Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Şifa çalışması

"Gerçek İslam bu değil!"

Bu şekilde başlayacaksanız, sizin SS olduğunuzdan şüphelenmeye başlayacağım. Şeriatın da, bu ölüm programlarının da ne olduğu bellidir.

6-9 yaşındaki kızların evlendirilmesini, kadınların aşağılanmasını savunan; Tanrılarımıza hakaret eden ve aşağılayan bu çalıntı saçma sapan programlamaya bu kadar sempatik yaklaşmanız akıl alır değil.

Yahudilerin bizleri yozlaştırmak ve köleleştirmek için oluşturduğu bir programlamayı tatlı göstermeye çalışmayın.

Kendinizi bu şekilde teselli etmeyin lütfen.
Müslüman değilim ama herhangi bir dinin toplumdaki önemini ve insanları yaşama bağlayacağını da unutmayın

Sami kavminde kuzey arapları (arami devşirmeleri) beyazdır ve ataları M.Ö 2000 leri aşar ve çok melez bir topluluktur. Güney arapları ise (habeşistan ve çevresi) siyahtır ve konuştukları diller tigrinya dili ve amhari dilidir ve süryanice'den de farklıdır bu ırk meselesi nasıl bir saçmalık ki bir kavim hem beyaz hem siyah olabiliyor? Yani demek istediğim ırk diye bir şey yoktur başlangıçta orjinal kökenlere sahip samiler olabilir ama şu an öyle bir şey yok taa akadlar zamanindan bir çok dil ve millet asimile olup sami ırkına karışmıştır.
Bizler de kendimize Türk diyoruz ama Türkler aslında Sarılardır. Irklar zaman içerisinde asimile olabilirler, ancak kökenleri değişmez. Bizler Beyaz Türküz ve hâlâ Türküz. Irklar vardır.

Bu ırk meselesi konudan bağımsız. Eğer söz konusu kişi ve siz aynı ırktansanız, sorun yok.

Sami kavminde kuzey arapları (arami devşirmeleri) beyazdır ve ataları M.Ö 2000 leri aşar ve çok melez bir topluluktur. Güney arapları ise (habeşistan ve çevresi) siyahtır ve konuştukları diller tigrinya dili ve amhari dilidir ve süryanice'den de farklıdır bu ırk meselesi nasıl bir saçmalık ki bir kavim hem beyaz hem siyah olabiliyor? Yani demek istediğim ırk diye bir şey yoktur başlangıçta orjinal kökenlere sahip samiler olabilir ama şu an öyle bir şey yok taa akadlar zamanindan bir çok dil ve millet asimile olup sami ırkına karışmıştır.

Esenlikler,

Arap ırkına çok hakim değilim ancak belki de bahsettiğiniz şey, Arap bölgelerine köle olarak getirilen siyahilerin beyaz araplarla karışması sonucu ortaya çıkmış melez ırk topluluklarıdır. Irk karıştırmayı bu yüzden desteklemiyoruz, ortada saf bir ırk kalmıyor. Sizin bu durumda göreviniz ırkınızı saflaştırmak olacaktır, zaten herkes yaptı ben de yapayım gibi bir kafaya girmeyin.

İyi günler dilerim.

]
Kafanızda nasıl bir şeriat anlayışı var bilmiyorum ama türkiyede şeriat düşündüğünüz gibi uygulanamaz ve şeriat gelince ellerinde kılıçla sizi doğramazlar
vaov ne bu şimdi islam ılımlaması mo

Bizler de kendimize Türk diyoruz ama Türkler aslında Sarılardır. Irklar zaman içerisinde asimile olabilirler, ancak kökenleri değişmez. Bizler Beyaz Türküz ve hâlâ Türküz. Irklar vardır.

Bu ırk meselesi konudan bağımsız. Eğer söz konusu kişi ve siz aynı ırktansanız, sorun yok.
hani biz beyazdık

Müslüman değilim ama herhangi bir dinin toplumdaki önemini ve insanları yaşama bağlayacağını da unutmayın
Konu ile ilgisi olmayan bir şeyden bahsettiniz.

Bu tekrarlayan şeyler ile vakit harcamanın âlemi yok.

Dediğim gibi, biz size "olması gereken şeyi" anlatıyoruz. İstediğinizi yapabilirsiniz; kalkıp da kimseyi zorlayacak değiliz. Ancak, her eylemin bir sonucu olduğunu unutmayın.

Alacağınız kararların gelecekte nasıl sonuçlar doğuracağını iyi düşünmelisiniz.

