Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

İnstagram ve Wattpad'in Yasaklanması

_PotestasDea_

Member
Esenlikler,

Bu aralar çok fazla bir yasaklanma oldu. İnstagram, Wattpad...
Hatta gitti gitti çocukların oynadığı oyun olan "roblox" isimli oyunu bile yasakladılar, ki bu oyunun adını bile duymayan yoktur diye düşünüyorum.
Bence insanların ellerinden yavaş yavaş bir şeyleri alıyorlar. Daha kimse hayvan katliam yasasını umursamıyor bile. Gündemi bir şeyle hemen kapatıyorlar. Her yer arap Ve mülteci dolu.
Ekonomi, Dolar aldı başını gidiyor. Kimse umursamıyor yada bir şeyler yapmıyor, yapamıyor.

Ve Sizce neden böyle yasaklamalar oluyor?

Bence İnsanların isyan etmemesi, Özgürce şeyler yapamaması, Protesto Ve malum partiye olan şikayetlerin önünün engellenmesi için yapıldığını düşünüyorum. Ve benzerleri.

Umarım yakında TÜRKİYE'NİN Koruyucu Demon Ritüeli gelir... Bazı bilgileri söyleyemeyeceğim. Vakti geldiğinde her şey yerli yerine oturacak.

Düşünceleriniz nedir? Hem TÜRKİYE Hem de bu tür ve benzeri olaylar hakkında.

"Birlik ve beraberlik; ölümden başka her şeyi yener." - ATATÜRK

Bir SS olarak yersiz, aptalca sansürlere karşı olmamın yanında; SS'ler olarak her konuma ve duruma uyum sağlamamız gerektiğini düşünüyorum. Mesela şu durumda Instagram'da dolaşmak yerine meditasyonlara yönelmemiz gerek, elbette şikayetçi olmamız doğal lakin süreç geçene kadar kendimize odaklanmalıyız; olması gereken bu. Instagram veya şuana kadar yasaklanmış uygulamaları kullanmıyorum, lakin çok farklı konumlarda ve durumlarda şahsen bahsettiğim şeyi; geçmişe çok takılı kaldığım için gerçekleştiremiyorum. Yine de iç gözlem yapıp bu sorunun farkına vardım, çoğu insanda da bu tarz bir şey var. Hayatlarımızı şimdiki zamana odaklanarak ve beklenmedik durumlarda da uyum sağlamaya çalışarak geçirmeliyiz; lakin bunları da Ebedi Gerçeğin yolundan sapmayarak yapmalıyız.

Bir SS olarak yersiz, aptalca sansürlere karşı olmamın yanında; SS'ler olarak her konuma ve duruma uyum sağlamamız gerektiğini düşünüyorum. Mesela şu durumda Instagram'da dolaşmak yerine meditasyonlara yönelmemiz gerek, elbette şikayetçi olmamız doğal lakin süreç geçene kadar kendimize odaklanmalıyız; olması gereken bu. Instagram veya şuana kadar yasaklanmış uygulamaları kullanmıyorum, lakin çok farklı konumlarda ve durumlarda şahsen bahsettiğim şeyi; geçmişe çok takılı kaldığım için gerçekleştiremiyorum. Yine de iç gözlem yapıp bu sorunun farkına vardım, çoğu insanda da bu tarz bir şey var. Hayatlarımızı şimdiki zamana odaklanarak ve beklenmedik durumlarda da uyum sağlamaya çalışarak geçirmeliyiz; lakin bunları da Ebedi Gerçeğin yolundan sapmayarak yapmalıyız.
Kesinlikle... Şuan en önemlisi o.

Adam halife istediğini yapar, bu halk onu 2010 referandumunda halife yaptı.
Esenliklerle
Zaten Adam değişse, Halk değişmez.

Bir şekilde dengede durması gerekiyor.
Bir taraf eşitse, diğer taraf eşit olmayacak.
Şeytan babanın dediği gibi.

