Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Aile sorunları

tavukpilav

New member
Herkese merhaba, yakında satanist olacağım, bu siteyi beğendiğim için seçtim ama önce ondan bir sorun var; Ailem, çok baskıcı ve şiddete meyilli bir ailem var, annemle babam sürekli kavga ediyor, annemle sorunlarım var, psikolojim çok kötü, her konuda kavgalar başlıyor, kardeslerimde benimle ayni durumda babam herseyime karisiyo biktim annem veya babam gercek bir aile es kari koca degiller hatta babam annwsine bile saygisiz kavga eden, şiddet uygulayan bir kişidir. Ölmek istiyorum, lütfen bana yardım edin, kalıcı sekilde nasil herseyi düzeltebilirim ailemi sevdiklerimi koruyup onlari mukemmel ideal yapmak istiyorm buyu rune herseyi önerebilirsiniz, ailemi ve sevdiklerimi korumak istiyorum, ailemi mükemmel bir ideal haline getirmek istiyorum, babam bile dinime karışıyor, o Müslüman, benim de baba sorunlarım var lütfen, bana yardım edin😭 hastaların çok Teşekkür ederim, sağlıcakla kalmanız için dua ediyorum, sevgiyle.

Ebeveyn ilişkileri çocukların sorumluluğunda değildir, bu yüzden onları ideal çift yapmaya uğraşmak sadece sizi yorar. Ailenize odaklanmak yerine kendinize odaklanarak hızlıca hayata atılma konusunda çaba göstermeniz daha mantıklı olacaktır. Bunun için Babamıza seslenmenizde bir sakınca yoktur.

Fiziksel olarak ise 183'ü arayıp yardım isteyin. Duygusal ve suçlayıcı manipülasyonlarına kanmayın, "Biz sana ne yaptık ki? Senin iyiliğini istiyoruz. - Hep bu telefonla ilgilenmenden oluyorsun böyle..." vb. hiç takılmadan önünüze bakın. Devlet sizi almasa bile şiddet uygulayanın gözü korkar. Karşısında ne kadar güçlü durursanız kazanırsınız.

Ruhani olarak bağlama büyüsü yapabilirsiniz.

Esenlikler

Bağlama büyüsü ile birlikte koruma aurası yapın. 18 nefeslik olursa ve günde iki kez yaparsanız daha iyi olur.

(Enerji yükseltme)

x1 Aum

x30 Isa x30 Gebo

" X, bana karşı negatif ve baskıcı bir şekilde davranmaktan tamamen, bütünüyle ve kalıcı şekilde bağlandı."

X1 Aum

Ayrıca bağlama büyüsü yaptıktan sonra büyüyü yaptığınız kişiyi siyah renkli, sarı çizgileri olan bir aura içerisinde imgeleyin. Bütün varlığına dolduğunu ve artık size karışamadığını imgelemeyi unutmayın.

Henüz yenisiniz ve adanmadınız bile, böyle güçlü rünleri kullanmak size zarar verir mi bilmiyorum. En yakın zamanda adanın, meditasyonlarınızı yapın ve büyünüze öyle başlayın. Aksi takdirde zarar görebilirsiniz veya en basitinden büyünüz tutmayabilir.

İyi günler dilerim.

Esenlikler

Bağlama büyüsü ile birlikte koruma aurası yapın. 18 nefeslik olursa ve günde iki kez yaparsanız daha iyi olur.

(Enerji yükseltme)

x1 Aum

x30 Isa x30 Gebo

" X, bana karşı negatif ve baskıcı bir şekilde davranmaktan tamamen, bütünüyle ve kalıcı şekilde bağlandı."

X1 Aum

Ayrıca bağlama büyüsü yaptıktan sonra büyüyü yaptığınız kişiyi siyah renkli, sarı çizgileri olan bir aura içerisinde imgeleyin. Bütün varlığına dolduğunu ve artık size karışamadığını imgelemeyi unutmayın.

Henüz yenisiniz ve adanmadınız bile, böyle güçlü rünleri kullanmak size zarar verir mi bilmiyorum. En yakın zamanda adanın, meditasyonlarınızı yapın ve büyünüze öyle başlayın. Aksi takdirde zarar görebilirsiniz veya en basitinden büyünüz
Esenlikler

(Enerji yükseltme)

x1 Aum

x30 Isa x30 Gebo

X1 Aum

Henüz yenisiniz ve adanmadınız bile, böyle güçlü rünleri kullanmak size zarar verir mi bilmiyorum. En yakın zamanda adanın, meditasyonlarınızı yapın ve büyünüze öyle başlayın. Aksi takdirde zarar görebilirsiniz veya en basitinden büyünüz tutmayabilir.

