kendi varlığı kadar emindir. Bu sayede hayatındaki her şey değişmiştir. Artık insanlarla tartışmaktan tutun, günlük hayatındaki gereksiz sayılabilecek her ama her şeyi yapmaktan vazgeçer, tamamen inancının gerektirdiği eylemleri yerine getirir. Bir internet sitesinde rastgele bi elemana (bana) cevap vermekle uğraşmak yerine, meditasyon yapıp kendini geliştiriyor olmalısın eğer tanrının varlığından bu kadar eminsen.

Tanrının varlığından gerçekten bu kadar emin isen, fiziksel olarak görebildiğini iddia ediyor, iletişim kurabildiğini iddia ediyor isen, ve en önemlisi böyle bir iddian var ise ;
Dünyadaki belirli bir güruh hariç tüm insanlık dinimize davetlidir

Neden televizyona çıkmıyorsun? Neden anonim bir şekilde yayın yapmıyorsunuz? Lafa gelince milyonlarca satanist var ama küçük bir forumda tanrının varlığından emin olduğunu iddia eden küçük bir topluluktan öne geçememişsiniz. İslamın neredeyse ele geçirdiği bi ülkede yaşıyoruz. Ne yaparsanız yapın, müslümanlardan akla gelebilecek her insani yön açısından gelişmiş olacaksınız ama, bence sizden de bi icraat görme zamanı geldi.

Satanism denilince akla ilk Spiritüel Satanism bile gelmiyor, kedi kesen Laveyan satanism gelir. O kadar bilinmiyorsunuz yani. Bunun sebebinin ibrahimi dinlerin karalaması olduğunu söyleyecekseniz ise, savaşı kazanıyoruz biz, biz kahramanız triplerinden çıkınız. Ben inançsız biriyim arkadaş, ibrahimi dinler dışında hiç bir inancı reddetmem ama. İhtimaller dahilindedir her şey, ama bu sizin güruhunuz gerçekten samimi değil.

Hayatınızda 1 kere ama sadece 1 kere, "ben spiritüel satanistim, en gerçek benimki, en gerçeği ben biliyorum" demeyi bırakıp hala sorgulamakta olan insanlara saygı göstermeyi denemeniz hoş olur.

"Bu durum basit bir plasebo etkisinden ibaret değil; öyle olsaydı binlerce insan aynı şeyden bahsedip durmazdı" demişsiniz. O zaman allah da var, isa da var. Saçma bir argüman. Burasının sadece bir Spiritüel Satanist fan grubu değil, aynı zamanda tanrı kavramının felsefi açısından tartışıldığı bi yer olması gerek. Ama hepiniz körü körüne inanmışsınız ve hoş değil. Ve tanrılar hakkında, inancınız hakkında soru soran herkese, burası %100 gerçek kardeşim, gerçek sorgulanmaktan korkmaz, bak 1000 kişi söylüyor falan diyorsunuz. Spiritüel Satanism'in tanıklık ettiğim bir çok dinden daha mantıklı olduğunu kabullenebilirim. Ama bu inanca sahip insanlar (yani sen) hoş insanlar değilsiniz gördüğüm kadarıyla.

Dene bak kendin gör, göreceksin tanrıların varlığını dediniz. (Denedim, göremedim ama konumuz bu değil). İletişim kurduğunuzu düşündüğünüz şeyin tanrının ta kendisi olduğundan nasıl emin olabiliyorsunuz? Yav hayır, matrix izlemişsinizdir hayatınızda. Şu an matrixte olmuş olsanız bile bunu fark edemeyeceksiniz. Belki de şu an 4085 yılındayız ve zor bir hayata karşı nasıl dayanacağını test etmek için simüle ediliyorsun. Belki parazit diye adlandırdığınız bilinç formlarından 1 tanesi Tanrı, öbür varlıklar değiller? Nasıl bileceksin? Belki de gördüğünüzü sandığınız varlıklar, islamcıların büyüleri tarafından size gösteriliyor? Asla ama asla bilemeyeceksin. Bu yüzden şüphe her zaman vardır ve asla %100 emin olunamaz. Aşırı mantık olarak baktığımızda güçlü-teist diye bir şey bu yüzden yoktur. Eğer bir tanrı var ise, körü körüne inanmanı zaten istemeyecek bir varlık olmalı değil mi mantık olarak. Ama öyle değil, Tanrı dediğimiz şey gerçekten kötü bir varlık olup, insanlığı yaratıp bir daha yüzümüze bakmamak üzere terk etmiş olabilir. Asla bilemeyeceksin. O yüzden bu, en gerçek burası, dene gör bak göreceksin tavırlarını bırakın lütfen.

Bu attığım yoruma inancınıza saldırı olarak algılamayın. İbrahimi dinler dışında hiç bir inanca saldırmam, hatta genellikle saygı da duyarım. Sizi eleştiriyorum, çünkü her ne kadar farklı olduğunuzu iddia etseniz de, aslında herhangi bir inanca sahip herhangi bir güruhtan farkınız yok. Müslümanların her şeye bir kılıf uydurma huyu vardır ya. O ayet öyle değil böyle aslında, onun doğrusu o değil falan diye. Sizde de var, "Gerçek sorgulanmaktan korkmaz, biz sana bişey gösteremeyiz dene kendin gör" lafı ağzınıza yapışmış bayağı. Bir dini inanca sahip olmak beraberinde sorumluluk da getirir. Her soru sorana aynı şeyi söyleyecekseniz, lütfen hesabınızı silin. 2 saniyeliğinize kendimize dürüst olalım, bu topluluğa hiç bir şey katmamış oluyorsunuz öyle söyleyerek.

Neyse, bu gerçeklerin en gerçeği olan dininizi, ismini yazmadıkça muhtemelen asla karşıma çıkmayacak olan bu internet sitesi dışında herhangi bir yerde görmek isterim. Çünkü gerçek sorgulanmaktan korkmaz.

