Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Şifa çalışması

templier

New member
Arkadaşlar benim kız arkadaşım kalp rahatsızı ve hayata çok negatif bakıyor aniden ölecek diye çok korkuyorum ona nasıl bir çalışma yapmalıyım? (Kız Müslüman)

Arkadaşlar benim kız arkadaşım kalp rahatsızı ve hayata çok negatif bakıyor aniden ölecek diye çok korkuyorum ona nasıl bir çalışma yapmalıyım? (Kız Müslüman)
Sen SS misin ve müslüman bi kızla mı sevgilisin?

ve senin satanist olduğunu biliyor mu?

yani tolerans tolerans gösterilecek konulara gösterilir. bazı konuları tek seferde çözüp halletmen gerek. yoksa o iş haftalarca, aylarca uzar. bir seansta olmasa da toplamda çekeceğiniz net acı onlarca, yüzlerce kat artar yani. eğer anlamayı reddederse ondan iyisi elini sallasan ellisi. ama harcadığın emek miktarına değecek biri olduğuna emin ol. ben size saygı duyuyorsam, diğer kardeşleriniz de size saygı duyuyorsa buna uygun yaşayın. her önünüze gelen sizden haftalarınızı, aylarınızı, emeğinizi, derinlemesine ilginizi, sevginizi sömürüp, söküp alamasın.

Türkiyede yaşıyoruz genelde kızlar müslüman oluyor bu kız şeriatçı da olsa ben seviyorum ve acı çekmeyi hakketmediğine inanıyorum
seni biraz kendine ve diğer SS kardeşlerimize ve daha da önemlisi tanrıılarımıza saygı duymaya davet ediyorum.

Esenlikler,

Ona hayatın güzelliklerini göstermeye çalışın, umut aşılayın. Birlikte eğlenceli, pozitif aktiviteler yapın. Ona özen gösterin ve bunu hissettirin. Eğer bir kişiyi seviyorsanız onun dininin ya da ne durumda olduğunun bir önemi yoktur, böyle şeyler değişebilir. Bağlarınız gerçekse, ve duygularınızdan eminseniz ona emek vermekten korkmayın.

Ruhani olarak ne kadar geliştiğinizi bilmiyorum ancak şifa yapmaya başlayabilirsiniz. İlk önce enerjiyi kontrol etmeyi öğrenin, sonra her gün şifa çalışması yapın. Eğer yapabilirseniz kız arkadaşınıza meditasyon yapmayı öğretin, her şeyin zihinde gerçekleşeceğini gösterin. Bunun üzerine birlikte programlar, belgeseller, röportajlar izleyin.

Eğer sizi seviyorsa sizin onun için çabaladığınızı gördükçe kendisi de bir şeyler yapmak isteyecektir. Durumu biraz daha iyileştiği zaman ve size bağlandığı zaman küçük felsefi sohbetler yapabilirsiniz. Böylece sorgulamaya başlayacaktır ve eğer gerçeği bulursa sizinle birlikte kendisi için çalışacaktır.

Belki gün içinde buluşup ona mitolojik hikayeler anlatabilirsiniz, böylece o rahatlarken siz de ona tanrıları hatırlatırsınız. İlgisini çekin ve ona yaşamı gösterin. Ölümün kötü olmadığını, bunun bir son olmadığını da anlatın. Ölüme karşı olan olumsuz ibrani düşüncelerini ondan alırsanız huzur bulacaktır.

İyi günler dilerim.

Esenlikler,

Ona hayatın güzelliklerini göstermeye çalışın, umut aşılayın. Birlikte eğlenceli, pozitif aktiviteler yapın. Ona özen gösterin ve bunu hissettirin. Eğer bir kişiyi seviyorsanız onun dininin ya da ne durumda olduğunun bir önemi yoktur, böyle şeyler değişebilir. Bağlarınız gerçekse, ve duygularınızdan eminseniz ona emek vermekten korkmayın.

Ruhani olarak ne kadar geliştiğinizi bilmiyorum ancak şifa yapmaya başlayabilirsiniz. İlk önce enerjiyi kontrol etmeyi öğrenin, sonra her gün şifa çalışması yapın. Eğer yapabilirseniz kız arkadaşınıza meditasyon yapmayı öğretin, her şeyin zihinde gerçekleşeceğini gösterin. Bunun üzerine birlikte programlar, belgeseller, röportajlar izleyin.

