Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Leydi Leraje

Ethisentalos

New member
Değerli kardeşlerim, ben yeni adanmış bir kardeşimizim. Spritüel Satanizm hakkında yeni yeni bir şeyler öğreniyorum. Araştırma yaparken, Koruyucu Demon konusunu bir arkadaşıma danıştım. Muhabbet arasında, Leydi Leraje'nin bana benzediğini söyledi. Ben de merak ettim, içinizden onunla ilgili bir bağlantı ya da yaşanmışlığı olan varsa bana iletirse çok lütfen unutmayın. Esenliklerle ...

Herkesin Tanrılarla olan ilişkisi özeldir ve kendisine saklamalıdır. Tanrılar kişinin gizliliğine ve özeline önem verir ve buna saygı duyarlar. Bu yüzden yapabileceğiniz en iyi şey, bizzat O'nunla yakınlık kurmak olacaktır.

Aramıza hoşgeldiniz!

Mührüne odaklanıp onunla konuşmayı deneyin. Ardından hissettiklerinizi bir kağıda veya telefonunuzun notlar kısmına yazabilirsiniz. Güç ritüeli geldiği zaman da bolca yaparsınız. Ona şiir yazabilirsiniz. Bunlar ilişkinizi geliştirmenize ve onu tanımanıza yardımcı olacaktır.

Hoş geldiniz.

İlk adandığımızda, daha çabuk gelişmek ve bazı sorulara cevap bulmak için karşı konulmaz bir dürtümüz olabilir. Bunu da en iyi şekilde kullanıp disiplinli bir şekilde gelişmeye odaklanmalı, yanlış düşüncelere kapılmamalıyız. Örneğin ben bir süre Koruyucumun Lord Amon olduğunu düşünmüştüm, fakat yanılmışım. Koruyucum beklenmedik bir şekilde kendini bana tanıttı ve daha sonraki çalışmalarım sayesinde de Koruyucumun kimliğinden emin oldum. Bazı Tanrılara ve Tanrıçalara ekstra ilginizin olması çok güzel bir şey, bu onlarla ilişki kurmanız için bir işaret olabilir fakat her durumda da bu Tanrılar sizin Koruyucunuz olacak diye bir şey yok.

Ayrıca arkadaşınızın söylediği şeye fazla takılmamanızı tavsiye ederim. Sizin Leydi Leraje'ye benzediğini söylemesiyle ne kastetmek istediğini tam anlayamadım, kişiliği mi kastediyor yoksa fiziksel görünümü mü? Eğer fiziksel görünümü kastediyorsa bu çok da üstüne durulmayı hak eden bir şey değil. Zaten bunu diyorsa da muhtemelen size Leydi Leraje'nin görünümünü açıklamaya çalışmıştır. Kişilik konusunu kastediyorsa da, bu iyi bir şey. Sitede Leydi Leraje'nin çok sempatik, arkadaş canlısı olduğu yazıyor ve bunu bizzat doğruluyorum.

Size tavsiyem, eğer başlamadıysanız hemen 40 günlük programa başlamanız ve Tanrılardan yardım istemeniz. Tanrılar yeni adanmış kardeşlerimize karşı çok yardımseverdir.

Değerli kardeşlerim, ben yeni adanmış bir kardeşimizim. Spritüel Satanizm hakkında yeni yeni bir şeyler öğreniyorum. Araştırma yaparken, Koruyucu Demon konusunu bir arkadaşıma danıştım. Muhabbet arasında, Leydi Leraje'nin bana benzediğini söyledi. Ben de merak ettim, içinizden onunla ilgili bir bağlantı ya da yaşanmışlığı olan varsa bana iletirse çok lütfen unutmayın. Esenliklerle ...
Leydi Lerajie benim için çok derinlerde ve özel bi yeri var o yüzden bu başlık beni gerçekten çok heyecanlandırdı. kendisi tehlikeleri çok öncesinden sezinleyip seni bu konuda daha sen yardım bile istemeden koruyabilir.
sitede aşk büyülerinde vs yardım ettiği söylense de bana bunlar hariç konularda yardımda bulunmuştu.

