Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Sigara, alkol ve türevleri

Saulo

Member
Esenlikler.

Yetişkin bir gencim, şu ana kadar hiç alkol, sigara falan denemedim. Zararlı olduğunu bildiğim şeyi deneme ihtiyacı duymadım.

Sizce bir şey kaçırıyor muyum?

Esenlikler,

Hayır, kaçırmıyorsunuz ve emin olabilirsiniz.

İyi geceler.

Saulo said:
Esenlikler.

Yetişkin bir gencim, şu ana kadar hiç alkol, sigara falan denemedim. Zararlı olduğunu bildiğim şeyi deneme ihtiyacı duymadım.

Ben yetişkin bir genç değilim (ama olgunum bence :d) ama etrafımdaki "YeTişKiN gEnÇlErE" bakınca size söyleyebileceğim tek şey: hayır, Kesinlikle hayır hiçbirşey kaçırmıyorsun. Böyle devam et.

Saulo said:
Esenlikler.

Esenlikler,

Sigaraya ne olursa olsun başlamayın, sadece pişman olursunuz. Alkolü ise dozunu kaçırmayacak ve çok sık olmayacak şekilde tüketebilirsiniz diye düşünüyorum.
Ve hiçbir şey kaçırmıyorsunuz sigara içmeyerek, inanın bana.

İyi geceler.

Saulo said:
Esenlikler.

Kaçırmaktan ziyade emin olabilirsiniz ki çok şey kazanıyorsunuz.

Saulo said:
Esenlikler.

Hayatımda neredeyse tüm zararlı ürünleri denedim nargile,sigara,alkol hatta yeşil şeyler bile(siz anladınız)sonuç ne mi oldu koca bir HİÇ.Tadını merak ediyorsanız etmeyin hepsinin tadı birbirinden rezalet ayrıca zararlı ürünleri kullanınca havalı olmuyorsun veya kullanmadığında bir şey kaçırmıyorsun hem paran cebinde kalıyor hem sağlığın yerinde kalıyor

Saulo said:
Esenlikler.

giphy-29.gif

Aaaaaa hiç olmazmı, neler kaçırdın neler. :mrgreen:

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back