Türkiye'deki Türklerin çoğunluğu Beyazdır ve kökenleri çok çeşitlidir. Bu topraklarda yaşamış olan Antik Yunanlılar da Türklerin ataları arasında sayılabilir.
hellenic ss knkm bunu begenmeyebilir o yüzden görmezden gelicem
kim sarı o zaman hangi türk

Bu biraz uzun bir konu velâkin ekip olarak buna bir açıklık getirmeyi planlıyoruz.
anladm sonne bey peki ırk testi yaptırmayı tavsiye ediyor musunuz paralı olanları

anladm sonne bey peki ırk testi yaptırmayı tavsiye ediyor musunuz paralı olanları
Testi yapan kurum Yahudi asıllı değilse bir sakınca görmüyorum.

Esenlikler, yorumlari bastan sona okudum, biz SS olduğumuz için sadece SS olanlarla mı ilişki kurmamız uygun? Malum hepimiz SS olduğumuzu güvenlik nedeniyle gizliyoruz. Bu durumda SS biriyle karşılaşma ve tanışma şansımız çok az. Musluman olan ama geleneksel olarak ailesi musluman olduğu için bu dinde olanlarla ilişki kurmamız sakıncalı mı? Bunun çerçevesi nedir?

Esenlikler, yorumlari bastan sona okudum, biz SS olduğumuz için sadece SS olanlarla mı ilişki kurmamız uygun? Malum hepimiz SS olduğumuzu güvenlik nedeniyle gizliyoruz. Bu durumda SS biriyle karşılaşma ve tanışma şansımız çok az. Musluman olan ama geleneksel olarak ailesi musluman olduğu için bu dinde olanlarla ilişki kurmamız sakıncalı mı? Bunun çerçevesi nedir?

Esenlikler,

Şeytan açıkça dışarıdan olanlar ile dostluk kurmamamız gerektiğini Al jiwah'ta söylüyor. Bu konuda hepimiz okeyiz. Ancak şu anda her şey gizlilik üzerinden yürütülüyor, herhangi bir SS ile bir ilişkiye girecek olmanız iki taraf için de şüpheli bir durum olabilir. Kimseye kendinizi ifşa etmeyin diyorlarsa, bunu gerçekleştirmek gerekiyor.

Sokağa çıkıp günlerce arasanız dahi bir SS bulamayabilirsiniz ya da karşılaşmayı beklerseniz ama gelmez. Böyle olasılıklar da olduğu için, tercihen dinsiz kesimden kişilerle takılıp onlarla ilişki kurmayı deneyebilirsiniz. Ya da bulamadıysanız bile dindar olmayan ve sorgulamayı kabul edecek, saygılı biriyle ilişki kurmalısınız.

Ruhani olarak sürekli yehovaya ibadet eden, meditasyon yapmayan ve kirli ruhu olan biri ile ilişki kurarsanız, birbirinizin enerji alanına gireceğiniz ve normal olarak çakralarınız bağlanacağı için sizin de ruhunuz yozlaşacak. O kadar uğraşıp temizliğiniz ruhunuz her seferinde kirlenecek. Bu bir SS açısından tehlikeli. Ayrıca sevgiliniz/eşiniz bu dinlere sahip olduğu için siz de saygı duymak zorunda kalacaksınız, normal gelmeye başlayacak ve belki zamanla gardınızı düşüreceksiniz.

İyi günler dilerim.

Esenlikler, dışarıdaki insanlarla ilişki kurmak güvenliğiniz açısından daha iyi olur. Nasılsa hakikati biliyorsunuz. Uygun bir zamanda, yeterince güvenirseniz, partnerinize SSliği anlatıp, SS olmasına vesile olabilirsiniz. Böylece hem SS bir partneriniz olur, hem de aramıza yeni birini daha kazanmış oluruz. Fakat eğer karşı taraf bunu kabul etmezse ve bu ilişki evliliğe kadar giderse, çocuklar açısından sıkıntı olabilir.

Esenlikler, dışarıdaki insanlarla ilişki kurmak güvenliğiniz açısından daha iyi olur. Nasılsa hakikati biliyorsunuz. Uygun bir zamanda, yeterince güvenirseniz, partnerinize SSliği anlatıp, SS olmasına vesile olabilirsiniz. Böylece hem SS bir partneriniz olur, hem de aramıza yeni birini daha kazanmış oluruz. Fakat eğer karşı taraf bunu kabul etmezse ve bu ilişki evliliğe kadar giderse, çocuklar açısından sıkıntı olabilir.
Doğru insanı bulmak yeterince zordu şimdi daha da zorlaştı:) Şaka bir yana umarım Tanrilar karşımıza bizim için doğru insanları çıkarsın. Güzel rastlaşmalar olsun. Teşekkür ederim🙏🏻

Doğru insanı bulmak yeterince zordu şimdi daha da zorlaştı:) Şaka bir yana umarım Tanrilar karşımıza bizim için doğru insanları çıkarsın. Güzel rastlaşmalar olsun. Teşekkür ederim🙏🏻
"Venüs'ün enerjileri ile sağlıklı ve pozitif bir şekilde, şimdi, sürekli ve kalıcı olarak mükemmel partneri kendim için çekiyorum." olumlaması ile Venüs karesi yapabilirsiniz.

