Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Aile içi huzursuzluk için büyü

Bahar

Member
Esenlikler. Babam anneme ve bize hiç huzur vermiyor bu çocukluğumuzdan beri olan bir şey. Annem hep mutsuz ve huzursuz bu nedenle, ben artık bir şeyler yapmak istiyorum ama babama zarar vermek değil onu da çok seviyorum, aslında bizi sever ama öfke problemi var çokça. Babamı sakinleştirecek bir büyü yapmak istiyorum aile huzurumuz için. Dediğim gibi babamı seviyorum ve zarar görmeden sakinleşmesini istiyorum. Bu konuda bilgilerinize muhtacım. Teşekkürler.

Esenlikler. Babam anneme ve bize hiç huzur vermiyor bu çocukluğumuzdan beri olan bir şey. Annem hep mutsuz ve huzursuz bu nedenle, ben artık bir şeyler yapmak istiyorum ama babama zarar vermek değil onu da çok seviyorum, aslında bizi sever ama öfke problemi var çokça. Babamı sakinleştirecek bir büyü yapmak istiyorum aile huzurumuz için. Dediğim gibi babamı seviyorum ve zarar görmeden sakinleşmesini istiyorum. Bu konuda bilgilerinize muhtacım. Teşekkürler.
Aile problemleri yaşan insanlar kulübüne hoşgeldiniz, Bahar hanım. Bu kulübün kıdemlisi olarak sizi aramızda gördüğüm için üzüldüm.

Konuya geri dönelim.
Tamam, bu durumda babanıza yapılabilecek tek birşey var o da onu bağlamak.
Evdeki huzursuzluk içinse eve satanik mavi ateşler ile arındırıp beyaz-altın enerjiler soluyup evdeki huzursuzluğun bittiğini olumlayıp imajine edebilirsiniz. Ve tanrılara duş edebilirsiniz. Özellikle Leydi Astarte'e dua edebilirsiniz kendisi çok yardım sever ve kelimenin tam anlamıyla bir annedir.
Extra bir tavsiye olarak, evdeki sorunları görmezden gelip pozitif düşünün.

Astrolojik Takvimden uygun zamanları bulup yapabilirsiniz. Sanırım evdeki sorunlar için terazi ayı uygundu galiba.

Rica ederim.

Esenlikler, sizin yerinizde olsam öncelikle yakın olduğum bir Tanrı'dan, Koruyucu Demon'unuzdan ya da Şeytan Baba'dan bu konuda yardım isterdim. Bu akşam mesela, oturun. Biraz boşluk meditasyonu yapın. Ve Onların, İsimlerine ya da Mühürlerine odaklanarak dua edin. Samimi bir şekilde yardım isteyin.

Bu noktada sizde yarın Ay Terazi'de olduğu için bir Venüs > Merkür > Ay ya da en kötü Güneş saatinde bir çalışma başlayın. Daha önce başkasına büyü yapmadıysanız en iyisi ortama enerjileri evoke etmektir. Evinizin tamamında her yerin yeşil enerjiler ile dolduğunu imgeleyin bir kaç dakika. Sonra ise afirmasyonu söyleyin 10 kez:

"Benim ve ailem için sağlıklı ve huzurlu bir şekilde, evimiz her zaman huzurlu, neşe ve keyif dolu. Ailem birbirleri ile oldukça güzel, uyumlu ve iyi anlaşıyor."
-1 Kez AUM (İçinizden ya da dışınızdan titretin.)

Bu çalışmaya başlamadan önce, bugün yardım isteyeceğiniz Tanrı'dan ya da Koruyucu'nuzdan bu enerjileri yönlendirmesi, size yardımcı olması için içinizden seslenin. Bu çalışmayı ister 10 gün, ister 1 kez, ister 40 gün yapın. İsterseniz her ay uygun bir günde tekrar edebilirsiniz 40 günden az yapacaksanız.

Doğrudan çalışma babanız odaklıda olabilir. Afirmasyonda değişiklik yaparak, onun daha sakin, uyumlu ve anlayışlı olduğu üzerine bir çalışmada yapabilirsiniz.

Babanız kolye ya da bileklik kullanan bir insan ise, onu daha anlayışlı, sakin ve uyumlu olmasına yardımcı olacak bir doğal taşta önerebilirim...