Defalarca açıklanmış olan konuları site içinde araştırmadan tekrar tekrar soranlardan ve 15 iq argümanlar ile konuşanlardan gına geldi. Sitede bir kişinin yazdığı bir cümle hakkında daha önce cevaplanmış bir argüman veya boş bir argüman oluşturmuş olman haklı olduğun anlamına gelmiyor . Çünkü o oluşturduğun boş argüman da daha önce çürütüldü . Bahsi geçen konuşmadaki her iki kişiyi de daha fazla muhatap almaya gerek yok . Biz kimseyi zorla ikna etmeye çalışmıyoruz. İsteyen saygılı bir şekilde araştırır öğrenir, isteyen ayrılır.

Aynı zamanda cevaplanmış soruları tekrar tekrar sormadan site içinde araştırma yapacak kadar da saygı göstermesi gerekiyor kişinin . Kendisini, tecrübelerini ve inancını okuyarak ve meditasyon yaparak kendi içinde geliştiremiyorsa bu onu ilgilendiren bir durum ve bu durumda buraya gelip bize veya Tanrılara saygısızlık yapma hakkı olmuyor . Sizin kullandığınız üsluba göre karşıdaki kişinin de tahammülü ve üslubu doğal olarak değişir. Yani saygısızlık yapıyorsan karşı taraftan da saygısız veya sinirli bir şekilde cevap alman gayet normal olur .

Meditasyonlarla kendini geliştirerek zaman içinde birçok kişi fiziksel sonuçları alır . Ayrıca yaptığınız meditasyonların ve çalışmaların ne kadar işe yarayacağı; kişisel gücünüz, ne kadar odaklı ve ne kadar süre yaptığınız, doğum haritanız, negatif karmanız(ırksal karma, ülke karması vs hepsi) gibi birçok etken var . Soruyu soran kişi zaten hayatı berbat olan yüksek negatif karmaya sahip antidepresan ilaçlarına muhtaç, intihar etmeyi düşündüğünü söyleyen zayıf biri . Bundan dolayı bu şekilde tepkiler vermesinin sebeplerini anlamak zor değil . Kendinizi geliştirmeye devam edip büyü çalışmalarınızı yapıp sonuç aldığınızda çalışmaların işe yaradığı konusunda daha emin olabilirsiniz.

Defalarca attığımız arşiv linki üzerinden tüm siteyi baştan aşağı okuyarak temel bilgileri büyük ölçüde edinebilirsiniz . Tarihlere tıklamanız durumunda içerikler karşınıza çıkacaktır .
https://spirituelsatanizm.org/arsiv/

Bir de poshita doğum haritana bak bakayım suyun çok mu yüksek senin ? Daha önceki postlarda bahsettiğin durumlarına da genel olarak bakınca sanki çok yüksek su elementin var gibi . Tabii olmayadabilir, belki sadece genlerin çöptür . Astrokartografiye de bak .

Bir şeyin fiziksel olarak var olmaması ya da gözlemlenemiyor olması o şeyin olmadığı anlamına gelmiyor. Gerçeklik 1 ve 0 gibi değildir. Var veya yok değildir. Fiziksellik ve üst boyutlar arasındaki ilişkiyi anlayabilmeniz için şöyle bir örnek vereyim. Biz neye gerçek ve neye gerçek değil diyoruz? İmgeler ve düşünceler "gerçek değildir", bunu biliyoruz. Ama varlar. Sonuçta varlar, değil mi? Sadece fiziksel dünyada yoklar. Peki, biz fiziksel dünyayı bu hesaplamadan çıkarırsak geriye sadece imgeler ve düşünceler kalıyor. Bir şeyi "gerçek olmayan" yapan şey, ondan daha gerçek bir şeyin varlığıdır.

Demek istediğim, birisi eğer isterse kendisini kendi hayal dünyasının gerçek olduğuna da inandırabilir. Gerçeklikle uyuşmuyor diye, kendi içinde anlamsız olduğu anlamına gelmiyor bu. Masallar gerçek midir? Gerçek dünyada yoklar ama kendi içinde bir konusu, olayları, karakterleri var. Bir uyum içinde, bir bütün. Önemli olan da bu. Kurduğumuz hayaller de kendi içinde mükemmel şekilde uyumlu olabilir. Bazen sadece buna odaklanmak gerekir. Sizin henüz farkına varamadığınız daha üst boyutlarda, büyük resimde, her şey zaten bağlantılı ve gerçek. Sadece bunları anlayamadığınız için büyük resmi anlamaya çalışmak yerine ufak bir parçasına odaklanmayı seçiyorsunuz. Lütfen, işin ruhani kısmı ile fiziksel kısmı arasında bir bağlantı aramayı bırakın ve ruhani kısmının kendi içindeki bağlantılara odaklanın. Aynı, hayallerin ve masalların kendi içlerindeki uyumu, bütünlüğü gibi. Bir bilince sahip olduğunuz için, zaten işin ruhani kısmının içindesiniz. Erişilemez ve uzak gördüğünüz her şey zaten yakınınızda. Hatta kendi içinizde. Balık burcu varlığımızın özünü temsil eder.

Rica ediyorum, şu "hayatta kalma" kafasından çıkın. Paniklemiş hâlde bir şeylerin önünüze serilmesini istiyorsunuz. Tanrılar bazı şeyleri sizin kendi içinizde bulmanızı istiyor belli ki. Bir akıllı sizsiniz zaten, buradaki herkes enayi. Delüzyonel enayileriz biz ya. Nasıl düşünemedik bunları? Varsa bu lanetli hayatı düzeltmenin daha iyi, enayice olmayan bir yolu, buyurun getirin. Çok akıllısınız ya hani..

