Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Aklıma takılan bir nokta

Molierè

New member
Esenlikler,
Venüs karesi ile ilgili büyü çalışması yapıyordum ve farkettim ki mantra titretmelerim doğru, olumlamam düzgün ama her şeyi tamamladıktan sonra Aum titretmiyordum.Bugün ki kare sayımı titrettikten sonra aklıma geldi ve olumlamamdan sonra titrettim.Acaba diğer titretmediğim günler için karem bozulmuş olabilir mi gibisinden düşündüm.Sizce ? Teşekkür ederim.

Esenlikler,

Normal şartlarda çalışmalarınıza AUM eklemeniz bir zorunluluk değildir. Önceden eklemeyip sonradan eklemeniz ise çalışmanızı bozar mı bilmiyorum, ancak yine de sanmıyorum. Daha çok iradeyi pekiştiren bir mantra. Kareler ise kendi başlarına ilerliyorlar. Kareyi yapıp olumlamayı da gerçekleştirdikten sonra, kapanışta AUM eklemenin veya eklememenin sorun yaratacağını düşünmüyorum.

İyi akşamlar.

Pegasus666 said:
Esenlikler

Ben eski bilgilerimden küçük bir detayı bile eksik yapsak bozulur kavramını hatırlıyorum. Ama siz öyle diyorsanız doğrudur.

İyi akşamlar.

Esenlikler,

Dediğim gibi, konu hakkında kesin bir bilgim yok. Sadece yorum getiriyorum.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Normal şartlarda çalışmalarınıza AUM eklemeniz bir zorunluluk değildir. Önceden eklemeyip sonradan eklemeniz ise çalışmanızı bozar mı bilmiyorum, ancak yine de sanmıyorum. Daha çok iradeyi pekiştiren bir mantra. Kareler ise kendi başlarına ilerliyorlar. Kareyi yapıp olumlamayı da gerçekleştirdikten sonra, kapanışta AUM eklemenin veya eklememenin sorun yaratacağını düşünmüyorum.

İyi akşamlar.
Esenlikler,
Venüs karemi yaparken venüs saatleri içerisinde yapıyordum lakin bugün uygun vakti kaçırdım ve bende jupiter saatlerinde yaptım.Karem bozulmuş mudur ? Sanki karesini yaptığımız gezegen saatlerini yakalıyamazsak ona en yakın etkiyi verebilecek bir gezegen saatinde yapmamızında doğru olacağını hatırlıyorum.

Esenlikler,
Bugünkü kare sayımı titretirken dil sürçmesi yaşadım.Titretmeye devam etmedim bıraktım ve bir kaç saat sonra tekrar baştan başladım(bu günkü kare sayımı titretmeye) ama karemin bozulmasından korkuyorum hatta bozuldu sanırım sadece bi umut sizede sormak istedim :cry:

Molierè said:
Esenlikler,
Venüs karemi yaparken venüs saatleri içerisinde yapıyordum lakin bugün uygun vakti kaçırdım ve bende jupiter saatlerinde yaptım.Karem bozulmuş mudur ? Sanki karesini yaptığımız gezegen saatlerini yakalıyamazsak ona en yakın etkiyi verebilecek bir gezegen saatinde yapmamızında doğru olacağını hatırlıyorum.

Esenlikler,
Bildiğim kadarıyla Gezegensel kareler yapılan Gezegenin saatinde yapılmalıdır. Ona en yakın etkiyi verebilecek gezegensel saatte yapılabileceğini sanmıyorumyorum çünkü her gezegenin birbirlerinden farklı özellikleri ve hükmüranlıkları var. Etkileri benzese bile aynı değiller. Bu benzer etkiyi vermesi durumu büyü çalışmalarında yapıldığı takdirde doğrudur. Örneğin bağlama büyüsünü Satürn ve/veya Mars saatinde yapabilirsiniz.
İyi günler dilerim.

Molierè said:
Esenlikler,
Bugünkü kare sayımı titretirken dil sürçmesi yaşadım.Titretmeye devam etmedim bıraktım ve bir kaç saat sonra tekrar baştan başladım(bu günkü kare sayımı titretmeye) ama karemin bozulmasından korkuyorum hatta bozuldu sanırım sadece bi umut sizede sormak istedim :cry:

Esenlikler.
Eğer Venüs saatinde yaptıysanız bozulmamıştır. Baştan başladığınız için sorun olacağını sanmıyorum.
İyi günler dilerim.

