Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Καλησπέρα σας,

BlackArt

New member
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Από πολύ μικρή ηλικία με ελκύει ο αποκρυφισμός,μαγεία, κλπ. Πάντα ένιωθα ξεχωριστή με την έννοια ότι τα άτομα κοντά μου είχαν ενδιαφέρον περισσότερο για καθημερινά απλά πράγματα όπως και επιφανειακά.Ασκώ πρακτικές και να είναι η αγάπη μου αλλά αν πάω έστω και να πιάσω την κουβέντα για κάτι τέτοιο θα με περάσουν για παλαβή. Θα ήθελα πολύ να έβρισκα άτομα ή κάποια ομάδα που ασχολείται με αυτά και να μένει στα Χανιά της Κρήτης!!! Θα μπορούσα με κάποιο τρόπο να έρθω σε επαφή με άτομα από εκεί;
 
Καλησπέρα, χαιρόμαστε ιδιαίτερα για το ενδιαφέρον σου για τον αποκρυφισμό. Πρέπει να ξεκαθαριστεί ότι δεν ακολουθούμε Αβρααμικές πρακτικές, αλλά Παγανιστικές/Σατανικές. Θα πρότεινα να μελετήσεις εις βάθος όλες τις ιστοσελίδες της Χαράς του Σατανά.

Επίσης, απαγορεύονται ρητά οι συναθροίσεις, ακόμη και ανάμεσα σε μέλη που έχουν κάποια εμπιστοσύνη μεταξύ τους. Μην μοιράζεσαι προσωπικά στοιχεία και να αναφέρεις οποιονδήποτε σε παρακινεί να μοιραστείς προσωπικές πληροφορίες. Η ασφάλεια των μελών μας είναι υψίστου σημασίας για την ύπαρξή μας.
 
Καλησπέρα όπως είπε και ο Hellenic SS προστατεύστε τον εαυτό σας και μην δίνεται πληροφορίες για τον τόπο διαμονής σας και γενικά για τον πνευματικό Σατανισμό στην καθημερινότητα σας γιατί μπορεί να προβεί μοιραίο, ειδικά σε μια κοινώνια όπως ειναι η σημερινή Ελλάδα. Γνωρίζω και εγώ την θέληση να βρεθούμε με άλλους που βρίσκονται στο ίδιο μονοπάτι αλλά προς το παρών θα πρέπει να κρατήσετε την ανωνυμία σας και να προχωρήσετε μέσω των πρακτικών που δίδονται στην ιστοσελίδα μας.
 

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back
Top