Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Meditasyon programı

templier

New member
Merhabalar, ben geçen sene 40 günlük meditasyonu yaptım daha sonra da rünlerle farklı farklı meditasyonlar da yaptım ama uzun zamandır meditasyon yapmıyorum, ruhani işaretler görmek istiyorum ama göremiyorum çakralarımın açıldığından bile emin değilim ve kendimi ateist gibi hissediyorum. Sizce en baştan mı 40 günlük meditasyon programına başlamalıyım?

Merhabalar, ben geçen sene 40 günlük meditasyonu yaptım daha sonra da rünlerle farklı farklı meditasyonlar da yaptım ama uzun zamandır meditasyon yapmıyorum, ruhani işaretler görmek istiyorum ama göremiyorum çakralarımın açıldığından bile emin değilim ve kendimi ateist gibi hissediyorum. Sizce en baştan mı 40 günlük meditasyon programına başlamalıyım?
İlk başladığınız zamanlarda herhangi bir işaret alamadığınızı düşünmeniz çok normal. Sabırla meditasyonlarınıza devam edin. Açıkçası tekrardan 40 günlük programa başlamanıza gerek olduğunu sanmıyorum. Onun yerine en baştan çakra meditasyonlarını yapabilirsiniz.

Ayrıca daha önce de bu konuda bir başlık açmıştınız. Düşüncelerinizin tamamen kendi psikolojinizle alakalı olma ihtimali olabilir mi? Hele hele ateist olduğunuzu düşünüyorsanız, çakralarınızın açık olmadığını hissetmeniz çok normal. Bana dm üzerinden ulaşır mısınız? Bu konuda size detaylı olarak yardımcı olmak isterim.

40 günlük meditasyona yeniden başlamayın . Programınıza her gün TÇM ve RTR ekleyin bu şekilde bir süre devam edip RAUM meditasyonu ve MerKaBa deneyin rahat hisstiğinizi düzenli olarak yapın . Kundalini yoga ve hatha yoga rutinlerinizi aksatmayın .

Herkes avantaj ve dejavantajlarla başlıyor, yaptıkça kesin bir işaret alırsın. O konuda şüphe yok. SS olmayanlar bile gizli gizli bu meditasyonları yapıyor. 😀

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back