Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

İnstagram ve Wattpad'in Yasaklanması

Çok ufak çaplı...

Gerçekten abartılması gereken sorunlar olduğunu düşünüyorum...
Ülkede bir güzel haber almak o kadar zor ki..

Gerçekten öyle.
Yok işte milletimiz mutlu, Milletimiz istemiyor, Cart curt falan diye diye adam deyim olan: "annemizden emdiğimiz sütü burnumuzdan getirdi" cidden.

Umarım islama yönelik bir RTR çıkacak.
Zaten birkaç yıla Adolf hitlerin geri geleceği söylendi...

Bir sonraki seçimde tekrar kazanamaz, Kazansa bile ben bu halka şimdi neyse.
Ama halk eskisi gibi değil, Çoğu uyandı.

"Diyanet işleri bakanı" daha arapça bile bilmiyor .d
Adolf hitlerin geri geleceği nerede söylendi paylaşır mısın?

Bizleri dış dünyadan soyutlamak ve dünyayla olan ilişkimizi kesmek adına yapılan bu hareket, yalnızca ifade özgürlüğümüzü kısıtlamaya yönelik bir harekettir. Bu hiçbirimizin "meditasyona odaklanması" veya "denge" sağlamamız için bir fırsat değildir. En başta sosyal medyayı, gelişimizinden fazla önemsemeniz ve ön plana koymanız büyük bir eksikliktir. Bu durum kişinin disiplini ve iradesi ile ilgilidir, ve ne olursa olsun hafife alınmamalıdır.

Sırf sosyal medyayı Yahudiler yönetiyor diye kendimizi dünyadan izole etmemiz mantık dışı bir harekettir. Bu bağlamda, internet ve bilgisayar gibi pek çok teknolojiyi Yahudiler üretiyor diye "boykot" etmekle aynı mantıktır. Eğer ki böyle bir mentalite ile ilerleseydik, Şeytan'ın Sevinci bugünlere gelemezdi.

Yaşanan bu olaylar hiçbirimize bir fayda sağlamayacak, aksine bize zararı olacak. Ruhani gelişiminiz ve Tanrılarla olan ilişkilerinizi güçlendirmek adına bir fırsat beklerseniz, o fırsat size gelmez, onu siz yaratmalı ve başlamalısınız.

Tanrılar bizden isyan etmemizi veya bunun gibi şeyler yapmamızı beklemiyor, biz zaten Şeytan'ın Sevinci'ne destek olarak yapabileceğimizin en iyisini yapmaktayız.

Adolf hitlerin geri geleceği nerede söylendi paylaşır mısın?
Bu sitede bazı konuşmalarda çokça dile getirildi.
Fakat bir sürü olduğu için şuan bulmam mümkün değil...

Yüksek rahibe Maxine tarafından söylenmişti.

Biz SS ler ruhani çalışma yaparak, bu melunu al aşağı edemeyizmi ? Bak hepiniz dertlisiniz bundan hepiniz yaka silkmişsiniz, bundan önceki hükümet ecevitti, hatırladığım kadarıyla bu kadar duyarsız değildi halk, birde şunu hatırlıyorum ilkokulda, şimdi lisede verilen dersler veriliyordu.Ecevit türbanlı bir kadını meclisten kovmuştu.Askerde TANRIMIZA hamdolsun diye yemek duası ederdik, şimdi değiştimi? Bilmiyorum TANRI derken gerçek TANRI SATAN ı ozaman bilmiyordum ama laiklik vardı, insanlar TANRIYI iyiliksever biliyordu, bence o ŞEYTANDIR insanlar dolaylı olarak, ozamanlar ŞEYTANA şükür ediyordu.Eski şarkılarda olsun eski insanlar çoğunlukla TANRI derdi al#$h fazla demezlerdi, hatırlıyorum yaratıcıya TANRI derlerdi, yaşlı adamlar ben TANRI misafiri istiyorum diyordu, benim dedem öyle derdi, sevmediği birini görünce, bu al##hi pislamci erbakan getirdi, siyasal pislamci bunlar...

Bu sitede bazı konuşmalarda çokça dile getirildi.
Fakat bir sürü olduğu için şuan bulmam mümkün değil...

Yüksek rahibe Maxine tarafından söylenmişti.
Hayatımda böyle bir şeyi ilk defa sizden duyuyorum.

