Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Satanizm'in Lekelenmesi

Werwolf

New member
Esenlikler,

***********'nın bir yahudi programı olduğunu biliyoruz. İletişim kurdukları varlıklar zaten R*ptilianlar ve Gr*ler. Fakat Şeytan'ın ve gerçek Tanrı/çalarımızın adına leke sürülmesine neden izin verildi?
Tanrılar veya Maxine bunun öncesinde hiç harekete geçti mi? Maxine'yi de sormamın sebebi **********'nın JoS'tan çok daha önce kurulmuş ve harekete geçmiş olması.
Sorularım yanlış anlaşılmasın herhangi bir iğnelemede bulunmuyorum sadece bu durum beni rahatsız ediyor ve merak ediyorum şimdiden teşekkürler.

[Moderatör Notu: Joy of Satan'a saldıran grupların veya organizasyonların isimlerini forumda paylaşmayınız.]

Last edited by a moderator:
Esenlikler,

***********'nın bir yahudi programı olduğunu biliyoruz. İletişim kurdukları varlıklar zaten R*ptilianlar ve Gr*ler. Fakat Şeytan'ın ve gerçek Tanrı/çalarımızın adına leke sürülmesine neden izin verildi?
Tanrılar veya Maxine bunun öncesinde hiç harekete geçti mi? Maxine'yi de sormamın sebebi **********'nın JoS'tan çok daha önce kurulmuş ve harekete geçmiş olması.
Sorularım yanlış anlaşılmasın herhangi bir iğnelemede bulunmuyorum sadece bu durum beni rahatsız ediyor ve merak ediyorum şimdiden teşekkürler.

[Moderatör Notu: Joy of Satan'a saldıran grupların veya organizasyonların isimlerini forumda paylaşmayınız.]
Sansür uygulandığı için kimden, neyden bahsettiğiniz çıkartılamıyor. Sorunuz genel olarak yaşanan kötü olayların neden olduğuyla ilgiliyse, binyıllardır zaten Tanrılarımızın adına leke sürülüyor. Bunlarda ondan farklı değildir. JoS'tan önce maxsine herhangi bir duruma ne yapabilirdi ki? Yaptığı en iyi şey JoS'u kurmak. Bu yeter.

Dünyayı kurtaracak olan insanlardır. Tanrılar kaybetmiyor, insanlar kaybediyor böyle durumlarda unutmayın. Tanrılarımız dünyanın belirli zamanlarında oldukça saygı duyulan ve güçleri çoğunluk tarafından bilinen varlıklardı.

Bunun azalmasını sağlayan, insanların zayıflıklarıdır. Ve tekrar güzel bir hale getirecek olan da insanlardır.
Rahibe Maxine bu güzelliği sağlayan en önemli insanlardan birisidir.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back