Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Müslüman birisi ile olur mu? ve gördüğüm rüyalar hakkında

Bright

New member
Şeytan baba müslüman birisi ile olmamıza nasıl bakar? gerekli önlemleri alsam, kendimi ruhani olarak olabildiğince korusam sıkıntı olur mu?

rüyalarıma gelecek olursak, bu kızla biz 1. yılımız dolmadan ayrıldık. 11 ay sürdü ilişkimiz. Kendisi ile 16 haziranda ayıldık. kendisi ile daha önce ruhlarımız bir çok kez karşılaşmış gibi hissettim, çok iyi geliyordu bana her şeye rağmen. Güçlü yapıyordu beni, o gidince fark ettim bunu. Rüyamın ilkinde kitab el azazel diye bir kitap bulunuyor, bu kitap altın renginde ve parlıyor. Kitabın 11 aşamadan oluşan şifresi var, son şifre 6066 veya 6660 olması lazım tam hatırlamıyorum. Bu şifreyi de çözüp kitabı açtığımızda kimseye bahsedilmemesi gerektiğini söylüyorduk, insanlık için böyle bir şeyin henüz tehlikeli olduğunu düşünüyorduk. Kendimce bulduğum 2 anlam var, birincisi ilişkim ile ilgili. Diğeri ise Tanrılardan mesaj verilmek istendi bana bir konuda ama hala çözemedim bunun anlamını.

ikinci rüyamı geçen gün gördüm dolunay vardı gördüğüm gece, rüyamda bir dağa tırmanıyordum, çok önemli bir mantarı almam lazımdı ama tırmanamıyordum, birden onun sesini duydum sanırım emin değilim bana bir şeyler söyledi ve ben de o zaman bana gücünü ver, birlikte daha güçlüyüz/tekrar benimle ol gibi bir şey söyledim ve ses kesildi. O anda dağa baktığımda kırmızı ışıklar gördüm, sanırım mantarlar ışıldıyordu kırmızı renkte tam emin değilim, mantarları alıp dağdan aşağı indim. Rüyam burada bitti, kendisi beni hala çok seviyor. Dinimi de biliyordu zaten. Şuan içinde bulunduğu durum nedeniyle tekrar birlikte olamıyoruz, çözmeye çalışıyor. Umarım çözebilir, sizler de bana yol gösterirseniz sevinirim.

Esenlikler dilerim

Nereden tutsak elimizde kalıyor.

Ex'ten next olmaz, ayrılıktan kastınız gerçek bir ayrılık mı yoksa istemeden aranıza mesafe mi girmesi bilmiyorum. Hadi oldu diyelim, Müslümandan hiç olmaz.

Günümüz şartları dolayısıyla, soyumuzu devam ettirmek için düşman dininden veyahut inançsız birisiyle ilişki yaşanabilir; lakin fanatik bir dindar olmaması gerek, akıl sağlığınız için. Altın Çağ ve sonrasında bu değişecektir.

Dinimi de biliyordu zaten...

Tamam birisini canınızdan çok sevebilirsiniz, bu çok doğaldır. Lakin Satanizm bu tarz konularda öncelik olmalı; çoğu senaryoda anne babanıza, yani size en yakın kişilere dahi söylememeniz gereken bir şeyi neden insanlara açık edersiniz ki?

"Benim adımdan veya özelliklerimden bahsetmeyin, yoksa pişman olursunuz; zira dışarıdan olanların ne yapabileceğini bilemezsiniz."

— Şeytan, Kitab-ı Celve,

Çoğu Centilin içinde, olduğunu bildiğimiz bir potansiyel bulunuyor.

Vereceğiniz karar tamamen, o kişinin seviyesine kendinizi layık görüp görmemeniz ile alakalı.

Bu tür ilişkiler bir süre sonra tıkanıyor ve bu büyük farklılık yüzünden ilişkide istediğiniz yakınlığı, ne kadar kafanızda kurarsanız kurun, alamıyorsunuz.

Şeytan baba müslüman birisi ile olmamıza nasıl bakar? gerekli önlemleri alsam, kendimi ruhani olarak olabildiğince korusam sıkıntı olur mu?

rüyalarıma gelecek olursak, bu kızla biz 1. yılımız dolmadan ayrıldık. 11 ay sürdü ilişkimiz. Kendisi ile 16 haziranda ayıldık. kendisi ile daha önce ruhlarımız bir çok kez karşılaşmış gibi hissettim, çok iyi geliyordu bana her şeye rağmen. Güçlü yapıyordu beni, o gidince fark ettim bunu. Rüyamın ilkinde kitab el azazel diye bir kitap bulunuyor, bu kitap altın renginde ve parlıyor. Kitabın 11 aşamadan oluşan şifresi var, son şifre 6066 veya 6660 olması lazım tam hatırlamıyorum. Bu şifreyi de çözüp kitabı açtığımızda kimseye bahsedilmemesi gerektiğini söylüyorduk, insanlık için böyle bir şeyin henüz tehlikeli olduğunu düşünüyorduk. Kendimce bulduğum 2 anlam var, birincisi ilişkim ile ilgili. Diğeri ise Tanrılardan mesaj verilmek istendi bana bir konuda ama hala çözemedim bunun anlamını.