Hala hiçbir araştırma yapmadan bilgisizce yorumlar yapıyorsunuz. Burası felsefe-din tartışması yapılacak bir yer değil. Sitenin amacı insanlığa gerçek dinini öğretmek ve Satanistlerin kendi aralarında bilgi alışverişi yapması. Şeytan Baba zaten bu siteden 'benim tapınağım' diye bahseder. Dolayısıyla burası, 2.000 yıl önce zaten yapılmış olan felsefi tartışmaları tekrar ve tekrar yaparak hiçbir şey elde edememe yeri değil. Agnostik bir bakış açınız var ve size göre Tanrı'nın varlığı hiçbir şekilde kanıtlanamaz. Burada bahsedilen Tanrı, 'ol' deyip bir şeyi yoktan var eden, sadece düşünerek evreni yaratmış bir Tanrı değil. Çok fazla film veya spekülatif kitap okumuşsunuz anlaşılan; 'Acaba şu an gerçekten yaşıyor muyum? Evren gerçekten var mı? Her şey bir simülasyon olabilir mi? Acaba içtiğim su gerçekten su mu?' tarzı sorgulamalarla hiçbir yere varamazsınız. Eskiden yapılan felsefi sorgulamaların hangi kavramlar üzerine yoğunlaştığını araştırmanızı tavsiye ederim.

Denedim ama göremedim gibi bir durum söz konusu değil. Gerçekten deneseydiniz görürdünüz. Ayrıca, Şeytan Baba ve Tanrı/çalar evinizdeki pencereden dışarı bakınca görülebilen varlıklar değil. 'Dur ya bir merak ettim, Tanrı/çaları göreyim' gibi bir olay yok kısacası. Onları hissedebilmek, görebilmek ve konuşabilmek için belirli bir gelişmişliğe sahip olmak gerekiyor. Yine forumda defalarca ve defalarca kez yazılmış şeyleri tekrar ettiriyorsunuz.

Sofizma yaparak dediklerimi başka yerlere çekmeye çalışıyorsunuz. Ben hiçbir zaman Spiritüel Satanizm'de sorgulamak yasaktır, sorgulayanlar dine saldırmış olur tarzında bir tutum sergilemedim. Daha önce de dediğim gibi, sorgularken saygısızlık yapan kişilere gerekli cevapları gerektiği şekilde veriyoruz. Sorgulamakta olan kişilere saygısızlık yapma gibi bir durum yok. Zaten saygısızlık yaptığım bir kısım da olmadı, sanırım terbiyesiz ve saygısız demek büyük bir ayıp.

Appeal to ignorance denen mantık safsatasını yapıyorsunuz. Garip bir şekilde zayıf-teist ve güçlü-teist farkını açıklamaya çalışmışsınız, herhangi bir anlam veremedim. Dini ''görevlerimizden'' ve nihai amaçlarımızdan habersiz, bilgisizce yorum yapıyorsunuz. Satanizm'de dini bir gereklilik yoktur. Şeytan Baba'nın tek isteği kendimizi geliştirmemizdir. RTR yapacaksınız, günde en az 5 saat meditasyon yapmak zorundasınız veya benim emirlerimi mutlak surette yerine getireceksiniz gibi bir zorunluluk yoktur. Şeytan Baba, doğruları bize ileterek özgür irademize bırakır; isteyen bunu hayatına alabilir veya almaz. Bu tamamen kişisel tercihe bağlıdır.

Neden televizyona çıkmıyorsunuz veya anonim bir şekilde yayın yapmıyorsunuz sorusuna cevap vermeyeceğim, bu konular zaten forumda defalarca tartışılmış şeyler.

Binlerce kişi Şeytan Baba'dan bahsediyor diye o gerçek olmaz; o zaman Allah'da gerçek olurdu argümanı komik bir argüman. Burada bahsedilen durum sadece bahsetmekten ibaret değil. Müslümanlığa göre Allah hakkında bilgiler sadece Kur'an'da yazılanlarla sınırlıdır ve bu bilgilere herhangi birisi yeni bir şey ekleyemez. Allah ile doğrudan iletişim kuramaz veya Allah hakkında elde ettiği yeni bilgileri insanlara aktaramaz. Satanizm'de ise böyle bir sınırlama yoktur. Tanrı/çalar ile iletişim kurmuş binlerce insan var ve hepsinin aktardıkları birbirleriyle uyumludur. Örneğin, birisi spesifik bir Tanrı/çanın ten rengini siyah olarak görürken, diğer bir kişi beyaz olarak görmeyecektir. Herkes aynı deneyimleri yaşar. Birisi Lord Anubis'in çok cana yakın birisi olduğunu belirtirken, diğer bir kişi onun çok soğuk olduğunu iddia etmez.

Dene bak, göreceksin argümanı çok sağlam ve gerçek bir argüman. Dolayısıyla kullanmaktan vazgeçmeyeceğiz. Deneyenler görecekler çünkü bu çok basit ve anlaşılır bir durum.

Sizden de bir icraat görmenin vakti geldi konusunda: Bahsedilen icraatı yıllardır insanlık için yapıyoruz, fakat sadece siz fark etmiyorsunuz o kadar. Cümlenin başında da dediğim gibi, hiçbir araştırma ve bilgi birikimi yapmadan sadece eleştirmek için eleştiriyorsunuz.

Bilinmeme konusunun sebebini fark etmeniz güzel, yakında bu problem de ortadan kalkacak; zaten kalkmaya başladı. Savaşı kazanıyoruz ve çok uzak olmayan bir zamanda insanlık gerçekleri fark edecek. Bunların yanı sıra, forumdaki kimsenin bizi kahraman olarak adlandırdığını düşünmüyorum. Bizler sadece doğruyu yapan insanlarız. Bu işleri yaparken bir karşılık veya teşekkür beklemiyoruz. En azından ben beklemiyorum, diğerleri adına konuşmayayım.