Wattpad kullanım yasakladı, mı ne ? Hah çok güzel en azından uygunsuz olsa bile yazan bir kesim vardı (ki bence çoğu uygunsuz değildi) artık o da yok. Oh miss ne güzel yasaklar bunlar böyle insan bu ülkede yaşamak için can atar. Ne kadar güzel kısıtlıyorlar herşeyi. (!)

(Instagram kullanım yasağına ve bu yasaklar ile ilgili ayrıca yorum yapacağım ve birde aklımda bir fikir gibi birşey var bu arada. Ama Şuan çok uykum olduğu için sadece bunu yazma gereksinimi duydum.)

Wattpad kullanım yasakladı, mı ne ? Hah çok güzel en azından uygunsuz olsa bile yazan bir kesim vardı (ki bence çoğu uygunsuz değildi) artık o da yok. Oh miss ne güzel yasaklar bunlar böyle insan bu ülkede yaşamak için can atar. Ne kadar güzel kısıtlıyorlar herşeyi. (!)

(Instagram kullanım yasağına ve bu yasaklar ile ilgili ayrıca yorum yapacağım ve birde aklımda bir fikir gibi birşey var bu arada. Ama Şuan çok uykum olduğu için sadece bunu yazma gereksinimi duydum.)
İşin arka tarafı da var...
İnsan çok şey söyleyip konuşmak ister ama şartları görüyorsunuz...

Şimdi mesela bunu dediğim için kızacaklar var. Şu an devlet eşittir hükümet olduğu için, uzun adam devletleşip kök saldığı için. Bu böyle. Böyle olmaya devam da edecek. Bu ülke düzelmez. Düzelse insanı düzelmez. 89 IQ milletten bir şey beklemiyorum.

Bu yasaklamalar yetmezmiş gibi yeni vergiler getirdiler ve AliExpress gibi yerlerde vergi %92'ye kadar çıkabiliyor. Ülkede üretim de yok. Ne yapacağız? Soru işareti.

Bencillik yaparak kendimizi düşünmeliyiz. Çünkü bu insanlara güzellikle bir şey yapamayız.

Ülkede çok fazla sıkıntı var. Çok büyük problemler var ve büyük bir kısım bunu idrak edememiş durumda.

[Moderatör Notu: Yasal sebeplerden ötürü bu tür söylemleri kullanmaktan kaçının.]

Hocam benim meditasyonlar ile alakali sorum var. Bu 40 günlük meditasyonu halen uyguluyorum ama bana göre günde 2 kere çok az geliyor fazladan yapabilir miyim? Veya onun yerine alternatif önerebileceğiniz birşey var mı?

Ben 40 günlük meditasyon, yaparken ŞEYTAN babaya bol bol dua ediyordum.Muhrune odaklanıp birde, Duatin Lordlarina TANRI ve TANRIÇALARINA saygı şükranlarımı sunuyordum, forum da isyankar isyankar yazıyordum, fakat iş Mühre odaklanıp duaya gelince gayet saygılı bir şekilde davranıyordum.....

Esenlikler,

Hatta gitti gitti çocukların oynadığı oyun olan "roblox" isimli oyunu bile yasakladılar, ki bu oyunun adını bile duymayan yoktur diye düşünüyorum.
Bence insanların ellerinden yavaş yavaş bir şeyleri alıyorlar. Daha kimse hayvan katliam yasasını umursamıyor bile. Gündemi bir şeyle hemen kapatıyorlar. Her yer arap Ve mülteci dolu.
Ekonomi, Dolar aldı başını gidiyor. Kimse umursamıyor yada bir şeyler yapmıyor, yapamıyor.

Bence İnsanların isyan etmemesi, Özgürce şeyler yapamaması, Protesto Ve malum partiye olan şikayetlerin önünün engellenmesi için yapıldığını düşünüyorum. Ve benzerleri.

