Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Son 1-2 Günüm Ve Başımdan Geçenler

Herainette

New member
Esenlikler.

Son 5 aydır psikolojik şiddet ve ölüm tehditleri alıyorum amcam ve babamdan ve son 5 aydır da kişisel bir elektronik cihazım ve özgürlüğüm yok.

Çok yorulmuştum ve yoruldum o yüzden 1-2 gün önce bizim gibi SS ve cadı olan bir arkadaşımında dediği gibi “Boş boş oturup tanrılardan yardım bekleyemeyiz.”

Bunun üzerine benim polise gitmem aklımıza geldi. Bende dediğimiz gibi polise gittim 1-2 gün önce( Elektronik cihazım olmadığı için zamandan haberdar olamıyorum. )

Okul çıkışı kaçarak sora sora güvenliklerden polisleri araya araya bir emniyet merkezine gittim. Orda durumumu anlattım ve beni Çocuk Büroya yönlendirdiler. Bir ekip ile Çocuk Büroya gittik.

Çocuk Büroda amcam ve babamdan şikayetçi oldum ve avukat falan derken saatler sonra gece bir yurda gönderildim.

Maalesef ki okulum, çevrem, “ailem” kısacası her yerim islamik aptallar ile dolduğu için bıkmıştım ve yurdun küçük olup duvarda recep tayyip erdoğanın tablosunu, allah ve saçma peygamberlerin isminin yazdığı tabloyu görünce ayrıca sadece erkeklerin olduğunu fark ettiğimde kendime hakim olamayıp babamı aradım.

Babama yalvarmak zorunda kaldım ağladım çok ama çok yalvardım ve bana orda gebermemi, artık onun çocuğu olmamamı söyledi. Bu sözlerden beri şokta ve çok kötü bir durumdayım.

Ama yinede beni yarın alacağına dair söz vermesini sağlattım. Gidip uyumam gerekiyordu ama hijyenik değildi o yüzden oturarak uyudum. ( Yurttan bahsetmiyeceğim sadece özetleyeyim; Düşündüğüm kadar kötü değildi benim gibi yönelimi gay olan 2 kişi ile tanıştım hatta tekrar eve geldiğime pişmanım diyebilirim. Ayrıca bir kaç diğer çocukta her ne kadar barbar olsalarda yaşanamayacak bir yer değildi düşündüğüm kadar, hatta bu evden bile daha iyiydi. )

Her neyse, babam geldi ve tövbe edersem falan falan müslüman saçmalıklarını söyleyip kölesi olursam beni alacağını söyledi. Fakat yine tehditlere devam etti. “Düzelmez” isem beni uykumdan alıp gömeceğini söyledi. Ama ben maddi açıdan olumlu bir şekilde büyüdüğüm için orda kalamazdım. Tekrar gelmemin iyi mi oldu kötü mü oldu bilmiyorum ama geldim ve hemen başladılar. Bana iyi bile davranmıyorlar o psikolojiyi anlamaya bile çalışmıyorlar. Amcam yarın beni görmeye gelicek ve belki saçımı zorla kestiricek… Çok kötü bi durumdayım çok bıktım çok yoruldum.

5 ay önceki olay ise şöyle; Babam beni döve döve telefonumu aldı ve açıp Erkeklerden hoşlandığımı öğrendi. Ve sonra ise amcam ve babam olarak tehditler başladı. “Yüzüne kezzap döküp yola atarız.” Ve daha benzerleri. Bu yüzden polise gittim zaten.

Artık neler olucak bilmiyorum sadece çok yoruldum. Arkadaşım bu yaptığımın iyi olduğunu söylüyor, bencede hiç bişey yapmamaktan iyidir değil mi ?

Teşekkürler.

Biz bir şey yapamayız, lakin sana elinden gelenleri yapmanı söyleyebilir ve bunların ne olduğunu hatırlatabiliriz. Onların değişmelerini beklemek boş bir beklenti olur. Seni insan olma açısından bir failure olarak görüyor olabilirler ama bu tamamen kendi prensiplerine dayanarak.