Eğer sizi seviyorsa sizin onun için çabaladığınızı gördükçe kendisi de bir şeyler yapmak isteyecektir. Durumu biraz daha iyileştiği zaman ve size bağlandığı zaman küçük felsefi sohbetler yapabilirsiniz. Böylece sorgulamaya başlayacaktır ve eğer gerçeği bulursa sizinle birlikte kendisi için çalışacaktır.

Belki gün içinde buluşup ona mitolojik hikayeler anlatabilirsiniz, böylece o rahatlarken siz de ona tanrıları hatırlatırsınız. İlgisini çekin ve ona yaşamı gösterin. Ölümün kötü olmadığını, bunun bir son olmadığını da anlatın. Ölüme karşı olan olumsuz ibrani düşüncelerini ondan alırsanız huzur bulacaktır.

İyi günler dilerim.
Çok teşekkürler, ona meditasyon yapmayı önerdim ve ilgisini çekti nasıl yapıldığını anlatacağım ve ayrıca onun hayata karşı daha olumlu bakması için çabalıyorum ama dininden vazgeçmesi biraz zor gözüküyor.

seni biraz kendine ve diğer SS kardeşlerimize ve daha da önemlisi tanrıılarımıza saygı
Yani dini farklı diye onu bırakmamı mı söylüyorsun? Bildiğim kadarıyla yahudi ller hariç diğer inançlara mensup insanlarla birliktelik olabilir.

Yani dini farklı diye onu bırakmamı mı söylüyorsun? Bildiğim kadarıyla yahudi ller hariç diğer inançlara mensup insanlarla birliktelik olabilir.
olabiliyor diye olmanız mı gerekir? eee evlendiğinde ne yapmayı planlıyorsunuz? çocuklarınızı da sünnet ettirecek misiniz mesela?

Çok teşekkürler, ona meditasyon yapmayı önerdim ve ilgisini çekti nasıl yapıldığını anlatacağım ve ayrıca onun hayata karşı daha olumlu bakması için çabalıyorum ama dininden vazgeçmesi biraz zor gözüküyor.

Rica ederim, her zaman.

Kadınlar böyle şeylerden hoşlanır. Onunla birlikte meditasyon yapabilirsiniz ama kesinlikle meditasyon yaparken sakinleştirici, sözsüz müzik dinlemesini önerin ki sıkılmasın.

Şeytan'a en sadık olanlar geçmişte en dindar olanlardır. Eğer korkutmadan gerçeği küçük küçük gösterirseniz o da zamanla çevre baskısından ve kendine ait olmayan düşüncelerden kurtulacaktır. Önemli olan, yavaşça alıştırmak.

Şeytan Baba bizden olmayanlarla dostluğa pek sıcak bakmadığını belirtmişti çünkü ne olursa olsun bir süre sonra inancımıza saygısızlık yapabiliyorlar. Karşıdaki çok saygılı ve potansiyel sahibi biri olmadıkça ben de ilişki sahibi olmaya pek sıcak bakmıyorum ama eğer seviyorsanız ve kendinize inancınız varsa çabalayın.

Aşırı baskıcı tutum ile insanları soğutmaya gerek yok, dinimiz henüz yaygın bir inanış değil. Bu yüzden insanları dine davet etmek için evlenmeyi de bekleyebilirsiniz. Herkes bir SS'le evlenecek diye bir şey yok, böyle yobaz bir tutum herkese zarar verecektir. Dinimiz ya da Şeytan Baba böyle emretmiyor, biz kafamıza göre kanun uyduramayız. Sadece karşınızdaki kişi SS olmazsa ve sürekli olarak ailenize dualar edip evi kirletecek bir yapıya sahip olursa, o kişi ile evlenerek ne kadar büyük bir sorumluluk alacağınızı bilmeniz gerekiyor. Kimse sizin hayatınız ve seçimleriniz konusunda söz sahibi değildir.

Zaten kalp hastalığına sahip olan biri çocuk yapmaya çekinecektir, bu yüzden olayı zamana yaymak ve üzerine uzunca düşünmek en iyi seçenek olacaktır...

Henüz düşmanın ölüm programlarından kurtulamamış biriyle geçirilen her dakika, birey için büyük zararlar doğurabilir.

Bu tür meseleler, herhangi bir ilişki veya etkileşim başlamadan önce net bir şekilde belirlenmelidir.

Aksi takdirde, işin içine girildikten sonra ortaya çıkacak sorunlar, kişisel anlamda büyük sıkıntılar ve hayal kırıklıkları yaratabilir.

Dolayısıyla, önceden gerekli tedbirleri almak ve durumu tamamen netleştirmek çok önemlidir.