Umarım yakında TÜRKİYE'NİN Koruyucu Demon Ritüeli gelir... Bazı bilgileri söyleyemeyeceğim. Vakti geldiğinde her şey yerli yerine oturacak.

Roblox : benden ne istediniz?

İnstagramın kapatılmasında öyle bahanelerle açıklama yapıyorlar ki ikna olur gibi oluyorsun. Fakat sonra kısıtlamaların bir boka yaramadığı aklına geliyor ve her şey daha da kötüye gider. Dünyada sadece 5 ülkede yasaklı. Kabul edilemez ama tam tersine bunu destekleyen reisçiler var. İnstagram da puştluk yapıyor kabul. Sahibi zaten yahudi ne beklersin. Ama çözüm bu mu? Madem kapatacaksın adam gibi alternatif sun. Hiç bir şeyin yok.

Şimdi mesela bunu dediğim için kızacaklar var. Şu an devlet eşittir hükümet olduğu için, uzun adam devletleşip kök saldığı için. Bu böyle. Böyle olmaya devam da edecek. Bu ülke düzelmez. Düzelse insanı düzelmez. 89 IQ milletten bir şey beklemiyorum.

Bu yasaklamalar yetmezmiş gibi yeni vergiler getirdiler ve AliExpress gibi yerlerde vergi %92'ye kadar çıkabiliyor. Ülkede üretim de yok. Ne yapacağız? Soru işareti.

Bencillik yaparak kendimizi düşünmeliyiz. Çünkü bu insanlara güzellikle bir şey yapamayız.

Ülkede çok fazla sıkıntı var. Çok büyük problemler var ve büyük bir kısım bunu idrak edememiş durumda.

[Moderatör Notu: Yasal sebeplerden ötürü bu tür söylemleri kullanmaktan kaçının.]
1 kişinin istediği olmadığı için 86 milyon kişinin kullandığı uygulamayı kapatabilmek...

Şimdi aslında iyi oldu en azından vaktimizi daha çok özel hayat meselelerine ve ruhani gelişimimize odaklayabiliriz. Ama bunun Türkiyede olması hiç iyi olmadı. Çünkü insanlar doğru ya da yanlı olsa bile sosyal medya aracılığıyla birşeyler öğrenebiliyorlardı. Artık böyle birşey söz konusu olmayacak ve daha çok dış dünyaya kapalı olacağız ve haber kaynaklarımız artık sadece TV haber bültenileri olacak ama zaten onlarda malum şahsın elinde.

Wattpad'ın yasaklanması olayı.
Wattpad sayesinde en azından okuyan yazan ve dünya klasikleri gibi olmasa bile bir kitap çıkarabilen, bunu duyurup para kazanabilen insanlarımız vardı ve olacaktı. Lakin ona da ket vurdular ve artık gençleri bu ülkeye daha çok kalmaya ikna etmek için çalışmalar yapmak yerine resmen burada kaçmaları için daha çok sebep verdiler. Bunun gelecekte sonuçları olacaktır.

Ve Instagram Haniye öldürüldü ve ona gelen taziye mesajları Instagram tarafından kabul edilmediği için yasaklandı ve ulusal yas ilan edildi. Onca ülkesi ve milleti için savaşıp ölen askerler olup milli yas ilan edilmeyip neden cihat anlayışla ağzından köpükler akan bir müslüman müsvettesi için yas ilan ediyoruz ? Ve benim yaşadığım çevrede gerçekten yas tutup hatimler yasinler indirenler var ya. İnsanlarımız kafayı yemiş. Gerçekten Şeytan babamız yar ve yardımcımız olsun çünkü bu ülkedeki cahilliği ve bu saçmalıkları benim midem kaldırmıyor.

Instegram yahudilerinmiş, bana öyle söyledi sonne bey, kapatılsın ozaman, ben zaten sadece watsap kullanıyorum hertürlü melanet var instegramda, instegramda ben sadece spirituel Satanizmle konuşuyordum. Sosyal medya zaten kullanmıyorum bir bu foruma giriyorum, zaten sosyal medyada birşeyler paylaşmak bana boş geliyor...

