Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Ritüel Eşyaları Başlığı

Daemonica

Member
Esenlikler.

Biliyorsunuz ülkemizde ne yazık ki büyücülük eşyalarını satan pek fazla dükkan bulunmuyor, böyle şeyleri almak için ekstra uğraş vermemiz gerekiyor. Benim bu başlığı açmamdaki amaç da bu konu hakkında Türk SS'ler olarak daha çabuk sonuca ulaşabilmemiz. Başlığın altında bu tarz eşyaları bulabileceğimiz online siteler, dükkanlar ve belki de bit pazarları hakkında; yaşadığınız şehrin ve bölgenin konumunu belli etmemeye özen göstererek: Doğal taşlar, ritüel eşyaları (Athame, Çan, Kılıç, Asa vb.), okült kitaplar ve çeşitli Satanik büyücülük eşyaları hakkında soru sorabilir; sahip olduğunuz bilgiyi paylaşabilirsiniz

İlk paylaşımı da izninizle ben yapmak istiyorum.

Sahip olduğum Satanik eşyaları sürekli arındırıyor ve temizliyorum; fakat bu temizliğin yanı sıra kelimenin tam anlamıyla temiz ve pırıl pırıl olmalarına da özen gösteriyorum. Bu sebepten ötürü o eşyaları öyle ulu orta her yere koyamıyorum, aklıma da örtü gibi bir şey almak geldi. Şimdi örtü her yerde satılır, lakin şöyle bir şey her yerde satılmaz:

1724346836020.png

Sanırım bazı firmalar ve satıcılar, müşterinin isteğine göre bu tarz ürünler üretebiliyor: lakin direkt bu tarz örtüleri nasıl bir dükkanda bulabiliriz?

İlk paylaşımı da izninizle ben yapmak istiyorum.

Sahip olduğum Satanik eşyaları sürekli arındırıyor ve temizliyorum; fakat bu temizliğin yanı sıra kelimenin tam anlamıyla temiz ve pırıl pırıl olmalarına da özen gösteriyorum. Bu sebepten ötürü o eşyaları öyle ulu orta her yere koyamıyorum, aklıma da örtü gibi bir şey almak geldi. Şimdi örtü her yerde satılır, lakin şöyle bir şey her yerde satılmaz:

View attachment 3719

Sanırım bazı firmalar ve satıcılar, müşterinin isteğine göre bu tarz ürünler üretebiliyor: lakin direkt bu tarz örtüleri nasıl bir dükkanda bulabiliriz?
Benim yaşadığım şehirdeki hediyelik eşya mağazasında bu tarz bir örtü satılıyordu. Oralardan temin edebilirsiniz.

Benim yaşadığım şehirdeki hediyelik eşya mağazasında bu tarz bir örtü satılıyordu. Oralardan temin edebilirsiniz.
Teşekkürler. Hediyelik eşya dükkanları veya bit pazarları olmasa işimiz yaş gerçekten; hayır örtü falan dikmeyi biliyor olsam kendim yaparım lakin öyle bir yetenek geliştiremedim ne yazık ki, her denememde iğneyi elime parmağıma batırıyorum.

Teşekkürler. Hediyelik eşya dükkanları veya bit pazarları olmasa işimiz yaş gerçekten; hayır örtü falan dikmeyi biliyor olsam kendim yaparım lakin öyle bir yetenek geliştiremedim ne yazık ki, her denememde iğneyi elime parmağıma batırıyorum.
Aslında bu tarz ürünleri hediyelik eşya mağazalarına getirmelerini rica edebilirsin. Sadece sizin için olursa extra ücrete tabi tutulabilirsin ama iyi tarafından bakarsak amacınızı gerçekleştirmiş olacaksınız.

Bende hiç beceremem 😅.

Aslında bu tarz ürünleri hediyelik eşya mağazalarına getirmelerini rica edebilirsin. Sadece sizin için olursa extra ücrete tabi tutulabilirsin ama iyi tarafından bakarsak amacınızı gerçekleştirmiş olacaksınız.