Öncelikle yapman gereken onların akıl sağlıklarının yerinde olmadığını iyice anlaman. Bu senaryoda, kurtulman gerekenler öncelikli olarak onlar. Baban ve amcan olacak şahıslardan bahsediyorum. "Yüzüne kezzap döküp yola atarız." haberlerde gördüğümüz tiksindirici vahşetler tam da böyle kıt kafalılar yüzünden oluyor. Şu ana kadar hala pisleşmemiş olmana şaşırıyorum, bunların olmasına nasıl izin veriyorsun?

Kurallara aykırı olduğu için birçok şeyi yazamıyorum buraya. Zaten kelimelerin de yeterli olacağını sanmıyorum, ama yapman gereken kesinlikle hiçbir şey yapmamak değil.

[Moderatör Notu: Böyle durumlarda, "bunu yazacaktım fakat yazmıyorum" gibi açıklamalar yerine "kurallara aykırı olduğu için yazmıyorum" gibi ifadeler kullanırsanız çok daha doğru olur. Aksi takdirde ne yazacağınızı belirtip sadece detaylandırmamış oluyorsunuz ki bunun en iyi yöntem olduğunu sanmıyorum.]

Last edited by a moderator:
Merhaba kardeşim

Anladığım kadarı ile 18 yaşından bir hayli küçüksün. Sana önerim bir eşcinsel abin olarak aileni asla karşına almaman olur. Ergenlik döneminde varolan durum insana daha uç ve kötü görünür. Bir problemi yaşarken en kötü şey buymuş gibi gelir. Senin yaşadıkların için üzgünüm.Umarım iyi ve sağlıksındır. Evet bir başkaldırı olarak iyi birşey yapmışsın ama sonuçlarını düşünmediğin eylemler her zaman böyle uç şeylere sebep olabilir. Emin ol bir yurtta yaşamak sana aile evi konforu ve imkanlarını sağlamayacaktır. İnsana bazen elinde olmayan ve daha kötü imkanlar çekici gelir ama bir günlük deneyim ile bunu bilemezsin.

Önerim ailenle ters düşmeyip gerekirse rol yapman. Maalesef tüm dünyada henüz eşcinsellik kabul edilen bir durum değil ve özellikle senin yaşlarında bir eşcinsel olmak yaşadığın yerde gelişmemiş ise çok zor. Tanrılar yardımcın olsun.

Esenlikler.

Son 5 aydır psikolojik şiddet ve ölüm tehditleri alıyorum amcam ve babamdan ve son 5 aydır da kişisel bir elektronik cihazım ve özgürlüğüm yok.

Çok yorulmuştum ve yoruldum o yüzden 1-2 gün önce bizim gibi SS ve cadı olan bir arkadaşımında dediği gibi “Boş boş oturup tanrılardan yardım bekleyemeyiz.”

Bunun üzerine benim polise gitmem aklımıza geldi. Bende dediğimiz gibi polise gittim 1-2 gün önce( Elektronik cihazım olmadığı için zamandan haberdar olamıyorum. )

Okul çıkışı kaçarak sora sora güvenliklerden polisleri araya araya bir emniyet merkezine gittim. Orda durumumu anlattım ve beni Çocuk Büroya yönlendirdiler. Bir ekip ile Çocuk Büroya gittik.

Çocuk Büroda amcam ve babamdan şikayetçi oldum ve avukat falan derken saatler sonra gece bir yurda gönderildim.

Maalesef ki okulum, çevrem, “ailem” kısacası her yerim islamik aptallar ile dolduğu için bıkmıştım ve yurdun küçük olup duvarda recep tayyip erdoğanın tablosunu, allah ve saçma peygamberlerin isminin yazdığı tabloyu görünce ayrıca sadece erkeklerin olduğunu fark ettiğimde kendime hakim olamayıp babamı aradım.

Babama yalvarmak zorunda kaldım ağladım çok ama çok yalvardım ve bana orda gebermemi, artık onun çocuğu olmamamı söyledi. Bu sözlerden beri şokta ve çok kötü bir durumdayım.