Bizleri dış dünyadan soyutlamak ve dünyayla olan ilişkimizi kesmek adına yapılan bu hareket, yalnızca ifade özgürlüğümüzü kısıtlamaya yönelik bir harekettir. Bu hiçbirimizin "meditasyona odaklanması" veya "denge" sağlamamız için bir fırsat değildir. En başta sosyal medyayı, gelişimizinden fazla önemsemeniz ve ön plana koymanız büyük bir eksikliktir. Bu durum kişinin disiplini ve iradesi ile ilgilidir, ve ne olursa olsun hafife alınmamalıdır.

Sırf sosyal medyayı Yahudiler yönetiyor diye kendimizi dünyadan izole etmemiz mantık dışı bir harekettir. Bu bağlamda, internet ve bilgisayar gibi pek çok teknolojiyi Yahudiler üretiyor diye "boykot" etmekle aynı mantıktır. Eğer ki böyle bir mentalite ile ilerleseydik, Şeytan'ın Sevinci bugünlere gelemezdi.

Yaşanan bu olaylar hiçbirimize bir fayda sağlamayacak, aksine bize zararı olacak. Ruhani gelişiminiz ve Tanrılarla olan ilişkilerinizi güçlendirmek adına bir fırsat beklerseniz, o fırsat size gelmez, onu siz yaratmalı ve başlamalısınız.

Tanrılar bizden isyan etmemizi veya bunun gibi şeyler yapmamızı beklemiyor, biz zaten Şeytan'ın Sevinci'ne destek olarak yapabileceğimizin en iyisini yapmaktayız.
Bizde sizden çok çok farklı şeyler söylemedik.
Sosyal medyayı gelişimimizden bir adım öne koymadık.

Evet, Denge konusunda, İzole etme konusunda haklısınız.
Şeytan'ın Sevinci'ne destek olmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz...

Türkiye aynı afganistan gibi olacak, celal şengör doğru söylüyor gidişat o iran olamaz diyor iranda en azından, bir medeniyet var diyor.

[Moderatör Notu: Yasal sebeplerden ötürü bu tür söylemleri kullanmaktan kaçının.]

Hayatımda böyle bir şeyi ilk defa sizden duyuyorum.
Yüksek Rahibe Maxine, Lord Hitler'in "yakın zamanda" diğerleri ile birlikte geri döneceğini belirtti fakat kendisinin bunun tam anlamıyla olacağına işaret ettiğini düşünmüyorum. Lord Hitler, Magnum Opus'u tamamlayarak Tanrı olmuştur. Yüksek Rahibe muhtemelen 21. yüzyılın Nasyonal Sosyalist hareketlerine bir gözetmen olarak geleceğini kastetti.

Biz SS ler ruhani çalışma yaparak, bu melunu al aşağı edemeyizmi ? Bak hepiniz dertlisiniz bundan hepiniz yaka silkmişsiniz, bundan önceki hükümet ecevitti, hatırladığım kadarıyla bu kadar duyarsız değildi halk, birde şunu hatırlıyorum ilkokulda, şimdi lisede verilen dersler veriliyordu.Ecevit türbanlı bir kadını meclisten kovmuştu.Askerde TANRIMIZA hamdolsun diye yemek duası ederdik, şimdi değiştimi? Bilmiyorum TANRI derken gerçek TANRI SATAN ı ozaman bilmiyordum ama laiklik vardı, insanlar TANRIYI iyiliksever biliyordu, bence o ŞEYTANDIR insanlar dolaylı olarak, ozamanlar ŞEYTANA şükür ediyordu.Eski şarkılarda olsun eski insanlar çoğunlukla TANRI derdi al#$h fazla demezlerdi, hatırlıyorum yaratıcıya TANRI derlerdi, yaşlı adamlar ben TANRI misafiri istiyorum diyordu, benim dedem öyle derdi, sevmediği birini görünce, bu al##hi pislamci erbakan getirdi, siyasal pislamci bunlar...
En azından bazı şeyleri kurtarabilir, Ve kendimizi koruyabiliriz.

Askerliği hiç bilmiyorum.
Fakat bu hükümet "sabah günaydın demeyin", "Tanrı kelimesi kullanmayın" gibi şeyler dediği için, "Allah" kelimesi kullanılıyor olabilir.

