Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Prokletstvo

Kako da rijesin depresiju
Meditacije, čišćenje aure i čakri, yoga, FRTR...
Sama sam patila od postporođajne depresije skoro 2 godine, gdje je sav moj višegodišnji trud meditiranja i čišćenja pao u vodu. Jednostavno se samo treba odlučiti i krenuti ispočetka.
Osobno sam krenula s najtemeljnijim stvarima:
1. Čišćenje aure i čakri (kada je god sunčano, izađem na balkon i udišem energiju sunca par minuta, zaista pomaže; vibriranje Surya ili Raum prilikom svakog izdaha "pojača" djelovanje)
2. Izgradnja aure za zaštitu (AoP) i vrtnja čakri (EZ chakra spin)
3. Yoga uz vježbe disanja

Svako jutro i svaku večer.

S vremenom dodajem i nadograđujem stvari.
Najbolja stvar za početak je 40-dnevni program od HP HoodedCobra. Ja sam ga malo izmijenila i prilagodila sebi, npr. uzela sam si više vremena za čišćenje i jačanje aure i čakri prije nego sam počela raditi vježbe za otvaranje čakri.

 
Kako da rijesin depresiju
Čovjek ti je upravo odgovorio gore, bez meditacije nećeš daleko, čitaj šta ti se nudi na stranici, meditiraj, i ako stvarno ovo želiš da što prije napraviš ritual posvećenja jer tad pokazuješ da si spreman napredovati i tada dobiješ svojeg Demona čuvara koji će da ti pomogne na putu.
 
Finding the cause that results in this effect. If a cause is not known, a solution cannot be found.

Depression can break out for multiple reasons, such as, isolation, anxiety disorders, substance abuse, mental or physical problems, genetics, traumatic events and more.

In the meantime, proceed with meditation, because this will help in any case, along with Gods Guidance, and try to understand what the problem is so that you can solve it.
 
Čovjek ti je upravo odgovorio gore, bez meditacije nećeš daleko, čitaj što ti se nudi na stranici, meditiraj, i ako stvarno ovo želiš da što prije napraviš ritual posvećenja jer tad pokazuješ da si spreman napredovati i tada dobiješ svog Demona čuvara koji će ti pomogne na putu.
Napravia ritual al zaboravia kupanje prije nadam se da ce uspit i bez tog
 

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back
Top