ikinci rüyamı geçen gün gördüm dolunay vardı gördüğüm gece, rüyamda bir dağa tırmanıyordum, çok önemli bir mantarı almam lazımdı ama tırmanamıyordum, birden onun sesini duydum sanırım emin değilim bana bir şeyler söyledi ve ben de o zaman bana gücünü ver, birlikte daha güçlüyüz/tekrar benimle ol gibi bir şey söyledim ve ses kesildi. O anda dağa baktığımda kırmızı ışıklar gördüm, sanırım mantarlar ışıldıyordu kırmızı renkte tam emin değilim, mantarları alıp dağdan aşağı indim. Rüyam burada bitti, kendisi beni hala çok seviyor. Dinimi de biliyordu zaten. Şuan içinde bulunduğu durum nedeniyle tekrar birlikte olamıyoruz, çözmeye çalışıyor. Umarım çözebilir, sizler de bana yol gösterirseniz sevinirim.

Esenlikler dilerim
Karar size ait. Verdiğiniz tüm kararların size ait olduğunu, bu kararların getirebileceği sorumluluklar ve sonuçlarıda unutmamalısınız elbette.

Kişi rehberliğiniz ve yardımınız ile Gerçekleri anlayacak bir seviyede ise ona Yol'u göstermeyi seçebilirsiniz.

Ya da kişiden uzak durarak, hayatınıza devam edebilirsiniz.

Kişiye Yol'u göstermeyi seçerseniz, dikkatli ve doğru bir şekilde hareket etmelisiniz. Kendisi düzenli olarak ibr*himi ibadetler yapıyorsa, bu kişi ile aranızda ki bağ sizide etkileyebilir. Bu yüzden temizleme ve korumanız oldukça önemli ve sağlam zihinsel bir duruşunuzun olması lazım. Kendisinin de belki sizi isl*m'a çekmek yönünde düşünceleri olabilir...

Diğer bir durum ise, bugün sahip olduğunuz duygular zamanla değişebilir ya da o kişinin sizin hakkınızda ki duyguları değişebilir. Birlikte ilerlediğiniz, huzurlu ve uyumlu bir ilişkinin ihtimali olduğu gibi; tam tersi bir ihtimalde mümkün.

Her türlü olasılığı, bunun size getirdiği sorumluluklar ve getirebileceği sonuçları güzelce düşünüp bir karar vermelisiniz. Bu konuda Tanrılar'a danışmanızı tavsiye ederim. Kalbinizi Onlara açın ve rehberliklerini anlamaya çalışın.

Siz neyi istiyorsunuz? Seçimleriniz size ne gibi zorluklar ve mutlu olasılıklar getirecek? Çabanız için değer mi? Kendinize sormanız gereken bazı sorular... İyi günler. 🕊

kendisi dinine pek bağlı değil, ibadet etmez. Benimle tanıştıktan sonra da ilk kez farklı dinleri araştırmaya başladı zaten fakat aramıza istemediğimiz bir şekilde birileri girdi. Durumun düzelmesi ve kendisinin de bir SS olması için Şeytan babaya dua ediyorum her gece. Kendisi düzeltemezse ben devreye gireceğim zaten. Geriye başka çare kalmıyor. Şuan gerçekten merak ettiğim tek şey gördüğüm rüyadaki kitabın gerçekte var olup olmadığı, sizin kitap hakkında bir bilginiz var mı?

kendisi dinine pek bağlı değil, ibadet etmez. Benimle tanıştıktan sonra da ilk kez farklı dinleri araştırmaya başladı zaten fakat aramıza istemediğimiz bir şekilde birileri girdi. Durumun düzelmesi ve kendisinin de bir SS olması için Şeytan babaya dua ediyorum her gece. Kendisi düzeltemezse ben devreye gireceğim zaten. Geriye başka çare kalmıyor. Şuan gerçekten merak ettiğim tek şey gördüğüm rüyadaki kitabın gerçekte var olup olmadığı, sizin kitap hakkında bir bilginiz var mı?
Rüyalarda bulunan anlam kişiseldir. Ve her zaman gelecekten bir haber, bir rehberlik taşımaz. Bazen sadece bilinçaltının ürünüdür. Yani duygular, anılar, düşüncelerin, gün içinde ne yaptınız, ne düşündünüz vb. rüyalarda ortaya çıkması denebilir...

Kitap belki yeni bir yolu temsil ediyor olabilir. Bilgeliğin paylaşılmamasını temsil ediyor olabilir... Yüzlerce şey söylenebilir, kişiden kişiye değişen. Oysa gerçek anlama siz ulaşabilirsiniz.

Rüya yorumlamada uzmanlaşmanın yolu, bu sembollerin ve gördüğünüz rüyaların hayat ve kim olduğunuz ile bağlantısını anlamaktan gelir. Bu da oldukça pratik ve zaman isteyen bir yetenek. Kendi rüyanızı, kendiniz yorumlayarak zamanla elde edebileceğiniz bir yetenek...

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back