Ama yinede beni yarın alacağına dair söz vermesini sağlattım. Gidip uyumam gerekiyordu ama hijyenik değildi o yüzden oturarak uyudum. ( Yurttan bahsetmiyeceğim sadece özetleyeyim; Düşündüğüm kadar kötü değildi benim gibi yönelimi gay olan 2 kişi ile tanıştım hatta tekrar eve geldiğime pişmanım diyebilirim. Ayrıca bir kaç diğer çocukta her ne kadar barbar olsalarda yaşanamayacak bir yer değildi düşündüğüm kadar, hatta bu evden bile daha iyiydi. )

Her neyse, babam geldi ve tövbe edersem falan falan müslüman saçmalıklarını söyleyip kölesi olursam beni alacağını söyledi. Fakat yine tehditlere devam etti. “Düzelmez” isem beni uykumdan alıp gömeceğini söyledi. Ama ben maddi açıdan olumlu bir şekilde büyüdüğüm için orda kalamazdım. Tekrar gelmemin iyi mi oldu kötü mü oldu bilmiyorum ama geldim ve hemen başladılar. Bana iyi bile davranmıyorlar o psikolojiyi anlamaya bile çalışmıyorlar. Amcam yarın beni görmeye gelicek ve belki saçımı zorla kestiricek… Çok kötü bi durumdayım çok bıktım çok yoruldum.

5 ay önceki olay ise şöyle; Babam beni döve döve telefonumu aldı ve açıp Erkeklerden hoşlandığımı öğrendi. Ve sonra ise amcam ve babam olarak tehditler başladı. “Yüzüne kezzap döküp yola atarız.” Ve daha benzerleri. Bu yüzden polise gittim zaten.

Artık neler olucak bilmiyorum sadece çok yoruldum. Arkadaşım bu yaptığımın iyi olduğunu söylüyor, bencede hiç bişey yapmamaktan iyidir değil mi ?

Teşekkürler.
Bu Gün Başımdan Geçenler*Güncelleme*

Dediğim gibi amcamın beni aşağıya çağırmasına uyandım. Aşağıya gittim ve amcam beni karakola götürdü şikayetimi geri çekmem için. Fakat yolda çok fazla kötü şeyler söyledi.”İntihar et, keşke ölsen, yurda geri git, kezzap dökücem.” Ve zaten intihar etmeyi denediğimi söylediğimde ise; “Keşke ölseydin, neden düzgün bişey denemedin ki?”

Her neyse, polise gittik ve o ifade falan verdi şikayetimi geri çekmek zorunda kaldım fakat dediğim gibi saçımı kestiricekti zorla o yüzden polislerden beni eve bırakmalarını söyledim.

Bir işe yaramadı. Bu sefer babam geldi eve beni götürmek için ki saçımı kesiyim. Geldiğinde yatakta uzanıyodum ve bilen varsa bu yatak modelini anlar, benim yatağımın altında 3 tane çekmece var; Birinde kıyafetlerim, birinde grimorie, mumlar, taşlar ve benzeri, diğerinde ise bakım ürünlerim.

Geldi ve hepsini dağıttı. Tarot ve ona yaptığım büyüyü iyi saklamıştım o yüzden bulamadı ama çoğu şeyimi çöpe attı ve sonra kuaföre gitmek zorunda kaldım.

Saçımı olabilecek en kısa yapmak zorunda kaldım ve nedendir bilinmez ama tahmin edilebilir, işte beni arayıp ben saçımı çok kısa kestiğim için “oğluma haksızlık oluyor” ayağından kardeşimin ve kuzenimin saçınıda kesti ama çok kızdı onlarada.

Bu kadardı umarım yarın sadece huzur ile uyuşabilirim.

Teşekkürler.