Eskiden Türkiye'de zaten pislam çok çok yaygın değildi.
Ne zaman Gök-TÜRKLER pislama geçti, TÜRKİYE kaydı.

Yüksek Rahibe Maxine, Lord Hitler'in "yakın zamanda" diğerleri ile birlikte geri döneceğini belirtti fakat bunu tam anlamıyla olacağına işaret ettiğini düşünmüyorum. Lord Hitler, Magnum Opus'u tamamlayarak Tanrı olmuştur. Yüksek Rahibe muhtemelen 21. yüzyılın Nasyonal Sosyalist hareketlerine bir gözetmen olarak geleceğini kastetti.
Tanrıların bu dünyaya yakın zamanda gelemeyeceği için,
Evet, Olabilir.

Kastetmeye çalıştığım şey, Yüksek Rahibe Maxine'nin Bu tür söylemlerinin insanların tam olarak anlayamaması.
En azından İngilizce'den Türkçe'ye çevirilince bile anlam kaymaları oluyor...

Yüksek Rahibe Maxine, Lord Hitler'in "yakın zamanda" diğerleri ile birlikte geri döneceğini belirtti fakat bunun tam anlamıyla olacağına işaret ettiğini düşünmüyorum. Lord Hitler, Magnum Opus'u tamamlayarak Tanrı olmuştur. Yüksek Rahibe muhtemelen 21. yüzyılın Nasyonal Sosyalist hareketlerine bir gözetmen olarak geleceğini kastetti.
... Yani tanrı olarak dünya gelicek ? Ben hala anlamıyorum.

Program kodlamayı öğrenin, instegrama giren giriyor vpn birşey varmış isteyen giriyormuş, yasaklasın yasaklar yıkılmak için vardır, kim yasak dinliyor millet giriyormuş, benim gibi amele degilsiniz ya hepiniz okumuş insanlarsınız vpn birşey, yapılıyormuş giriliyormuş..

En azından İngilizce'den Türkçe'ye çevirilince bile anlam kaymaları oluyor...
Böyle bir durumun olmadığından emin olabilirsiniz. Türkçeye çeviri yaparken en isabetli çeviriyi sunuyoruz; hatta bazen çeviri yapmak yerine doğrudan anladıklarımızı yazıyoruz. Çünkü asıl önceliğimiz, anlaşılması gereken mesajı en doğru şekilde aktarmaktır.

Çeviri faaliyetlerimizin beraberinde eski çevirileri ve yazıları da yeniliyoruz, bu sorun zamanla ortadan kalkacaktır.

Program kodlamayı öğrenin, instegrama giren giriyor vpn birşey varmış isteyen giriyormuş, yasaklasın yasaklar yıkılmak için vardır, kim yasak dinliyor millet giriyormuş, benim gibi amele degilsiniz ya hepiniz okumuş insanlarsınız vpn birşey, yapılıyormuş giriliyormuş..
VPNlerin çoğu güvenli olmayabilir ayrıca asıl sorun Instagram değil YouTube. YouTube, Instagramdan daha faydalı.

... Yani tanrı olarak dünya gelicek ? Ben hala anlamıyorum.
Bu sizinle ilgili bir mesele. Tam anlamıyla olmayabileceğinden bahsederken aklınıza ne geldi?

İleride Lord Hitler ile, mevcut durumda diğer Tanrılarımızla olduğu gibi iletişim kurabilecek olabiliriz; belki de bu kastediliyordur. Yine de bu konu belirsizliklerle dolu ve gerçeklikten uzak tahminler yapmak kimseye bir şey kazandırmıyor. Özellikle bu konu üzerine tartışmak, sadece zaman kaybı.

Bu sizinle ilgili bir mesele. Tam anlamıyla olmayabileceğinden bahsederken aklınıza ne geldi?

İleride Lord Hitler ile, mevcut durumda diğer Tanrılarımızla olduğu gibi iletişim kurabilecek olabiliriz; belki de bu kastediliyordur. Yine de bu konu belirsizliklerle dolu ve gerçeklikten uzak tahminler yapmak kimseye bir şey kazandırmıyor. Özellikle bu konu üzerine tartışmak, sadece zaman kaybı.
Bunun imkansızlığı değil. Bu detayı kaçırmam. Nasıl kaçırdım ve haberim olmadı diye afaldım sadece. Hemde baya.