Ay, Terazi burcundayken bu çalışmaya başlayabilirsiniz. Öte yandan, tabii ki Ay boşluktayken bu çalışmaya başlamayın.

1. Enerjinizi yükseltin.

1713546909219.png

2.
GEBO rününü 49 kez titretin.

3. 9 kez olumlayın:

"GEBO'nun enerjileri ile sağlıklı ve pozitif bir şekilde, şimdi, sürekli ve kalıcı olarak mükemmel partneri kendim için çekiyorum."

Bu çalışmayı minimum 40 gün boyunca yapın. Gücünüze veya potansiyel partnerlere ne kadar açık olduğunuza bağlı olarak çalışmanın süresini uzatabilirsiniz.

Bu iki çalışma, size bu konuda yardımcı olacaktır.

"Venüs'ün enerjileri ile sağlıklı ve pozitif bir şekilde, şimdi, sürekli ve kalıcı olarak mükemmel partneri kendim için çekiyorum." olumlaması ile Venüs karesi yapabilirsiniz.

Ay, Terazi burcundayken bu çalışmaya başlayabilirsiniz. Öte yandan, tabii ki Ay boşluktayken bu çalışmaya başlamayın.

1. Enerjinizi yükseltin.

1713546909219.png

2.
GEBO rününü 49 kez titretin.

3. 9 kez olumlayın:

"GEBO'nun enerjileri ile sağlıklı ve pozitif bir şekilde, şimdi, sürekli ve kalıcı olarak mükemmel partneri kendim için çekiyorum."

Bu çalışmayı minimum 40 gün boyunca yapın. Gücünüze veya potansiyel partnerlere ne kadar açık olduğunuza bağlı olarak çalışmanın süresini uzatabilirsiniz.

Bu iki çalışma, size bu konuda yardımcı olacaktır.
Teşekkür ederim Sonne Bey. Venüs karesi için en uygun tarih ne zaman acaba yakın günlerde?

Teşekkür ederim 🙏🏻

Ss hakkında ne düşünüyorsun bilmiyorum ama bu inancın sorgulanması ve öyle kabul edilmesi taraftarıyım

Etnik köken testlerinin çok bir şey ifade ettiğini düşünmüyorum. Mesela ben yüzde 10 doğu avrasyalıyım ama çok daha asyalı görünüyorum. Mesela bir fenotip sayfasında ablama yunan, italyan bana yarı asyalı dediler lol. Annem ve babam da öyle birbirinden çok farklı değiller akrabalar zaten. Facebook'ta TurkishDnaGroup var oraya göre Türkler ortalama olarak yüzde 7 ile yüzde 15 arasında doğu avrasyalı çıkıyor. Eğer doğu karadenizli veya balkan göçmeni değilseniz sizin de doğu avrasya dnanız büyük ihtimalle bu aralıkta çıkacak.

Etnik köken testlerinin çok bir şey ifade ettiğini düşünmüyorum. Mesela ben yüzde 10 doğu avrasyalıyım ama çok daha asyalı görünüyorum. Mesela bir fenotip sayfasında ablama yunan, italyan bana yarı asyalı dediler lol. Annem ve babam da öyle birbirinden çok farklı değiller akrabalar zaten. Facebook'ta TurkishDnaGroup var oraya göre Türkler ortalama olarak yüzde 7 ile yüzde 15 arasında doğu avrasyalı çıkıyor. Eğer doğu karadenizli veya balkan göçmeni değilseniz sizin de doğu avrasya dnanız büyük ihtimalle bu aralıkta çıkacak.
peki iran göçmeniysek neyiz

peki iran göçmeniysek neyiz
İran göçmeni olan Türkler genellikle Azeri, Kaşkay, Halaçlar veya Türkmenlerden geliyorlar. Fakat İranî iseniz Kürt kökenleriniz olması da muhtemel.

İran göçmeni olan Türkler genellikle Azeri, Kaşkay, Halaçlar veya Türkmenlerden geliyorlar. Fakat İranî iseniz Kürt kökenleriniz olması da muhtemel.
hım peki asya fenotip?

Esenlikler,

Her inanç sorgulanmalı ve öyle kabul edilmelidir. Ne demeye çalışıyorsunuz, daha açık olur musunuz?

İyi günler.
Sorgulanmadan bir dogmayı hayatının merkezine oturtulmasına karşıyım bu kadar

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back