Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Çalışma...

Brsaruya

New member
Esenlikler
Yakında wunjo çalışması yapmak istiyorum Nisan ayının 13 ünde
Acaba yanlış mı anladım yoksa o tarih uygun değil mi teyit etmek istedim
Acaba en yakın hangi tarihte başlamalıyım.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
İyi akşamlar

Esenlikler,

Fiziksel bir iyileşmeyse evet, uygun bir rün. Psikolojikse Ay'ın büyüdüğü ve Balık'ta olduğu bir zaman daha iyi olacaktır.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Fiziksel bir iyileşmeyse evet, uygun bir rün. Psikolojikse Ay'ın büyüdüğü ve Balık'ta olduğu bir zaman daha iyi olacaktır.

İyi geceler.

Esenlikler o ay küçülürken değil miydi?
Ve psikolojik olarak çalışacağım
İyi günler

Brsaruya said:
Esenlikler o ay küçülürken değil miydi?
Ve psikolojik olarak çalışacağım
İyi günler

Esenlikler,

O zaman Balık'ı tercih etmeniz iyi olacaktır. Küçülürken sorunları bitirmeye yönelik, büyürken de iyileşmeye yönelik olumlayın. Sonuçlar, farklı yollardan aynı olacaktır.

İyi günler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi geceler.

Ay'ın büyüdüğünü ya da küçüldüğünü, hangi gezegenin hangi burca girdiğini vs. nereden anlıyorsunuz? Yanlış hatırlamıyorsam bununla ilgili bir site kullanıyordunuz siz, bir başlıkta birisine önermiştiniz ama unuttum.

İyi akşamlar.

Kondofos said:
Ay'ın büyüdüğünü ya da küçüldüğünü, hangi gezegenin hangi burca girdiğini vs. nereden anlıyorsunuz? Yanlış hatırlamıyorsam bununla ilgili bir site kullanıyordunuz siz, bir başlıkta birisine önermiştiniz ama unuttum.

İyi akşamlar.

Esenlikler,

Basitliğinden ötürü Moongiant adlı siteyi kullanıyorum. "Moongiant moon phase calendar" yazarsanız önünüze çıkacaktır.

İyi akşamlar.

Esenlikler bugün 29 mart
Ve Ay balık burcuna geçiyor ayrıca Ay, yeni aya kadar küçülüyor sanırım
Olumlamamı bitirme yönünde kullanacağım o zaman ve bugün bitişler için güzel bir günmüş.
Psikolojik olarak bugün başlamayı düşünüyorum yardımlarınız için teşekkür ederim

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back