Yaptığımı dininize saldırı olarak algılamayın demişsiniz fakat karalamak için elinizden geleni yapmışsınız, üstelik hakaret etmişsiniz. Bizim aşağı görülen bir 'güruh' olmadığımızı belirtmek isterim. Kullandığınız kelimeleri anlamını bilerek kullanmalısınız.

Gönderinizdeki çoğu konuyu cevapladığımı düşünüyorum. Bu gönderime cevap olarak yazacağınız şeylere daha fazla cevap vermeyeceğim, vakit kaybı gibi geliyor çünkü. Sitedeki ve forumdaki bilgileri iyice öğrendikten sonra mantıklı sorularınız ve eleştirileriniz olursa, gerekli açıklamaları ve tartışmaları yaparız. Fakat şu an için sizinle daha fazla münakaşaya girmeyi düşünmüyorum.

Umarım gerçeklerin en kısa sürede farkına varırsınız ve kendinizi kandırmayı bırakırsınız.

İyi günler.

Bir de poshita doğum haritana bak bakayım suyun çok mu yüksek senin ? Daha önceki postlarda bahsettiğin durumlarına da genel olarak bakınca sanki çok yüksek su elementin var gibi . Tabii olmayadabilir, belki sadece genlerin çöptür . Astrokartografiye de bak .
Dostum, birisinin genetiklerine çöp demek ne kadar uygun? Belli ki elementlerden de anlamıyorsun. Suyu yüksek olsa, sezgilerine mantığından daha çok önem veren birisi olması gerekir. Görmüyor musun yazdıklarını? Sürekli fiziksel kanıt, fiziksel kanıt. Buraya birçok kişi şans eseri ya da sezgilerini takip ederek geldi. Hayatın kaosundan, negatifliğinden kaçmak için. Burası cennetin bir kapısı.

Bu arşiv linki atmak ne oluyor bazıları var burda poshitaya yok genin çöp diyorsun seninde genlerin çöp ondan sonra saygıdan bahsediyor böylelerini görünce telavive gidesim geliyor senin israil dediğin dünyayı ziplatiyor sen surda bir avuç SS le geçinemiyorsun seni gören zaten yahudi olur

Defalarca açıklanmış olan konuları site içinde araştırmadan tekrar tekrar soranlardan ve 15 iq argümanlar ile konuşanlardan gına geldi. Sitede bir kişinin yazdığı bir cümle hakkında daha önce cevaplanmış bir argüman veya boş bir argüman oluşturmuş olman haklı olduğun anlamına gelmiyor . Çünkü o oluşturduğun boş argüman da daha önce çürütüldü . Bahsi geçen konuşmadaki her iki kişiyi de daha fazla muhatap almaya gerek yok . Biz kimseyi zorla ikna etmeye çalışmıyoruz. İsteyen saygılı bir şekilde araştırır öğrenir, isteyen ayrılır.

Aynı zamanda cevaplanmış soruları tekrar tekrar sormadan site içinde araştırma yapacak kadar da saygı göstermesi gerekiyor kişinin . Kendisini, tecrübelerini ve inancını okuyarak ve meditasyon yaparak kendi içinde geliştiremiyorsa bu onu ilgilendiren bir durum ve bu durumda buraya gelip bize veya Tanrılara saygısızlık yapma hakkı olmuyor . Sizin kullandığınız üsluba göre karşıdaki kişinin de tahammülü ve üslubu doğal olarak değişir. Yani saygısızlık yapıyorsan karşı taraftan da saygısız veya sinirli bir şekilde cevap alman gayet normal olur .

Meditasyonlarla kendini geliştirerek zaman içinde birçok kişi fiziksel sonuçları alır . Ayrıca yaptığınız meditasyonların ve çalışmaların ne kadar işe yarayacağı; kişisel gücünüz, ne kadar odaklı ve ne kadar süre yaptığınız, doğum haritanız, negatif karmanız(ırksal karma, ülke karması vs hepsi) gibi birçok etken var . Soruyu soran kişi zaten hayatı berbat olan yüksek negatif karmaya sahip antidepresan ilaçlarına muhtaç, intihar etmeyi düşündüğünü söyleyen zayıf biri . Bundan dolayı bu şekilde tepkiler vermesinin sebeplerini anlamak zor değil . Kendinizi geliştirmeye devam edip büyü çalışmalarınızı yapıp sonuç aldığınızda çalışmaların işe yaradığı konusunda daha emin olabilirsiniz.

Defalarca attığımız arşiv linki üzerinden tüm siteyi baştan aşağı okuyarak temel bilgileri büyük ölçüde edinebilirsiniz . Tarihlere tıklamanız durumunda içerikler karşınıza çıkacaktır .

Evet su çok, ateş az. Ben haddimi aşmadan kendi köşeme çekiliyorum. Çok oldum.

Senin aysukun ne kadar çok öyle bizde o kadar aysuku yok aysukun yüksek ama saygın yok poshitaya genlerin çöp diyorsun nerden bildin benim suyum nasıl genlerim nasıl çöpmu bizede bir fal bak bizim durumumuz nedir?

Neden televizyona çıkmıyorsun? Neden anonim bir şekilde yayın yapmıyorsunuz? Lafa gelince milyonlarca satanist var ama küçük bir forumda tanrının varlığından emin olduğunu iddia eden küçük bir topluluktan öne geçememişsiniz.
Esenlikler, kişisel güvenliğimiz ve gizliliğimiz açısından bu tarz programlara katılmak bizim için tehlikeli. Dinimizi yaymak için hiçbir şey yapmadığımızı nereden çıkardınız anlamadım. Buradaki herkesin tartışmak için yeterli bilgiye sahip olduğuna eminim, fakat üslubunuzdan dolayı kardeşlerimin sinirlenmesini doğal buluyorum. Düzgün bir şekilde soru sorduğunuz sürece, düzgün cevaplar alırsınız. Ki burada gayet medeni bir şekilde sorusunu sorup, istediği cevabı alan bir çok insan oldu.

