Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Esenlikler

tavukpilav

New member
yeni adandim ve demonumu öğrenmek istiyorum tanrı yada tanrıca mührü kullanmak istiyorum ki beni korusun napabilirim fikri olan var mi

yeni adandim ve demonumu öğrenmek istiyorum tanrı yada tanrıca mührü kullanmak istiyorum ki beni korusun napabilirim fikri olan var mi
Acele etmeyin gelişmeye odaklanın. Ayrıca o sizin demonunuz değil Koruyucu Demonunuz. "Demonum" demek belki "kendi şahsıma ait olan Demonum" olarak kullanabilir ve bu saygısızlık olarak görülebilir(ki bence öyle) bu yüzden "Koruyucu Demonum" diye hitap etmeniz daha doğru olur.

Onun dışında siteye Koruyucu Demonlar ile ilgili bir sürü yazı yazıldı araştırıp öğrenebilirsiniz. Ve onun kim olup olmadığını bilmemeniz onun sizi daha az veya çok koruyacağı anlamına gelmez. Sadece gelişiminize odaklanın ve acele etmeyin.

Koruyucu Demonlar, biz Onları bilsekte bilmesekte bize rehberlik ve yardım ederler. Gerekli zamanlarda korurlar. Bazı SS'ler aylar, bazıları seneler sonra Koruyucu Demonlarını tanırlar. Bu kişinin çabası, bulunduğu seviye ile ilgilidir.

Her şey doğal bir akışla ilerlesin. Zamanı geldiğinde Kim olduğunu öğreneceksiniz. 🕊

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back