O yüzden bu tür ayrıntılı konuları tanrılara sorun diyorlar.
Fakat yeni başlayanların çoğu tanrılarla iletişime geçemediği için akıllarında çok fazla soru oluyor :(

Hepsine yardım etmeye çalışıyorum.

En azından bazı şeyleri kurtarabilir, Ve kendimizi koruyabiliriz.

Askerliği hiç bilmiyorum.
Fakat bu hükümet "sabah günaydın demeyin", "Tanrı kelimesi kullanmayın" gibi şeyler dediği için, "Allah" kelimesi kullanılıyor olabilir.

Eskiden Türkiye'de zaten pislam çok çok yaygın değildi.
Ne zaman Gök-TÜRKLER pislama geçti, TÜRKİYE kaydı.
Göktürklere kadar geriye, gitmeye gerek yok, Atatürk ilke ve inkılaplarını çoğu genç biliyordu.Ben bile biliyorum unutmadım istiklal marşını ezbere biliyorum, gençliğe hitabeyi ezbere biliyorum, o kadar geriye gitmeye gerek yok..

Kendinize amele demeyin. Bu çok ağır bir laf.
Sizde okumuş bir insansınız.

Araştırdığınız zaman her şeyi bulabileceksiniz.

Gerçekten okumamış insanların hallerini görebiliyoruz. Hiç biri burada değil.

Göktürklere kadar geriye, gitmeye gerek yok, Atatürk ilke ve inkılaplarını çoğu genç biliyordu.Ben bile biliyorum unutmadım istiklal marşını ezbere biliyorum, gençliğe hitabeyi ezbere biliyorum, o kadar geriye gitmeye gerek yok..
Zaten her TÜRK gencinin görevi bunları bilmek.

Bunları bilmeyende yani kendisine ne TÜRK'ÜM desin ne de ATATÜRKÇÜYÜM.

Çok ufak çaplı...

Gerçekten abartılması gereken sorunlar olduğunu düşünüyorum...
Ülkede bir güzel haber almak o kadar zor ki..
Üzerinede artık daha fazla durmayıp güncel akışı yasaklanmayan sosyal medya platformlarından nabız tutalım. Bakalım yarın n'olacak ?

Şey,
Yüksek rahibe Maxine ile de iletişim kurulabiliyorken, ( ki meşgul etmeyin dendi.)

Lord hitler ile çoktan iletişim kurulabiliyor olması lazım.
Ben denemedim. Şuanlık tek konuşabildiğim tanrılar BAALZEBUB, HAAGENTİ.

Bazı şeyleri halka açıklamayacağız derken, Belki bunları kastediyorlardı.

Üzerinede artık daha fazla durmayıp güncel akışı yasaklanmayan sosyal medya platformlarından nabız tutalım. Bakalım yarın n'olacak ?
Evet...
Bazen bazı şeyleri, bir taraflarımızı yırtsak ta değiştiremiyoruz, O güç bizde olmayabiliyor.

Zaten her TÜRK gencinin görevi bunları bilmek.

Bunları bilmeyende yani kendisine ne TÜRK'ÜM desin ne de ATATÜRKÇÜYÜM.
Lord Hitlerin bir sözünü biliyorum, En asil başlar en adi darbelerle devrilir.Buna dikkat edin Asil olmaktan, ziyade o asilliği korumaktır önemli olan..Bende eskiden kendi kendime bir söz uydurdum.. Haklı olsan dahi hakkını savunmazsan haksızsın....

Lord Hitlerin bir sözünü biliyorum, En asil başlar en adi darbelerle devrilir.Buna dikkat edin Asil olmaktan, ziyade o asilliği korumaktır önemli olan..Bende eskiden kendi kendime bir söz uydurdum.. Haklı olsan dahi hakkını savunmazsan haksızsın....
Herkesin muhakkak güzel bir söze sahip olması gerekiyor, Bence.

Lord hitler ile çoktan iletişim kurulabiliyor olması lazım.
Lord Hitler, henüz yeni bir Tanrı olduğu için kendisine odaklanıyor. Kendisi ile iletişime geçilemez, Yüksek Rahibe Maxine burada bir istisna oluyor.