Satanism denilince akla ilk Spiritüel Satanism bile gelmiyor, kedi kesen Laveyan satanism gelir. O kadar bilinmiyorsunuz yani. Bunun sebebinin ibrahimi dinlerin karalaması olduğunu söyleyecekseniz ise, savaşı kazanıyoruz biz, biz kahramanız triplerinden çıkınız.
Bu sizce bizim sorunumuz mu? Satanizm hakkında düzgün bir araştırma yapan her insan gerçeğin böyle olmadığını görebilir. Bu tamamen insanların cehaletinden kaynaklıdır. Her söyleneni doğru kabul etmek kolay tabii. Ayrıca, evet savaşı kazanıyoruz. Ruhani anlamda elde ettiğimiz başarının sonuçları kendini göstermeye başladı bile. Bunu İbrahimi dinlerin insanlar üzerindeki eski otoritesini kaybetmesi, birçok insanın bu tarz saçmalıklardan uzaklaşmasından anlayabilirsiniz.

Bu durum basit bir plasebo etkisinden ibaret değil; öyle olsaydı binlerce insan aynı şeyden bahsedip durmazdı" demişsiniz. O zaman allah da var, isa da var. Saçma bir argüman. Burasının sadece bir Spiritüel Satanist fan grubu değil, aynı zamanda tanrı kavramının felsefi açısından tartışıldığı bi yer olması gerek. Ama hepiniz körü körüne inanmışsınız ve hoş değil. Ve tanrılar hakkında, inancınız hakkında soru soran herkese, burası %100 gerçek kardeşim, gerçek sorgulanmaktan korkmaz, bak 1000 kişi söylüyor falan diyorsunuz.
Öncelikle buve bu yazıları okuduğunuzu farz ederek devam ediyorum. Hititler, Mayalar, Astekler, İnka, Mısır gibi medeniyetleri araştırmanızı öneriyorum. Bu dönemlerde inşaa edilen tapınaklar, icatlar ve sağlık gibi sektörlerdeki gelişmelerin; Aynen sitemizde yazıldığı gibi, Tanrılarımızdan geldiğine emin olabilirsiniz.

Bir diğer husus ise şu, Tanrı'nın varlığına %100 kanıt diyebileceğimiz hiçbir unsur yoktur. Çünkü, Tanrılarımız Dünya'ya geldiğinde ve bizler onları fiziksel olarak görebildiğimiz zaman bile; bunun bir yanılsama olduğu, düşman tarafından bizlere büyü yapıldığı iddia edilebilir. Aslında insanların size kendin geliş ve öğren demesinin temel sebebi bu. Çünkü bunun haricinde, biz ne dersek diyelim size inandırıcı gelmeyecek. Kendi adıma konuşacak olursam, benim için %100 kanıt diyebileceğim bir çok olay yaşadım. Bu benim için bir SS olarak dinime sıkı sıkı bağlanmama yetiyor. Dediğim gibi; bahsettiğim medeniyetlerle alakalı detaylı bir araştırmadan sonra; sizinle tartışmak isterim.

İyi günler.

Dostum, birisinin genetiklerine çöp demek ne kadar uygun?
ÇOK UYGUN(yazdığı şeylerden dolayı), ayrıca yazma şeklimde 'belki sadece' olarak belirtmişim düzgün oku. 'belki sadece' yazmamış olsam da uygun farketmez. Güzelce konuşulduğunda saygısızca karşılık vermesi durumunda saygısızlık görmesi normal. Yukarıda yazdığımı tekrar yazdırıyorsun, dikkatli oku.
Belli ki elementlerden de anlamıyorsun. Suyu yüksek olsa, sezgilerine mantığından daha çok önem veren birisi olması gerekir. Görmüyor musun yazdıklarını?
PUHAHAHAHA elementlerden anlamıyormuşum. Sen önce elementler sayfasını oku, sonra elementlerde ustalaş gel, benimle gene bu üslupla konuşamazsın .
'Belli ki elementlerden de anlamıyorsun.' cümlesindeki bağlaç -de ekinin anlamı ; sanki başka yanlış bildiğim bir konu varmış da bir de üstüne bunu da bilmiyormuşum anlamına geliyor . Bilmediğin 2 durum hakkında fikir belirtmişsin . Biri bu kişinin yaptığı saygısızlık , diğeri de elementleri hakkında neden bu şekilde yorum yaptığım .

Su sezgiseldir ve mantık ve sezgi birbiri ile çok farklı şeyler . Sezgi sudan, mantık topraktan (mantık zeka ile de alakalı olduğu için biraz da havadan) gelir . Fiziksel kanıt hebele hübele diye tekrar edip Tanrılara ve SSlere saygısızlık yapması onu mantıklı biri yapmıyor . Ayrıca suyunun yüksek olmasını sadece bu gönderisini değil eski gönderilerini de baz alarak yorumladım dikkatli oku .
Daha önceki postlarda bahsettiğin durumlarına da genel olarak bakınca sanki çok yüksek su elementin var gibi
.
Buraya birçok kişi şans eseri ya da sezgilerini takip ederek geldi . . Hayatın kaosundan, negatifliğinden kaçmak için. Burası cennetin bir kapısı.
Buraya gelip inisiye olan birçok kişi şans eseri filan gelmedi . Birçok kişiyi Tanrılar yönlendirdi . Şans eseri buldu/denk geldi diye herkes SS olmaz, sayfada okuduğundan bir şey anlamaz. Perdenin/matrixin işleyişini daha iyi anlamaya çalış . Siteye veya foruma şans eseri gelip saçma sapan yorumlar yapan ağzından salyalar saçarak küfürler eden bir sürü sığır var . Moderatörler sayesinde bunlar ayıklanıyor ve büyük bir kısmı karşımıza bile çıkmıyor . Suyu yüksek olduğu için sezgileri yüksekse ve bu şekilde bulduysa da sitedeki üyelere ve Tanrılara saygısızlık yapma hakkı olmuyor .