İyi günler dilerim.
COK COK COK TESSSEKUR EDERIM

Herkese merhaba, yakında satanist olacağım, bu siteyi beğendiğim için seçtim ama önce ondan bir sorun var; Ailem, çok baskıcı ve şiddete meyilli bir ailem var, annemle babam sürekli kavga ediyor, annemle sorunlarım var, psikolojim çok kötü, her konuda kavgalar başlıyor, kardeslerimde benimle ayni durumda babam herseyime karisiyo biktim annem veya babam gercek bir aile es kari koca degiller hatta babam annwsine bile saygisiz kavga eden, şiddet uygulayan bir kişidir.
Hayatı yaşayın; duygularınızı, hislerinizi, üzüntülerinizi gereksiz yere bastırmayın. Dünün karanlık olması, yarının karanlık olacağı anlamına gelmez.

Bilgelik ve sonsuzluk Şeytan'da ve onun adında saklıdır. Onunla konuşun, hislerinizi ve isteklerinizi belirtin, zor zamanlarda bırakın, sizi yıldızlara olan yolculuğunuzda güvenli yerlere götürsün. Boş zamanlarınızda sigil'i üzerine meditasyon yapabilirsiniz.

Geçmişte ne yaşadığınızdan bağımsız olarak, ne hissettiğinizden bağımsız olarak; bu dünyaya öğretmeye çalıştığımız erdemlerin ölümsüz bir koruyucusu olun.

Hepimiz büyük sorunlarla mücadele ettik.
Tüm bunlar bana da öğretildi. O gün hayatımda ortaya çıkan bir güneş gibiydi.

Her şeyin harika olacağına eminim.

Sağlıcakla kalın.

Esenlikler

Bağlama büyüsü ile birlikte koruma aurası yapın. 18 nefeslik olursa ve günde iki kez daha iyi olur.

(Enerji artışı)

x1 Toplam

x30 İsa x30 Gebo

" X, bana karşı negatif ve baskıcı bir şekilde davranmaktan tamamen, bütünüyle ve kalıcı bir şekilde bağlandı."

X1 Aum

Ayrıca bağlama büyüsü yaptıktan sonra büyüyü yaptığınız kişiyi siyah renkli, sarı çizgiler olan bir aura içerisinde görüntüleyin. Bütün varlığına dolduğunu ve artık boyuta karışmadığını görüntülemeyi unutmayın.

Henüz yenisiniz ve adanmadınız bile, böyle güçlü rünleri kullanmak size zarar verir mi bilmiyorum. Yakın zamanda adanın, değişikliklerinizi yapın ve büyüyün öyle başlayın. Aksi takdirde zarar görebilir veya en basitinden büyüyebilirsiniz.

İyi günler dilerim.
Cok cok tessekur ederim sevgiyle esen kalın 💘💘🙏🏼🙏🏼

Hayatı yaşayın; duygularınızı, hislerinizi, üzüntülerinizi gereksiz yere bastırmayın. Dünün karanlık olması, yarının karanlık olacağı anlamına gelmez.

Bilgelik ve sonsuzluk Şeytan'da ve onun adında saklıdır. Onunla konuşun, hislerinizi ve isteklerinizi belirtin, zor zamanlarda bırakın, sizi yıldızlara olan yolculuğunuzda güvenli yerlere götürsün. Boş zamanlarınızda sigil'i üzerine meditasyon yapabilirsiniz.

Geçmişte ne yaşadığınızdan bağımsız olarak, ne hissettiğinizden bağımsız olarak; bu dünyaya öğretmeye çalıştığımız erdemlerin ölümsüz bir koruyucusu olun.

Hepimiz büyük sorunlarla mücadele ettik.
Tüm bunlar bana da öğretildi. O gün hayatımda ortaya çıkan bir güneş gibiydi.

Her şeyin harika olacağına eminim.

Sağlıcakla kalın.
Cok cok tessekur ederim sevgiyle esen kalın 💘🙏🏼🙏🏼💘

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back