Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Bağ oluşturmak

İgnis

New member
Kenidimiz ve sevdiğimiz biriyle veya tanışmasını istediğimiz iki kişi arasında bağ imajine etmek işe yarar mı mesela enerji yükseltip programlasam ve arada bir bağ olduğunu söylesem.Daha önce bu tarz bir çalışmaya denk gelmedim sanırım böyle birşey yoktur muhtemelen aklıma geldi sadece acaba olur mu?

Esenlikler,

İşe yarayabilir. Rengi uygun seçin. Bağları yöneten renkler yanlış hatırlamıyorsam mavi ile yeşildi, tabii bunu kontrol edin. Gebo ve Ehwaz rünleri de işe yarayabilecek rünlerdi diye aklımda kalmış, yine bunu siteden doğrulayın çünkü sadece aklımda kaldığı kadarıyla anlatıyorum.

İyi akşamlar.

anladım teşekkür ederim,daha önce sadece altın sarısı renginde enerji programlayarak deneme yaptım sanırım çokta etkili olmamıştır.Yanlış hatırlamıyorsam enerjiyi önümde hayal ettim ve arasında bağ oluşmasını istediğim iki kişinin arasında bağ olduğunu olumladım bu işe yaramış mıdır?Eğer bu oluşturduğum bağı yok etmek istersem ne yapmalıyım?

İgnis said:
anladım teşekkür ederim,daha önce sadece altın sarısı renginde enerji programlayarak deneme yaptım sanırım çokta etkili olmamıştır.Yanlış hatırlamıyorsam enerjiyi önümde hayal ettim ve arasında bağ oluşmasını istediğim iki kişinin arasında bağ olduğunu olumladım bu işe yaramış mıdır?Eğer bu oluşturduğum bağı yok etmek istersem ne yapmalıyım?

Esenlikler,

Bu konuyla alakalı uzun zaman önce bir yazı çevirmiş ancak paylaşmamıştım diye hatırlıyorum. Bu gece ya da yarın unutmazsam paylaştığımda bakıp öğrenebilirsiniz.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back