Belli ki elementlerden de anlamıyorsun. Suyu yüksek olsa, sezgilerine mantığından daha çok önem veren birisi olması gerekir.
Belki elementlerden biraz anlıyorsun ama belli ki insanları analiz etmeyi bilmiyorsun ve elementlerle ilgili sitedeki iki sayfayı bile okumamışsın herhalde . Sana birinden alıntı yapayım .

"Suyu baskın olan kişiler his ve duygularıyla fazla haşır neşirlerdir. Psişiklerdir, başkalarının görmediği şeyleri fark ederler. Fazla su mantıksız korkular, kompülsif arzular, aşırı hassaslık ve tehdit altında olma hissi gibi şeyler yaratabilir. Bu insanlar fazla kolay incinip alınır, kolay etkilenirler ve duyguları onlara hükmedebilir. Su sezgiseldir, aşırı tepkicidir, korkaktır, çekingendir, içsel boşluk hisleri verebilir ve davranışlarda aşırıya kaçırabilir."
Psikolojik rahatsızlıklar genel olarak Su fazlalığı ve ateş ya da toprak eksikliğinin beraber olduğu kişilerde sık karşılaşılabilir . Bahsi geçen kişi bu özellikleri anlaşılabilir bir şekilde barındırmaktadır .

Bir daha bilmediğin konularda bana avel avel yorumlar yapma.

Son bir tavsiye sana . Daha önce dediğim eter ile element dengeleme çalışmasına başla ve 4 elementi de invoke et. Suyu diğer elementlerden 2 nefes eksik invoke ederek yap . Aynı zamanda profilimden element invokasyon nefes sayısı arttırma çalışmasına bak o şekilde element invokasyon sayını da arttır .

Burdan sonrasını okumayacağım görüsmek üzere
Bu mesajınızla, size itina ve sabırla yapılan uzun açıklamaları hak etmediğinizi kanıtlamış oldunuz.

Spiritüel Satanizm hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmadan ve önyargılı bir saldırganlıkla bizleri eleştirmeniz, yalnızca size zarar verir. Bu yolun gerekliliklerini yerine getirip hakikatin sevinciyle aydınlananlar, bu tür yüzeysel eleştirilerden etkilenmeyecek kadar bilge ve dirayetlidir.

Umarım bu sabırsızlığınızı bir kenara bırakır ve dar bakış açınızı genişleterek sitemiz üzerinden araştırmalarınıza devam edersiniz.

Görüşmek üzere, ya da görüşmemek üzere, karar sizin.

Esenliklerle kalın.

etkisinden ibaret diye bir iddiam olmadı. Kişi yaşadığı şeylerin plasebo olduğu kuşkusuna düşer ise fiziksel kanıta ihtiyaç duyar, bunu söyledim.
o zaman şahsı birkaç günlüğüne satürn karesi yapmaya davet ediyorum, hep birlikte görelim placebo mu değil mi? kaldı ki şüpheleri olsa bile edep üslup denilen bi şey var. biz kime ne yapmışız da böyle lakayit bir tavrı üstelik aylarca ona yardım etmeye çalıştıktan sonra haketmişiz pardon?

Neden televizyona çıkmıyorsun? Neden anonim bir şekilde yayın yapmıyorsunuz
bunu söylemek için tamamen kör cahil olmak gerek. buharinin söylediğini tekrar ettiği için bile hakkında yakalama kararı çıkartılan diamond temanın gündemde olduğu şu günlerde çevrenizden bihaber olacak kör müsünüz ya da ben üslubumu ve hanımefendiliğimi bozarak size anlayacağınız dilden mi sorayım?

bence sizden de bi icraat görme zamanı geldi.
hala görmemiş olmak için zaten pure KÖR olmak lazım, waste of time olduğunu düşünmeseydim kanıtları da tek tek atardım

tanrının ta kendisi olduğundan nasıl emin olabiliyorsunuz?
çünkü sizin gibi bütün günümüzü 15m² bi odada 7/24 lol oynayıp karı kıza bakarak geçirmiyoruz. araştırıyoruz antik çağdaki her bi haltı kanıtıyla beraber.

Bu attığım yoruma inancınıza saldırı olarak algılamayın
sen tam olarak kimsin ki bizim DİNİMİZE saldırabileceğini kendi kendine hayal ediyorsun zaten? bizim muhattabımız zaten sen olsaydın biz bugün RTR yapıyor değil televizyonlarda kendimizi anlatmaya çalışıyor olurduk. bence kendini bu kadar değerli görmeyi bırakmalısın. en azından bizim gözümüzde

, biz sana bişey gösteremeyiz dene kendin gör
ne bekliyosunuz siz de gözünüzün önünde güneşi batırıp yeniden mi doğuralım şaka mısınız siz ya? 2 gram aaklınızla muhaliflik yaptığınızı mı sanıyosunuz

Defalarca açıklanmış olan konuları site içinde araştırmadan tekrar tekrar soranlardan ve 15 iq argümanlar ile konuşanlardan gına geldi.
ay gerçekten ya aynı tas aynı hamam
Aynı zamanda cevaplanmış soruları tekrar tekrar sormadan site içinde araştırma yapacak kadar da saygı göstermesi gerekiyor kişinin
aynen öyle ya ne istiyorlar armut piş ağzıma düş mü? kendi kişisel gelişimi için 2 çift arama yapmaktan aciz çoluk çocukla muhattap oluyoruz
belki sadece genlerin çöptür .
snjdnfjrnfjfnffjdxjcjrnfjf offfff roasted
Dostum, birisinin genetiklerine çöp demek ne kadar uygun?
çöpe çöp, köre kör denir. eğip büzmeye gerek yok.
Son bir tavsiye sana . Daha önce dediğim eter ile element dengeleme çalışmasına başla ve 4 elementi de invoke et.
offff senden de mi dmden harita yorumlama dilendi? şaka mı bu ya koca koca insan oldunuz 2 3 gününüzü hadi taş çatlasın 1 haftanızı ayırıp şunu öğrenemiyo musunuz

