Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Para Büyüsü Nasıl Yapılır

Melis._.666

New member
Esenlikler,
Para büyüsü yapmak istiyorum. Ay bugün boğa burcunda o yüzden bugün başlamak istiyorum ama hangi saatlerde kaç gün ve hangi rünlerle yapmam gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Melis._.666 said:
Esenlikler,
Para büyüsü yapmak istiyorum. Ay bugün boğa burcunda o yüzden bugün başlamak istiyorum ama hangi saatlerde kaç gün ve hangi rünlerle yapmam gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Fehu ve Sowilo rünlerini Güneş saatinde, (kendi şehriniz için internetten bakabilirsiniz) Fehu'yu istediğiniz sayıda Sowilo'yu 16'nın katları veya 111 ya da 36(?) kere titretebilirsiniz. Ben olsam küçük sayılar seçip bugünden başlayarak her gün yaparım.

Pammy said:
Melis._.666 said:
Esenlikler,

Fehu ve Sowilo rünlerini Güneş saatinde, (kendi şehriniz için internetten bakabilirsiniz) Fehu'yu istediğiniz sayıda Sowilo'yu 16'nın katları veya 111 ya da 36(?) kere titretebilirsiniz. Ben olsam küçük sayılar seçip bugünden başlayarak her gün yaparım.

Devamında hergün güneş saatinde yapmaya gerek var mı?

Pammy said:
Melis._.666 said:
Esenlikler,

Belirli bir süre sınırı olmadan mı demek istediniz?

Çok teşekkürler cevap için <3 şu güneş saatinde yapmaya grk var mı sorunu bende sorucaktım. Yani güneş saatinde müsait fln olamadık o sırada yapamadık rastgele bir saatte yapsak sorun olur mu? Birde bu saatleri tam olarak neye göre yaptığımızı tam olarak anlayamadım mesela şans jüpiter gezegeni olduğu için perşembe günü jüpiter saatinde mi yapıcam

ÇevikMaymun666 said:
Belirli bir süre sınırı olmadan mı demek istediniz?

Evet. Bir kere yapmanın bir etkisi olmayacağı gibi ne kadar sürede işe yarayacağı kişinin gücüne bağlı. Para gibi bir konuda sürekli yapmanın bir zararı olmaz. Ekonomik bir krizin ortasında hepimizin ihtiyacı var.

Hype0 said:
Devamında hergün güneş saatinde yapmaya gerek var mı?

Gerek yok. Olsa daha iyi olur. Olmazsa Jüpiter de iyi bir saat bu konu için.

Merkür, Mars, Venüs ve Satürn'ün şu an Kova'da olması sebebiyle olumlamayı ''Finansal özgürlüğümü kazandım, finansal bağımsızlığımı elime aldım, parasal anlamda tamamen özgür ve ailemden/işverenimden bağımsızım'' benzeri bir şekilde yapmanın faydalı olabileceğini düşünüyorum. Kova bağımsızlığı yönetir. Tabii olumlamayı kendinize göre düzeltmelisiniz. Patronumdan bağımsız olacağım derken işsiz kalmayın.

Ben hem temizlik için hem güneş çakramı güçlendirmek için Aum Suryae Svaha mantrasını kullanıyorum.
İki farklı büyü için aynı mantrayı kullanmak enerjilerin karışmasına sebep olur mu?

ÇevikMaymun666 said:
Ben hem temizlik için hem güneş çakramı güçlendirmek için Aum Suryae Svaha mantrasını kullanıyorum.
İki farklı büyü için aynı mantrayı kullanmak enerjilerin karışmasına sebep olur mu?

Esenlikler,

Genel olarak büyüler arasında 1 saat bırakırsanız sorun oluşturmaz. Aynı mantra olmasından ziyade amaç önemli, yani tren gibi düşünebilirsiniz. İki trenin bir kavşaktan geçtiğini düşünün. Eğer ikisi de aynı anda geçerse birbirleriyle çarpışacaklardır.

Ancak arada 1 saat bırakırsanız bu çarpışma gerçekleşmez çünkü kavşak sadece birinin kullanımına uygun şekilde boş olur.

Benzer şekilde, 1 tane trenin varacağı noktaya varıp sonra oradan farklı bir istikamete gitmesinde de bir problem yoktur. Yani aynı mantrayı kullanmanız sıkıntı yaratmayacaktır.

İyi günler.

Bright Truth

bu gönderimi sabitler misiniz ? Eğer sabitlerseniz islamı ifşalamak isteyen herkes orada bilgileri paylaşabilir ve bilgiler derli toplu bir şekilde orda kalır ve bilgiler aşağalara inip kaybolmaz istiyenler, yeni SS adayları ve yeni SSler kolayca okuyup bilgi sahibi olabilir. Yani rica etsem ve yetkiniz varsa yapabilir misiniz ?

