Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Koruyucu Demonumla yakınlık kurmak istiyorum

Darkc6t

New member
Esenlikler,
Koruyucu Demonumla yakınlık kurmak istiyorum. İnternette araştırmalar yaptım fakat nasıl bir çalışma yapmam gerektiğini bulamadım. Koruyucu Demonumla etkili bir enerji birlikteliği sağlamak için nasıl bir çalışma yapmam gerekiyor? Öneri ve fikirlerinize açığım.

İyi günler.

Esenlikler,

Koruyucunuzun mührüne odaklanarak boşluk meditasyonu yapabilir, onun enerjilerini soluyabilirsiniz.

Odanızda koruyucunuza ait bir mühür tablosu veya resmi bulundurmak da enerjisel bağlantınızı güçlendirecektir. Koruyucunuzun önemli tarihlerinde ona özel çalışmalar yaparak bağınızı daha da derinleştirebilirsiniz. Bu çalışmaları koruyucunuzun seveceği detaylarla süslemek aranızdaki iletişimi ve bağı daha da derin/özel kılacaktır.

Ayrıca ona sanatsal eserler hediye etmeyi düşünebilirsiniz. Bu eserleri içtenlikle sunmaktan çekinmeyin; koruyucunuzun bu jestten büyük bir mutluluk duyacağından emin olabilirsiniz.

Son olarak uyumadan önce ona dua edebilir ya da kalbinizden geçenleri ifade edebilirsiniz.

Söylediklerimin dışında yapılabilecek şeyler de var. Kardeşlerimizin eklemek istedikleri öneriler olursa, elbette onları da değerlendirebilirsiniz.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back