Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Lütfen yardım edin:Karmaşanın içindeyim(zihnimde)

BEYAZKAPLAN

New member
Sevgilim ile aramız gayet iyi.. Cidden çok iyi hemde, bir sorun yok fakat kuzenini çok fazla kıskanıyorum(eşcinselim ve kuzeni de eşcinsel) yani bir nevi haklıyım da çünkü daha önce ilişkimizi bozmuştu ve kuzeni yüzünden ayrılmıştık ve o zamanlar resmen kuzeni ile aramızda soğuk savaş vardı(o yaratıyordu) ve sevgilim arada kalıyordu. Bu durumlar canımı sıkıyordu ve kuzenine kinlenmeye başladım. Sevgilim kuzeni ile baya yakın ve hattası kuzeni sevgilimi sınava bile götürecek. Yani ben götürmek istiyordum ama benden önce davranmış ve kuzeni götürecek benim götürmek istediğimi dile de getirdim. Artık bu çıkmazdan kurtulmak istiyorum.. Ne yapmalıyım? Cidden bir fikire ihtiyacım var.

Türkçe konuşmak istiyorsanız bu forumlara değil, Türkçe forumlara yazmanızı tavsiye ediyorum. Burası İngilizce konuşan kişiler için.

If you want to speak Turkish, I recommend you to post in the Turkish forums, not in these forums. This forum is for people who speak English.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back