Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Kilo almak

Crowofsatan

New member
Esenlikler. İdeal kilomdan bir miktar daha zayıfım ve ruhaniyete başvurmadan çözemedim. Daha kalorili şeyler tüketip sağlısız olarak kilo alma yöntemini de denedim ama süreç olması gerekenden çok çok daha yavaş ilerliyor (Mesela ayda 5 kilo almam gerekiyorsa 1 kilo alıyorum). Bu yüzden fiziksel değil daha çok ruhani öneriler istiyorum. Düzenli yapılabilecek bir çalışma var mı? Hangi rünleri kullanacağımı bilemedim. Kraliyet mavisi enerjiler solumayı görmüştüm forumda ama bunun hakkında başka bilgi bulamadım.

Millet kilo vermeye çalışıyor, sen almaya çalışıyorsun, zayıflık daha iyi hiçte kilo alma, ekmek ye ekmek yetmezsen kilo alamazsın...

Esenlikler,

Yağ artışı ile birlikte kilo almak için Jüpiter karesine başlayabilirsiniz.

Güneş veya Mars karesi de düzenli bir beslenme programı ve çalışmayla yağsız kas kütlesi kazanarak kilo almanıza yardımcı olabilir.

Millet kilo vermeye çalışıyor, sen almaya çalışıyorsun, zayıflık daha iyi hiçte kilo alma, ekmek ye ekmek yetmezsen kilo alamazsın...
Normal kilonun altında olmak da normal kilonun üstünde olmak kadar zararlı ve çözülmesi gereken bir sorundur Aydınlıkyol Bey. Ve bu durum ekmek tüketimiyle çözülebilecek basit bir durum değil.

Esenlikler,

Güneş veya Mars karesi de düzenli bir beslenme programı ve çalışmayla yağsız kas kütlesi kazanarak kilo almanıza yardımcı olabilir.

Normal kilonun altında olmak da normal kilonun üstünde olmak kadar zararlı ve çözülmesi gereken bir sorundur Aydınlıkyol Bey. Ve bu durum ekmek tüketimiyle çözülebilecek basit bir durum değil.
Esenlikler,

Teşekkür ederim.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back