Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

acil

tavukpilav

New member
esenlikler ben az once adanma ayinimi yaptım hersey tamamdi ama kagıdı yakarken elim cok fena yandı bende o an can havliyle kağıdı banyoya götürdüm cok yanıyordu simdi ayinim kabul olmaz mi yeniden yapmalı mıyım caniö aciyo

esenlikler ben az once adanma ayinimi yaptım hersey tamamdi ama kagıdı yakarken elim cok fena yandı bende o an can havliyle kağıdı banyoya götürdüm cok yanıyordu simdi ayinim kabul olmaz mi yeniden yapmalı mıyım caniö aciyo
ve uzerim de siyah kiyafetler yoktu

Bir defa gerçekleştireceğiniz bir ritüel için neden böyle acele ediyorsunuz? Bu ritüelin sizin için bir önemi yok mu?

Daha çok önem vermeli, mükemmel olması için elinizden geleni yapmalısınız.

Bir defa gerçekleştireceğiniz bir ritüel için neden böyle acele ediyorsunuz? Bu ritüelin sizin için bir önemi yok mu?

Daha çok önem vermeli, mükemmel olması için elinizden geleni yapmalısınız.
aylardir bu ani bekliyorum evett tekrardan yapicam

aylardir bu ani bekliyorum evett tekrardan yapicam
Güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz için yanınıza temiz ve uygun bir tabak, kase vb. alabilirsiniz. Bu sayede ne eliniz ne de halı vb. yanmaz ateşin yükseldiği anda:
10775578378290.jpg

🕊

Keşke tüm sorularını ve problemlerinizi tek bir başlık altında sırayla türkçe cümle yapısı ve karakterlerle sorsaydınız. Forumda kalabalık etmemiş olurdunuz.

Neden kabul olmasın ki? Tanrılar anlayışlıdır. Bu tarz ufak şeyler için endişelenmenize gerek yok. Sembolik olarak adanmanızı yenileyebilirsiniz; ben de arada bir sevdiğim için bunu bayramlara denk getirip yapıyorum. Bence biraz daha bekleyip bunu Samhain ya da benim gibi Yule’ye denk getirmeye çalışabilirsiniz.

esenlikler,

Adanma ayini pek çoğumuz için heyecanlı geçmiştir. Bu doğaldır lakin burada hedeflemeniz gereken şey sakin ve yavaş ilerlemektir. Bana soracak olursanız buradaki mesele adanmanızın ''kabul olup'' ''kabul olmaması'' değil, sizin bu adanmayı kendinize yakıştırıp yakıştırmadığınızdır.

Adanma olarak bahsettiğimiz olay sizin tanrılar ile olan yolculuğunuzu resmileştirmenizdir. Siz bu yolculuğun böyle başlamasından memnun musunuz? Değilseniz o halde sizi daha sakin, daha rahat ve daha planlı bir şekilde, kurallara ve esaslara daha uygun, yeni bir adanma yapmaya davet ediyorum. Ölümsüzlüğe giden yolculuğunuza güzel bir milat çizin.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back