Öte yandan, söz konusu kişiyi olduğu gibi kabul ediyorsanız, bu sizin kendinize ve Tanrılara gereken saygıyı göstermediğinize işaret edecektir.

Henüz düşmanın ölüm programlarından kurtulamamış biriyle geçirilen her dakika, birey için büyük zararlar doğurabilir.

Bu tür meseleler, herhangi bir ilişki veya etkileşim başlamadan önce net bir şekilde belirlenmelidir.

Aksi takdirde, işin içine girildikten sonra ortaya çıkacak sorunlar, kişisel anlamda büyük sıkıntılar ve hayal kırıklıkları yaratabilir.

Dolayısıyla, önceden gerekli tedbirleri almak ve durumu tamamen netleştirmek çok önemlidir.

Öte yandan, söz konusu kişiyi olduğu gibi kabul ediyorsanız, bu sizin kendinize ve Tanrılara gereken saygıyı göstermediğinize işaret edecektir.
imza kaşe mühür
hele şükür böyle şeyleri normalleştirmeyen mantıklı bir insan
yazık yani gerçekten sonradan SS olup olmayacağı bile belli olmayan birisi için tanrıları karşınıza alacaksınız. kim için ne için?

Aşırı baskıcı tutum ile insanları soğutmaya gerek yok, dinimiz henüz yaygın bir inanış değil. Bu yüzden insanları dine davet etmek için evlenmeyi de bekleyebilirsiniz. Herkes bir SS'le evlenecek diye bir şey yok, böyle yobaz bir tutum herkese zarar verecektir. Dinimiz ya da Şeytan Baba böyle emretmiyor, biz kafamıza göre kanun uyduramayız. Sadece karşınızdaki kişi SS olmazsa ve sürekli olarak ailenize dualar edip evi kirletecek bir yapıya sahip olursa, o kişi ile evlenerek ne kadar büyük bir sorumluluk alacağınızı bilmeniz gerekiyor. Kimse sizin hayatınız ve seçimleriniz konusunda söz sahibi değildir.

Zaten kalp hastalığına sahip olan biri çocuk yapmaya çekinecektir, bu yüzden olayı zamana yaymak ve üzerine uzunca düşünmek en iyi seçenek olacaktır...
Dualar etmesini geçelim kız şeriatçı. Bunun istediğine göre şuan biz yaşamaktansa ölelim. Burada konuları tartışmamızın ne önemi var? Bir kişi aklen geri olsa evlendikten sonra bile ona SSliği öğretmenin bir anlamı yok. Ya her şeyi geçtim şeriattan bahsediyoruz, cidden böyle bir insan için kafamızı mı yoralım? Katillerinize "ben yine de onu seviyorum" edebiyatıyla gidip aynı zamanda diğer insanların da canını yakıyorsunuz. Lütfen.

Dualar etmesini geçelim kız şeriatçı. Bunun istediğine göre şuan biz yaşamaktansa ölelim. Burada konuları tartışmamızın ne önemi var? Bir kişi aklen geri olsa evlendikten sonra bile ona SSliği öğretmenin bir anlamı yok. Ya her şeyi geçtim şeriattan bahsediyoruz, cidden böyle bir insan için kafamızı mı yoralım? Katillerinize "ben yine de onu seviyorum" edebiyatıyla gidip aynı zamanda diğer insanların da canını yakıyorsunuz. Lütfen.
öyle deme. kız bizim kutsal çalışmalarımız ve pratiklerimizle iyileşsin de kız daha iyi namaz kılsın daha iyi dua etsin, hatta kurban kessin ve küpü daha iyi fullesin doldursun 🫶🏻

size katılıyorum arkadaşlar biraz yobaz bir tavırla yaklaşıyor ama onların istediği gibi birini bulmam çok zor ve bulsam dahi fikirlerimiz uyuşmayabiliyor ve aramızda bir bağ oluşmayabiliyor bu kız her ne kadar ırkımdan ve dinimden olmasa da ruh ikizim gibi bir şey ve ciddi düşünüyorum

Esenlikler,

Şeriatçı bir sürü kadın tanıdım, şeriatın ne demek olduğunu gram bilmiyorlardı. Hatta kendim de 3 tanesine şeriat denen şeyin ne kadar saçma olduğunu kabul ettirdim. Böyle şeyler konuşarak çözülebilir. Ben inancıma güveniyorum, siz ne gibi bir kafadasınız bilmiyorum.