Bende hiç beceremem 😅.
Dediğiniz şey çok mantıklı, fakat kaldığım yer ile en yakın hediyelik eşya dükkanı arası 1 saat 45 dakika civarı; neredeyse il değiştiriyorum gibi. Bu tarz bir dükkanın sahibiyle samimiyet kurup arkadaş olduktan sonra tavsiyeniz hayat kurtarabilir; tabi karşı tarafın da "Bu eleman niye sürekli büyücü zamazingoları alıyor ya" diye düşünmemesi/sormaması lazım.

Dediğiniz şey çok mantıklı, fakat kaldığım yer ile en yakın hediyelik eşya dükkanı arası 1 saat 45 dakika civarı; neredeyse il değiştiriyorum gibi. Bu tarz bir dükkanın sahibiyle samimiyet kurup arkadaş olduktan sonra tavsiyeniz hayat kurtarabilir; tabi karşı tarafın da "Bu eleman niye sürekli büyücü zamazingoları alıyor ya" diye düşünmemesi/sormaması lazım.
Ben size arkadaş olun demedim. Getirmeleri için rica edin dedim. Ayrıca hediyelik eşya mağazalarından alabileceğiniz Max eşyalar: Tarot kartları, örtü, tütsü(çubuk), buhardanlık(belki) ve tütsü bublörü.

Her alışverişte kendiniz için aldığınızı söylemek yerine "arkadaşım var,çok güzel bir insan. Ve bu tarz şeylere ilgisi var ve ben onun mutlu olmasını istiyorum. Bu yüzden doğum günü hediyesi olarak bunu ona alacağım." dersiniz. Azıcık yalandan kimse ölmez. Ayrıca hepsini bir anda almak yerine aralıklı olarak alın.

Mesela şu bahaneleri kullanabilirsiniz:

Tütsü, tütsü bublörü:
"Spor salonunda çalışan bir arkadaşım var ve onun yanına gelirken bunları almamı istedi saçma ama ter kokusunu bastırıyormuş."

Tarot kartları ve sembolü örtü:
"arkadaşım var,çok güzel bir insan. Ve bu tarz şeylere ilgisi var ve ben onun mutlu olmasını istiyorum. Bu yüzden doğum günü hediyesi olarak bunu ona alacağım."

Gibi gibi gibi örnekler ve bahaneler çoğabilir. Ve bir yalanı en inandırıcı yapmanın yolu diksiyondur. Asla sesiniz titrememeli ve her zaman emin konuşmanız lazım ve bazense adamın kanına girecek cinsten onun ağzından konuşmalısınız ki gerçekten onu o amaçla aldığınızı bilmeli. Ve tabi bu ürünleri alırken yanında başka şeylerde alın. Yapabiliyorsanız birden fazla hediyelik eşya mağazasından alışveriş yapın bu sayede bir mağaza sizin yüzünüzü birazda olsa unutur ve sizin hakkınızda "büyü eşyaları alan manyak" demezler. Ve her alışverişi bu tarz eşyalar almak için uğramayın farklı eşyalarda alın.

Zaten mağaza sahipleri müşteriler aslında ilgilenmezler ürünler satılsın yeterli. Onlar fazla samimi olmanıza da gerek yok.

Ben size arkadaş olun demedim. Getirmeleri için rica edin dedim. Ayrıca hediyelik eşya mağazalarından alabileceğiniz Max eşyalar: Tarot kartları, örtü, tütsü(çubuk), buhardanlık(belki) ve tütsü bublörü.

Arkadaşlıktan kastım canım cicimli bir samimiyet değil, aradığım zaman "bu kimdi ya" dememeleri. Bir tür iletişim kaynağı kuramazsam hayatta alamam çünkü şehir merkezinden çok uzaktayım ve sürekli böyle yerlere gidecek durumum yok. Eğer yüzümü unuturlarsa da getirttiğim eşyayı başka birine satma ihtimalleri var, benzer bir olayı daha önce yaşadım maalesef.

Arkadaşlıktan kastım canım cicimli bir samimiyet değil, aradığım zaman "bu kimdi ya" dememeleri. Bir tür iletişim kaynağı kuramazsam hayatta alamam çünkü şehir merkezinden çok uzaktayım ve sürekli böyle yerlere gidecek durumum yok. Eğer yüzümü unuturlarsa da getirttiğim eşyayı başka birine satma ihtimalleri var, benzer bir olayı daha önce yaşadım maalesef.
Bunu hiç düşünmemiştim.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back