Poshita kardeş bak suyun fazlaymış adam ordan beri baktı gördü o suyun yarısını dök su sıkıntımız yok geçen sene barajlarda su baya azaldıydı yağmur doldurdu şu an turkiyede su sorunu yok çok suda iyi değil herşeyin fazlası zarar azı karar acaba benim neyim fazla bilmiyorum ama kafada tahtamın eksik olduğunu biliyorum

offff senden de mi dmden harita yorumlama dilendi? şaka mı bu ya koca koca insan oldunuz 2 3 gününüzü hadi taş çatlasın 1 haftanızı ayırıp şunu öğrenemiyo musunuz
adsfasdasdf yok benden harita dilenmedi ben söylediklerinden anladım suyunun yüksek olduğunu . Bu arada artık 2-3 günlük iş bile değil herhalde . JoS Astro sayesinde direkt olarak gezegenlerin üstüne tıklayıp , bulunduğu burç, ev ve yaptığı açılar hakkında tüm bilgiler karşımıza çıkıyor. Jos Astro yokken ben astro.comdan bakıp tek tek ana siteden bir sürü yeni sekme açıp bakmıştım .

Sadece astroloji hakkında temel bilgilerin olduğu sayfaları okuyup önemli evleri açıları sırasına göre yazarak kendisi hakkında birçok şeyi anlayabilir. Hangi elementte sorunu olduğunu tek bakışta anlayabilir. Zaten tablo olarak direkt karşısına çıkıyor . Başlangıç olarak sadece su elementini dengelese bile hayatında birçok şey yavaş yavaş yoluna girer.

Transa girmeyi öğrenmem gerek.
Sadece trans sayfasını oku 1 defa . Ondan sonra 3 defa 'Trans benim için tamamen doğal şimdi başarılı bir şekilde transa giriyorum' afirmasyonunu yap. 3 defa da 'Verdiğim her nefeste daha derin bir transa giriyorum' de ondan sonra 10 tane sakince derin nefes al ver yeter(bu nefesler sırasında yavaşça aşağı düştüğünü hayal edebilirsin) . Element invokasyonu için tamamen derin transa girmene gerek yok. Her şeyi bu kadar takıntı yapmanın sebebi su elementi fazlalığı. O yüzden element konusunu sürekli belirtiyorum . Zamanla hem elementlerde hem transta beraber ustalaşırsın .

adsfasdasdf yok benden harita dilenmedi ben söylediklerinden anladım suyunun yüksek olduğunu . Bu arada artık 2-3 günlük iş bile değil herhalde . JoS Astro sayesinde direkt olarak gezegenlerin üstüne tıklayıp , bulunduğu burç, ev ve yaptığı açılar hakkında tüm bilgiler karşımıza çıkıyor. Jos Astro yokken ben astro.comdan bakıp tek tek ana siteden bir sürü yeni sekme açıp bakmıştım .

Sadece astroloji hakkında temel bilgilerin olduğu sayfaları okuyup önemli evleri açıları sırasına göre yazarak kendisi hakkında birçok şeyi anlayabilir. Hangi elementte sorunu olduğunu tek bakışta anlayabilir. Zaten tablo olarak direkt karşısına çıkıyor . Başlangıç olarak sadece su elementini dengelese bile hayatında birçok şey yavaş yavaş yoluna girer.
Esenlikler,

Dilenmek gibi avam tabirleri kullanmayıp insanları rencide etmezseniz çok daha iyi olacak, yehoFCKR Bey. Size yakıştıramadım açıkçası. Hepimiz bir şeyler öğrenmeye çalışıyoruz, lütfen daha kibar olun. Siz de o potansiyel fazlasıyla var.

İyi günler dilerim.

Esenlikler,

Dilenmek gibi avam tabirleri kullanmayıp insanları rencide etmezseniz çok daha iyi olacak, yehoFCKR Bey. Size yakıştıramadım açıkçası. Hepimiz bir şeyler öğrenmeye çalışıyoruz, lütfen daha kibar olun. Siz de o potansiyel fazlasıyla var.

İyi günler dilerim.
ama haklı ve bence üslubu doğru yerde kullanmış.

Arkadaşlar bağnazlık kendini beğenmişlik yobazlık kendini birşey sanan insanları aşağılayan kişi bilge olmaz böylelerine sonradan görme derler böyle insanları aşağılayan kişiler eline güç geçince kendinden zayıf olanı ezer işte ozaman adaletin kılıcı o kişinin boynuna dolanır ŞEYTAN baba ve Tanrılar bizi aşağılamiyor da yehofucker kimki yargı dağıtıyor ben hasta oluyorum öyle kendini beğenmiş yobazlara

Esenlikler,

İyi günler dilerim.
Tamam ben de 'benden harita dilenmedi' 'dilenmedi' dedim. Dilenmek olarak kullanmadım dilenmemek olarak kullandım, yani dilenmediğini belirtmişim kötü bir söylem yok ortada 😆:devilish:😅 ZEEEEEEAAAAAAXDDDD adrgşjjdsfgoşjadgşljk