Refaceous said:
Esenlikler,
Bildiğim kadarıyla Gezegensel kareler yapılan Gezegenin saatinde yapılmalıdır. Ona en yakın etkiyi verebilecek gezegensel saatte yapılabileceğini sanmıyorumyorum çünkü her gezegenin birbirlerinden farklı özellikleri ve hükmüranlıkları var. Etkileri benzese bile aynı değiller. Bu benzer etkiyi vermesi durumu büyü çalışmalarında yapıldığı takdirde doğrudur. Örneğin bağlama büyüsünü Satürn ve/veya Mars saatinde yapabilirsiniz.
İyi günler diler

Esenlikler,

Hayır, bu saatte yapılmazsa bozulur gibi bir şey söz konusu değildir. Yine aynı şekilde amaca uygun gezegenlerin saatlerinde de yapılabilir. Evet, yönettikleri tam olarak aynı değildir ancak tamamen kopuk olmadıkça da yapılmasında sakınca yoktur. Örneğin sağlık amaçlı bir Venüs karesi, Güneş veya Merkür saatinde de yapılabilir.

Hatta, kopuk bir gezegenin saatinde yapsanız bile sorun yaratacağını düşünmüyorum. En fazla bonus etkilerinden faydalanamazsınız diye düşünüyorum.

İyi günler.

Molierè said:
Esenlikler,

Esenlikler,

Hayır, bozulmamıştır. Olumlamadığınız sürece bozulmaz. Eğer bir daha böyle bir olay yaşanırsa kareyi başka bir amaç için veya yükselttiğiniz enerjilerin kaybolması için programlayabilirsiniz. Sonrasında en az 1 saat arayla (birkaç saat beklemenizi öneririm) tekrardan çalışmaya geçip bu sefer başta devam ettirdiğiniz olumlamayla ilerleyebilirsiniz.

İyi günler.

Bright Truth said:
Refaceous said:
Esenlikler,
İyi günler diler

Esenlikler,

Hayır, bu saatte yapılmazsa bozulur gibi bir şey söz konusu değildir. Yine aynı şekilde amaca uygun gezegenlerin saatlerinde de yapılabilir. Evet, yönettikleri tam olarak aynı değildir ancak tamamen kopuk olmadıkça da yapılmasında sakınca yoktur. Örneğin sağlık amaçlı bir Venüs karesi, Güneş veya Merkür saatinde de yapılabilir.

Hatta, kopuk bir gezegenin saatinde yapsanız bile sorun yaratacağını düşünmüyorum. En fazla bonus etkilerinden faydalanamazsınız diye düşünüyorum.

İyi günler.

Esenlikler,
Evet dediğiniz gibi, benim dediğim kadar katı bir saat belirlemesi yokmuş. Ancak alakasız gezegenlerde yapılmamalı. Sitemizdeki bu yazıda geçiyor;

https://spirituelsatanizm.org/gezegensel-kareler-kullanimi/

"Her gün Güneş için seçilen mantra Güneş saatlerinde titretilmelidir. Bazen saatleri tutturamamak mümkündür, ama o zamanlar da elinizden geliyorsa çalışmanızın amacına uygun başka bir gezegensel saatte çalışmayı yapmak çok da sorun olmayacaktır. Örneğin Güneş (başka şeylerin yanında) zenginliği yönetir, ve zenginliği Jüpiter ve diğer ikisine kıyasla daha düşük de olsa Venüs de yönetir; yani bu iki gezegenin saatleri de eğer belli bir gün Güneş Saati’ne yetişmiyorsa yeterince iyi alternatifler. Hiç olmadı çalışmanızın karşıtı olan bir gezegenin saatine getirmemeniz iyi olur. Örneğin yine zenginlik örneğinden devam edersek Satürn -başka şeylerin yanında- fakirliği, fedakarlığı ve feda etmeyi ve kaybetmeyi yönetir, Satürn saatinde Güneş çalışması yapmaktan kaçınmak en iyisi olacaktır."

Düzelttiğiniz için teşekkür ederim, iyi günler Bright Truth bey.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back