Instegram yahudilerinmiş, bana öyle söyledi sonne bey, kapatılsın ozaman, ben zaten sadece watsap kullanıyorum hertürlü melanet var instegramda, instegramda ben sadece spirituel Satanizmle konuşuyordum. Sosyal medya zaten kullanmıyorum bir bu foruma giriyorum, zaten sosyal medyada birşeyler paylaşmak bana boş geliyor...
Bazen çok azda olsa kullanmamız gerekiyor; Çoğu şey malum adamın elinde olduğu için, Tarafsız haberlere ihtiyacımız olabiliyor...

Ben ne WhatsApp ne de Instagram kullanıyorum. Lakin evet Yahudilerin. Ve ben biraz ikilemde kalıyorum. Bu açıdan. Çünkü sosyal medya platformları zaten Yahudilerin ama bizim ülkemizdeki insanların başka ülkelerden haber olmasını sağlayanda yine sosyal medya platformları yani kimse bu ülke yabancı medyadaki haber kanallarını takip etmiyor ve yine tabi bunlarda Yahudilere ait.

En azından Instagramı aşırı derecede kullananlar varsa da artık kullanmayıp direkt ruhani gelişime odaklanmaları daha iyi olacaktır.

Ben ne WhatsApp ne de Instagram kullanıyorum. Lakin evet Yahudilerin. Ve ben biraz ikilemde kalıyorum. Bu açıdan. Çünkü sosyal medya platformları zaten Yahudilerin ama bizim ülkemizdeki insanların başka ülkelerden haber olmasını sağlayanda yine sosyal medya platformları yani kimse bu ülke yabancı medyadaki haber kanallarını takip etmiyor ve yine tabi bunlarda Yahudilere ait.

En azından Instagramı aşırı derecede kullananlar varsa da artık kullanmayıp direkt ruhani gelişime odaklanmaları daha iyi olacaktır.
Aslında bu konuda bir tarafta iyi olmuş oluyor, Gerçekten.
Şeytan babanın dediği gibi "Denge"

Esenlikler, tüm platformlar zaten İbranilerin. Ancak bu platformların bizim olmaması, onları kullanmayacağımız anlamına da gelmez. Gelen yasaklara ‘Ben zaten kullanmıyorum’ diyerek tepki göstermemek, kısıtlanan özgürlüğünüze sessiz kalmak anlamına gelir. Burada önemli olan, platformların kime ait olduğu değil, özgürlüğün elimizden alınmasıdır. ‘Bizim değil, kapatılsın o zaman’ kafasıyla giderseniz yakında forumlara da giremeyeceğiz. 1 milyondan fazla siteye yasak getirildi, bunun bizim başımıza gelmeyeceğinin hiçbir garantisi yok. Sosyal medyanın yokluğu, insanların JoS’u ve Satanizmi hiçbir zaman keşfedememesi anlamına da gelebilir. Lütfen bu açıdan bakın, Aydınlıkyol Bey.

Esenlikler .... Ey gidi' ibraniler her yere çökmüşler, bunlar ne zaman yok olacak. Başımızdaki ibrani zaten birşeyler yapmazsak dediğiniz gibi, bunlar düşüncelerimizi bile kontrol etmeye kalkarlar...

Esenlikler .... Ey gidi' ibraniler her yere çökmüşler, bunlar ne zaman yok olacak. Başımızdaki ibrani zaten birşeyler yapmazsak dediğiniz gibi, bunlar düşüncelerimizi bile kontrol etmeye kalkarlar...
SS'leri hiçbir şey etkilemez. Fakat kimsenin manipülasyon yada diğer yollar ile zihniniz üzerinde kontrol sağlamasına izin vermeyin.

Kendi düşüncelerinizi ve fikirleriniz savunun.

Elimizden gelen her şeyin en iyisini yapıyoruz.
Yakında yeni ritüel gelecek.