İyi akşamlar. 🕊

Hiçbir zaman omuzlarınızdaki yükü yalnız başınıza taşımak zorunda değilsiniz ve olmayacaksınız.

Üzücü bir durum olduğunu söylemem lazım bunun için sizin uygulayacağıniz Satanik bir büyü ne yazık ki bilmiyorum benim dalım satanik büyülerden çok farklı ve bu ilmi burda yaymam da doğru olmaz ama sizin için manevi olarak elimden geleni yapacağım ayrıca size bir önerim var bu durumu manevî olarak değilde doğrudan çözmek için

Aile terapisi

Yanlış anlamayın ama bunu bu yönden çözmek için büyüden etkili bir yoldur bir arkadaşım bunu bizzat deneyimledigi için söylüyorum büyü her zaman işe yaramaz çünkü tutmama ihtimali var ama profesyonel bir yardım illa ki yardımcı olacaktır umarım bu süreç sizin için kolay geçer ve yakın zamanda atlatırsınız

büyü her zaman işe yaramaz çünkü tutmama ihtimali var ama profesyonel bir yardım illa ki yardımcı olacaktır umarım bu süreç sizin için kolay geçer ve yakın zamanda atlatırsınız
Böyle bir şey söz konusu değil. Büyü, basitçe enerji manipülasyonudur ve sizin seviyenize bağlı olarak elde edebileceğiniz etki de bu doğrultuda sınırlıdır. Müslüman saçmalıkları ile gerçek büyüleri bir tutmayın.

Aile terapisi gibi çözümler herkesin farkında olduğu yöntemlerdir. Ancak, Bahar Hanım ruhani bir çözüm arayışında olduğu için sorusunu bu şekilde yöneltmiş durumda.

Satanist değilseniz ya da Satanizm'i araştırma amacı taşımıyorsanız, bu forumlarda bulunmanızın bir anlamı yok. Profil resminizden Müslüman olduğunuz izlenimini ediniyorum; Kur'an okuyup camilerde fetva verebilirsiniz ve bunu yapmanızı isteyen insanlar olacaktır.

Üzücü bir durum olduğunu söylemem lazım bunun için sizin uygulayacağıniz Satanik bir büyü ne yazık ki bilmiyorum benim dalım satanik büyülerden çok farklı ve bu ilmi burda yaymam da doğru olmaz ama sizin için manevi olarak elimden geleni yapacağım ayrıca size bir önerim var bu durumu manevî olarak değilde doğrudan çözmek için
... 😒🙄😐.

Aile terapisi
Bunun da işe yaramama olasılığı var ? Ve hatta biraz zor bir olasılığı var çünkü bazı aileler bunu kabul etmeyebilir, bunu öneren çocuğa "sen bizim elaleme mahremimizi mi anlatmamızı istiyon, ha ?" Diye çıkışabilirler. Zaten genel olarak, "Baba Problemi" yaşanmasının sebebi baba olan bireyin gelişimi, hayat görüşü ve iletişiminden kaynaklanır ve bazı durumlarda bu bireylere ulaşmak mümkün olmayabiliyor. En azından Türkiye'de bulunan pek çok aile içerisindeki Baba olan birey için bu geçerlidir.

Böyle bir şey söz konusu değil. Büyü, basitçe enerji manipülasyonudur ve sizin seviyenize bağlı olarak elde edebileceğiniz etki de bu doğrultuda sınırlıdır. Müslüman saçmalıkları ile gerçek büyüleri bir tutmayın.

Aile terapisi gibi çözümler herkesin farkında olduğu yöntemlerdir. Ancak, Bahar Hanım ruhani bir çözüm arayışında olduğu için sorusunu bu şekilde yöneltmiş durumda.

Satanist değilseniz ya da Satanizm'i araştırma amacı taşımıyorsanız, bu forumlarda bulunmanızın bir anlamı yok. Profil resminizden Müslüman olduğunuz izlenimini ediniyorum; Kur'an okuyup camilerde fetva verebilirsiniz ve bunu yapmanızı isteyen insanlar olacaktır.
Teşekkür ederim Sonne Bey. Aile terapisine gidecek bir babam olsaydı keşke ama maalesef böyle şeylere çok mesafelidir. Büyü önerisi istedim ve büyünün gücüne inanıyorum. Bir muslumanin önerisine ihtiyacım yok gerçekten.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back