Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Reiki

Reiki hakkında ne biliyoruz acaba? Kendim SS olmadan çok uzun zaman önce iki kez inisiyasyon aldım ve ikisinde de çok güçlü etkiler yaşadım fakat şifalandırma yönünde pek bir işlevini görmedim. Siz ne düşünüyorsunuz?

Reiki ben şahsen hayatımda ilk defa duydum reiki nedir? Ne olduğunu bilsem yorum yaparım maalesef bilmiyorum

Esenlikler,

Enerjiyi yönetebilirseniz yapabilirsiniz. Ben klasik şifa çalışması gibi yapıyorum ancak enerjiyi kendim oluşturuyorum. Onun dışında bütün teknikler reiki ile aynı, kendi tekniğinizi oluşturabilirsiniz. Geri dönüşler de hep iyi oldu, ki benim şifa yaptığımı bile bilmiyorlardı.

İlk önce solmaya başlamış çiçekler üzerinde denemek iyi olabilir.

İyi günler dilerim.

Reiki hakkında ne biliyoruz acaba? Kendim SS olmadan çok uzun zaman önce iki kez inisiyasyon aldım ve ikisinde de çok güçlü etkiler yaşadım fakat şifalandırma yönünde pek bir işlevini görmedim. Siz ne düşünüyorsunuz?
Esenlikler,

Her ne kadar Reiki özünde ve kökeninde satanik şifayı taşısa da, günümüzdeki Reiki anlayışı birçok gereksiz ve zararlı öğretiyi içeriyor. Bu konuda yeterli bilgi ve deneyime sahip olmayan birisinden yardım almak tehlikeli olabilir. Sonuçta Reiki'yi doğru bir şekilde uygulamak için açık ve güçlü çakralara sahip olmak, enerjiyi yönlendirmeyi bilmek ve vücut hakkında sağlam bilgiye sahip olmak gerekmektedir. Günümüzde insanların ne kadarının bu bilgilere sahip olduğu malum.

Bu tarz Reiki ve ruhsal terapi yerlerinden uzak durmanızı tavsiye ederim.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back