O zamana kadar Full RTR'lerimizi ve meditasyonlarımıza devam ediyoruz...

Aslında bu konuda bir tarafta iyi olmuş oluyor, Gerçekten.
Şeytan babanın dediği gibi "Denge"
Evet artıları eksileri var lakin biz eksiler bizim gelişimimiz için bir sorun oluşturmuyor ülke insanlarının doğru ve tarafsız habere ulaşmak için bir sorun oluşturuyor. Bu durumda da HP'nın bir önceki yazısını okudum ve ondan şu düşünceyi çıkardım: full bencil olup sadece kendi gelişimimizi, JoS topluğunu düşünmeliyiz ve görevimize sadık kalıp tanrıların rituellerini ve RTRlarmızı yapmamız gerekir.

İnternet şu sıralar yavaş. Tuhaftır ki vpn açtığım telefonda internet tam çekerken vpn açmadığımda resmen google bile açılmıyor. Çoğu insanın evinde elektrikler gidip geliyor hemen hemen her şehirde bu sorun var sanırım. Tam olarak neler olduğunu bilen var mı? Olur da bir gün internet giderse buraya nasıl uğrayacağız? Güneş fırtınası çıkacak diyorlar doğruluğu nedir sizce?

Wattpad'ın yasaklanması olayı.
Wattpad sayesinde en azından okuyan yazan ve dünya klasikleri gibi olmasa bile bir kitap çıkarabilen, bunu duyurup para kazanabilen insanlarımız vardı ve olacaktı. Lakin ona da ket vurdular ve artık gençleri bu ülkeye daha çok kalmaya ikna etmek için çalışmalar yapmak yerine resmen burada kaçmaları için daha çok sebep verdiler. Bunun gelecekte sonuçları olacaktır.
Wattpad'ın yasaklanması öyle dediğiniz gibi büyük bir etki yaratmayacaktır. Roblox'un yasaklanmasıyla aynı etkiyi yaratır en fazla. Gerçek bir yazar kitabını yazdıktan sonra yayın evine götürür ve beğenilirse bedavaya basar. Reklamı da bir şekilde halleder.

İnternet şu sıralar yavaş. Tuhaftır ki vpn açtığım telefonda internet tam çekerken vpn açmadığımda resmen google bile açılmıyor. Çoğu insanın evinde elektrikler gidip geliyor hemen hemen her şehirde bu sorun var sanırım. Tam olarak neler olduğunu bilen var mı? Olur da bir gün internet giderse buraya nasıl uğrayacağız? Güneş fırtınası çıkacak diyorlar doğruluğu nedir sizce?
Evet, Doğrudur. Sebebini hiç bilmiyorum.

Bazı şeylerin kaynağı isr*il'den de gelmiş olabilir. Savaş durumunda oldukları için geçen mavi ekran sorunu verdiler tüm elektronik cihazlara.
Sonra açıklama yapıp "Dünyanın düğmesi elimizin altında" diye geriz*kalı bir açıklama yaptılar.

Wattpad'ın yasaklanması öyle dediğiniz gibi büyük bir etki yaratmayacaktır. Roblox'un yasaklanmasıyla aynı etkiyi yaratır en fazla. Gerçek bir yazar kitabını yazdıktan sonra yayın evine götürür ve beğenilirse bedavaya basar. Reklamı da bir şekilde halleder.
Onlar y ve x kuşağı için geçerli z kuşağındakiler wattpad ile kitaplarını tanıtabiliyorlardı. Çünkü yayınevleri sadece para getirme ihtimali olan kitaplara açıktır ama Wattpad saçma sapan olsa bile her kitaba açık oluyor. Ve yayın evlerinin bazı yayınlamak istemedikleri konuları bile Wattpad yayınlayabiliyordunuz. Ve ben en son 2022 de kullandım ve o zaman ücretsizdi kitaplar ve keyifli bir şekilde okuyabiliyordunuz. Şimdi bir kitap evinden kitap almak için 500 lira fln vermeniz lazım.

