Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Ne Yapmalı ?

Herainette

New member
Esenlikler.

Ben çok yoruldum bir şey yapamamaktan. Olay tam hali ile çok uzun olduğu için anlatmayacağım fakat 4-5 aydır kişisel telefonuma babam ve amcam ( Ne alaka ise ) el koydu. Bu yüzden hiç bir şey okuyup araştıramıyorum özgürce. Ne meditasyonlar ne Ritüeller ne Ayinler, tek teknoloji kaynağı bilgisayarım fakat bu bilgisayar evin salonda o ve sadece benim değil o yüzden şuan kişisel bir şeyim, hatta ve hatta yerim bile yok.

Ellerim ayaklarım bağlı bunların yanında tonla sorunlar, ne yapsam bilemiyorum. Ritüelleri gece not edip sabah yapabiliyorum en fazla fakat o bile tehlikeli ve rahatsız edilmem ritüel ortasında garanti. Yine de yapabileceğim tek şey bu. Bunun harici ne yapabilirim ?

Bağlama büyüsü, Üniversite için hazırlık, Ve uygun ortam ve zaman oluşana kadar herhangi birşey yapmamak. Uygun bir zamanda negatif karma temizleme çalışması.

Güçlü durup bir çıkış yolu bul.

Gerçekten benimle benzer bir durumu paylaşmış olan birisine böyle bir cevap verdiğime inanamıyorum ama... Benimde yukarıdakilerde başka anahtarım yoktu ve herşeyi de elma piş ağzıma düş mantığı halletmek çok itici geliyor. Bir şekilde bu durum sizi güçlendirip, bellirli insan tiplerinin nasıl olduğunu ve onların sizin hayatınızda asıl olması gereken yeri ve sizin yükselip bir yerlere gelmeniz gerektiğini sürekli hatırlatıp kafanıza vurarak öğretecek bir dönem. Tecrübe etmelisiniz her ne kadar acı verici ve aynı zamanda bir bakıma küçük düşürücü olsa da.

Telefonunuzu olabildiğince geri almaya çalışın, verebileceğim tek öneri bu.

Bu durumda olmanıza gerçekten çok üzüldüm. Bunların içinde kalıp yine de Tanrılara ve ruhsal gelişime olan yakınlığınız gerçekten çok güzel bir ruhunuz olduğunu gösteriyor. Bunu unutmamanız size çıkış yolları için güç verecektir. Ne durumda olursak olalım ait olduğumuz yeri terk etmemek bizi yüceltir.

Telefonunuzu olabildiğince geri almaya çalışın, verebileceğim tek öneri bu.

Bu durumda olmanıza gerçekten çok üzüldüm. Bunların içinde kalıp yine de Tanrılara ve ruhsal gelişime olan yakınlığınız gerçekten çok güzel bir ruhunuz olduğunu gösteriyor. Bunu unutmamanız size çıkış yolları için güç verecektir. Ne durumda olursak olalım ait olduğumuz yeri terk etmemek bizi yüceltir.
Yani maalesef ki bunun belki büyü harici bir yolu olduğunu düşünmüyorum daha geçtiğimiz günlerde sordum tekrar ve vermediler...

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back