Attachments

• 3838751_orig.jpg
    3838751_orig.jpg
    343.9 KB · Views: 92
  • Screenshot_20240629_085428_Opera.jpg
    Screenshot_20240629_085428_Opera.jpg
    671.8 KB · Views: 97
Leydi Lerajie benim için çok derinlerde ve özel bi yeri var o yüzden bu başlık beni gerçekten çok heyecanlandırdı. kendisi tehlikeleri çok öncesinden sezinleyip seni bu konuda daha sen yardım bile istemeden koruyabilir.
sitede aşk büyülerinde vs yardım ettiği söylense de bana bunlar hariç konularda yardımda bulunmuştu.
Iyi günler bu resmi sizmi yaptınız ? Gerçekten, Tanrıları böyle resimini yapacak kadar görenler varmı ? Siteye baktım ordada TANRI resimleri aynı bu resimdeki gibilermi ? Teşekürler

Iyi günler bu resmi sizmi yaptınız ?
hayır, ben yaptıklarımı burada çok nadiren paylaşıyorum

Gerçekten, Tanrıları böyle resimini yapacak kadar görenler varmı ?
evet bu siz de olabilirsiniz. imkansız ya da çok uzakta değil

Siteye baktım ordada TANRI resimleri aynı bu resimdeki gibilermi ?
tanrılar isteklerine bağlı (biz magnum opusa ulaşınca bizim için de geçerli bu, hatta bi miktar şimdiki bedeniniz için de deneyebilirsiniz, oldukça basit) görünümlerini değiştirebilir. ama evet genelde görünümleri sitedeki tasvirler gibidir

Bana da ya, o kadar mükemmel bir Tanrıça ki.
Tanrıçaların hepsi çok sıcakkanlı. Onlar sayesinde cinsiyetimle barışabildim. Ve sadece kadınlara değil herkese karşı aynı sevgiyle karşılık veriyorlar. Tüm yaşamlarımız boyunca bizimle olacakları için çok şanslıyız.

Bana da ya, o kadar mükemmel bir Tanrıça ki.
Özür dilerim bilmediğimden soruyorum. Bir konuda size hangi Tanri/çanin yardım ettiğini nasıl anlıyorsunuz? Duyular yoluyla mı? Henüz bir Tanriyla iletişim kuramadığım için bu konuyu merak ediyorum.

Özür dilerim bilmediğimden soruyorum. Bir konuda size hangi Tanri/çanin yardım ettiğini nasıl anlıyorsunuz? Duyular yoluyla mı? Henüz bir Tanriyla iletişim kuramadığım için bu konuyu merak ediyorum.
Canım ne özürü saçmalama. Tanrı veya Tanrıçalardan rehberlik veya yardım istediğimizde anlıyoruz genelde. Zaten açık bir şekilde belli oluyor yardım ettikleri. Hatta bazen çeşitli mesajlarla kimden geldiğini anlıyorsun. Zamanla yaşadıkça anlarsın zaten.

Canım ne özürü saçmalama. Tanrı veya Tanrıçalardan rehberlik veya yardım istediğimizde anlıyoruz genelde. Zaten açık bir şekilde belli oluyor yardım ettikleri. Hatta bazen çeşitli mesajlarla kimden geldiğini anlıyorsun. Zamanla yaşadıkça anlarsın zaten.
Ne kadar güzel deneyimler. Yaşamak dileğiyle. Teşekkür ederim 🙏🏻

Bir konuda size hangi Tanri/çanin yardım ettiğini nasıl anlıyorsunuz? Duyular yoluyla mı?
ben genelde kendimi şöyle derken buluyorum yuh be ben bunu asla düşünemezdim

Leydi Lerajie bir insanın sevgisini ve aşkını kazanmamız da bize ihtiyacımız olduğu zaman yardımcı olur mu? Şahsen ilişkimi geliştirmek istediğim bir Tanrıça.

Leydi Lerajie bir insanın sevgisini ve aşkını kazanmamız da bize ihtiyacımız olduğu zaman yardımcı olur mu? Şahsen ilişkimi geliştirmek istediğim bir Tanrıça.
Bana yardımcı olmuştu. Çok sıcak kanlı bir Tanrıça Leydi Leraje.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back