Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Tanrıların gücü ritüelleri hakkında

Frederick

New member
Esenlikler arkadaşlar birkaç tane sorum var
1:Ritüelden önce enerjilerinizi yükseltmeniz tavsiye olunur ne demek bunu nasıl yaparız? Rtr dan önceki vuu vaa voğğ üçlüsünü mü yapacağız yoksa başka bir yöntemi mi var?
2:Rünleri şenu koruma halkası etrafına titretiyoruz sonra mühre odaklanacağımız şenu koruma halkasının içine ve mühre aynı anda mı odaklanıyoruz yoksa tek tek mi yoksa şenu koruma halkasını boşverip sadece mühre mi odaklanıyoruz?
3:Beelzebul'un gücü ritüelindeki 10kez SATANAS' ı harf harf mi titretiyoruz? Diğer Tanrı ritüellerinde örneğin Anubis'in gücü ritüelinde Anubis, An, Anpu, Inpu, Iwunpu, Ipos, Ienepu nasıl titretilir harf harf mi mantra şeklinde mi yoksa büyük ritüeldeki gibi kelimeyi direk okuyor muyuz?

Şimdiden çok teşekkür ederim.

1- Satanas mantrasını kullanabilirsiniz. Aklınıza yatan başka yöntem varsa da deneyebilirsiniz.
2- Rünleri titretin, rünlerin enerjisi ile okuduğunuz sözleri gerçeğe dökün. Daha sonra da halkaya da bu gerçeği işleyin, onu parlatın. Ben Şenu halkasını, ardından da Tanrı/Tanrıça sigilini parlatıyorum.
3- Harf harf de yapabilirsiniz, tek nefeste de kelimeyi titretebilirsiniz. İkisini de deneyin, hangisi daha etkili geliyorsa size onu yapmanızı öneririm.

1- Satanas mantrasını kullanabilirsiniz. Aklınıza yatan başka yöntem varsa da deneyebilirsiniz.
2- Rünleri titretin, rünlerin enerjisi ile okuduğunuz sözleri gerçeğe dökün. Daha sonra da halkaya da bu gerçeği işleyin, onu parlatın. Ben Şenu halkasını, ardından da Tanrı/Tanrıça sigilini parlatıyorum.
3- Harf harf de yapabilirsiniz, tek nefeste de kelimeyi titretebilirsiniz. İkisini de deneyin, hangisi daha etkili geliyorsa size onu yapmanızı öneririm.
Satanas ve Satanama arasında ne gibi bir fark var? Hangisini kullanmak daha mantıklı?

çok teşekkür ederim

Satanas ve Satanama arasında ne gibi bir fark var? Hangisini kullanmak daha mantıklı?
İkisinin de, ruhumuzu geliştirmek için, ruhumuzun farklı yönlerine nüfuz eden enerjiler içerdiğini düşünüyorum. Ay ve Güneş gibi.
İkisini de kullanabilirsiniz. Sadece ritüellerden önce veya ritüellerde değil, onların dışında da kullanıp, enerjilerini deneyimleyin.

İkisinin de, ruhumuzu geliştirmek için, ruhumuzun farklı yönlerine nüfuz eden enerjiler içerdiğini düşünüyorum. Ay ve Güneş gibi.
İkisini de kullanabilirsiniz. Sadece ritüellerden önce veya ritüellerde değil, onların dışında da kullanıp, enerjilerini deneyimleyin.
Bilgi anlamında eksiğim olduğu için sormuştum, bir de farklı deneyimleri görmek için.

Kendim karşılaştığım zaman, Satanas daha çok yıkıcı bir enerji hissettiriyor. Satanama ise daha çok pozitif bir enerji hissettiriyor bende.

Bende gündüz vakti, yutuptan Sass aaaaaa ttttaaaaa naaaassss diye bir birde o var 108 kere onu dinliyorum, çalıştığım yerde SATANİK enerji olsun diye...

Bilgi anlamında eksiğim olduğu için sormuştum, bir de farklı deneyimleri görmek için.

Kendim karşılaştığım zaman, Satanas daha çok yıkıcı bir enerji hissettiriyor. Satanama ise daha çok pozitif bir enerji hissettiriyor bende.
Yüksek Rahibe Lydia bu konuda:

"Satanama besleyici bir enerjidir. Satanas güçlendiricidir." demiş.

Kişisel olarak ise Satanama bana daha çok dengeli bir enerji gibi geliyor. Satanas'ın ise aktif, güçlendirici bir enerjisi var gibi.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back