Size yakıştıramadım açıkçası.
Tam benlik üslup yakıştırabilirsiniz . Yerine göre İstanbul Beyefendisine, yerine göre Ulu Anadolu Çomarına, Galaksilerarası ve Boyutlararası Turan İmparatorluğu Kağanına, yehoFCKER/yehoSKEN'e, iyi partili milliyetçi dayıya(ppdeki sağ alttaki dayı), normalde SS olan ama ailesi yanında Profesyonel y*hudi Düşmanı olan cihatçıya, Homelander'a(puhahah homelander) ve daha başka birçok Alter Egoma dönüşebilirim . BU SÖYLEDİKLERİMDE %100 CİDDİYİMMMMMM3131313131!!!!!
Hepimiz bir şeyler öğrenmeye çalışıyoruz, lütfen daha kibar olun.
Yukarıda belirttim nezaket isteyen nezaket göstermeli. Saygısızlık yapılması durumunda ters bir üsluba geçiyorum . Lütfen uzatmayalım gene tekrara düşüyoruz . He ben 1 defa saygısızlık yapanın 10 defa tepesine çökebiliyorum orası ayrı bi şeyHOOOOOAAAAAAHAHAHAHAHAASFDASFD . gül geç arada makara da yapmak lazım. Drama sonrası iyi gelir .

İyi günler

Uzatmanın bir anlamı yok. Her şey açıklandı ve konu gereksiz bir hâl almaya başladı.

Dilerseniz bu tür konuları özel konuşmalarda tartışabilirsiniz, ancak forumu bunlarla kirletmeye gerek yok.

Bu tür konular üzerine yoğunlaşmak yerine, Şeytan'a ve Tanrılara bir adım daha yaklaşabilmek için gelişiminize odaklanın.

Konu kapatılmıştır.

Esenliklerle kalın.

Jos Astro yokken ben astro.comdan bakıp tek tek ana siteden bir sürü yeni sekme açıp bakmıştım
hala öyle yapan ben.........
lütfen daha kibar olun.
tanrılarımıza kendisini SS olarak nitelensiren kişiler tarafından esilen hakaretlerin ve yapılan saygısızlığın yanında bu gayet normal bir kullaım
zayıf olanı ezer
kim zayıf pardon? saatlerce mesai harcayıp sorularını yanıtladığımız, kendini geliştirsin diye uğraştığımız, bize ise karşılık olarak tanrılarımıza hakaret ve saygısızlığı hak gören şahıslar mı? neresi zayıflık bunun. demogoji yapmayın kimse yemez. kaldı ki koca koca insanlar tanrılarımıza laf etmeyi biliyorlarsa kendilerini savunmayı da pekala bilirler. avukata lüzum yok

hala öyle yapan ben.........

tanrılarımıza kendisini SS olarak nitelensiren kişiler tarafından esilen hakaretlerin ve yapılan saygısızlığın yanında bu gayet normal bir kullaım

kim zayıf pardon? saatlerce mesai harcayıp sorularını yanıtladığımız, kendini geliştirsin diye uğraştığımız, bize ise karşılık olarak tanrılarımıza hakaret ve saygısızlığı hak gören şahıslar mı? neresi zayıflık bunun. demogoji yapmayın kimse yemez. kaldı ki koca koca insanlar tanrılarımıza laf etmeyi biliyorlarsa kendilerini savunmayı da pekala bilirler. avukata lüzum yok
Kardeşim ben avukatlık yapmıyorum bu şahıs daha önce banada küfretti kendini birşey sanıyor millete tepeden bakıyor benim içinde cahil sana değmez vs laflar küfürler etmişti geçende beni ne kadar tanıyorki poshita bilmiyor birde ilaç kullanıyor hasta çocuk şimdi ne yapalım konuştuğu yanlış ama öteki şahıs 4 yillik SS olduğunu iddia ediyor siz yeni gelenlere böylemi davraniyorsunuz poshitayi savunmuyorum ben yanlış daha önce benide aşağıladı küfür etti

Kardeşim ben avukatlık yapmıyorum bu şahıs daha önce banada küfretti kendini birşey sanıyor millete tepeden bakıyor benim içinde cahil sana değmez vs laflar küfürler etmişti geçende beni ne kadar tanıyorki poshita bilmiyor birde ilaç kullanıyor hasta çocuk şimdi ne yapalım konuştuğu yanlış ama öteki şahıs 4 yillik SS olduğunu iddia ediyor siz yeni gelenlere böylemi davraniyorsunuz poshitayi savunmuyorum ben yanlış daha önce benide aşağıladı küfür etti
yehoFCKERın yaptıkları telafi edilebilir, görmezden gelinebilir. ama bir SS tarafından tanrılarımıza yönelen bir hakaret ve saygısızlık en azından benim için kesinlikle tolere edilebilir değil. isterse ölüm döşeğinde isterse borç batağında olsun. bugün tanrılarımıza saygısızlığı hastalık depresyon adıyla görmezden gelirsek yarın yahudilerin kucağında buluruz kendimiz.

O hâlde akli dengesi yerinde olmayan birisi, çocuğunuza zorbalık ederse, sırf akli dengesi yerinde olmadığı için zorbayı savunurdunuz sanırım.

İnsanlar, davranışlarının sonuçları ile yüzleşmek zorundadır ve Poshita ile ilgili durum da tam olarak bunu göstermektedir. Kendisi varsayımsal saçmalıklarla Tanrıları ve bizleri aşağıladığı için hak ettiği tepkiyi görmüştür.

Siz de zamanında aşırı isyankâr birisi olduğunuz için benzer bir tepkiyle karşılaştınız ve bu tepki de haklıydı. Bu tepkiyi yalnızca YehoFCKR Bey değil, birçok kişi gösterdi. Bu üyeye bu kadar takıntılı olmanızın bir anlamı yok.

Davranışlarınızın mantık dışı olduğunun farkına varın lütfen.

Bu konu da böylece kapatılmıştır. Aydınlıkyol Bey'in yukarıdaki söylemlerine ithafen bu açıklamayı yazmak mecburiyetinde kaldım.

Bu konuda paylaşılan başka mesajlar onaylanmayacaktır.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back