Tabi bu fazla etki yaratmaz. Sadece genç nüfus bu ülkeden daha çok gitmek ister ve bunda haklı gerekçeleri fazlasıyla vardır.

Esenlikler,

Esenlikler, ben şahsen bu durumlarda olan şeye uyum sağlamaya çalışmanız yönündeyim. Şuan bir şekilde belirli uygulamalarla bu tarz uygulamalara girmeye çalışmak yerine kendinize, meditasyonlarınıza önem vermeniz daha doğru olacaktır.

Esenlikler, ben şahsen bu durumlarda olan şeye uyum sağlamaya çalışmanız yönündeyim. Şuan bir şekilde belirli uygulamalarla bu tarz uygulamalara girmeye çalışmak yerine kendinize, meditasyonlarınıza önem vermeniz daha doğru olacaktır.
Kesinlikle...
Herkesin görüşü bu şekilde.⚕️

Şey bir sonraki kullanım yasağı YouTube'a gelecekmiş diyorlar.😂😆😁 😡😤
tenor.gif

tenor.gif
Evet biliyorum YouTube yahudilerin ama BİZİM ÜLKEMİZDE TARAFSIZ BİR YAYIN YAPAN TV KANALI YOK VE BEN GEREKSİZ YERE MALUM ŞAHSIN TAŞAKLARIN DAHİ ÖVÜLDÜĞÜ HABER KANALLARINDA ÜLKE VE DÜNYA İLE İLGİLİ HABER ALMAK İSTEMİYORUM.

İçimden bir ses bizi albuka gibi birşeye alacak bu devlet diyor ama neyse.

Evet biliyorum YouTube yahudilerin ama BİZİM ÜLKEMİZDE TARAFSIZ BİR YAYIN YAPAN TV KANALI YOK VE BEN GEREKSİZ YERE MALUM ŞAHSIN TAŞAKLARIN DAHİ ÖVÜLDÜĞÜ HABER KANALLARINDA ÜLKE VE DÜNYA İLE İLGİLİ HABER ALMAK İSTEMİYORUM.

İçimden bir ses bizi albuka gibi birşeye alacak bu devlet diyor ama neyse.
...

tenor.gif
Tiktok, discord, youtube diyorlar.

Tanrılar bu tür iletişim konusu hakkında birşey söylemedi.
Yada Türkiye hakkında.

Açıkçası bizim birşeyler yapmamızı istiyorlar.

Tiktok, discord, youtube diyorlar.

Tanrılar bu tür iletişim konusu hakkında birşey söylemedi.
Yada Türkiye hakkında.

Açıkçası bizim birşeyler yapmamızı istiyorlar.
Discordun amına bile koyabilirler sıkıntı yok. Tiktokta öyle. Ama YouTube ve Twitter olmazsa bu ülke bu zihniyetin elindeyken heba olur.

Bir sonraki seçimlerde tahttan indirilir. Umarım.

Taht diyorum şu hale bak adam demokrasi diye, milletin iradesi diye saltanat kurdu ya. Yakında şehzadelerimiz, sultanlarımız, validelerimiz flnda olur. Lanet olası bu din ve beraberindeki çarpık sapkın ideolojileri. 😡

Discordun amına bile koyabilirler sıkıntı yok. Tiktokta öyle. Ama YouTube ve Twitter olmazsa bu ülke bu zihniyetin elindeyken heba olur.

Bir sonraki seçimlerde tahttan indirilir. Umarım.

