Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Kitab önerisi

Erlik Han

Member
Esenlikler,
Spiritüel satanizm'e katkılı bir kitap daha basıldı mı? Blogumuzu okuyorum ama bazen olur işte internetin olmadığı anlar oluyor.

Önerebileceğiniz kitaplar var mı? Ruhsal gelişim olur, satanistik olur farketmez.

Benim bir araya getirdiğim NSFM kütüphaneseninin linkini bırakıyorum. Arasında bazı eski Nazilerin kitapları da bulunuyor (Dietrich Eckart, Alfred Rosenberg gibi), bazıları yeni dünya düzeninden bahsediyor. Bunlar İngilizce fakat Archive sitesinde aratırsanız bazılarının Türkçesine ulaşabileceğinize inanıyorum.

Kitaplarında ne kadar bazı eksik noktalar olsa da, Satguru Subramuniyaswami'nin Lord Shiva hakkında yazdığı kitapları tavsiye edebilirim. Sadece hepsini satanik süzgeçten geçirmeyi unutmayın.

"Franz Bardon, Hermetiğe Giriş" ruhani çalışmaları ile çok kapsamlıdır.

Satanistlerin yazdığı kitaplar olsa da, doğrudan Satanizm'i konu alan çok fazla kitap bulunamıyor.

Benim bir araya getirdiğim NSFM kütüphaneseninin linkini bırakıyorum. Arasında bazı eski Nazilerin kitapları da bulunuyor (Dietrich Eckart, Alfred Rosenberg gibi), bazıları yeni dünya düzeninden bahsediyor. Bunlar İngilizce fakat Archive sitesinde aratırsanız bazılarının Türkçesine ulaşabileceğinize inanıyorum.

Kitaplarında ne kadar bazı eksik noktalar olsa da, Satguru Subramuniyaswami'nin Lord Shiva hakkında yazdığı kitapları tavsiye edebilirim. Sadece hepsini satanik süzgeçten geçirmeyi unutmayın.

"Franz Bardon, Hermetiğe Giriş" ruhani çalışmaları ile çok kapsamlıdır.

Satanistlerin yazdığı kitaplar olsa da, doğrudan Satanizm'i konu alan çok fazla kitap bulunamıyor.
Teşekkürler

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back