Foruma gelecek yeni üyeler olduğunu unutmayın, böylesine saldırgan bir tutum sergileyerek inancımızın güzelliklerini görmelerini engelleyebilirsiniz. Ben şeriatı destekleyen bir insan değilim, şeriatçı insanlara saygı da duymuyorum, ben sadece güzel bir şeyi kötülükle anlatamayacağımızı söylüyorum. Bu yüzden suçlayıcı, agresif bir dil kullanmak yerine daha yapıcı ve açıklayıcı bir dil kullanabilirsiniz.

Yukarıda yazımda belirttim, böyle bir insanla ilişkiye girmek büyük bir sorumluluk ister ancak insanların kararlarına karışmayız. Şu an dünyada SS'i keşfetmeyi bekleyen ve SS olan bir sürü insan var. Ibrani inançlara sahip kişiler ile evlenmiş bir sürü SS olduğu gibi evlendiği kişileri SS yapmış kardeşlerimiz de var. Böyle kişiler ile ruhani bağlar kurmak bize fazlası ile zarar verebilir ancak üstesinden de gelebiliriz. Bunu normalleştirmiyorum, sadece korkunç bir tavır takınmıyorum o kadar.

Şahsi olarak SS olmayan biri ile ilişki kurmam ama SS olan biri ile de ilişki kurmam. Bu durumda ya kamuya açıldığımız zaman birini bulacağım ya da hoşlandığım kişiyi SS yapacağım. Umarım ayrımı anlamışsınızdır...

İyi günler dilerim.

öyle deme. kız bizim kutsal çalışmalarımız ve pratiklerimizle iyileşsin de kız daha iyi namaz kılsın daha iyi dua etsin, hatta kurban kessin ve küpü daha iyi fullesin doldursun
Hastalıklı bir kafa yapısı

Diğer inançlara saygılı kendi inancına hakaret edilmediği sürece sizinkine de etmez

Senin ailen müslüman değil mi? Onlarla vakit geçirmiyor musun?

size katılıyorum arkadaşlar biraz yobaz bir tavırla yaklaşıyor ama onların istediği gibi birini bulmam çok zor ve bulsam dahi fikirlerimiz uyuşmayabiliyor ve aramızda bir bağ oluşmayabiliyor bu kız her ne kadar ırkımdan ve dinimden olmasa da ruh ikizim gibi bir şey ve ciddi düşünüyorum

Ne demek ırkınızdan değil? Irk konusu daha ciddi bir konu, bu ruhunuza çok zarar verecektir. Özel olmayacak ise açabilir misiniz?

Diğer inançlara saygılı kendi inancına hakaret edilmediği sürece sizinkine de etmez
pardon da siz RTR yapıyor musunuz acaba? ne olduğunun nasıl çalıştığının bilincinde bir SS misiniz?

Ne demek ırkınızdan değil? Irk konusu daha ciddi bir konu, bu ruhunuza çok zarar verecektir. Özel olmayacak ise açabilir misiniz?
Kız Kürt ben ise Arapım aslım süryanidir ama ben ırklara inanmıyorum. Binlerce yıldır anadoluda yaşıyoruz ve genetik olarak mix olduğumuzu düşünüyorum yani safkan olmadığım için nasıl bir sorun çıkarabilir bu mevzu?

Irklararası ilişkinin zararları ve bunun Tanrılara ihanet etmek olduğu defalarca kez açıklandı.

Bunun dışında, düşmanın ölüm programlarının üzerimize nasıl bir lanet getirdiği ve dünyamızın şu anki yozlaşmış hâlinin en büyük nedenlerinden biri olduğu da unutulmamalıdır.

Sırf sonra değişir hayaliyle böyle bir ilişkiye adım atacaksanız, bu size hem ruhani açıdan zarar verecektir hem de ileride tüm umutlarınızı parçalayarak duygusal açıdan çökmüş bir hâle getirecektir.

Irklararası ilişkinin zararları ve bunun Tanrılara ihanet etmek olduğu defalarca kez açıklandı.

Bunun dışında, düşmanın ölüm programlarının üzerimize nasıl bir lanet getirdiği ve dünyamızın şu anki yozlaşmış hâlinin en büyük nedenlerinden biri olduğu da unutulmamalıdır.

Sırf sonra değişir hayaliyle böyle bir ilişkiye adım atacaksanız, bu size hem ruhani açıdan zarar verecektir hem de ileride tüm umutlarınızı parçalayarak duygusal açıdan çökmüş bir hâle getirecektir.
Ben nasıl arap dinsiz bir kız bulabilim acaba açıklar mısın?