Taht diyorum şu hale bak adam demokrasi diye, milletin iradesi diye saltanat kurdu ya. Yakında şehzadelerimiz, sultanlarımız, validelerimiz flnda olur. Osmanlı gibi lanet olası devlet. Lanet olası bu din ve beraberindeki çarpık sapkın ideolojileri. 😡
Pardon din adı altında lanetli ölüm programı olan pislam demeliydim. Din diye nitelendirilmeyi hak etmeye bir oluşum.

tenor.gif
Youtube daha önce yasak gelmişti kaldırıldı. Wikipedia'ya da aynı şekilde. Amaç belli insanların özgürce bilgi paylaşmasını istemiyorlar. Bilgi çağında cahil kalmamızı istiyorlar. YT tüm sosyal medya gibi her ne kadar Yahudilerin elinde ağır şekilde kontrol altında olsa da orada çok sağlam bilgi ve eğlence kanalları var. En son kapanmasını isteyeceğim plartform açıkçası. Düşünsenize her yeri kapattıktan sonra Amedya adında bir plartform üretip insanlara başka seçenek bırakmadıkları için orada kendi fikirlerini zorla empoze ettiklerini.

Pardon din adı altında lanetli ölüm programı olan pislam demeliydim. Din diye nitelendirilmeyi hak etmeye bir oluşum.
Gerçekten öyle.
Yok işte milletimiz mutlu, Milletimiz istemiyor, Cart curt falan diye diye adam deyim olan: "annemizden emdiğimiz sütü burnumuzdan getirdi" cidden.

Umarım islama yönelik bir RTR çıkacak.
Zaten birkaç yıla Adolf hitlerin geri geleceği söylendi...

Bir sonraki seçimde tekrar kazanamaz, Kazansa bile ben bu halka şimdi neyse.
Ama halk eskisi gibi değil, Çoğu uyandı.

"Diyanet işleri bakanı" daha arapça bile bilmiyor .d

Youtube daha önce yasak gelmişti kaldırıldı. Wikipedia'ya da aynı şekilde. Amaç belli insanların özgürce bilgi paylaşmasını istemiyorlar. Bilgi çağında cahil kalmamızı istiyorlar. YT tüm sosyal medya gibi her ne kadar Yahudilerin elinde ağır şekilde kontrol altında olsa da orada çok sağlam bilgi ve eğlence kanalları var. En son kapanmasını isteyeceğim plartform açıkçası. Düşünsenize her yeri kapattıktan sonra Amedya adında bir plartform üretip insanlara başka seçenek bırakmadıkları için orada kendi fikirlerini zorla empoze ettiklerini.
Öyle yapacaklar zaten.
En son yaptıkları açıklamada: " yerli ve milli sosyal medya programı üretmeliyiz " Diye bir söylemde bulundular...

Yaşlısı, çocuğu, cahilleri bunların dediklerine inanıyorlar...

Bu muhabbete çok gir girmek istemiyorum ama olay sadece kapatma değil. Kapıtalan platform yabudiyse kapatan da yahudi. Asıl mesela anayasanın 10, 26 ve 28. maddeleri. Biz ssleri, her ne kadar uygulanmasa da, kanun önünde koruyan haklar bu maddeler. Ufak bir ifade ve inanç özgürlüğüne müdahale zamanla bu maddelerin kaldırılmasına evrilecektir.

Bu muhabbete çok gir girmek istemiyorum ama olay sadece kapatma değil. Kapıtalan platform yabudiyse kapatan da yahudi. Asıl mesela anayasanın 10, 26 ve 28. maddeleri. Biz ssleri, her ne kadar uygulanmasa da, kanun önünde koruyan haklar bu maddeler. Ufak bir ifade ve inanç özgürlüğüne müdahale zamanla bu maddelerin kaldırılmasına evrilecektir.
Yüksek rahip, Malum'un yahudi olduğunu kesinleştirdi.

Adamın y*hudilerle bile resmi var. Bulabilirsiniz...
Kanunları değiştirmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar.

İyisiyle kötüsüyle 2 parti var. İkisi de bizi savunuyorlar, En azından...

Şeytan korusun. Demeyin öyle ağzınızdan yel alsın. Neyse şimdi hepimiz ufak çaplı sinir krizi geçirdiğimize göre artık metanetimizi koruyup meditasyon pratikleri yapabiliriz.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back