Lord Hitler, henüz yeni bir Tanrı olduğu için kendisine odaklanıyor. Kendisi ile iletişime geçilemez, Yüksek Rahibe Maxine burada bir istisna oluyor.
Anladım. Teşekkür ederim.
Benim görüş açım aslında rütbelerine doğru bakmak olmuştu. Yanlış bir bakış açısıyla bakmışım.

Umarım islama yönelik bir RTR çıkacak.
Zaten birkaç yıla Adolf hitlerin geri geleceği söylendi...
Hitler geri mi gelecek?
Yüksek rahip, Malum'un yahudi olduğunu kesinleştirdi.

Adamın y*hudilerle bile resmi var. Bulabilirsiniz...
Kanunları değiştirmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar.

İyisiyle kötüsüyle 2 parti var. İkisi de bizi savunuyorlar, En azından...
Cobra yahudiliğini doğruladı mı?

Bu yazıların linkini benim için paylaşır mısınız? Hitler reenkarne olarak mı gelecek yoksa olduğu gibi mi?

Hitler geri mi gelecek?

Cobra yahudiliğini doğruladı mı?

Bu yazıların linkini benim için paylaşır mısınız? Hitler reenkarne olarak mı gelecek yoksa olduğu gibi mi?
Evet,
2 yazı birbirinden bağımsızdı. ikisini de okudum.

Cobra, Atatürk'ün yahudi olmadığını, Hatta yahudi düşmanı olduğunu doğruladığı gibi,
Erdoğanın yahudi olduğu kanıtına vardı. Tabii bu yazıları şuan bulmam mümkün değil... 1 kişi daha istemişti. Çok önceden okumuştum. Ve onun üzerine bir sürü vaaz geldi.

Hitler tanrı oldukları için,
Belki başka hitler gelecek?

Sadece hepsi birer tahmin.
Tanrıların dünyaya gelmesine daha çok olduğu için...

Biraz araştırarak ve "JoS bakanlığından önemli makaleler" adlı yazıdan biraz araştırarak bulabileceğinize eminim.

Burada Yüksek Rahip Hooded Cobra'dan bahsediyoruz, rastgele bir üyeden değil. Ünvanları kullanmaya özen gösterin, onlar süs diye durmuyor.
Ben genellikle, İnsanlar benle nasıl konuşursa o şekilde konuşurum.

Tabii ki. Yüksek Rahip Hooded Cobra ve bu tarz ünvanları kullanmaya özen göstereceğim.
Teşekkür ederim.

Burada Yüksek Rahip Hooded Cobra'dan bahsediyoruz, rastgele bir üyeden değil. Ünvanları kullanmaya özen gösterin, onlar süs diye durmuyor.
Bundan sonra daha dikkatli olacağım.
HP Cobra desem olur mu? Tam ismini yazmak uzun geliyor.

HP Cobra desem olur mu? Tam ismini yazmak uzun geliyor.
Evet, bu da uygundur. Bu ünvanlar, kardeşlerimize Tanrılar tarafından veriliyor. Bu ünvanları kullanmak, hem Tanrılara hem de yılların tecrübesine sahip, bizler için ellerinden geleni yapan bu kardeşlerimize saygı göstergesidir.

Esenlikler,

Bu aralar çok fazla bir yasaklanma oldu. İnstagram'da, Wattpad'de...
Hatta gitti çocukların oynadığı oyun olan "roblox" isimli oyun bile yasaklandılar, ki bu oyunun adını bile duymayan diye düşünmüyorum.
Bence insanların ellerinden yavaş yavaş bir şeyler alıyorlar. Daha kimse hayvan katliamı yasasını bile yapamıyor. Gündemi bir şeyle hemen kapatıyorlar. Her yer arap ve mülteci dolu.
Ekonomi, Dolar'ın başını gidiyor. Kimse umursamıyor yada bir şeyleri yapmıyor, yapamıyor.

Ve sizce neden böyle yasaklamalar oluyor?

Bence insanların isyan etmesi, Özgürce şeyler yapamaması, Protesto Ve malum partiye olan şikayetlerin önünün engellenmesi için yapabileceğini düşünüyorum. Ve benzerleri.

Umarım yakında TÜRKİYE'NİN Koruyucu Demon Ritüeli gelir... Bazı şeyleri söyleyemem. Vakti geldiğinde her şey yerli yerine oturacak.

Düşünceleriniz nedir? Hem TÜRKİYE Hem de bu tür ve benzeri olaylar hakkında.