İyi günler ^^

Baroness Blossom said:

Bright Truth

bu gönderimi sabitler misiniz ? Eğer sabitlerseniz islamı ifşalamak isteyen herkes orada bilgileri paylaşabilir ve bilgiler derli toplu bir şekilde orda kalır ve bilgiler aşağalara inip kaybolmaz istiyenler, yeni SS adayları ve yeni SSler kolayca okuyup bilgi sahibi olabilir. Yani rica etsem ve yetkiniz varsa yapabilir misiniz ?

İyi günler ^^

Esenlikler,

Sabitleme yetkim bulunmamakta.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Baroness Blossom said:

Bright Truth

İyi günler ^^

Esenlikler,

Sabitleme yetkim bulunmamakta.

İyi akşamlar.

O zaman hp cobradan rica edicem neyse by-bye

Ay küçülürken para büyüsüne başlamam sorun olur mu?
Ay küçülürken bir şeyleri sona erdirmek için iyi bir zamandır ve yaptığım çalışmanın amacı yeni bir şey yaratmak.Bu yüzden yaptığım büyü kötü yönde etkilenir mi?

Pammy said:
Melis._.666 said:
Esenlikler,

Hello, is the moon shrinking right now, and these runes can be made, or should I wait for the moon to go into growth?

Astaroth ☆ said:
Hello, is the moon shrinking right now, and these runes can be made, or should I wait for the moon to go into growth?

I have to refer you to Joy of Satan 666 forum. This forum is only for Turkish speakers. Still, the given answer may be in English. But your next questions should be posted in Joy of Satan 666, for the reasons explained beforehand.

Sizin para büyünüz olumlama ile alakalıdır. Olumlamanızı düzgün yaparsanız eğer para büyünüz gerçekleşecektir.

Astaroth ☆ said:

Esenlikler,

Çoğalma amaçlı büyülere Ay büyürken başlamak daha iyi. Bu durum bu rünler için geçerli. Eğer beklemek istemiyorsanız yarın servetinizi ve refahınızı arttırmak için Jüpiter karesine başlayabilirsiniz. Jüpiter karesi Ay’a bağımlı değil, gerçi bence büyürken yapmak daha verimli olabilir ama çok fark etmez Jüpiter karesi için. İngilizce forumda da size böyle demişler. Çevirmekte sıkıntı yaşamış olabilirsiniz diye diyorum. Bu rünleri kullanmaya başlamak için 1 Mayıs uygun bir tarih olacak. Lydia’nın size verdiği cevaptaki linkte büyüler için açıklamalı bir takvim Türkçe çevirili olarak var. Bu arada, Ay’ın büyümesi için uygun kelime waxing, küçülmesi için waning.

Bright Truth said:
Astaroth ☆ said:

I have to refer you to Joy of Satan 666 forum. This forum is only for Turkish speakers. Still, the given answer may be in English. But your next questions should be posted in Joy of Satan 666, for the reasons explained beforehand.

Merhaba, şu anda ay küçülmekte finans acısından jüpiter kare yapılabilir mi ? Başka sayfa da ayın kuculmesinin kareyi etkilemeyecegi soylendi. Emin değilim yardımcı olursanız sevinirim.

Thersthara said:
Astaroth ☆ said:
Bright Truth said:

Merhaba, şu anda ay küçülmekte finans acısından jüpiter kare yapılabilir mi ? Başka sayfa da ayın kuculmesinin kareyi etkilemeyecegi soylendi. Emin değilim yardımcı olursanız sevinirim.

Kareler sadece gezegenler ile alakalıdır, Jupiter karesi tamamen ve sadece Jupiter ile alakalı olduğundan Ayın hangi burçta olduğu ya da formu hiç bir önem taşımaz.

Eğer Ay karesi yapıyorsanız o zaman önemlidir.

Teşekkür ederim

[/quote]

Esenlikler,
Büyümüzü yaparken önce tünlerimizi titretip sonra olumlamamızı yapıp en sonda enerjiyi yönlendirmemiz gerekir değil mi?

Molieré said:
Esenlikler,
Büyümüzü yaparken önce tünlerimizi titretip sonra olumlamamızı yapıp en sonda enerjiyi yönlendirmemiz gerekir değil mi?

Esenlikler,

Olumlama zaten enerjiyi yönlendirmedir. Bunu imgelemeyle de destekleyebilirsiniz eş zamanlı olarak. Eğer bunda zorlanıyorsanız imgelemeyi olumlamadan sonraya da bırakabilirsiniz.

İyi günler.

Herkes yapsa ekonomi şaha kalkar galiba. Olur gibi. :mrgreen:

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back