Ailem Müslüman olsun veya olmasın, bu insanlarla bağ kurmak mecburiyetinde bırakıldığım için ortada hâlihazırda var olan bir bağ var.

Gerçeğin farkında olan ben, Müslümanlarla vakit geçirmenin ne kadar zararlı olduğunun bilincindeyim. Ancak ailem oldukları için, yetişkin bir birey olarak kendi hayatıma sahip olduğum için, kendilerini sürekli görmediğim için arada bir görüşmeyi kötü görmüyorum.

Bir partner seçiminde ise o kişiyle hayatınızı geçirecek ve her şeyinizi paylaşacaksınız. Böyle birisi Müslüman olursa, bunun sonuçlarından bahsetmeye bile gerek yok.

Kendinize bir kafes yaratıyorsunuz.

Yabancı forumlar Arap ve SS olan insanlarla dolu, araplar artık sandığınız gibi değil. Özlerine dönmeye başladılar. Şu an ben de çıkmaza girdim. Maalesef Sonne Bey haklı, olay şimdi ihanete giriyor.

Ayrıca sitede beyaz ırka sahip insanların birbirleriyle evlenebilecekleri yazıyor yani bir sorun oluşturmaması lazım bu durumun

Şeytan Baba ve Baal Baba, insanlığı yaratırken üç ırk yarattı: Siyahlar, Beyazlar ve Sarılar.

Beyazsanız, bu kişi de Beyaz ise bir sorun teşkil etmiyor.

Karşılık vermek yerine bu denilenleri biraz düşünün, zira eğer dediğiniz gibi şeriatçı, namazı ve duası yerinde olan bu kişiyle birlikte olursanız, karşılaşacağınız yıkıcı sonuçları düşünemiyorum bile.

Takıldığınız bir nokta olursa sormaktan çekinmeyin. Unutmayın ki biz, sizin iyiliğinizi ve mutluluğunuzu düşündüğümüz için bunları söylüyoruz.

Kafanızda nasıl bir şeriat anlayışı var bilmiyorum ama türkiyede şeriat düşündüğünüz gibi uygulanamaz ve şeriat gelince ellerinde kılıçla sizi doğramazlar

Karşılık vermek yerine bu denilenleri biraz düşünün, zira eğer dediğiniz gibi şeriatçı, namazı ve duası yerinde olan bu kişiyle birlikte olursanız, karşılaşacağınız yıkıcı sonuçları düşünemiyorum bile.

Takıldığınız bir nokta olursa sormaktan çekinmeyin. Unutmayın ki biz, sizin iyiliğinizi ve mutluluğunuzu düşündüğümüz için bunları söylüyoruz.
Aslında başka birini bulabilirim ama bu kızı böyle bırakmak istemiyorum

"Gerçek İslam bu değil!"

Bu şekilde başlayacaksanız, sizin SS olduğunuzdan şüphelenmeye başlayacağım. Şeriatın da, bu ölüm programlarının da ne olduğu bellidir.

6-9 yaşındaki kızların evlendirilmesini, kadınların aşağılanmasını savunan; Tanrılarımıza hakaret eden ve aşağılayan bu çalıntı saçma sapan programlamaya bu kadar sempatik yaklaşmanız akıl alır değil.

Yahudilerin bizleri yozlaştırmak ve köleleştirmek için oluşturduğu bir programlamayı tatlı göstermeye çalışmayın.

Kendinizi bu şekilde teselli etmeyin lütfen.

Aslında başka birini bulabilirim ama bu kızı böyle bırakmak istemiyorum
Bir başkası için kendinizi feda etmek zorunda değilsiniz.

Sizin söylemlerinize kulak verirse ve bu yanlış yolu terk ederse, bir şansınız olabilir.

Bunun dışında, dışarıda milyonlarca insan var. Kendinize uygun birisini bulacağınıza şüphem yok.

Araplar beyaz mıymış? Ben onları melez biliyordum...
Sami kavminde kuzey arapları (arami devşirmeleri) beyazdır ve ataları M.Ö 2000 leri aşar ve çok melez bir topluluktur. Güney arapları ise (habeşistan ve çevresi) siyahtır ve konuştukları diller tigrinya dili ve amhari dilidir ve süryanice'den de farklıdır bu ırk meselesi nasıl bir saçmalık ki bir kavim hem beyaz hem siyah olabiliyor? Yani demek istediğim ırk diye bir şey yoktur başlangıçta orjinal kökenlere sahip samiler olabilir ama şu an öyle bir şey yok taa akadlar zamanindan bir çok dil ve millet asimile olup sami ırkına karışmıştır.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back