Ben dinden ilk çıktığım zaman (o zaman satanist değildim) aileme söylemiştim onlar da çıkar sanmıştım yaşım küçüktü. Sana yaptıkları benzer şeyler benim de başıma geldi. Beni düzeltmek için yatılı okula göndermek istediler, kardeşlerimin benimle konuşmasını yasakladılar ve telefonu elimden aldılar. Böyle bir süre geçti sonra ben dine geri döndüm diye yalan söylemek zorunda kaldım o zamandan beri de beni müslüman sanıyorlar. Yalan söylemeyi hiç sevmiyorum ama onların fikirleri değişemez. Ailenle aranı kötü tutmamaya çalış ve rol yap. Finansal özgürlüğünü kazanana kadar onlara ihtiyacın var.
Ayrıca ben yurtta kaldım ve o dönemler bana ne kadar kötü davransalar da ben onları ve kardeşlerimi çok özledim yurdun yemekleri güzel değildi ve temiz de değildi 6 ay boyunca ilaç kullanmam gerekti. Şuan ailemle asla zıtlaşmıyorum zamanla onlar da biraz kabullenmiş olabilir.

Esenlikler.

Teşekkürler.
Vaybe bunlar nasıl ana baba , benimde çocuğum var, bir çocuk dine inanmıyor diye bunlar yapılır mı? o senin kanın canım senden mesala, bendede durum tam tersi, oğlum misluman ama, ben oğlumu çok seviyorum, hatta çocuğum bana kızıyor baba neden namaz kılmıyorsun diye, daha yaşı küçük ara ara anlatıyorum ona bende inandığı dinin yalan olduğunu, zamanla ama ben çocuğumu dışlamıyorum, o benim kanım canım ne olursa olsun din için insan çocuğuna zulüm edermi yav, bunlar insan değiller mi, çocukken banada çok baskı yaptı ailem, ne oldu sonuçta, kardeşim sana tek tavsiye köprüyü geçene kadar ayıya dayı de tamamı akıllı ol, fazla kasma ipleri eline alınca herşey değişir sıkma canını......Esenlikler

Vaybe bunlar nasıl ana baba , benimde çocuğum var, bir çocuk dine inanmıyor diye bunlar yapılır mı? o senin kanın canım senden mesala, bendede durum tam tersi, oğlum misluman ama, ben oğlumu çok seviyorum, hatta çocuğum bana kızıyor baba neden namaz kılmıyorsun diye, daha yaşı küçük ara ara anlatıyorum ona bende inandığı dinin yalan olduğunu, zamanla ama ben çocuğumu dışlamıyorum, o benim kanım canım ne olursa olsun din için insan çocuğuna zulüm edermi yav, bunlar insan değiller mi, çocukken banada çok baskı yaptı ailem, ne oldu sonuçta, kardeşim sana tek tavsiye köprüyü geçene kadar ayıya dayı de tamamı akıllı ol, fazla kasma ipleri eline alınca herşey değişir sıkma canını......Esenlikler
Teşekkür ederim.

Bir ebeveynden bu sözleri duymak iyi hissettirdi. Başka yapmamı önerdiğiniz bir şey var mı büyü gibi ?

Teşekkür ederim.

Bir ebeveynden bu sözleri duymak iyi hissettirdi. Başka yapmamı önerdiğiniz bir şey var mı büyü gibi ?
büyü bilmiyorum ama Aaannnsssssuuuuzzzz bu istemediklerinle bağını kopartır kaç kere söylenecek 25 kere titret 9 kez olumla.Unutma ayıya dayı de bende baskı görüyordum, o yaşlarda sen şimdi onların sularına git, kademe kademe ilerle önce, kendin donanımlı ol, acele davranma unutma önce kafada özgür ol kendine iyi bak....Kayre ŞEYTAN !

büyü bilmiyorum ama Aaannnsssssuuuuzzzz bu istemediklerinle bağını kopartır kaç kere söylenecek 25 kere titret 9 kez olumla.Unutma ayıya dayı de bende baskı görüyordum, o yaşlarda sen şimdi onların sularına git, kademe kademe ilerle önce, kendin donanımlı ol, acele davranma unutma önce kafada özgür ol kendine iyi bak....Kayre ŞEYTAN !
Bolca teşekkürler.

Bunun faydalı olucağına inanıyorum fakat son bir soru olarak olumlama nasıl oluyor ?

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back