"Birlik ve beraberlik; ölümden başka her şeyi yener." - ATATÜRK
Çok güzel bir yazı teşekkür ederiz

Esenlikler,

Bu aralar çok fazla bir yasaklanma oldu. İnstagram, Wattpad...
Hatta gitti gitti çocukların oynadığı oyun olan "roblox" isimli oyunu bile yasakladılar, ki bu oyunun adını bile duymayan yoktur diye düşünüyorum.
Bence insanların ellerinden yavaş yavaş bir şeyleri alıyorlar. Daha kimse hayvan katliam yasasını umursamıyor bile. Gündemi bir şeyle hemen kapatıyorlar. Her yer arap Ve mülteci dolu.
Ekonomi, Dolar aldı başını gidiyor. Kimse umursamıyor yada bir şeyler yapmıyor, yapamıyor.

Ve Sizce neden böyle yasaklamalar oluyor?

Bence İnsanların isyan etmemesi, Özgürce şeyler yapamaması, Protesto Ve malum partiye olan şikayetlerin önünün engellenmesi için yapıldığını düşünüyorum. Ve benzerleri.

Umarım yakında TÜRKİYE'NİN Koruyucu Demon Ritüeli gelir... Bazı bilgileri söyleyemeyeceğim. Vakti geldiğinde her şey yerli yerine oturacak.

Düşünceleriniz nedir? Hem TÜRKİYE Hem de bu tür ve benzeri olaylar hakkında.

"Birlik ve beraberlik; ölümden başka her şeyi yener." - ATATÜRK
Ülke çok kötü bir yolda ilerliyor, umarım en kısa sürede düzeliriz. Roblox'un erişim engeli yemesi beni çok üzdü. Aynı zamanda bir şey belirtmek istiyorum, zamanında forumumuzda hakkında konu açılan bir kişi/kişiler bulundukları ilde orada kurulu olan holding/fabrika sahipleri çeşitli arazileri tespit edip restorasyon/fabrika kurma adı altında o arazinin içerisinde bulunan değerli hazineleri/defineleri alıp aklıyorlar :) Bu işe şehrin refahını sağlamakla yükümlü olan birkaç kişi de dahil. Hiçbir şey sandığımız gibi değil gerçekten, gözümüzün önünde saman altından su yürütülüyor... Umarım en kısa sürede daha iyi bir hale gelir ülkemiz, gerçekten çok üzülüyorum bu durumu gördükçe...

Ülke çok kötü bir yolda ilerliyor, umarım en kısa sürede düzeliriz. Roblox'un erişim engeli yemesi beni çok üzdü. Aynı zamanda bir şey belirtmek istiyorum, zamanında forumumuzda hakkında konu açılan bir kişi/kişiler bulundukları ilde orada kurulu olan holding/fabrika sahipleri çeşitli arazileri tespit edip restorasyon/fabrika kurma adı altında o arazinin içerisinde bulunan değerli hazineleri/defineleri alıp aklıyorlar :) Bu işe şehrin refahını sağlamakla yükümlü olan birkaç kişi de dahil. Hiçbir şey sandığımız gibi değil gerçekten, gözümüzün önünde saman altından su yürütülüyor... Umarım en kısa sürede daha iyi bir hale gelir ülkemiz, gerçekten çok üzülüyorum bu durumu gördükçe...
Onu çok eskiden beri yapıyorlar, inşaatlar neden yapılıyor, insanlara yaşam alanı olsun diyemi ? Ne hazineler çıkarılıyor. Bakıyoruz öyle melül melül atı alan üsküdarı geçiyor.Toki havalanları bu kadar inşaat neyin nesi, bu refah değil yaptıkları evler zaten,hapishaneden hallice, bütün bunlar olurken ben ne yapıyorum öküz gibi bakıyorum. Şu para kazanmayı ben beceremiyorum, yıllardır eşşek gibi çalışıyorum, ne var elde üç beş kuruş, ben niye mutlu olamıyorum, niye tatile gidemiyorum, sürekli tozun toprağın içindeyim, nerde bu devlet nerde bu millet, öğlen oluyor yemin ederim, ucuz yemek arıyoruz, mecliste kebabın porsiyonu 30 lira, burda bir taş çorba 60, nerdeee adalet ben gidiyorum norveçe.....

..

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back