Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Muska hakkında

Vale

New member
Öncelikle esenlikler dileyerek konuya geçiyorum.

Evde arapça yazılı kare şekilde katlanmış etrafı koli bandı ile çevrili muska buldum. Annem uyku sorunları için yazdırdığını söyledi. Başlarda uykusu rahatken( muskaya inanıp placebo etkisi ile kendisini rahaylatmıştır muhtemelen) daha sonralarda tuhaf rüyalar görmeye devam etti. Bu onu kişisel olarak çok etkiledi. Gergin bir tavrı vardı ve ben muskadan kurtulduğumda geçti.

Asıl sorum şu, muskadan doğru şekilde kurtuldum mu emin değilim. İlk önce koli bandını makasla açtım. Bir kısmı bantta kaldı. İçindeki yağıdı çıkartıp yaktım ve külleri musluk giderinden aşağı akıttım. Koli bandı olan kısmı çöpe attım. Yakmanın muskanın enerjisini astralde kalıcılaştırdığını çok geç farketmiş olmamdı. Tüm evi mavi alevlerle temizleyip kendimi de temizledim. Herhangi bir şekilde muskanın etkisi nükseder mi? Astrale saldığım( ya da salmadığım emin değilim yarısı çöpteydi) muskanın enerjisini yok edebileceğim bir yol var mı?

Bu tür durumlarda niyet esastır. Düşmana ait bir şeyi yakmanız, astralde kalıcı hâle getirmeyecektir; çünkü siz o şeyi yakarken yok etmekten başka bir şey düşünmüyordunuz.

At tuvalete, ne uğraşıyorsun ayağınla çiğne, onlar bizi kül köle yapmak istedi.Ben Satanist olduktan sonra, gizli gizli hepsini çiğnedim, tükürdüm çöpe attım.Küfür ettim, onların yüzünden dünya bu halde, ruhani olarak geri kaldım onların yüzünden, o muskaların bizim üzerimizde hiç-bir etkisi yok. Iyi akşamlar

Bu tür durumlarda niyet esastır. Düşmana ait bir şeyi yakmanız, astralde kalıcı hâle getirmeyecektir; çünkü siz o şeyi yakarken yok etmekten başka bir şey düşünmüyordunuz.
İlgilendiğiniz ve aklımdaki soru işaretlerini yok ettiğiniz için teşekkür ederim.

At tuvalete, ne uğraşıyorsun ayağınla çiğne, onlar bizi kül köle yapmak istedi.Ben Satanist olduktan sonra, gizli gizli hepsini çiğnedim, tükürdüm çöpe attım.Küfür ettim, onların yüzünden dünya bu halde, ruhani olarak geri kaldım onların yüzünden, o muskaların bizim üzerimizde hiç-bir etkisi yok. Iyi akşamlar
Bir zamanlar bende müslüman bir ailede büyümeyi dezavantaj olarak görüyordum lakin Şeytan Babamızın neden bu ortamda reenkarne olmama müsade ettiğini gayet iyi anladım. Sayesinde düşmanımı tanıyorum ve "ne zararları olabilir ki" demeden yolumdan şaşmadan güçlenmeye devam ediyorum. Zorlu çocukluk dönemim olsun bugün güçlü olmama sebep oldu. Öldürmeyen darbe güçlendirir. Esen kalın iyi akşamlar dilerim.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back